כיצד למצוא עורך דין לצוואה?

משום ששכר טרחת עורך הדין היה נמוך
לדוגמה, אחותך אולי אהבה את עורך הדין שלה, משום ששכר טרחת עורך הדין היה נמוך.

אם אתם מחפשים עורך דין לצוואה, עליכם לערוך תחילה רשימת מועמדים פוטנציאליים. בקש מפניה מחברים ובני משפחה וכן עורכי דין אחרים. לאחר מכן עליך לתאם פגישת ייעוץ עם עורך הדין, שם אתה שואל שאלות אודות השירותים שעורך הדין מספק ושכר הטרחה שלהם. כדי להעסיק את עורך הדין הטוב ביותר, עליכם לבחור מישהו עם ניסיון מספיק שקל לדבר איתו.

חלק 1 מתוך 3: איסוף הפניות

 1. 1
  צרו קשר עם לשכת עורכי הדין שלכם. אתה יכול לקבל הפניה על ידי התקשרות או אימייל למדינה שלך או לשכת עורכי הדין המקומית. תוכל למצוא את עמותת עורכי הדין שלך על ידי הקלדת מדינתך או עירך ו"הפניית עורך דין " למנוע חיפוש באינטרנט.
  • איגודי עורכי דין מסוימים מבטיחים כי כל עורך דין המופנה יגבה דמי ייעוץ נמוכים (בסביבות 22 € -40).
 2. 2
  שאל חברים או משפחה. אם מישהו שאתה מכיר השתמש בעורך דין לעריכת צוואה או לתכנון עזבונו, עליך לשאול אם ימליץ על עורך הדין שלהם. רשמו את השם.
  • אינך צריך להתחייב להעסיק מישהו אך ורק בגלל שחבר או בן משפחה המליץ עליו. כל אדם זקוק לדברים שונים מעורך הדין שלו. לדוגמה, אחותך אולי אהבה את עורך הדין שלה, משום ששכר טרחת עורך הדין היה נמוך. עם זאת, יתכן שתעריך מיומנויות תקשורת בינאישיות יותר ממחיר.
 3. 3
  שאל עורך דין אחר. יכול להיות שהיית משתמש בעורך דין לצורך גירושין או עסקת מקרקעין. שאל אותו אם הוא יכול להמליץ על עורך דין שיעזור לך לכתוב צוואה.
  • עורכי דין הם מקור טוב להפניות, וכדאי לסמוך על שיקול הדעת שלהם. הם מכירים את המוניטין של זה ויכולים להרחיק אותך מעורך דין גרוע ולעבר טוב. כמו כן, עורך הדין יכול היה להשתמש בעורך דין צוואה כדי לסייע בעריכת צוואתו שלו.
  • התחבר מחדש עם כל עורך דין שהשתמשת בו בעבר ובקש הפנייה.
 4. 4
  השתמש בספרייה מקוונת. לפני שלושים שנה אנשים היו מחפשים בספר הטלפונים שלהם למצוא עורך דין. כעת תוכלו להשתמש באחת מכמה ספריות מקוונות. אתרים כמו Lawyers.com, Martindale Hubbell ו- Nolo מנהלים ספריות של עורכי דין. אתה יכול לחפש עורכי דין בעירך או במדינתך.
  • ספריות אלה כוללות לרוב קישורים לאתרי עורך הדין. אתה יכול לגלוש באתרי האינטרנט כדי למצוא מישהו עם הניסיון הדרוש.
 5. 5
  חקר את עורך הדין. לאחר עריכת רשימת הפניות, עליך לעבור ולחקור כל עורך דין. לרוב עורכי הדין כיום יש אתרים, שאמורים להכיל מידע מועיל. ישנם דברים נפוצים שאתה יכול לחפש:
  • ניסיון. בדוק האם עורך הדין מתמחה בצוואות או כותב צוואות במסגרת פרקטיקה כללית. אתר כל עורך דין אמור להסביר את ניסיונו של עורך הדין. חפש מישהו שעבד עם צוואות לפני כן.
  • מומחיות. בדוק אם עורך הדין מומחה מוסמך. במדינות מסוימות, אתה יכול להיות מומחה מוסמך בתחום החוק. אם עו"ד צוואה מתמחה, זה יהיה כנראה ב"תכנון עיזבון ותנאי עיזבון "או" עזבונות ונאמנות. " כדי להפוך למומחה מוסמך, על עורכי דין בדרך כלל להתחייב על אחוז מסוים מהעיסוק שלהם בתחום ולעבור קורסים בהשתלמות. ברוב המדינות גם דורשים שעורך הדין יעבור בחינה בכתב.
  • חברות בארגוני עורכי דין. ישנם מספר ארגונים לעורכי דין הכותבים צוואות. דוגמה אחת היא האיגוד האירופי לעורכי דין לתכנון עיזבון. חברות בארגון מלמדת כי עורך הדין עומד בקצב השינויים האחרונים בחוק.
  • פרטי התקשרות. על עורך דין לספק מספרי טלפון וכתובת דוא"ל. אם אחד או יותר חסרים באתר, יתכן שעורך הדין אינו מישהו שאליו תוכל להגיע בקלות.
  • מצגת כוללת. בדוק שהאתר נראה מקצועי. האם יש שגיאות הקלדה או שגיאות דקדוקיות? אם כן, אולי תרצה עורך דין שמקפיד קצת יותר על הצגתו.
 6. 6
  בדוק את היסטוריית המשמעת של עורך הדין. לפני שתזמן התייעצות עם עורך דין, עליך לבדוק את היסטוריית המשמעת שלה. לכל מדינה יש ועדים החוקרים תלונות נגד עורכי דין. אם התלונה ראויה, המועצה תטיל עיצום על עורך הדין ותעשה רישום על הסנקציה על רישום עורך הדין.
  • אתה יכול לבדוק סנקציות על ידי ביקור בוועדת המשמעת של פרקליט המדינה שלך. כדי למצוא את הלוח, הקלד "מדינתך" ו"משמעת עו"ד " למנוע החיפוש. אתה אמור להיות מסוגל לחפש לפי שם עורך הדין.
ראשית עליכם לערוך רשימה של מועמדים פוטנציאליים
אם אתם מחפשים עו"ד צוואה, ראשית עליכם לערוך רשימה של מועמדים פוטנציאליים.

חלק 2 מתוך 3: קביעת פגישת ייעוץ

 1. 1
  התקשרו לעורכי הדין. מרבית עורכי הדין מציעים ייעוץ ראשוני ללקוחות פוטנציאליים. אלה נמשכים בדרך כלל בין 15-30 דקות. כדאי להתקשר לעורכי הדין ולבקש לקבוע פגישת ייעוץ.
  • הקפד לשאול אם יהיה תשלום. חלק מעורכי הדין מספקים ייעוץ ראשוני בחינם. לעתים קרובות, אם עורך דין גובה שכר טרחה, אז היא תגבה שכר טרחה מופחת. שאל לפני שתזמן את הייעוץ.
 2. 2
  אסוף מסמכים מבוקשים. עליכם להכנס את המסמכים שעורכי הדין יגידו שעליכם להביא להתייעצות. לדוגמה, עורך הדין עשוי לבקש שתביא את הדברים הבאים:
  • הערכה גסה של הנכסים שלך
  • כל צוואה ישנה שיש לך
  • עותקים של פוליסות ביטוח חיים
  • מידע על ילדיך, כולל גילם
 3. 3
  הכן שאלות אודות ניסיונו של עורך הדין. אם לעורך הדין יש פרקטיקה כללית, אתה יכול לשאול בהתייעצות כמה מהפרקטיקה שלה הוקדשה לכתיבת צוואות.
  • כדאי גם לשאול אם עורך הדין טיפל בכתיבת צוואות ללקוחות כמוך. לדוגמא, אם יש לכם עיזבון גדול ומסובך, אז שאלו אם עורך הדין כתב צוואה לעיזבון כמו שלכם. חלק מעורכי הדין אולי כתבו צוואות פשוטות לעיזבונות קטנים.
  • שאל אם יורש אי פעם קרא תיגר בהצלחה על צוואה בבית המשפט. אם תערערו על צוואות מרובות, ייתכן שעורך הדין יהיה מרושל בעת עריכתן.
 4. 4
  שאל על היקף שירותי עורך הדין. עורך דין לצוואה יכול לספק שירותים רבים בנוסף פשוט לערוך את הצוואה. אתה צריך לברר בדיוק על מה אתה משלם.
  • האם עורך הדין כולל בשכר טרחתה ביקורת שוטפת של מסמכים? לדוגמא, אולי תכתוב צוואה בשנת 2016, ואז תצטרך לעדכן אותה בשנת 2018 בגלל שנולד לך ילד או בגלל שמכרת בית. שאל אם עורך הדין סוקר את המסמכים שלך באופן קבוע או אם אתה צריך לשלם בכל פעם.
  • האם עורך הדין יכול לעזור לך לקבל החלטות כלכליות? לדוגמה, אולי תרצה שעורך הדין שלך יעזור לך לבחור את פוליסת ביטוח החיים הנכונה או לתכנן פרישה. יש עורכי דין שיעזרו בתכנון פיננסי מסוג זה.
  • האם עורך הדין בודק כי כל הנכסים מכותרים כראוי? על מנת להעביר רכוש למוטבים, עליכם לוודא שהוא כותרת כראוי. לדוגמא, אתה עשוי לחשוב שיש ברשותך רכוש, אך שמך מעולם לא הועלה על המעשה. עורך דין צריך להיות מוכן לעבור את העיזבון שלך ולוודא שהכל תקין.
 5. 5
  בדוק אם עורך הדין כותב צוואות חיים. במקביל לעריכת הצוואה שלך, ייתכן שתרצה שעורך דין יעזור לך להכין " הוראות בריאות מקדימות " שונות, כגון צוואה מחיה או ייפוי כוח רפואי. עליך לבדוק אם עורך הדין מספק שירותים אלה.
  • בצוואה חיה אתה מתאר איזה טיפול אתה רוצה ואיזה טיפול אתה לא רוצה אם אי פעם תהיה חסר יכולת ואינך יכול לדבר בעצמך.
  • עם ייפוי כוח רפואי, אתה ממנה מישהו שיקבל החלטות עבורך אם תהיה חסר יכולת. אם יש לך צוואה מחיה, אז ייפוי הכוח שלך יקבל החלטות לגבי הטיפול בו הרצון המחיה שלך שותק.
 6. 6
  שאל על אגרות. כדאי לשאול גם לגבי תמחור במהלך הייעוץ הראשוני. עורך דין צוואה יכול לחשב את שכר טרחתה בדרכים שונות. לדוגמה, היא עשויה להציע תעריף קבוע - סכום מסוים לצורך כתיבת הצוואה. לחלופין, עורך הדין יכול לגבות תשלום לפי שעות.
  • בדוק גם אם עורך הדין לצוואה מבטיח את עבודתה. זה לא אפשרי עבור כל עורכי הדין, במיוחד עבור אלה שמחייבים לפי שעות. עם זאת, אם עורך הדין גובה מחיר קבוע, היא עשויה להבטיח את שביעות רצונך, אחרת היא תחזיר את הכסף.
 7. 7
  שאל על סגנונות תקשורת. עורכי הדין נבדלים מאוד באשר ליצירת קשר עם לקוחותיהם ותדירות אנשי הקשר שלהם. בהתייעצות, עליך לשאול כיצד עורך הדין מחזיק לקוחות בלולאה.
  • איזו הדרך הטובה ביותר ליצור קשר עם עורך הדין בטלפון או בדוא"ל?
  • כמה זמן לוקח לעורך הדין להשיב לשאלותיך?
  • האם עורך הדין יתקשר, או שיהיה לה עוזר שיחות חוזרות?
 8. 8
  שימו לב לאופן שבו הצוות מתייחס אליכם. מרכיב מרכזי ביחסי עורך דין ולקוח הוא נוחות. אתה רוצה להרגיש בנוח עם עורך הדין כמו גם עם הצוות שלה. כשאתה פונה להתייעצות שלך, שים לב לאופן שבו פקידות קבלה, מזכירות, פרלג'לים ואנשי צוות אחרים מתייחסים אליך.
  • צוות גס או מזלזל יכול לסמן בעיה עם עורך הדין. עורך דין שמאפשר לצוות להתייחס לציבור בגסות רוח עשוי שלא לפקח מקרוב על המתרחש במשרדה.
תוכל למצוא את עמותת עורכי הדין שלך על ידי הקלדת מדינתך או עירך ו"הפניית עורך דין "למנוע חיפוש באינטרנט
תוכל למצוא את עמותת עורכי הדין שלך על ידי הקלדת מדינתך או עירך ו"הפניית עורך דין "למנוע חיפוש באינטרנט.

חלק 3 מתוך 3: בחירת עורך דין

 1. 1
  קרא ביקורות עורכי דין מקוונות. אתרים רבים כמו גוגל ואבבו מכילים ביקורות של לקוחות על עורכי דין, ובהחלט תוכלו להסתכל עליהם כשאתם מנסים לבחור עורך דין. אתה לא אמור לסמוך על שום ביקורת ב 100%, במיוחד אם היא אנונימית. עורכי דין מוגבלים באופן שבו הם יכולים להגיב לביקורות שליליות מבלי לחשוף אמונות של לקוחות.
  • עם זאת, עליך לבדוק ביקורות אם חששות שיש לך מתבטאים בביקורות. לדוגמא, אולי היית מוצא את עורך הדין מפחיד לדבר איתו. אם אתה רואה שסוקרים מזכירים זאת בביקורות שלהם, אישור החשדות שלך.
 2. 2
  בחר עורך דין. עליכם לעבור על הערותיכם בכל התייעצות ולנתח כל עורך דין בנפרד. נסה למצוא עורך דין העומד בקריטריונים הבאים:
  • אתה מרגיש בנוח עם עורך הדין. מכיוון שתדון בפרטי חייך בעת עריכת צוואה, אתה מעוניין בעורך דין שתרגיש בנוח לדבר איתו. אם עורך הדין או הצוות שלה התחצפו, או אם עורך הדין הודה שהיא לא מתקשרת עם לקוחות לעיתים קרובות, אולי כדאי לך לבחור עורך דין אחר.
  • עורך הדין מנוסה מספיק. אתה רוצה עורך דין המוסמך לערוך עבורך צוואה תקפה. אתה אמור לחוש באתר האינטרנט של עורך הדין ומייעוץ שלך לגבי האם עורך הדין מיומן מספיק כדי לענות על צרכיך.
  • שכר טרחת עורך הדין סביר. כמה עמלות פשוט יכולות להיות גבוהות מכדי שתוכלו להרשות לעצמכם. עם זאת, אתה לא בהכרח צריך ללכת עם עורך הדין שהוא הזול ביותר. במקום זאת, העלות צריכה להיות גורם אחד שאתה מחשיב יחד עם נוחות וניסיון.
 3. 3
  התקשר לעורך הדין. לאחר שבחרת עורך דין, התקשר אליהם ואמר שתרצה להיות לקוח שלהם. עורך הדין יודיע לך מה עליך לעשות הלאה.
  • אם אינך מרגיש בנוח עם אף אחד מעורכי הדין שפגשת, עליך להתחיל מחדש ולקבל הפניות נוספות. קבעו התייעצויות נוספות.
  • כדאי להתקשר או לשלוח מייל לעורכי הדין שפגשתם אך בחרתם שלא להעסיק. באדיבות לעשות זאת. אתה לא צריך לתת סיבה או להתנצל. כל שעליך לעשות הוא להודות להם על הפגישה איתך ולהצהיר שהחלטת ללכת עם מועמד אחר.
 4. 4
  קרא את מכתב ההתקשרות שלך. לאחר שתעסיק את עורך הדין, עליה לשלוח לך מכתב התקשרות. מכתב זה יסביר את כל התפקידים שעורך הדין יבצע. כמו כן, עליו להסביר כיצד עורך הדין גובה תשלום עבור שירותיה.
  • קרא את המכתב ובדוק פעמיים שהמידע הכלול במכתב תואם למה שנאמר לך במהלך הייעוץ שלך. לדוגמא, אם שכר הטרחה שונה אז כדאי להתקשר לעורך הדין ולשאול מדוע.
  • וודא שאתה מבין ומסכים לכל הוראה במכתב ההתקשרות. אם צריך לשנות משהו, המתן עד שיגיע עותק נקי של מכתב ההתקשרות לפני שתחתום עליו.
  • החזיקו בעותק של מכתב ההתקשרות החתום והתייחסו אליו אם אתם זקוקים לכם.
אז שאלו אם עורך הדין כתב צוואה לעיזבון כמו שלכם
לדוגמא, אם יש לכם עיזבון גדול ומסובך, אז שאלו אם עורך הדין כתב צוואה לעיזבון כמו שלכם.

טיפים

 • אם אתם בעלי הכנסה נמוכה אך זקוקים לעורך דין, עליכם לבדוק האם ישנם משרדים לסיוע משפטי בקרבת מקום. סיוע משפטי מעניק עזרה משפטית בחינם לאנשים הזקוקים כלכלית. תוכל למצוא ארגון סיוע משפטי על ידי ביקור באתר האינטרנט של התאגיד לשירותים משפטיים בכתובת www.lsc.gov. לחץ על "מצא עזרה משפטית " בראש העמוד והזן את כתובתך.
 • בחלק מהמדינות יש תוכניות מיוחדות לתושבים קשישים בעלי הכנסה נמוכה. במרילנד, למשל, תוכנית השישים פלוס של המדינה תואמת את התושבים לעורכי דין המספקים עזרה משפטית בעלות נמוכה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail