איך לצאת ממסלול?

כדי לצאת ממסלול, נסה תחילה להבין מה מוריד אותך, כמו שעמום בעבודה או איבוד הניצוץ במערכת יחסים. לאחר מכן, התמקד בשינוי השגרה שלך כל פעם כדי לעזור לעצמך להרגיש טוב יותר. לדוגמא, אם אתה רוצה לחזור לקולג ', קח צעד קטן לעבר מטרה זו על ידי חקר בתי ספר המציעים את התוכנית שאתה מעוניין להמשיך בה. לחלופין, אם אתה רוצה לחזור לכושר, נסה לטייל אחרי ארוחת הערב בכדי להציג מעט פעילות גופנית. אתה עלול להיות מופתע כיצד אפילו שינויים קטנים יכולים להשפיע רבות על נקודת המבט שלך ועל מצב הרוח שלך. אם אתה משבש את השגרה החדשה שלך, אל תהיה קשה מדי עם עצמך. בסופו של דבר תקבל את זה אם תמשיך לנסות! כדי ללמוד כיצד להשתמש במדיטציה כדי לצאת ממסלול, קרא עוד ממחברנו היועץ שלנו.

רוב הסיכויים שאתה עושה דברים באותה צורה די הרבה זמן
אם אתה נמצא בתלם, רוב הסיכויים שאתה עושה דברים באותה צורה די הרבה זמן.

האם אתה מרגיש שחייך הפכו מונוטוניים? ישנן מספר סיבות שאתה עלול להיתקע בחריץ רגשי, ולפעמים קשה להוציא את עצמך ממנו. למרבה המזל בשבילך, הרבה אחרים היו שם בעבר ויש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לשנות את המצב והגישה שלך לטובה. אין צורך לחיות את חייכם במצוקה!

חלק 1 מתוך 3: קביעת מה צריך לשנות

 1. 1
  ראשית, זכור שאתה לא האדם היחיד שאי פעם הרגיש ככה. כשאתה למטה ומורד מוטיבציה, זה יכול לפעמים להרגיש שכולם חוץ ממך מתקדמים ועושים דברים נהדרים בזמן שאתה מחכה בצד. זה הטבע האנושי להיות מורידים לפעמים; אנחנו לא רובוטים. כמה מסלולים נפוצים שאנשים נכנסים אליהם כוללים:
  • מרגיש משועמם או עומד בעבודה. הרבה עבודות, במיוחד אם אתה עובד שם זמן מה, יכולות להרגיש מייגעות.
  • לאבד את הניצוץ בזוגיות. בפרט מערכות יחסים ארוכות טווח יכולות להיות נוטות ליפול לשגרה שמנקזת את יחסי ההתרגשות. זה תקף גם לידידות אפלטונית; לפעמים החברים שלך יכולים לשמור על דפוס של מונוטוניות.
  • פיתוח הרגלי אכילה לקויים. אם יש לכם לוח זמנים עמוס או סתם אוהבים אוכל, לא קשה לעשות בחירות עלובות בזמן הארוחה. ברגע שאתה מתרגל לאכול לא בריא, זה יכול להיראות כמעט בלתי אפשרי להישבר!
  • כל מה שרשום לעיל. לעתים קרובות, ישנם מספר גורמים שישאירו אותך בתלם. נראה כי כל הדברים האלה מגיעים לשיאם בבת אחת ויוצרים מצב מלחיץ שאינך יודע אפילו כיצד להתחיל לתקן.
 2. 2
  הקדישו כמה ימים כדי להבין מה בדיוק מוריד אתכם. רוב הסיכויים שכבר יש לך מושג מה מטריד אותך. תהיה כנה עם עצמך. ברגע שאתה מזהה את מקור חוסר שביעות הרצון שלך, אתה רשאי להתחייב לשנות אותו.
  • אם לא מצליח לשים את האצבע על מה שעושה אותך אומלל, שקול לנהל יומן. זה לא צריך להיות מאוד מורכב או גוזל זמן. בסוף כל יום, רשמו כמה השתקפויות לגבי מה שקרה ואיך אתם מרגישים. לאחר זמן מה, לא יהיה קשה לזהות את הדפוסים השליליים. הוכח כי ניהול יומן מסייע לאנשים לעקוב אחר הרגליהם הרעים ולהפסיק אותם לחלוטין.
  • אתה יכול גם לנסות כלי כמו גלגל החיים, שעוזר לך לסיעור מוחות מה חשוב לך, ולהעריך גם היכן אתה נמצא והיכן אתה רוצה להיות באזורים אלה.
 3. 3
  להבין שחשיבה על העבר יכולה באמת להוריד את המוטיבציה שלך. במקום להרביץ לעצמך על איך שהדברים הם, הענק לעצמך את הכוח לעשות שינוי חיובי. זה נשמע גביני, אבל לדמיין עתיד חיובי באמת יכול להניע אותך לגרום לזה לקרות!
  • אם אתה מגלה שהעבר שלך חודר להווה שלך כך שאתה לא מסוגל להפסיק להתמקד בו או לעבור אותו, שקול לדבר עם מטפל. הם יכולים לעזור לך לפתח טכניקות להתקדם.
כדי ללמוד כיצד להשתמש במדיטציה כדי לצאת ממסלול
כדי ללמוד כיצד להשתמש במדיטציה כדי לצאת ממסלול, קרא עוד ממחברנו היועץ שלנו.

חלק 2 מתוך 3: שינוי השגרה

 1. 1
  תתחיל בקטן. אם אתה נמצא בתלם, רוב הסיכויים שאתה עושה דברים באותה צורה די הרבה זמן. הניסיון לשנות כל היבט בחייך בן לילה הוא פשוט לא מציאותי, שלא לדבר על מרתיע להפליא. תגלה שההצלחה מגיעה הרבה יותר בקלות אם תגדיר מלכתחילה מטרה ברת השגה.
  • אם החלטתם לבצע שינויים עצומים בחייכם, חלקו אותם לסדרת יעדים. סביר להניח שתצליח אם תנהל את הציפיות שלך. לדוגמה, אם אתה רוצה לחזור לקולג ', הפוך את זה למטרה הראשונה שלך בבתי ספר למחקר המציעים את התוכנית שאתה רוצה לעשות. זהו צעד שהושג בקלות, אך עם זאת חיוני במסע שלך!
  • ביצוע שינויים קטנים, כגון מסלול חדש לעבודה או אימון בבוקר במקום אחר הצהריים, יכול לעזור להציג גירויים חדשים ולשנות את נקודת המבט שלך. התחל על ידי ביצוע שינויים קטנים עם אופן הפעולה שלך וייתכן שתבחין בהבדל גדול.
 2. 2
  עקוב אחר ההתקדמות שלך. ישנן מספר דרכים בהן ניתן לעשות זאת, במיוחד אם יש לך טלפון חכם. קח כמה דקות להורדת אפליקציה מועילה, או עצור בחנות ציוד משרדי עבור לוח שנה וכמה מדבקות כוכבים נוצצות. התבוננות אחורה בהתקדמות שלך יכולה באמת לתת לך דחיפה!
  • זה נשמע נגד אינטואיטיבי, אבל נסו לא להתפאר בתוכניות הגדולות שלכם לפני שהשגתם משהו. על פי מחקרים, הדיבור על הכוונה שלך לעשות משהו גורם לך פחות סיכוי לעשות את זה באמת.
  • עם זאת, אל תשכח לברך את עצמך כשאתה מגיע לאבן דרך. אם המטרה העיקרית שלך היא לרדת חמש עשרה קילוגרמים, טפיח לעצמך על הגב כאשר איבדת חמישה.
 3. 3
  קרא מאמרים או ספרים על אחרים שעשו את מה שאתה מנסה לעשות. בין אם אתה מנסה לבצע שינויים ענקיים או סתם זקוק לאיסוף קטן, כנראה שמישהו אי שם עבר אותו. למידה על חוויות של אחרים יכולה באמת לתת לך נקודת מבט ומוטיבציה.
  • בהתאם למצבך, זה עשוי להיות מועיל להצטרף לקהילה כלשהי עם אנשים אחרים שנמצאים באותה סירה כמוך. זו יכולה להיות "קבוצת תמיכה" מסורתית, קבוצה שהקמת עם משפחתך וחבריך, או אפילו פורום מקוון. קיום מערכת תמיכה חזקה יכול להיות קריטי למניעת לחץ.
 4. 4
  אל תוותרו. לשנות את השגרה שלך, במיוחד אם אתה עושה את זה זמן מה, זה קשה. תן לעצמך קרדיט שניסית מלכתחילה. הזכר לעצמך עד כמה הגעת, ואל תתן לנסיגה אחת קטנה לעצור אותך.
לפעמים אנחנו יכולים להיות המומים מכמות השינוי הנדרשת כדי לצאת ממסלול
לפעמים אנחנו יכולים להיות המומים מכמות השינוי הנדרשת כדי לצאת ממסלול, וזה שומר אותנו בו.

חלק 3 מתוך 3: שמירה על המומנטום שלך

 1. 1
  אל תהיה קשה מדי עם עצמך. די לא סביר שתגיע מיד למטרה שלך; להתמקד בהתקדמות. הדברים החיוביים ביותר פשוט לוקחים זמן ותחושת צער יכולה לגרום לך לנוע אחורה בכל מה שהשגת. תסתכל על מה שכבר סיימת והחמיא לעצמך על זה. אחרי הכל, אתה כל כך הרבה צעדים קרוב יותר להשלמת המשימה שלך.
 2. 2
  חזור ישר לשגרה החדשה שלך. זה נורמלי לחלוטין לחזור להרגלים ישנים ונוחים, גם אם הרגלים אלה גורמים לך להיות אומלל. הדבר החשוב הוא לזהות מתי נפלת מהמסלול ואז מיד לחזור! אל תתנו ליום אחד לא מושלם לזרוק את כל התוכנית שלכם.
  • לפעמים אתה עלול ליפול מהמסלול לפרק זמן ארוך יותר. אולי קרה משהו לא צפוי או שאיבדת את המוטיבציה שלך. נסו להיזכר בפעם הראשונה שהחלטתם לעשות שינוי, והזכירו לעצמכם שאם הצלחתם לעשות זאת פעם אחת, תוכלו לעשות זאת אינסוף פעמים. להתחיל מחדש זה לא כישלון, אבל ויתור הוא.
 3. 3
  תרגל תשומת לב, או לחיות בהווה. לפעמים אנחנו פגיעים יותר לנסיגות לאחר שכבר התקדמנו לא מעט. אל תתנו להתקדמות שעשויים להיות התירוץ שלכם לחזור לנקודת ההתחלה. תמיד להיות מודע למטרה שלך ולאן אתה בדרך להשיג אותה.
  • זהו תרחיש נוסף שבו ניהול יומן עשוי להועיל. מעקב אחר מחשבותיך שימושי לשמירה על מודעות, במיוחד אם אתה מרגיש שאתה מאבד את המוטיבציה שלך. מיינדפולנס היא טכניקה נהדרת להפחתת הלחץ שאתה עלול להרגיש עקב הרבה שינויים שקורים בחייך.
  • בצד השני של המטבע, היה מודע למצבים שגורמים לך להתעכב על העבר ולמקד את האנרגיה שלך להתקדם. אם אתה מפציץ מצגת בעבודה, ערוך רשימה של כל הדברים שאתה רוצה לזכור בפעם הבאה.
  • זכרו שהישארות מחוץ לתלם היא תהליך מתמשך. שחקן שעושה סרט גרוע אחד הוא לא בהכרח שחקן רע, בדיוק כמו שלאדם שיש לו שבוע אחד רע אין בהכרח חיים רעים.
ישנן מספר סיבות שאתה עלול להיתקע בחריץ רגשי
ישנן מספר סיבות שאתה עלול להיתקע בחריץ רגשי, ולפעמים קשה להוציא את עצמך ממנו.

טיפים

 • צא מהסביבה המוכרת. טיול יום, סוף שבוע משם, או חופשה במלוא מובן המילה כל העזרה יכול לתת לך פרספקטיבה חדשה ולצאת לך מהשגרה שלך.
 • אל תזלזלו בחשיבות שנת לילה טובה. אם יש לך יום רע, התבונן בשעות השינה כהזדמנות שלך להתאפס ולהתחיל מחדש למחרת.
 • האזן למוזיקה שמכניסה אותך למצב רוח טוב. עצם שינוי סוג המוסיקה שאתה מקשיב יכול להשפיע על היום שלך!
 • הימנע מהשוואה עם עצמך לאחרים. אם אתה מוצא את עצמך משווה את חייך לאחרים לעתים קרובות, שקול לקחת הפסקה מהמדיה החברתית. האדם היחיד שחי את חייך הוא אתה.
 • זכור, לא משנה כמה זמן אתה נמצא בתלם, אתה (ורק אתה) יכול לקבל את ההחלטה לא להישאר שם יותר.

שאלות ותשובות

 • אני מטפל ולא יכול לצאת הרבה. מה עליי לעשות?
  לפעמים אנחנו יכולים להיות המומים מכמות השינוי הנדרשת כדי לצאת ממסלול, וזה שומר אותנו בו. כדי לפתור זאת, הגדר יעדי ביניים הניתנים לניהול. שים לב שאנו נוטים להקצין את יכולותינו או לייחס באופן שגוי כישלון לנסיבות שאינן בשליטתנו. היה מציאותי ללא רחם לגבי האופן שבו כישרונותיך תואמים את המטרה שהגדרת.

תגובות (4)

 • gennaro72
  מידע נהדר, אני מסכים איתך.
 • kylewilliams
  אהבתי את כל המאמר. זה היה מאוד אינפורמטיבי וגם לא היו מכות בין השיחים.
 • sgray
  רק תזכורת לאיך חשיבה חיובית מרגישה מבלי שיהיו סביבך מוחות שליליים במשך שנים בחיי היומיום. בסופו של דבר אתה הופך למי שאתה נאלץ להסתובב איתו. תודה!
 • alvis82
  זה היה די מועיל! היה טוב לשמוע שהתחלה מחדש אינה כישלון, אבל ויתור הוא. נראה שאני ממשיך לשבור את ההרגלים הטובים שאני מנסה להתחיל, ואני שמח שההפסקות האלה לא הופכות אותי לכישלון! תודה, מדריך!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לתקן את כל חייך?
 2. איך לארגן מחדש את חייך?
 3. איך לתקן את חייך?
 4. איך להפסיק לבזבז את חייך?
 5. כיצד לבצע שינויים רציניים בחיים?
 6. איך לסדר את חייך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail