כיצד משיגים מקדמה באמצעות כספומט?

אתה יכול למשוך מקדמה כספומט באמצעות כרטיס האשראי שלך, אך עליך לעשות זאת רק כמוצא אחרון מכיוון שבסופו של דבר תצטרך להחזיר את הכסף בחזרה, כולל כל העמלות או שיעורי הריבית. כדי לקבל מקדמה במזומן, הכנס את כרטיס האשראי שלך לכספומט והזן את מספר ה- PIN שלך. אם הכספומט מבקש ממך לבחור בין "חיוב" או "אשראי" בחר באפשרות האשראי. לאחר מכן, הזן את סכום הכסף שתרצה למשוך וקבל עמלות או חיובים בגין העסקה. הכספומט אמור לתת לך את המזומנים שביקשת. אם יש לך בעיות במשיכת מקדמה במזומן, התקשר לקו העזרה של הבנק שלך. לטיפים כיצד למצוא כספומט בקרבתך, המשך לקרוא!

מקדמה במזומן מאפשרת לך לגשת לחלק ממסגרת האשראי שלך באמצעות כספומט
מקדמה במזומן מאפשרת לך לגשת לחלק ממסגרת האשראי שלך באמצעות כספומט, צ'ק מקדמה במזומן או מספר בנק.

בין אם יש לך חיסכון עצום ובין אם אין לך ניקל לשמך, ייתכן שיהיה עליך להשתמש בכרטיס אשראי כדי לקבל מזומנים מכספומט בשלב כלשהו. מקדמה במזומן מאפשרת לך לגשת לחלק ממסגרת האשראי שלך באמצעות כספומט, צ'ק מקדמה במזומן או מספר בנק. כמו לטבול לחשבון החיסכון שלך או להגן על אוברדרפט, כדאי לעשות זאת רק כמוצא אחרון. עם זאת, מקדמות במזומן יכולות להיות הצלת חיים שלא צריך לפחד להשתמש בהן.

חלק 1 מתוך 3: הכנה לקבלת מקדמה במזומן

 1. 1
  בדוק את מצב החשבון שלך. ברוב כרטיסי האשראי יש איזושהי אפשרות למקדמה במזומן, אך ייתכן שלא תוכל להשיג אחת אם אתה עומד מאחור בתשלומים שלך. ודא שחשבונך במצב תקין לפני שתנסה לקבל מקדמה במזומן.
  • בדוק את הצהרתך באופן מקוון כדי לוודא שלא החמצת תשלום או שהגעת למגבלת ההלוואות שלך. אם אחד מאלה הוא דאגה, סביר להניח שלא תוכל לקבל מקדמה במזומן.
 2. 2
  וודא שיש לך הרשאה. הבנק או חברת כרטיסי האשראי שלך צריכים לאשר לך למשוך מזומנים מכספומט באמצעות כרטיס האשראי שלך. התקשר לבנק שירות הלקוחות של חברת בנק האשראי שלך ושאל כיצד להתחיל את התהליך.
  • רוב הכרטיסים מציעים את האפשרות באופן אוטומטי, אך חלקם אינם מציעים אותה או מגדירים מגבלות.
  • לדוגמה, חלק מהכרטיסים מסיימים את אפשרות המקדמה במזומן לאחר שהיתרה שלך מגיעה למגבלה מסוימת.
  • יתכן שתוכל להסיר את ההגבלה הזו על ידי התקשרות לשירות הלקוחות ושאלה. שוב, זה סביר יותר אם חשבונך במצב תקין ואין לך תשלומים מאוחרים ברשומתך.
 3. 3
  מצא את מספר הזיהוי האישי שלך (PIN). אנשים מנסים לפעמים להשתמש ב- PIN שהגדירו בכרטיסים האחרים שלהם, אבל אתה צריך לדעת את ה- PIN עבור כרטיס אשראי מסוים זה. ודא שאתה יודע את ה- PIN הנכון לפני שתנסה למשוך מזומנים. יותר מדי ניסיונות שגויים עלולים להקפיא את חשבונך.
 4. 4
  שנה את מספר ה- PIN במידת הצורך. כרטיסי אשראי רבים מגיעים עם קוד אימות מוגדר מראש שמשתמשים לעולם אינם מצליחים לאפס. אם שכחת את ה- PIN המקורי, התקשר למחלקת שירות הלקוחות ושאל כיצד לאפס אותו.
  • לרוב מדובר בחיוג למספר 800 אוטומטי ושינוי ה- PIN בטלפון.
  • המערכת האוטומטית עשויה לבקש ממך להזין את הסיכה הקיימת שלך כדי לבצע את השינוי. אם אינך יודע את ה- PIN הקיים שלך, בקש מנציג שירות לקוחות לשלוח לך PIN חדש בדואר.
  • שים לב שיעברו 7-10 ימים לפני שתקבל אותו. אם אתה יודע שתצטרך מקדמה במזומן בקרוב, ברר לגבי מספר ה- PIN שלך לפחות שבועיים מראש.
כדי לקבל מקדמה במזומן
כדי לקבל מקדמה במזומן, הכנס את כרטיס האשראי שלך לכספומט והזן את מספר ה- PIN שלך.

חלק 2 מתוך 3: הבנת התנאים וההגבלות

 1. 1
  דע את העמלות. קרא את הסכם חשבונך לפני משיכת מזומנים. עליך להבין את העלויות הכרוכות בטרם נקיטת פעולה. יתכן שתוכל לעשות זאת על ידי כניסה לחשבונך וחיפוש באתר אחר הבנק או חברת כרטיסי האשראי שלך.
  • תנאים סטנדרטיים למקדמות במזומן עשויים לכלול עמלות של 3-5% מהסכום שנמשך.
 2. 2
  למד את הריבית. גלה איזה ריבית תצטרך לשלם על המקדמה המזומנת שלך, מתי היא תתחיל להצטבר, ובאיזו תדירות היא תצטבר. וודאו כי תוכלו לשלם את הריבית לפני שתוציאו את המקדמה.
  • שיעורי הריבית השנתיים החציוניים למקדמה במזומן ברוב כרטיסי האשראי הם כיום בסביבות 24%. ככלל, שיעור המקדמה במזומן הוא 5% -6% מעל שיעור הרכישות.
  • ריביות במקדמות מזומנים מתחילות לרוב להצטבר באופן מיידי. גם אם תשלם את המקדמה בהקדם האפשרי, ייתכן שלא תוכל להימנע מתשלום ריבית לפחות.
 3. 3
  להבין את מערכת ההחזר. שאל תמיד אם התשלומים הבאים שלך יועברו ישר ליתרות הריבית הגבוהה יותר שלך. אם לא, עלות המקדמה המזומנת שלך עשויה להיות עונשית.
  • שלם יתרות מקדמה במזומן בהקדם האפשרי. הריבית הגבוהה עליהם פירושה שהחוב יכול לצמוח במהירות הרבה מעבר לסכום שהוצאת כמקדמה.
מקדמה במזומן היא הלוואה קטנה מהבנק כנגד חשבון הבנק שלך או חשבון כרטיס אשראי
מקדמה במזומן היא הלוואה קטנה מהבנק כנגד חשבון הבנק שלך או חשבון כרטיס אשראי.

חלק 3 מתוך 3: משיכת מזומנים

 1. 1
  מצא כספומט שממנו תוכל למשוך את המזומנים שלך. חפש אחד המשויך לבנק שלך. אחרת, ייתכן שתגבה עמלה של 1,50 € -3,70 € על ידי הבנק שלך וגם מהכספומט מחוץ לרשת.
  • שוב היכנס לחשבונך ועיין באתר. אמור להיות כלי שתוכל להשתמש בו כדי לאתר כספומט סמוך.
  • אם אתה בחו"ל, חפש באתר קשרים זרים המציעים משיכות עמלה. אתה יכול למצוא מערכות יחסים אלה עם מדינות רבות באירופה ובדרום אירופה. הם יכולים לחסוך לך הרבה כסף הן לחובות והן למשיכות מקדמה.
 2. 2
  בקש מקדמה כספית מהכספומט. הכנס את כרטיס האשראי שלך והזן את ה- PIN שלך. תפריט הבחירות צריך לכלול אפשרות מקדמה במזומן. הזן את סכום הכסף שאתה רוצה כמקדמה המזומנת שלך.
 3. 3
  קבל את העמלות. אם יהיו עמלות נוספות עבור העסקה שלך, הכספומט ישאל אם אתה מקבל אותם או לא. כדי לקבל את המזומן שלך, יהיה עליך לקבל עמלות שגרתיות אלה.
 4. 4
  קח את המזומנים שלך. לאחר שתקבל עמלות כלשהן, הכספומט אמור לתת לך את המזומן שביקשת. הקפד לסיים את העסקה ולקחת בחזרה את כרטיס האשראי שלך לפני שעזבת את הכספומט. אחרת, האדם הבא שמבקר במכונה יוכל להוציא התקדמות נוספת בכרטיס שלך.
תפריט הבחירות צריך לכלול אפשרות מקדמה במזומן
בקש מקדמה כספית מהכספומט. הכנס את כרטיס האשראי שלך והזן את ה- PIN שלך. תפריט הבחירות צריך לכלול אפשרות מקדמה במזומן.

טיפים

 • אם אתה נקלע למצב חירום הדורש מזומנים, אל תפחד להשתמש באפשרות זו. אך היו מודעים לעלויות הכספיות ולהשלכות.
 • שלם את היתרה עם הריבית הגבוהה ביותר לפני שתשלם תשלומים עודפים באיזו יתרה אחרת שלך.
 • כשתבקש קוד PIN חדש, תצטרך לספק מידע לאימות חשבון או תשובות לשאלות אבטחה.
 • דמי היטל כספומט הם עמלות נוספות שגובה חשבון האשראי שלך על ידי החברה שבבעלותה ומפעילה את הכספומט. עמלות אלה נעות בין 1,50 אירו ל -3,70 אירו, לכן מומלץ למצוא כספומט ללא תשלום כדי לקבל את מקדמתכם.

אזהרות

 • אלא אם אין לך אפשרויות אחרות, אל תוציא מקדמה במזומן שלא תוכל להחזיר מיד. בגלל הריבית הגבוהה שלה, שיטה זו יכולה להיות יקרה אם ריבית תצטבר לתקופה ארוכה.

שאלות ותשובות

 • האם אני יכול לבצע משיכת יתר בכספומט?
  היכולת לקבל משיכת יתר בכספומט תלויה בתנאים ובהגבלות של חשבון הבנק שלך. אם הבנק אכן מאפשר זאת, בדוק כי ניתן לעשות זאת באמצעות כספומט (לא כל הבנקים יתירו זאת) והיה מודע לכך שייגבה עמלות בגין "שירות" הלוואת הכסף. זה טוב כשאתה מצומצם, אך אין להסתמך עליו לשימוש רגיל מכיוון שזו דרך יקרה להלוות כסף.
 • מה עלי לעשות אם לכספומט שלי אין אפשרות למקדמה במזומן?
  גשו להנהלה ובקשו שיעשו זאת עבורכם. לפעמים אין אפשרות זו פעילה בכל עת.
 • מה הסכום המרבי של מזומנים שניתן למשוך מכספומט?
  לחשבון של כל לקוח ניתן סכום שונה על סמך ההסכם עליו חתמו בתחילה. צור קשר עם הבנק שלך לקבלת מידע אודות חשבונך הספציפי.
 • האם אוכל לקבל מקדמה במזומן בכרטיס החיוב שלי?
  היכולת לקבל מקדמה מכרטיס חיוב אכן קיימת אך היא תלויה בבנק שלך ובתנאים ובהגבלות בכרטיס החיוב שלך. לא נהוג להיות מסוגל לקבל מקדמה כזו מכספומט מכיוון שניתן להסיר מהכספומט רק את הכסף הזמין בחשבונך. בדרך כלל, יהיה עליכם להיכנס לבנק כדי לקבל מקדמה במזומן מכרטיס חיוב. שים לב שכל מקדמה במזומן תצבור לא רק את סכום ההלוואה אלא גם עמלה עבור המקדמה והריבית בתקופה שלא הוחזר.
 • כיצד אוכל לגלות מהו ה- PIN שלי?
  היה צריך לשלוח אליך PIN זמני באמצעות הדואר. אם לא, התקשרו לשירות הלקוחות של הכרטיס דרך המספר שבגב הכרטיס ובקשו שיישלח אליכם.
 • האם אוכל לקבל מקדמה במזומן מכרטיס הוויזה שלי בחו"ל?
  אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת, אך ייתכן שתרצה להתקשר מבעוד מועד לבנק / כרטיס הכרטיס שלך כדי ליידע אותם. לעתים קרובות אם נעשה שימוש בכרטיס מחוץ למדינה, הם יראו זאת כפעילות חשודה ויאחזו בחשבונך.
 • איך עובד מקדמה במזומן?
  מקדמה במזומן היא הלוואה קטנה מהבנק כנגד חשבון הבנק שלך או חשבון כרטיס אשראי. זוהי דרך יקרה לקבל הלוואה, מכיוון שהיא גובה גם עמלה בגין העסקה וגם ריבית גבוהה עד להחזרה. ייתכן שיש מגבלה על הסכום שתוכלו להסיר וכל מקדמות כאלה לשעבר בדרך כלל יש להחזיר לפני שתוכלו לקבל מקדמה נוספת.
 • האם אתה יכול למשוך כסף מכרטיס אשראי בכספומט?
  משיכת כסף בכספומט בדרך כלל אפשרית ברוב כרטיסי האשראי, אך ראשית, בדוק את התנאים בכרטיס שלך ושנית, בדוק כי היכולת לבצע משיכות מזומן הופעלה בכרטיס האשראי שלך. אם אינך בטוח, היכנס לסניף של הבנק שלך ובקש ממנו לבדוק. עם זאת, בדרך כלל מומלץ לנסות להימנע מלעשות זאת באופן קבוע ולשמור על כך למקרי חירום או לנסיעות, מכיוון שבדרך כלל זה כרוך גם בתשלום וגם בשיעור החזר ריבית גבוה יותר.
 • כיצד אוכל להשיג מספר PIN לכרטיס הכספומט שלי?
  הבנק נתן לך קוד PIN כשהוא נתן לך את הכרטיס. אם איבדת את קוד ה- PIN שלך, בקש מהבנק לשלוח אותו (או תחליף) לכתובת הדואר שלך (או הדוא"ל).
 • האם אוכל לקבל מקדמה בכרטיס אשראי ממגיד בנק?
  האם אתה יכול למלא טופס בבנק כדי לקבל מקדמה במזומן בכרטיס שלך.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל למצוא את הריבית על מקדמה במזומן באמצעות כספומט?
 • האם אוכל למשוך כסף באמצעות המחאה בכספומט?
 • כיצד אוכל למשוך כסף מקו אשראי בכספומט?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail