כיצד להפקיד מזומן?

להפקדת מזומן, מצא כספומט המקושר לבנק שלך והפקד בו מזומן. אם הבנק שלך אינו מקושר לכספומטים המקבלים פיקדונות במזומן, אתה עדיין יכול להפקיד מזומן על ידי מילוי תלוש פיקדון ומסירתו לבנק עם הכסף שברצונך להפקיד. לחלופין, אם אתה משתמש בבנק מקוון, ייתכן שתוכל להפקיד את המזומן בבנק מסורתי ואז להעביר את הכספים לחשבון הבנק המקוון שלך. כדי ללמוד כיצד להפקיד מזומן באמצעות הזמנה או העברה בנקאית, גלול מטה!

כדי להפקיד מזומן לחשבון המקוון שלך באמצעות שירותי העברה בנקאית
כדי להפקיד מזומן לחשבון המקוון שלך באמצעות שירותי העברה בנקאית, הפקד את המזומן בבנק המסורתי שלך.

ברוב המקרים, הפקדת מזומנים היא קלה כמו להיכנס לבנק שלך, למלא תלוש פיקדון, ואז להסביר את כוונתך בפני מגיד הבנק. יש לנקוט בזהירות כדי למלא את תלוש ההפקדה כדי למנוע בלבול. אם אתה מפקיד מזומנים בבנק מקוון, הדברים יהיו קצת יותר מסובכים. סביר להניח שתצטרך לפתוח חשבון בבנק מסורתי, ואז להשתמש בהעברת כספים אלקטרונית או בהזמנת כסף כדי להפקיד את המזומן בחשבון הבנק המקוון שלך.

שיטה 1 מתוך 3: מילוי תלוש פיקדון

 1. 1
  בדוק שהמידע המודפס מראש נכון. מידע רב על התלוש כבר מודפס. שמך, כתובתך, שם הבנק וכתובתך ומספר חשבונך צריך להיות כבר בתלוש ההפקדה. לפני הפקדת מזומנים, ודא שמידע זה קיים ונכון.
  • אם המידע אינו קיים או שגוי, שוחח עם נציג הבנק המנפיק.
  • אם לא קיבלת תלושי פיקדון בעת פתיחת חשבונך, פנה לבנק שבו יש לך את החשבון. בנקים רבים מציעים תלושי פיקדון ללא מספרי בלובי שלהם (במקרה כזה תצטרך למלא את מספר החשבון שלך באופן ידני).
 2. 2
  כתוב את התאריך בתלוש. צריך להיות מקום משמאל לתלוש ההפקדה כדי שתוכל לכתוב את תאריך ההפקדה שלך. זה יעזור לעסקה להתנהל בצורה חלקה ולמנוע בלבול.
  מצא כספומט המקושר לבנק שלך והפקד בו מזומן
  להפקדת מזומן, מצא כספומט המקושר לבנק שלך והפקד בו מזומן.
 3. 3
  ציין את כמות המזומנים שאתה מפקיד. אתר את השורה שעליה אתה צפוי לסכם את המזומנים שלך. בדרך כלל, קו ההפקדה במזומן הוא השורה הראשונה בצד ימין של תלוש ההפקדה. לידו משולש שחור קטן, יחד עם המילה "CASH". סה"כ סכום המזומנים שאתה מפקיד וכתוב אותו בשורה זו.
  • אם אתה מפקיד צ'קים יחד עם מזומנים, אתה יכול לכתוב את סכומי השיקים שלך בשורות הבאות.
 4. 4
  סה"כ תלוש ההפקדה שלך. כשתסיים למלא את ההחזר, הוסף את סכומי המזומנים והפקדון המחאות. כתוב את הסכום הכולל בתחתית תלוש ההפקדה. לדוגמה, אם הפקדת שני צ'קים בשווי 37 € ו 75 € במזומן, היית כותב 150 € בתחתית ההפקדה.

שיטה 2 מתוך 3: הפקדת מזומנים בבנק מקוון

 1. 1
  השתמש בבנק מקוון עם מיקום פיזי. חלק מהבנקים המקוונים מציעים גם מקומות תאורה שבהם אתה יכול להפקיד מזומן. אם אתה מספיק קרוב למיקום הפיזי הזה, הפקדת מזומנים דומה לתהליך שבו אתה מפקיד אותו בבנק מסורתי.
  ואז להשתמש בהעברת כספים אלקטרונית או בהזמנת כסף כדי להפקיד את המזומן בחשבון הבנק המקוון שלך
  סביר להניח שתצטרך לפתוח חשבון בבנק מסורתי, ואז להשתמש בהעברת כספים אלקטרונית או בהזמנת כסף כדי להפקיד את המזומן בחשבון הבנק המקוון שלך.
 2. 2
  השתמש בהזמנת כסף. פקודות כסף הן כמו צ'קים, אך הן מובטחות על ידי שירות ציבורי או פרטי כמו ווסטרן יוניון או שירות הדואר ההודי. בקר בשירות הזמנת כסף שבחרת ואז שילם עבור הזמנת הכסף. משם, הפקד אותו על פי ההוראות שקבע הבנק שלך.
  • התהליך הספציפי שבו אתה יכול להפקיד הזמנת כסף משתנה בהתאם לבנק המקוון שבו אתה משתמש.
  • באופן כללי, אתה יכול לסרוק או לצלם את ההזמנה, ואז לשלוח את התמונה לבנק המקוון שלך. במקרים מסוימים יתכן שתצטרך לשלוח את הזמנת הכסף לבנק.
  • בדוק את מדיניות הבנק המקוון שלך בנוגע להזמנות כסף לפני שתקבל הזמנה.
 3. 3
  העבר את הכספים באופן מקוון. אם אתה משתמש בבנק מקוון כמו גם בבנק מסורתי, בצע הפקדה בסניף המקומי של הבנק המסורתי. לאחר מכן, העבר את הכספים לבנק המקוון שלך דרך האינטרנט. השיטה הספציפית שבה תוכל להשיג זאת משתנה בהתאם לבנקים שבהם אתה משתמש.
  • עם זאת, באופן כללי, יהיה עליכם להקים חשבון באופן מקוון בבנק המסורתי שלכם, ואז לבחור ב"העברת כספים אלקטרונית "או ניסוח דומה כלשהו. לאחר מכן תתבקש לספק את מספר הניתוב עבור הבנק המקוון שאליו ברצונך להעביר את הכספים.
  • אם אתה משתמש אך ורק בבנק מקוון, פתח חשבון בנק בבנק מקומי. חפש אחד עם העמלות החודשיות הנמוכות ביותר.
 4. 4
  השתמש בשירות העברה בנקאית. שירותי העברה בנקאית מאפשרים לך להעביר כסף באופן אלקטרוני מחשבון אחד למשנהו. הם מסופקים על ידי רוב הבנקים המסורתיים הגדולים. כדי להפקיד מזומן לחשבון המקוון שלך באמצעות שירותי העברה בנקאית, הפקד את המזומן בבנק המסורתי שלך. בקש העברה בנקאית ומלא את טופס ההעברה של הבנק.
  • הדרישות לשימוש בשירותי העברה בנקאית משתנות מבנק לבנק.
  • הפקדת מזומנים בבנק המקוון שלך באמצעות העברה בנקאית עשויה לגרום לזמן אחיזה קצר לפני שהכסף יהיה זמין.
  • לעתים קרובות כרוכים בתשלומים בשימוש בשירות העברה בנקאית. שאל על עמלות אלה לפני הפקדת מזומנים באמצעות העברה בנקאית.
  • אם אתה משתמש אך ורק בבנק מקוון, הדרך היחידה להעביר מזומנים מהבנק הפיזי לבנק המקוון שלך היא לפתוח חשבון בבנק מסורתי. חפש אחד עם העמלות החודשיות הנמוכות ביותר.
אתה עדיין יכול להפקיד מזומן על ידי מילוי תלוש פיקדון ומסירתו לבנק עם הכסף שברצונך להפקיד
אם הבנק שלך אינו מקושר לכספומטים המקבלים פיקדונות במזומן, אתה עדיין יכול להפקיד מזומן על ידי מילוי תלוש פיקדון ומסירתו לבנק עם הכסף שברצונך להפקיד.

שיטה 3 מתוך 3: הפקדת מזומנים בדרכים אחרות

 1. 1
  שים מזומנים על כרטיס חיוב שניתן לטעינה מראש. במקום להפקיד מזומנים בבנק, רכשו כרטיס חיוב ששולמו מראש. כרטיס זה פועל באופן זהה לחיוב או כרטיס אשראי רגיל ומאפשר לבצע רכישות עד לסכום שהופקד בכרטיס.
  • התהליך בו אתה מפקיד מזומן בכרטיס תלוי בתנאי הכרטיס. חלק מהכרטיסים מאפשרים ללקוחות להפקיד מזומן בקופה של חנויות קופסאות גדולות מסוימות. כרטיסים שהושגו בבנקים בדרך כלל דורשים ממך להוסיף עוד כסף לכרטיס בבנק המנפיק.
  • לפני רכישת כרטיס חיוב שניתן לטעון מראש, שאל את המנפיק כיצד להפקיד מזומן בכרטיס. אם אתה מוצא את התהליך קשה מדי, שקול אפשרות אחרת להפקדת מזומנים.
  • כרטיסי חיוב מראש הניתנים לטעינה זמינים באופן מקוון, בחנויות קופסאות גדולות ובבנקים רבים.
 2. 2
  להפקיד מזומן באמצעות כספומט. מכונות כספומט אוטומטיות הן מכונות המפיצות ובמקרים מסוימים מקבלות מזומנים כדי שתוכלו לגשת לחשבון הבנק שלכם גם כשהבנק סגור. בנקים שאינם מקושרים לכספומטים המאפשרים פיקדונות לא יוכלו לקבל פיקדונות במזומן.
  • מצא בנק עם גישה לרשת כספומט גדולה. כדי למצוא בנק מקוון עם רשת כספומט גדולה, פנה למספר בנקים ושאל את נציג הבנק "האם אתה מציע גישה לרשת כספומט גדולה?" אם התשובה היא "לא", חפש דרך אחרת להפקיד את המזומנים שלך.
  • מרבית הבנקים המקוונים אינם מקבלים פיקדונות במזומן באמצעות כספומט.
  • מזומנים המופקדים באמצעות כספומט עשויים להיות מושהים למספר ימים.
 3. 3
  אל תשלחו מזומנים באמצעות הדואר. בעוד שבנקים רבים - מסורתיים וגם מקוונים - מאפשרים לך להפקיד צ'קים בדואר, לעולם אל תשלח מזומן בדואר. רוב הבנקים לא מאפשרים זאת, אך גם אם אתה נתקל בבנק שכן, אל תפקיד כסף בדרך זו. הסיכון שהכסף שלך ילך לאיבוד גדול מדי. להמיר את כספך להזמנת כסף במקום.

תגובות (1)

 • eschultz
  צעד אחר צעד הסבר היה מועיל.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail