כיצד להפקיד צ'ק באופן מקוון?

כדי להפקיד צ'ק באמצעות הטלפון החכם שלך, התחל מקוון להרשמה לתוכנית הבנק שלך ולהוריד את האפליקציה הניידת לטלפון שלך. לאחר מכן, אשר את ההמחאה שלך על ידי חתימת שמך מאחור. לאחר מכן היכנס לחשבונך באפליקציית הסלולר של הבנק שלך ובחר באפשרות להפקדה לנייד. עקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לצלם את החלק הקדמי והאחורי של הצ'ק שלך לפני שתזין או תאשר את סכום הדולר. סיים את התהליך על ידי לחיצה על "שלח" ואז חפש אישור מיידי או בדוא"ל של ההפקדה שלך. כדי ללמוד מבודק היועץ הפיננסי שלנו כיצד להפקיד את הצ'ק באופן מקוון באמצעות המחשב והסורק, המשך לקרוא!

סביר להניח שתצטרך להירשם לתוכנית כדי להפקיד צ'ק
בדיוק כמו הפקדה מקוונת, סביר להניח שתצטרך להירשם לתוכנית כדי להפקיד צ'ק.

בנקים רבים מציעים לך את הנוחות להפקיד צ'קים בבית באמצעות הפקדה מקוונת או ניידת. הפקדת צ'קים בדרך זו חוסכת לך נסיעה לבנק. למרות שמדיניות שונה בין בנקים, התהליך דומה למדי מבנק לבנק.

שיטה 1 מתוך 2: הפקדת צ'ק באמצעות הטלפון החכם שלך

 1. 1
  בדוק את דרישות הטלפון. לא כל בנק תומך בכל טלפון או מערכת הפעלה. המערכות הנתמכות ביותר הן טלפונים של אפל וטלפוני אנדרואיד. פנה לבנק שלך כדי לוודא שהטלפון שלך נתמך.
 2. 2
  להירשם לתוכנית. בדיוק כמו הפקדה מקוונת, סביר להניח שתצטרך להירשם לתוכנית כדי להפקיד צ'ק. עם זאת, לעתים קרובות אם אתה נרשם לאחד, אתה רשום לשני. גם אם אינך צריך להירשם לתוכנית, יהיה עליך להוריד את האפליקציה לנייד לטלפון שלך. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את האפליקציה לנייד של הבנק שלך בחנות האפליקציות על ידי חיפוש עם שמו.
 3. 3
  מאשר את ההמחאה. חתמו על גב הצ'ק עם שמכם. יתכן שתצטרך להוסיף את מספר חשבון הבנק או את מספר החבר שלך, תלוי בבנק. בדוק עם הבנק שלך לגבי הדרישות. הקפד לשמור על תמיכתך במרחב שהוקצה לה בגב ההמחאה.
 4. 4
  התחבר לחשבונך. בחר באפליקציית בנקאות סלולרית בטלפון שלך. לאחר פתיחתו, היכנס לחשבונך.
  באתר הבנק יהיו הוראות כיצד להפקיד צ'ק באופן מקוון
  באתר הבנק יהיו הוראות כיצד להפקיד צ'ק באופן מקוון.
 5. 5
  מצא פיקדון לנייד. לחשבון הבנקאות הנייד שלך יהיו אפשרויות רבות, כולל הצגת חשבונות הבנק שלך. מצא את האזור לפיקדונות ניידים. זה צריך להיות על המסך הראשי, אבל זה יכול גם להיות תחת כותרת כמו "כלים" או "פיקדונות".
 6. 6
  השתמש בטלפון שלך כדי לצלם את הצ'ק. בעקבות ההוראות על המסך, צלם את החלק הקדמי והאחורי של הצ'ק. בדרך כלל, האפליקציה תדרוש ממך לקבל את התמונה מלפנים לפני שתעבור לאחור, כלומר ייתכן שיהיה עליך לצלם כל תמונה יותר מפעם אחת כדי לקבל את זה נכון. יישומים מסוימים מזהים את הצ'ק באופן אוטומטי, כל עוד הוא על רקע כהה. נסו לתפוס את כל הצ'ק, ולערוך את הצ'ק בצורה הכי ישר שאפשר.
 7. 7
  הזן או אשר את הסכום. כמה בנקים יבקשו מכם להקליד את סכום הצ'ק. אחרים רק יבקשו ממך לאמת את הסכום שהתוכנה הוציאה אוטומטית מהמחאה. וודאו שהם מתאימים.
 8. 8
  הגש את הצ'ק. לאחר שהתצלומים והסכום נכונים, הגש את הצ'ק. יתכן שתצטרך להמתין לבדיקת הצ'ק. בנקים אחרים יפקידו את הסכום באופן מיידי. פנה לבנק שלך כדי לברר את המדיניות שלו.
  • חפש דוא"ל אישור כדי ליידע אותך שההמחאה שלך הופקדה.
  • אם לא תקבל אימייל תוך יום-יומיים, בדוק את הפקדת חשבונך. אם זה לא שם, פנה לבנק שלך.
 9. 9
  בטל את הצ'ק. כשתקבל אישור שהפקד הופקד, כתוב עליו "בטל" או "מעובד" בהתאם למדיניות הבנק שלך. רוב הבנקים מבקשים לשמור את הצ'ק למשך זמן מסוים, כגון חודשיים.

שיטה 2 מתוך 2: הפקדת צ'ק ברשת

 1. 1
  בדוק אם הבנק שלך מציע הפקדה מקוונת. רוב הבנקים הלאומיים מציעים את התכונה הזו, אם כי חלק מהבנקים המקומיים לא. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מידע על תכונה זו באתר הבנק שלך.
  • חלק מהמוסדות הפיננסיים מציעים לכידת פיקדונות צ'קים מרוחקים רק ללקוחות בעלי חשבונות צ'קים עסקיים או חשבונות בעלי יתרות מינימליות נדרשות.
  • הקפד לבדוק מה הבנק שלך דורש. בנקים אחרים עשויים לדרוש שתעביר בדיקות אשראי מסוימות לפני שתוכל להשתמש בתכונה זו.
  מה עלי לעשות אם הצ'ק שלי יחזור אלי אם ניסיתי להפקיד אותו באופן מקוון
  מה עלי לעשות אם הצ'ק שלי יחזור אלי אם ניסיתי להפקיד אותו באופן מקוון?
 2. 2
  להירשם לתוכנית. הבנק שלך עשוי לדרוש ממך להירשם לתוכנית ההפקדה המקוונת. שלב זה נדרש בדרך כלל אם הבנק שלך רוצה שתעבור קודם בדיקת אשראי.
 3. 3
  אתר סורק. באופן כללי, זה בטוח יותר להשתמש בסורק בבית שלך, אבל אתה יכול גם להשתמש בסורק בספרייה או בעבודה. בעיקרון, אתה צריך להיות מסוגל לסרוק את הצ'ק למחשב שלך. הבנק ישתמש בסריקה זו לקריאת השיק, כך שיהיה ברור.
 4. 4
  מאשר את ההמחאה שלך. רוב הבנקים דורשים שתחתום לפחות על גב הצ'ק כדי לאשר אותו. חתום על גב הצ'ק באזור האישור.
  • אחרים דורשים ממך להוסיף את מספר החשבון עבור החשבון שאליו ברצונך להפקיד את הצ'ק. אתה כותב את המספר הזה גם בגב ההמחאה באזור האישור המיועד.
  • יתכן שתצטרך להוסיף את מספר החבר שלך, תלוי בבנק. לדוגמה, איגוד אשראי הפדרלי הדיגיטלי מחייב מספר חבר.
 5. 5
  בחר את החשבון הנכון. היכנס לאינטרנט לאתר הבנק שלך. התחבר לחשבונך. מצא את החלק המקוון של ההפקדה של האתר, שבדרך כלל נמצא בכלי החשבון. בחר את החשבון שאליו ברצונך להפקיד את השיק, אשר ככל הנראה תמצא בתפריט נפתח.
 6. 6
  בחר סורק. רוב הבנקים יבקשו ממך לבחור סורק. לרוב, מחובר למחשב שלך רק סורק אחד, כך שבחירה זו לא אמורה להיות קשה. אם יש לך יותר מאחד, ודא שאתה בוחר את הסורק הנכון ושהוא מופעל. תוכל למצוא את השם בחלק הקדמי או בחלקו העליון של הסורק.
 7. 7
  סרוק את הצ'ק. השתמש בסורק שלך כדי לסרוק את החלק הקדמי והאחורי של ההמחאה. בדרך כלל, תוכנת הבנק תתחיל את הסריקה תוך כדי לחיצה על התהליך. בנקים מסוימים עשויים לדרוש שהצ'קים יהיו מרובעים לחלוטין על הסורק, כך שתצטרך להתאים או לבצע את הסריקה מחדש בהתאם להנחיות הבנק שלך. למעשה, תוכנות בנקאיות מסוימות ינתחו את התמונה כדי לוודא שהיא נכונה לפני שתגיש אותה.
  • בנקים מסוימים דורשים שהמחשב שלך יהיה מחובר לסורק בזמן שאתה מחובר. במילים אחרות, אתה לא יכול לשמור תמונה של הצ'ק למועד מאוחר יותר.
  • מצד שני, יש בנקים שמאפשרים לך להעלות תמונות של הצ'ק, אפילו אם הם קודמים. בדוק את חשבון הבנק שלך כדי לברר מה הבנק שלך מאפשר.
  כדי ללמוד מבודק היועץ הפיננסי שלנו כיצד להפקיד את הצ'ק באופן מקוון באמצעות המחשב והסורק
  כדי ללמוד מבודק היועץ הפיננסי שלנו כיצד להפקיד את הצ'ק באופן מקוון באמצעות המחשב והסורק, המשך לקרוא!
 8. 8
  הוסף את הסכום. למרות שלא כל הבנקים דורשים ממך לעשות זאת, ייתכן שתתבקש להקליד את הסכום. כל שעליך לעשות הוא להקליד את הסכום שהצ'ק מיוצר בתיבה.
 9. 9
  לחץ על שלח. מרבית השיקים נבדקים לאחר הגשתם. יש בנקים שמפקידים את הסכום למחרת, בעוד שאחרים עושים זאת באופן מיידי. עליך לבדוק מול הבנק שלך כמה זמן לוקח לזכות את חשבונך.
  • אם שלך לא מפקיד אוטומטית, סביר להניח שתצטרך להמתין לדוא"ל אישור.
  • אם אינך מקבל דוא"ל, בדוק את ההפקדה בחשבונך. אם זה לא שם, פנה לבנק שלך בטלפון.
 10. 10
  בטל והשמד את הצ'ק. לבנקים שונים יש המלצות שונות מה לעשות עם הצ'ק לאחר שתסיים. יש שרוצים שתכתוב "בטל" על ההמחאה, בעוד שאחרים מעדיפים "מעובד". בהחלט המתן לאישור שההמחאה הופקדה לפני ביצוע שלב זה. בנוסף, ישנם בנקים המבקשים שתשאיר את הצ'ק לפחות חודשיים לפני שתשמיד אותו.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל להפקיד צ'ק עם שני שמות עליו?
  אם השיק הוא בשמות משותפים, ניתן להפקיד אותו באופן מקוון רק אם החשבון נמצא גם בשמות המשותפים. אם השיק נמצא בשני שמות שאינם משותפים, ניתן להפקיד אותו כאשר בעל החשבון הוא אחד משני השמות בשיק.
 • האם אוכל להפקיד צ'ק באמצעות אפליקציית ההודעות הטלפונית שלי?
  אם לבנק שאיתו אתה מפקיד צ'ק יש אפשרות זו באמצעות אפליקציה או באמצעות SMS, אז כן, אתה יכול.
 • כיצד אוכל להפקיד צ'ק על ידי סריקה?
  החלק הראשון במאמר זה יסביר כיצד להפקיד צ'ק על ידי סריקתו בטלפון שלך, אך זכור שלא לכל טלפון יכולת זו, לכן עליך לערוך מחקר לפני שתנסה זאת כדי לבדוק אם זה אפשרי במכשיר שלך.
 • האם אוכל להשתמש בשולחן העבודה שלי כדי להפקיד צ'ק בהצלחה?
  לא.
 • האם אוכל להפקיד צ'ק לחשבון של מישהו אחר?
  כן, אבל תצטרך שיהיה לך אותו אדם 1.) שם הבנק 2.) מספר חשבון 3.) מזהה משתמש עבור גישה מקוונת לחשבון (אתה יכול ליצור זאת אם אינו קיים) 4.) סיסמה לגישה מקוונת לחשבון 5.). החלק האחורי של הצ'ק יצטרך להיות מאושר על ידי מי שמקבל את הכסף לחשבונו. באתר הבנק יהיו הוראות כיצד להפקיד צ'ק באופן מקוון. עקוב אחריהם.
שאלות ללא מענה
 • הורדתי את האפליקציה של הבנק שלי. האם הטלפון החכם שלי צריך להיות מחובר לרשת ה- WiFi שלי כשאני מפקיד את הצ'ק שלי?
 • האם אוכל לשלוח המחאה משני הצדדים לבנק להפקדה?
 • מה עלי לעשות אם הצ'ק שלי יחזור אלי אם ניסיתי להפקיד אותו באופן מקוון?
 • האם אוכל להפקיד צ'ק סרוק באמצעות המחשב השולחני שלי באופן מקוון?
 • האם אוכל להשתמש במספר הצ'ק להפקדה לחשבוני?

תגובות (2)

 • ricekimberly
  כיצד לטפל בשגיאות בבדיקות עזר.
 • phagenes
  הוראות ברורות מאוד לביצוע משימה זו לאור המגבלות של קורנאווירוס העומדות בפנינו כעת. תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail