איך לזכות בבעל בית פוטנציאלי?

בעל הבית העתידי יפנה ככל הנראה לפחות למשכיר עבר אחד בקורות החיים שלכם
בעל הבית העתידי יפנה ככל הנראה לפחות למשכיר עבר אחד בקורות החיים שלכם, אז הכינו אותם על ידי כך שהם היו כנים מדוע היה לכם ולבעל הבית סכסוך.

אחד ההיבטים המורטים ביותר של עצבים במציאת מקום מגורים חדש הוא לגרום לבעל הבית לחבב אותך ולקבל את בקשתך. חשוב לשים את הרגל הטובה ביותר עם בעל בית פוטנציאלי כאשר אתה פוגש אותם לראשונה ובמהלך תהליך הגשת הבקשה כדי להבטיח שיש לך את הסיכויים הטובים ביותר לנחות את נכס ההשכרה.

חלק 1 מתוך 2: יצירת רושם ראשוני טוב

 1. 1
  צרו קשר עם בעל הבית בצורה מכובדת. כאשר אתה יוצר קשר ראשון עם בעל הדירה, עליך להתקשר אליהם או לשלוח אותם בדוא"ל ולספק את שמך המלא, את פרטי ההתקשרות שלך ואת העניין שלך בנכס. היה קצר ונקודה בהודעת הטלפון שלך או בדוא"ל שלך. אתה יכול גם לספק תיאור קצר של עצמך, כמו " סטודנט לתואר שני אחראי שמחפש נכס להשכרה לטווח ארוך " או "איש מקצוע צעיר עם היסטוריית שכירות חזקה". שוק ההשכרה יכול להיות תחרותי ביותר, לכן נסה ליצור קשר עם בעל הדירה ברגע שאתה רואה את הנכס להשכרה באינטרנט או במדור המודעות בעיתון.
  • אם הופנה אל נכס ההשכרה על ידי חבר המתגורר בבניין, והם נמצאים במצב טוב עם בעל הבית, אתה יכול גם להזכיר אותם כהפניה בהודעת הטלפון או בדוא"ל שלך.
 2. 2
  הכן קורות חיים להשכרה. ערוך את כל התיעוד הדרוש לבקשתך, כך שתוכל פשוט למסור אותו לבעל הבית לעתיד במהלך בדיקת ההשכרה. זה יאיץ את תהליך הגשת הבקשה ויקל על המשכיר לקבוע אם אתה מתאים לנכס להשכרה. קורות החיים שלך להשכרה צריכים לכלול:
  • פרטים על היסטוריית ההשכרה שלך: זה צריך לכלול את הכתובת הנוכחית שלך ואת הכתובות שלך בעבר, כמו גם מידע ליצירת קשר עם בעלי הבית בעבר והתאריכים שבהם התגוררת בכל מקום. אם אינך מצליח לאתר מידע מפורט על כל היסטוריית ההשכרה שלך, התמקד בשני המקומות האחרונים ששכרת או גרת בהם.
  • פרטים על היסטוריית התעסוקה שלך: זה צריך לכלול פרטי קשר עבור המעסיק הנוכחי שלך ושל המעסיק הקודם שלך, כולל שמותיהם, כתובותיהם ומספרי הטלפון שלהם. עליך לכלול גם את היסטוריית השכר שלך ואת תאריכי העסקתך. זה יראה למשכיר שיש לך הכנסה קבועה ואתה יכול להרשות לעצמו לשלם שכר דירה מדי חודש.
  • לפחות שתי אזכורים: עליך להכין לפחות שתי אזכורים, התייחסות מקצועית אחת כמו הבוס הנוכחי שלך או בעל הבית לשעבר, כמו גם התייחסות אישית אחת, כמו חבר משפחה או שכנה לשעבר ליד הבית. חפש אנשים שיכולים להגביר את הבקשה שלך ולתת לך המלצה טובה.
  • היסטוריית האשראי שלך וציון האשראי שלך: במידת האפשר, עליך לנסות להשיג עותק של היסטוריית האשראי שלך וציון האשראי הנוכחי שלך מהבנק שלך. זה יראה לבעל הבית שלך שיש לך היסטוריה של אשראי טוב והוא יכול לשלם חשבונות בזמן. אם יש לך ציון אשראי ירוד, עליך להכין סיבה או הסבר לציון האשראי הגרוע שלך ולהיות מסוגל לספק מידע תעסוקתי שוטף שיראה שתוכל לשלם שכר דירה בזמן בכל חודש.
  זה יראה לבעל הבית שלך שיש לך היסטוריה של אשראי טוב והוא יכול לשלם חשבונות בזמן
  זה יראה לבעל הבית שלך שיש לך היסטוריה של אשראי טוב והוא יכול לשלם חשבונות בזמן.
 3. 3
  להתלבש באופן מקצועי לבדיקת ההשכרה. עשה את הרושם הראשוני הטוב ביותר כשאתה פוגש את בעל הבית לעתיד על ידי לבוש מקצועי ונראה נוח. זה לא בהכרח אומר חליפה ועניבה, אבל אתה צריך לשים לב קצת למראה שלך. הימנע מהזעות, נעלי בית או שיער לא מסורק. חולצה נקייה, ג'ינס ומראה נקי יראו לך להשקיע מאמץ במראה נוח לבעל הבית.
  • אם השותף הפוטנציאלי שלך לחדר מגיע איתך לבדיקת ההשכרה, וודא שגם הם לבושים בצורה מקצועית וניתן להציג אותם לפגישה הראשונה עם בעל הבית.
 4. 4
  היו בזמן לבדיקת ההשכרה. נסו להיות קצת מוקדמים והמתינו מחוץ לנכס להשכרה לבעל הבית בחיוך גדול. זה יעשה רושם ראשוני טוב ובעל הבית ככל הנראה יזכור שהתאמנת להיות בזמן.
זה יאיץ את תהליך הגשת הבקשה ויקל על המשכיר לקבוע אם אתה מתאים לנכס להשכרה
זה יאיץ את תהליך הגשת הבקשה ויקל על המשכיר לקבוע אם אתה מתאים לנכס להשכרה.

חלק 2 מתוך 2: להיות מקצועי בתהליך הגשת הבקשה

 1. 1
  היה מראש לגבי כל חיות מחמד או בעיות שכירות בעבר. אל תנסה להסתיר את החתול או את הכלב שלך מבעל הבית, שכן אי ידיעת בעל הבית על חיות מחמד לאחר מעשה עלולה להפר את חוזה השכירות שלך. אם יש לכם חיית מחמד, בדקו אם ברשימת ההשכרה כתוב "חיות מחמד מותרות" או " חיות מחמד קטנות בלבד". לאחר מכן תוכל להציע ראיון לחיות מחמד במהלך בדיקת ההשכרה, כאשר למשכיר יש אפשרות לפגוש את חיית המחמד שלך ולהעריך את התנהגותו והתנהגותו של חיית המחמד שלך. זה יאפשר למשכיר להבין את חיית המחמד ולמנוע מהם לעבור לדייר אחר שאין לו חיות מחמד.
  • באופן דומה, אם היו לך בעיות שכירות עם בעלי בתים קודמים, שים לב מראש לגבי הסיבות לנושאים אלה. בעל הבית העתידי יפנה ככל הנראה לפחות למשכיר עבר אחד בקורות החיים שלכם, אז הכינו אותם על ידי כך שהם היו כנים מדוע היה לכם ולבעל הבית סכסוך. זה ייתן לך את האפשרות להיות יוזם בנושאי העבר ולספק את הצד שלך בסיפור.
 2. 2
  הודיעו על העניין הרב שלכם בנכס להשכרה. במהלך בדיקת ההשכרה, עליך להיות ברור לגבי רצונך לשכור את הנכס כדי שבעל הבית יבין שאתה מתמודד רציני. הראה את ההתלהבות שלך מהמרחב על ידי הערה כמה נחמד הוא חדר מסוים או איך חיפשת מקום באזור או במיקום ספציפי זה. השלם את הנכס והער על מידת שמירתו. בעל הדירה יקלוט את הערותיך ואתה תתן רושם ברור שאתה רציני לגבי העניין שלך.
  • במהלך בדיקת ההשכרה, כדאי להתאמץ גם להיות מקסימים ומרתקים. שאל את בעל הבית על ההיסטוריה של הבניין או שוכרי העבר ונהל שיחות קלות. הראה שאתה מעוניין במה שיש לבעל הבית לומר והיות ידידותי כלפיהם. זה יעשה רושם בלתי נשכח על בעל הדירה וייתכן שהם יוסטו לשקול אותך כדייר פוטנציאלי.
  כך שתוכל פשוט למסור אותו לבעל הבית לעתיד במהלך בדיקת ההשכרה
  ערוך את כל התיעוד הדרוש לבקשתך, כך שתוכל פשוט למסור אותו לבעל הבית לעתיד במהלך בדיקת ההשכרה.
 3. 3
  היה ברור מדוע תהיה שוכר טוב. שים את הרגל הטובה ביותר קדימה על ידי הדגשת הסיבות מדוע אתה תהיה שוכר טוב, כגון הכנסותיך היציבות, היסטוריית השכירות הכוכבית שלך או ציון האשראי הגבוה שלך. התמקדו באלמנטים בקורות החיים של ההשכרה שלכם שמראים לכם כי טוב לכם עם כסף ואמינים מבחינת עמידה בזמנים או תאריכי יעד.
  • רוב המשכירים רוצים דייר שיתייחס בכבוד ובזהירות לנכס, וישלם שכר דירה בזמן. הדגיש את היכולת שלך לעשות את שני הדברים על ידי אזכור חוויות עבר שמראות שאתה תהיה דייר אחראי ואמין.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לרשום בקשה להשכרה?
  אם לבעל הבית אין לך טופס בקשה למילוי, היכנס לאינטרנט ופשוט חפש באינטרנט כדי למצוא אותו. המידע המבוקש די סטנדרטי בכל רחבי הארץ. מלא את הבקשה בצורה המלאה ביותר האפשרית ושלח אותה למשכיר.

תגובות (1)

 • darylfriesen
  במאמר זה היו טיפים נהדרים שמעולם לא חשבתי עליהם לפני כן, שעלולים להסתכן בכך שלא תקבלו את הנכס. זה היה מאוד מועיל.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail