כיצד לדווח על הונאת כרטיסי קישור?

טופס דיווח ההונאה של HFS מספק מרחב עבורך לכתוב פרטים אודות המצב עליו אתה מדווח
טופס דיווח ההונאה של HFS מספק מרחב עבורך לכתוב פרטים אודות המצב עליו אתה מדווח.

ניתן להפסיק את הונאת כרטיסי הקישור באמצעות מעשיהם של אזרחים מודאגים כמוך! תכנית כרטיס Link היא מערכת תועלת מסייע לאזרחי אילינוי נזקק, אבל לפעמים זה יכול להיות נצל. אם אתם עדים להונאות, תוכלו להגיש דוח באופן מקוון. לחלופין, תוכלו לטפל במצב על ידי דיווח טלפוני. היוזמה שלך יכולה לעזור לחסוך כסף משלם המסים ולהגן על תוכנית ההטבות.

שיטה 1 מתוך 2: דיווח על הונאות ברשת

 1. 1
  גש לטופס דיווח ההונאה באתר HFS של אילינוי. אילינוי מחלקת בריאות ושירותי משפחה (HFS) עשה את זה קל עבור אנשים כדי לדווח Medicaid ו- הונאה הרווחה במדינה. ניתן למלא טופס דוח הונאה ולהגישו באופן אלקטרוני, מה שמותיר לך אפשרות להישאר אנונימי. מצא את הטופס באתר המחלקה בכתובת https://illinois.gov/hfs/oig/Pages/ReportFraud.aspx.
 2. 2
  זהה את האדם שעושה הונאת כרטיסי קישור. בסעיף "מידע בנושא", ספק מידע נחוץ אודות הנושא של הונאת כרטיסי קישור. זה כולל את שמם הפרטי ושם המשפחה, גילם ומין. פרטים אחרים, כגון תאריך לידתם, כתובתם, פרטי המעסיק ומספר הביטוח הלאומי אינם חובה, אך יש להוסיף אותם אם אתה מכיר אותם.
 3. 3
  כתוב את פרטי תלונתך במקום הניתן. טופס דיווח ההונאה של HFS מספק מרחב עבורך לכתוב פרטים אודות המצב עליו אתה מדווח. בחלק שכותרתו, "מידע על תלונות", מלא את התיבה המסומנת בתמציתית "פרט תלונה". תהיה לך אפשרות לציין תחתיו אם דיווחת על ההונאה לסוכנויות פדרליות, מדינות או מקומיות אחרות.
  • התיבה "פרט תלונה" היא חלק חובה בטופס ויש למלא אותה.
 4. 4
  הוסף מידע משלך אם אינך רוצה להישאר אנונימי. מילוי המידע שלך יאפשר למחלקת המדינה ליצור איתך קשר לשאלות מעקב. אם אתה מוכן להיות מזוהה כמי שמגיש דוח, מלא את הקטע "פרטי הקשר שלך" בטופס. ספק את שמך המלא, כתובתך, מספר הטלפון וכתובת הדוא"ל שלך.
גש לטופס דיווח ההונאה באתר HFS של אילינוי
גש לטופס דיווח ההונאה באתר HFS של אילינוי.

שיטה 2 מתוך 2: דיווח על הונאה טלפונית

 1. 1
  צרו קשר עם מוקד ההונאה של HFS באילינוי בימי חול בין השעות 20: 30-4: 45. למחלקת הבריאות והשירותים המשפחתיים באילינוי (HFS) יש מספרי טלפון ייעודיים לדיווח על הונאות בכרטיס קישור. חייגו למספר 1-844-453-7283 בימי חול בשעות העבודה כדי לדבר עם נציג. ספק את כל הפרטים שאתה יכול בנוגע להונאה שהיית עד לה ועני על כמה שיותר שאלות.
  • המוקד הזה הוא ללא תשלום.
 2. 2
  התקשר לקו העזרה של קישור אילינוי אם אינך יכול להגיע למוקד ההונאה. קו העזרה של Illinois Link הוא קו שירות חקירות כללי המוצע באנגלית, ערבית, סינית, פולנית, ספרדית או אורדו. עקוב אחר התפריט המודרך לבחירת אפשרויות השפה שלך והזדהות עם מספר כרטיס ה- Link שלך. בחר באפשרות התפריט לדיבור עם נציג חי.
  • תוכל להגיע לקו העזרה בחיוג 1-800-678-LINK (5465).
  • קו זה פתוח רק לאנשים שיש להם כרטיס קישור.
 3. 3
  התקשר למשרד המפקח הכללי של USDA כדי להגיש דוח. מחלקת החקלאות באירופה מדווחת על כרטיס SNAP מכל רחבי הארץ, כולל אילינוי. התקשר למחלקה כדי לספק פרטים ברורים על מה שיש לך עד ותענה על כל השאלות שנשאלות עליך. חייג לאחד משלושת המספרים המפורטים באתר USDA:
  • (800) 424-9121
  • (202) 690-1622
  • (202) 690-1202 (TDD)
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail