איך לעזור להאכיל חסרי בית?

הם רק יודעים שהם יגיעו לאנשים שנוטים לעזור
אלה שהולכים לכנסיות ומחפשים עזרה אינם בהכרח דתיים; הם רק יודעים שהם יגיעו לאנשים שנוטים לעזור.

האם אתה מעוניין לעזור לוודא שאדם עמך עדיין אוכל? עזרה להוסיף משהו לאנושות בזמנים רזים, כאשר רבים יכולים להפוך לאנוכיים, ראויה לשבח. כך מתחילים לעשות שינוי!

חלק 1 מתוך 3: מאמץ יומיומי

 1. 1
  שמור ערכת מזון ברכב שלך. לרובנו אין גישה מתמדת לקהילה חסרת הבית. יכול להיות שיש אותו אדם שאנחנו נוסעים לידו או עוברים ברחוב, אבל חוץ מזה זה לגמרי אקראי. אז תהיה מוכן לעזור על ידי שמירת ערכת מזון ברכבך (או של אמא!). תיק בגודל גלון (או שניים) שניתן לאטום מחדש עם פריטים שאינם מתכלים הוא דרך נהדרת להיות מוכנים תמיד.
  • באשר לפריטים שאינם מתכלים, חשוב על היסודות. חטיפי גרנולה, שימורי פירות או ירקות, חמאת בוטנים, אולי בר ממתקים - כמעט כל דבר שתוכלו לפתוח ולאכול (שלא ניתן למרוח אותו, כמו צ'יפס).
  • אל תשכח מזון לחיות מחמד! ההערכה היא כי לכ -10% מחוסרי הבית יש חיות מחמד שיחזיקו אותם בחברה. זה 1 מכל 10! אוכל לחיות מחמד יכול להיות שימושי באותה מידה - אם חיות המחמד שלהם לא מוזנות, זה עוד דבר שעליהם לדאוג.
 2. 2
  יש כמה כרטיסי מתנה בהישג יד. אתה יודע שכמעט כל קו קופה בימינו יש שורה אחר שורה של כרטיסי מתנה זמינים כדי לעורר את הקנייה של הדחף? במקום לבזבז כסף ללא צורך, הוציאו אותו למען מטרה טובה! בעל כרטיס מתנה או שניים קל מאוד לנשיאה. עכשיו לאן?
  • שמור על זה פשוט, כמו סטארבקס, מקדונלד'ס, וולמארט או טארגט. אפילו 3,70 € תהיה מחווה מדהימה. קל יותר לשאת כרטיסי מתנה לאן שלא תלך!
 3. 3
  שמור על המיחזור שלך. כפי שבטח שמת לב, הומלסים לעתים קרובות מסתובבים באיסוף פחיות ובקבוקים. לכולנו יש מיחזור שנוכל לתרום למישהו שזקוק באמת לשינוי, אז שמור על שלך! והיי, זה חוסך לך טיול! זה win win. זה על ידי זכייה.
  איך אוכל להכין הרבה ארוחות מראש לשרת חסרי בית
  איך אוכל להכין הרבה ארוחות מראש לשרת חסרי בית?
 4. 4
  תרום לטיול אוכל. אם לא קורה אחד בבית הספר או בעבודה שלך, גלה מה קורה בקהילה שלך. בחלק מהארגונים יש כמעט כונני אוכל שפועלים לאורך כל השנה. בדוק בעיתון, בבתי הספר המקומיים ובגופי חדשות אחרים.
  • אם אינך יכול למצוא אוכל באזור שלך, יש עוד המון דרכים לתרום אוכל! צרו קשר עם המקלטים, הכנסיות והקואליציות המקומיות שלכם כדי לשאול מה הם צריכים. זה שימושי במיוחד סביב החגים.
 5. 5
  באופן כללי, אל תיתן מזומן. שמעת את זה בעבר ואנחנו נגיד את זה שוב: כשאתה נותן כסף, מי יודע למה זה יכול לשמש? יש ארגונים שאומרים כי מתן מזומנים מחזיק אותם ברחוב, ולכן הם לא הולכים לחפש סיוע במקלטים ובקואליציות.
  • אך אל תהסס לתרום מזומנים לעמותות וארגונים דומים אחרים המסייעים לחסרי בית. כאשר אתה עוזר לעוזרים, הדולר שלך יכול להגיע ליעילות מקסימאלית. הם יודעים בדיוק מה לעשות עם זה!

חלק 2 מתוך 3: מעורבות בקהילה שלך

 1. 1
  עבוד עם תכניות כנסיות מקומיות. הם נקראים בשמות שונים בכל עיירה, אך האחד הוא הצדקה הקתולית המקומית שלך (CC) שהיא מסלקה לתוכניות אחרות ואחרות. הם לא מעוניינים אם אתה קתולי, או לא, למען הפרוטוקול. הם יהיו אסירי תודה על כל עזרה שתוכלו להעניק!
  • בין אם העזרה שלך היא בצורה של התנדבות הזמן, הכסף, האוכל או הבגדים שלך, אתה תעשה שינוי חיובי. אלה שהולכים לכנסיות ומחפשים עזרה אינם בהכרח דתיים; הם רק יודעים שהם יגיעו לאנשים שנוטים לעזור.
 2. 2
  קבלו רשימת מקלטים. האינטרנט והדפים הצהובים יעזרו לך במיוחד. ברגע שיש לך רשימה מורכבת תוכל:
  • בצע שיחות טלפון ושאל כיצד תוכל לעזור לכל אחד. חלקם עשויים להזדקק למתנדבים, חלקם עשויים להזדקק לאוכל, ובכל זאת אחרים עשויים להזדקק לחפצים אישיים וכו '.
  • הכן מידע מוכן כשאתה מדבר עם הומלס. לתת להם פחית אוכל מאכיל אותם היום, אבל לספר להם על מקלט מאכיל אותם הרבה הרבה יותר.
 3. 3
  צרו קשר עם מטבח המרק המקומי שלכם. מדוע לעצור בתרומת המזון כשתוכל לעזור בהכנתו? הומלסים לא זקוקים רק לאוכל, הם זקוקים לפרצוף מחייך כדי להצטרף אליו. אתה יכול להחזיר את אמונם באנושות על ידי פשוט להושיט יד עוזרת כאילו הם בן אנוש ראוי.
  מהם השלבים להפעלת תוכנית מקומית להזנת חסרי בית
  מהם השלבים להפעלת תוכנית מקומית להזנת חסרי בית?
 4. 4
  גיוס כספים. רוצה לקחת את המאמצים שלך לשלב הבא? גיוס כספים בבית הספר או במקום העבודה שלך! גם אם מקבצים כמה חברים יחד, יש כוח במספרים. ככל שאתה מעורב יותר אנשים, כך תוכל לעזור יותר אנשים. בין אם זה ליום או לחודש, זה רעיון טוב.
  • לגיוס כספים גדול יותר, הודיעו על כך! הכינו פליירים, העבירו אותם, שלחו אימיילים, עשו צעקות זוגיות בפייסבוק - כל מה שיכול להגיע לרוב האנשים. גם אם כולם תרמו דולר אחד, זה יהיה משהו!
 5. 5
  התערב בקואליציה מקומית. למרות שאתה אולי לא יודע את זה, כנראה שיש קואליציות באזור שלך שהמטרה העיקרית היא לעזור לחסרי בית. מדובר בארגונים ללא מטרות רווח שמטרתם לצמצם את מספר האנשים ברחובות. הסתבך עם שלך!
  • באירופה, שיחות טלפון 211 או 311 יכולות להעביר אותך למוקד המשבר אם אתה מוצא מישהו נזקק נואש. משדר החירום עשוי להזהיר מיד מישהו מהקואליציה לאזור.

חלק 3 מתוך 3: ללכת עוד קילומטר

 1. 1
  ארגן כונן אוכל. בדיוק כמו גיוס תרומות, אתה יכול לארגן נסיעה אוכל! לפעמים אנשים נוטים יותר למסור מוצרים משומרים על כסף - אנחנו מבחינים בזה פחות בספרי הכיס שלנו. התחל אחד בבית הספר או בעבודה! תעשי מטרה ותגיעי אליה. עכשיו כמה זמן זה יימשך?
  • ללכת גדול או ללכת הביתה, נכון? פנה לעיתון המקומי או לתחנת החדשות שלך לסיקור. הוציאו את המילה! יש לך מטרה כל כך טובה; מי יגיד לא? הוציאו את המילה ברשתות החברתיות וספרו לכל החברים שלכם - תזדקקו לגיבוי!
 2. 2
  תביא את הממשלה למעורבות. מכיוון שההומלסים אינם מצביעים הרבה, הם אינם זוכים לתשומת לב רבה בכל הנוגע לנציגינו. יידע את שלך שאתה רוצה לקחת יוזמה!
  • נכון לעכשיו " מביא אירופה הביתה הביתה " מנסה להידחק באמצעות חקיקה. למידע נוסף בקרו באתר הקואליציה הלאומית לחסרי בית.
  • בנוסף למאמצים שהיו קיימים, כתוב מכתבים! ככל שהנציג שלך מקבל יותר מכתבים, כך הוא או היא יצטרכו לשבת ולשים לב.
 3. 3
  התערב בפוליטיקה המקומית. הנציגים הנוכחיים שלך לא עושים כלום? התערב בעצמך! אפילו להיות במועצת בית הספר זה צעד בכיוון הנכון! לפעמים אנשים לא מדברים בשבילך, אז אתה צריך לדבר בעצמך!
  • התחל להשתתף בישיבות הוועדה, בתור התחלה. הכירו את האנשים שאתם צריכים להכיר. יהיה קשה להתחיל את המומנטום לבד. אנשים אחרים כנראה מרגישים אותו דבר כמוך - אתה רק צריך לחבור!
  הם אינם זוכים לתשומת לב רבה בכל הנוגע לנציגינו
  מכיוון שההומלסים אינם מצביעים הרבה, הם אינם זוכים לתשומת לב רבה בכל הנוגע לנציגינו.
 4. 4
  עזרה בבית גידול לאנושות. האכלה של חסרי בית זה דבר אחד, אבל למה לעצור שם? ברגע שיש להם גג מעל הראש, יש להם כל כך הרבה מה לדאוג - ויותר כסף להוציא על אוכל. אל תחשוב רק על מקלטים - התנדב גם לזמן אחר!
  • אתה יכול גם להאכיל את עובדי בית הגידול! צור קשר עם החטיבה המקומית שלך כדי לשאול אם אתה יכול לתת חסות לארוחת צהריים או, לעזאזל, להקים דוכן לימונדה. כל ביט עוזר!
 5. 5
  התחל תוכנית מקומית במקום בו אתה נמצא. ברור שזה ייקח את מירב העבודה - אישור קהילתי, עלויות הפעלה, רישוי אפשרי וכו '. אבל זה אפשרי - כך התחילו התוכניות שאתה מכיר: אדם אחד. האם יש פערים בקהילה שלך שיכולים להשלים?

שאלות ותשובות

 • האם אוכל ללכת לפארקים בהם שוהים חסרי בית ולתת להם אוכל ובגדים?
  כן, אבל קח איתך מישהו מטעמי בטיחות. ואם אתה ילד / נער, דאג שתקבל את אישור ההורה שלך וקח איתך מבוגר.
 • איך אוכל להכין הרבה ארוחות מראש לשרת חסרי בית?
  אם אתם מחלקים אותם ליחידים, נסו ארוחות צהריים ארוזות! כמה רעיונות למה לכלול הם: פירות, כריכים, חטיפים, תערובת שבילים וכו 'כל הדברים האלה זולים וקלים להכנה. נסו להימנע מעודפי אריזה!
 • היכן ישנם מקומות בהם אוכל לתרום בקומפטון, קליפורניה?
  צבא ההצלה, בנק המזון האירופי האיטי או בנק המזון האזורי בלוס אנג'לס.
 • אם אני קונה אוכל עבורם, איזה סוג זה צריך להיות? שמעתי שנתן מאכלים מסוימים עשירים מדי בשבילם ועלול להוביל לתוצאות בריאותיות.
  נסה לתת להם מוצרים ארוזים כמו חטיפי גרנולה, צ'יפס, בייגלה וירקות ופירות ארוזים (כגון כוסות פירות). מזונות אלו לא יפגעו בהם ולא יתקלקלו בקרוב. זכור לכלול כלים אם אתה נותן להם כוסות פירות או ירקות ארוזים.
שאלות ללא מענה
 • מהם השלבים להפעלת תוכנית מקומית להזנת חסרי בית?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail