איך להשקיע סכום כסף קטן באינטרנט?

אם אתה משקיע מתחיל שרוצה להשקיע סכום כסף קטן באינטרנט, תחילה תצטרך למצוא מתווך מקוון עם מינימום חשבון נמוך. TD Ameritrade, Capital One Investing ו- OptionsHouse הם רק כמה מתווכים מקוונים שאין להם דרישת מינימום. למרבה הצער, השקעה מקוונת אינה חינמית, לכן השתמש באתר כמו stockbrokers.com כדי להשוות דמי תיווך. לאחר שמצאת את המתווך הנכון, קבע אם ברצונך לרצות לפתוח חשבון פרטני, שם יחויב המס על הרווחים שלך בשיעורים מתאימים, או חשבון פרישה ארוך טווח כמו IRA. עם מתווך אמין לצידך, אתה מוכן להתחיל לסחור! לטיפים נוספים ממחברנו הפיננסי, כמו סוגי המניות לחפש, גלול מטה.

אם אתה משקיע מתחיל שרוצה להשקיע סכום כסף קטן באינטרנט
אם אתה משקיע מתחיל שרוצה להשקיע סכום כסף קטן באינטרנט, תחילה תצטרך למצוא מתווך מקוון עם מינימום חשבון נמוך.

אנשים שאינם מנוסים יחסית מהעולם הפיננסי עשויים לחשוב על השקעה מקוונת באופן בלעדי עבור סוחרים גדולים ובגין נציגי מוסדות פיננסיים המסחרים באופן מקצועי במניות ובמניות אחרות. עם זאת, זה לא המקרה. משקיעים מתחילים שיכולים להקדיש סכום כסף קטן בלבד למשימה יכולים להכניס את הכסף הזה לחשבון תיווך מקוון ועשויים לגרום לו לצמוח באמצעות סדרת עסקאות נבונה. למי שרוצה להתחיל, כמה צעדים מוצקים לקראת פיתוח תוכנית השקעה יכולים לעזור להגביל את הסיכונים ולמקסם את הרווחים.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת מתווך מקוון

 1. 1
  בחר מתווך עם מינימום חשבון נמוך. אם המטרה שלך היא להשקיע סכומי כסף מעטים באופן מקוון, המטרה הראשונה שלך צריכה להיות למצוא מתווך עם השקעה נמוכה מאוד או ללא מינימום. בדרך כלל, מתווכים אכן דורשים השקעה מינימלית של 750 יורו לפחות, אך ישנם רבים שדורשים פחות.
  • נכון לעכשיו, מתווכים מקוונים שאין להם השקעה ראשונית מינימלית כוללים TD Ameritrade, Capital One Investing, First Trade, TradeKing ו- OptionsHouse.
  • "סכומי כסף קטנים" משתנה בין המשקיעים. למשקיעים עם מינימום מעט גבוה יותר, E * Trade דורש מינימום של 370 €, וצ'רלס שוואב דורש 750 €
  • שים לב שלעתים קרובות לא מומלץ להשקיע פחות מ -370 אירו, מכיוון שבדרך כלל יש עמלה לסחר מעל 3,70 אירו, כלומר השקעה של 370 אירו מתחילה למעשה עם הפסד של 1% עקב העמלה.
  • אתה יכול להימנע מדמי תיווך - ולפעמים מתווך לחלוטין - על ידי הרשמה לתוכנית השקעה מחדש של דיבידנד (DRIP) באופן ישיר לחברה הבסיסית. במקום לקבל את הדיבידנדים שלך במזומן, הדיבידנדים יושקעו מחדש באופן אוטומטי בחברה לצורך הערכת מחירים והרכבה. חלק מה- DRIP הם בחינם, בעוד שאחרים דורשים תשלום נמוך.
 2. 2
  בחן עמלות בזהירות. למרבה הצער, השקעה ברשת אינה חינמית, ומתווכים גובים מגוון עמלות. עמלות אלה נגבות בדרך כלל לכל עסק (כלומר תחויב פעם אחת כשאתה קונה משהו ופעם אחת כשאתה מוכר). אלה מכונים עמלות
  • לפני פתיחת חשבון, חשוב לבחון את העמלות הנגבות על מניות, קרנות נאמנות ותעודות סל (Funded Traded Funds). אלו הם שלושת סוגי ההשקעות העיקריים המתאימים למי שמשקיע סכומים קטנים.
  • בדרך כלל עמלות על עסקאות מניות עבור עסקאות קטנות נעות בין 3,70 € ל -7,50 €, ואילו עמלות קרנות נאמנות נעות בין 11 € ל -60 € תעודות סל מוצעות לרוב ללא עמלה על ידי מתווכים. מכיוון שקרנות נאמנות ותעודות סל הן סוגים חשובים של השקעות עבור מי שמשקיע סכומי כסף קטנים, עליכם לבחור מתווך עם עמלות קרנות נאמנות נמוכות, ומסחר בתעודות סל ללא עמלה.
  • אתרים כמו Stockbrokers.com יכולים להוות משאב רב ערך להשוואת עמלות בין מתווכים. אתה יכול להשתמש באתר זה כדי לבדוק את כל המתווכים שהוזכרו לעיל כדי לבחור את בעלות הנמוכה ביותר.
 3. 3
  בחר סוג חשבון לפתיחה. לאחר שתבחר מתווך שיש בו גם מינימום נמוך (המאפשר לך להשקיע סכומים קטנים), וגם עמלות נמוכות עבור מניות, אגרות חוב וקרנות נאמנות, יהיה עליך לבחור סוג חשבון לפתיחה. אמנם ישנם סוגים רבים, אך העיקריים שיש לדעת הם IRA אינדיבידואלי, מסורתי ו- IOT של רוט.
  • חשבון אישי. אלה מוצעים על ידי מרבית המתווכים, והם חשבונות סטנדרטיים ללא הרשאות מס מיוחדות. פירוש הדבר שכל רווחים שתשיג בעת ההשקעה וכל הכנסה שתרוויח מההשקעות שלך יחויבו במס בשיעורים מתאימים.
  • IRA מסורתי. IRA מסורתי הוא סוג של חשבון חיסכון לפנסיה. כסף המופקד ל- IRA מסורתי צומח במס (כלומר אינך משלם מס כלשהו עד שתמשוך אותו), ובשלב זה הוא ממוס על הכנסה רגילה. עם IRA מסורתי, אינך יכול למשוך כסף עד לגיל 59,5 שנים לפחות, או שתקבל קנס. תרומות ל- IRA מסורתי ניתנות להפחתה במס.
   • תרומות ל- IRA, בין אם הן מסורתיות או רוט, מוגבלות על ידי הכנסה שנצברה.
  • רוט IRA. IRA של רוט הוא גם סוג של חשבון חיסכון לפנסיה. כמו IRA מסורתית, הרווחים גדלים ללא מס, למעט תרומות אינן ניתנות לניכוי מס. היתרון העיקרי הוא שכאשר אתה מושך את הכסף, אינך משלם מיסים על תרומותיך (שכן הם שולמו על הכנסותיך לפני שתרמת). אתה יכול גם למשוך את התרומות הראשוניות שלך בכל עת ללא קנס או מיסים.
  • באיזה לבחור? התשובה תלויה לחלוטין מתי אתה צריך את הכסף ואת היעדים שלך. אם אתה מתחיל חשבון פרישה ולא מתכנן להשתמש בכסף עד גיל 59,5, ה- IRA המסורתי עשוי להיות מתאים. אם אתה זקוק לכסף מוקדם יותר, סביר להניח שחשבון IRA או חשבון אישי הם אפשרויות טובות יותר.
זה חכם לגוון ולא להשקיע 100% מהסכום שלך במניות בלבד או באג"ח בלבד
אם אתה משקיע סכומי כסף קטנים, זה חכם לגוון ולא להשקיע 100% מהסכום שלך במניות בלבד או באג"ח בלבד.

שיטה 2 מתוך 3: בחירת השקעות

 1. 1
  הבן את סוגי הנכסים. לאחר פתיחת חשבון, השלב הבא הוא לבחור מה לקנות. ראשית יהיה עליך להבין את הסוגים השונים של סוגי הנכסים. סוג נכסים הוא פשוט קבוצת השקעות שמאפיינים דומים. שיעורי הנכסים העיקריים הם מניות (כמו מניות), אג"ח ומזומנים.
  • המפתח להשקעה מוצלחת הוא בניית תיק בעל יתרה טובה בין כל סוגי הנכסים הללו. זה עוזר לנהל את הסיכון שלך (או למנוע הפסדים) תוך כדי להרוויח כסף.
 2. 2
  למד על מניות. מניות הן סוג הנכסים הפופולרי ביותר, וזה כולל מניות, אך יכול לכלול גם קרנות נאמנות ותעודות סל. הון עצמי הוא פשוט בעלות בעסק. כשאתה רוכש מניה, לכן אתה רוכש יצירה של חברה, ובכך יש לך אפשרות להגדיל את ההשקעה שלך ככל שהעסק יגדל.
  • המניות הן הסוג המסוכן ביותר של סוג נכסים לרוב. זאת בשל העובדה שהן תנודתיות ביותר, ואין זה נדיר עבור חלקן, ולעתים (במקרה של קריסות בשוק) מרבית המניות מאבדות עד 50% מערכן. רכישת מניות בודדות צריכה להתרחש רק לאחר מחקר משמעותי, והיא בדרך כלל אינה מומלצת למשקיעים חדשים לגמרי.
 3. 3
  שקול קרנות נאמנות או ETF במקום מניות בודדות. אם אתה לא חדש בהשקעות, שקול קרנות נאמנות או תעודות סל כאמצעי לבעלות על מניות. קרנות נאמנות ותעודות סל הן סלים של מניות או השקעות אחרות, וכשאתה רוכש מניה בקרן נאמנות או תעודת סל, אתה למעשה מחזיק בחלק של עשרות (או לפעמים מאות) מניות שונות.
  • מה ההבדל בין קרן נאמנות לתעודת סל? בעוד ששניהם סלי מניות, והסל מנוהל על ידי משקיע מקצועי, ישנם כמה הבדלים. ההבדל העיקרי הוא שתעודות הסל נסחרות באופן פעיל ממש כמו מניות, ומחיריהן משתנים לאורך היום. לעומת זאת, בקרנות נאמנות יש מחירים שנקבעים בסוף היום.
  • קרנות נאמנות מנוהלות באופן פעיל להשגת יעדי השקעה ספציפיים ואילו תעודות סל מנוהלות לשכפל את תנועת המחירים של מדד מניות ספציפי. מנהלי קרנות נאמנות גובים בדרך כלל דמי ניהול גבוהים משמעותית ממנהלי תעודת סל.
  • עבור משקיעים המעוניינים להשקיע סכומים קטנים, תעודות הסל הן במידה רבה אפשרות טובה יותר. ראשית, לקרנות נאמנות יש בדרך כלל דרישות מינימום (לעיתים קרובות € 750). שנית, קרנות נאמנות הן לרוב בעלות גבוהה יותר. לא זו בלבד שהעמלה לרכישת קרנות נאמנות גבוהה בהרבה (לתעודות סל רבות אין עמלה), אך בדרך כלל גם העמלות השנתיות בגין שימוש בקרנות נאמנות גבוהות יותר.
  • אחת מאסטרטגיות ההשקעה הפופולריות יותר בתעודות סל היא רכישת תעודות סל. מדובר בתעודות סל העוקבות אחר בורסה, כמו ה- S & P 500. תעודות הסל הנפוצות כוללות את תעודת הסל SPDR S & P 500 ותעודת הסל של מדד iShares Russell 2000. כאשר שוק המניות מצליח היטב, תעודת סל מדדית מתפקדת בדיוק בקנה אחד עם השוק, וכש- S & P 500 מייצר תשואות ממוצעות של 11% מאז 1954, זו הייתה אסטרטגיה רווחית.
 4. 4
  להבין אג"ח. אגרות חוב הן סוג נכסים פחות מסוכן מאשר מניות. אג"ח פשוט מייצג חוב, וכאשר אתה רוכש אג"ח, אתה למעשה להלוות כסף למנפיק האג"ח וקבלת תעודת אג"ח בתמורה. ניתן לרכוש אג"ח קונצרניות, אגרות חוב ממשלתיות או אגרות חוב עירוניות.
  • אגרות חוב משלמות ריבית, המכונה קופון, והקופון הוא אחוז מערך האג"ח הכולל. לאג"ח יש גם מונח, המכונה תאריך לפירעון, ובשלב זה תקבל את ההשקעה הראשונית שלך בחזרה.
  • לדוגמא, תוכלו לרכוש אג"ח ממשלתי תמורת 750 אירו, עם קופון של 2% ותאריך פרעון בעוד חמש שנים מהיום. לכן אתה זכאי לקבל 2% מ- 750 € (או 15 €) בשנה במשך חמש השנים הבאות, בתוספת 750 € במועד הפדיון.
  • מחירי השוק של אגרות חוב נעים בשלילה עם כיוון הריבית. כאשר הריבית עולה, מחירי איגרות החוב המצטיינות בדרך כלל יורדים; כאשר הריבית יורדת, מחירי שוק האג"ח בדרך כלל עולים.
  • רכישת אגרות חוב יכולה להיות מורכבת ויקרה. אם אתה רוצה לרכוש אג"ח, הדרך הפשוטה ביותר היא לרכוש תעודת סל לאג"ח. בדיוק כמו תעודות סל למניות, תעודות הסל לאג"ח הן פשוט אוסף אג"ח, וניתן לרכוש אותן בקלות, ובתשלום נמוך.
  • תעודת סל של אגרות חוב פופולריות היא תעודת הסל של שוק האג"ח הכולל, ותעודת סל זו מחזיקה במגוון אג"ח ממשלתיות ותאגידיות שונות. איגרות חוב מהוות אלטרנטיבה בטוחה יותר למניות.
  אם המטרה שלך היא להשקיע סכומי כסף מעטים באופן מקוון
  אם המטרה שלך היא להשקיע סכומי כסף מעטים באופן מקוון, המטרה הראשונה שלך צריכה להיות למצוא מתווך עם השקעה נמוכה מאוד או ללא מינימום.
 5. 5
  בחר הקצאת נכסים. אם אתה משקיע סכומי כסף קטנים, זה חכם לגוון ולא להשקיע 100% מהסכום שלך במניות בלבד או באג"ח בלבד. השילוב המסורתי הוא רכישת 60% מניות ואג"ח של 40%. זה מבטיח ש -40% מהכסף שלך לא יהיו חשופים לשוק המניות התנודתי, בעוד שהרוב מרוויחים משוקי מניות שעלו באופן מסורתי לאורך זמן.
  • לדוגמא, אם יש לך 600 € להשקיע, תוכל לבחור להוציא 360 € על תעודת סל, ו -240 € על תעודת סל.
  • הקצאת הנכסים שלך, לעומת זאת, תלויה ברמת הסיכון שלך וביעדים שלך. אם אתה רוצה להיות שמרני מאוד וזקוק לכסף בתקופה קצרה, אתה יכול לבחור בתיק אג"ח של 100%. אם יש לך אופק ארוך יותר, ואתה יכול להרשות לעצמך להפסיד כסף בטווח הקצר, אתה יכול לבחור אחוז כבד יותר למניות.
  • לעולם אל תשקיע כסף שאתה צריך במניות. כסף המושקע במניות צריך לייצג כסף נוסף שאינך זקוק לו לתקופה ארוכה.
  • דחו את ההשקעה בשוק המניות עד שיהיה לכם חשבון חיסכון הולם למקרי חירום.

שיטה 3 מתוך 3: ביצוע הרכישה שלך

 1. 1
  קנו את ההשקעה שלכם. ברגע שהחשבון שלך פתוח, וההשקעות שלך נבחרות, הגיע הזמן לבצע רכישה. זה בדרך כלל משתנה בין תיווך, אך העקרונות העיקריים נשארים זהים.
  • אתה יכול להתחיל בפתיחת הזמנה חדשה. בשלב זה יהיה עליכם להזין את סמל ההשקעה הרצויה. אם אתה רוצה לקנות את תעודת הסל מדד SPDR S & P 500, למשל, הסמל הוא SPY. אתה יכול לאתר את הסמל על ידי חיפוש Google על שם תעודת הסל.
  • לאחר שתזין את הסמל, יהיה עליך להזין את כמות המניות או היחידות שתרצה לקנות. אם מחיר המניה הוא 7,50 € למשל, ויש לך 75 € להשקיע, אתה יכול להרשות לעצמך לרכוש 10 מניות או יחידות.
  • בשלב זה, פשוט לחץ על כפתור הקנייה, וכעת תהיה הבעלות על ההשקעה שרכשת.
 2. 2
  החליטו על סוג הזמנה. ישנם שני סוגים בסיסיים של הזמנות בהן ניתן להשתמש לרכישה ומכירה של נכסים בשווקים הפיננסיים. הראשון הוא הזמנת שוק, המציינת כי נכס יירכש או יימכר בהקדם האפשרי במחיר השוק; עם זאת, עיכובים בזמן פירושם שמחיר הרכישה או המכירה של הנכס בעת מילוי ההזמנה עשוי להיות שונה מהמחיר בעת ביצוע ההזמנה. הפיתרון לזה הוא סוג אחר של הזמנה, צו הגבלה. הזמנה זו היא למכור במחיר שמחיר הגבול הנבחר או יותר ממנו או לקנות במחיר שמחיר הגבול או מתחת לו; עם זאת, צו הגבלה לא יתמלא אם לא הגיע למחיר הגבול שנבחר.
 3. 3
  החזק את ההשקעה שלך לאורך זמן. לאחר ביצוע הרכישה, דרך הפעולה הנבונה ביותר היא פשוט לא לעשות כלום. אתה יכול לצפות שההשקעה שלך תשתנה בערך לאורך זמן, וחשוב לא למכור פשוט כי השקעה נעה כלפי מטה. זכרו, כשם שלא ניבאתם את התנועה כלפי מטה, גם לא תוכלו לחזות ריבאונד.
  משקיעים מתחילים שיכולים להקדיש סכום כסף קטן בלבד למשימה יכולים להכניס את הכסף הזה לחשבון תיווך מקוון ועשויים
  משקיעים מתחילים שיכולים להקדיש סכום כסף קטן בלבד למשימה יכולים להכניס את הכסף הזה לחשבון תיווך מקוון ועשויים לגרום לו לצמוח באמצעות סדרת עסקאות נבונה.
 4. 4
  איזון מחדש בתיק העבודות שלך. אם בחרת בהקצאת הנכסים שלך למניות של 60% ואג"ח של 40%, תצטרך מדי פעם "לאזן מחדש" כדי להבטיח שאחוזיך יישארו זהים. זה נעשה בדרך כלל מדי שנה.
  • לדוגמא, אם המניות שלך מסתדרות טוב ובסוף השנה מייצגות 80% מהתיק שלך, ומשאירות רק אגרות חוב של 20%, תצטרך למכור כמה כדי להחזיר את ההקצאה ל -60% מניות ואג"ח של 40%.
  • אם תבחר לא להתאזן מחדש, זכור שאתה לוקח על עצמך סיכון נוסף על ידי תיק הנשלט על ידי מניות.

טיפים

 • קח דף מתוך ספר ההשמעה של נציבות ניירות ערך באירופה. ה- SEC מציע למשקיעים מתחילים טיפים מועילים בנוגע למסחר מקוון, כולל מידע אודות צווי הגבלה והזמנות הפסד שיכולות לעזור לחובבים לשלוט במחירים לקנייה ומכירה שלהם. זה יכול להגן על משקיעים חדשים מפני כמה מההיבטים המסוכנים יותר בשוק המניות.

תגובות (1)

 • finley63
  תודה רבה לך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להחליף מתווך מניות?
 2. איך להצטרף לשוק המניות?
 3. איך קונים קרנות אינדקס?
 4. כיצד לבחור ולסחור במניות אגורה?
 5. כיצד לקנות מניית נאסד"ק?
 6. איך קונים מניה יפנית?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail