איך לצרף כסף?

אגירת הכסף שלך היא דרך קלה למיין אותם ולעקוב אחר כמותך. תזדקק לשרוולי מטבעות ולהקות מטבע, שתוכל להשיג ברוב הבנקים וחנויות המשרדים. התחל על ידי הפרדת הכסף שלך בערכים של מטבע ושטרות בערימות של 10. ספר את השטרות שלך לערימות שמתאימות למטבע הלהקה שלך. לדוגמא, ספר 25 שטרות של דולר ועוטף אותם בלהקה של 25 דולר. ודא שכל החשבונות פונים באותה דרך כדי להקל על הספירה. כדי לאגד מטבעות, עצרו את קצה שרוול המטבעות והכניסו ערימה מאותה עד כדי לעזור לכם לספור את המטבעות שלכם. לדוגמה, 40 ניקל שווים 2 דולר ו 50 שקל שווה 5 דולר. ספר בסוף מטבעות ושטרות רופפים. לטיפים נוספים, כולל כיצד לספור ערימות של אגורות ופרוטות, המשך לקרוא!

אם הלהקות ניתנות להתאמה לצרורות כסף בגדלים שונים
אם הלהקות ניתנות להתאמה לצרורות כסף בגדלים שונים, הקפד להדק אותן סביב ערימת הכסף.

אם אתה חוסך כסף בצנצנת או שאתה לוקח הרבה במכירה או באירוע אחר, ייתכן שיהיה עליך לצרף אותו בכדי לקחת אותו לבנק. יתכן שיהיה לך צנצנת גדולה מלאה במטבעות ושטרות שכולם מעורבבים יחד, אז סדר אותם קודם. ואז ממיין את כל הכסף לערימות של עדות כמו, כמו שטרות של עשרה דולרים, שטרות של דולר אחד, רבעונים ודולרים. כשתסדר את הכסף, תכניס את המטבעות לגלילים ותעטוף את השטרות עם רצועות מטבע.

חלק 1 מתוך 3: מיון הכסף

 1. 1
  קבל שרוולי מטבעות ורצועות מטבע מהבנק שלך או מחנות משרדית. שאל את המספר בבנק שלך אם הוא נותן שרוולים ולהקות בחינם. רוב הבנקים כן. דאג שתקבל שרוולים ולהקות עבור כל ערך כסף. אם אתה לא יודע כמה אתה צריך, בקש חמישה מכל אחד מהם להתחיל.
  • אם הבנק שלך לא נותן כסף לאגירת ציוד, רוב חנויות המשרדים וחנויות הקופסאות הגדולות נושאות אותם. חפש את העדות האישיות שאתה רוצה, או קנה חבילה גדולה מכולן.
 2. 2
  הפרד את השטרות מהמטבעות. אם הכסף שלך מעורבב יחד בקופסה או בצנצנת, זרוק את הכל על השולחן כדי למיין אותו. בחר את השטרות ועשה ערימה. כשאתה עושה זאת, תן למטבעות לנפות לערמה משלהם. דחף את המטבעות לצד אחד שלך ואת השטרות לצד השני.
  • אם יש לך רק מטבעות או שטרות, עדיין הכי קל למיין את הכסף אם הוא מונח על שולחן.
 3. 3
  ממיין את הכסף לערימות לפי עדות. הכינו ערימה נפרדת לכל מטבע ושטר. מיין ערימה אחת של כל גרוש, ניקל, שקל, ורבע. אם יש לך כמה מטבעות אחרים, כמו חצי דולר, הפרד ביניהם. יתכן שיהיו לך עד שש ערימות שטרות, הכוללות שטר של מאות.
  • ודא שהערימות שלך רחוקות מספיק כדי שלא יתערבבו יחד.
  • שני סגנונות המיון העיקריים הם שליפת ערך אחד בכל פעם וערימה או מיון של כל הערימות בבת אחת כשאתה תופס פיסות כסף אקראיות.
שמור את החשבונות הנוספים בפעם הבאה שתאגד את הכסף שלך
שמור את החשבונות הנוספים בפעם הבאה שתאגד את הכסף שלך.

חלק 2 מתוך 3: גלגול מטבעות

 1. 1
  הכינו ערימות של עשרה מטבעות. התחל לספור כל ערך של מטבע לערימות של עשר. זה נותן לך מושג כמה יש לך סך הכל. זה גם עוזר לך למלא את שרוולי המטבע מאוחר יותר מכיוון שהמטבעות נספרים כולם. היזהר לא להפיל אותם או שתעשה יותר עבודה לעצמך.
  • לדוגמא, יתכן ובסופו של דבר ארבע ערימות של עשר אגורות, ערימה אחת של עשרה ניקל, שש ערמות של עשר שקל, ושלוש ערמות של עשרה רבעים.
  • המטבעות שלך כנראה לא ייצאו לערימות מדויקות של עשר, אז ערמו את התוספות בערימה נפרדת. רשמו כמה תוספות יש לכם כדי שלא תצטרכו לספור אותן שוב אחר כך.
 2. 2
  פתח שרוולי מטבע שטוחים כך שהם יוצרים צינור. לחץ על שולי שרוול המטבעות והכנס את אגודל בקצה אחד של השרוול. לחץ על הקצוות עד שהם נוגעים זה בזה והשרוול נוצר לצינור מרובע. צרו עוד כמה קמטים כדי לעגל אותו.
 3. 3
  חסום קצה אחד של השרוול באגודל שלך. הדרך הקלה ביותר להכניס מטבעות לשרוול היא להכניס את האגודל כדי לחסום קצה אחד של הצינור. כשאתה עושה זאת, זה מהווה נקודת עצירה עבור המטבעות כאשר אתה מפיל אותם בצינור. אם האגודל שלך עבה מדי, השתמש באצבע אחרת.
  • מכיוון שכל מטבע הוא בגודל שונה, גם הצינורות שהם נכנסים אליהם הם בגדלים שונים. השתמש באצבע שתשתלב בצורה הטובה ביותר בצינור.
 4. 4
  החלק את המטבעות הנערמים לתוך הצינור. אם הרמת שרוול אגורה, תפס ערימת אגורות והחליק אותם לאט לתוך הצינור. וודאו שהם נערמים זה על גבי זה כראוי. ספר את הכמות המיועדת לצינור.
  • כל גליל מטבע נועד להחזיק כמות מסוימת של מטבע מסוים. הקפד לבדוק את השרוולים וספור בזהירות תוך כדי שתכניס את המספר הנכון של המטבעות.
  • גלגל 50 אגורות בשווי 50 סנט. מגלגל 40 ניקל בשווי של שני דולרים. גלגל 50 שקל בערך של חמישה דולר. גלגל 40 רבעים בשווי של 7,50 €
תכניס את המטבעות לגלילים ותעטוף את השטרות עם רצועות מטבע
כשתסדר את הכסף, תכניס את המטבעות לגלילים ותעטוף את השטרות עם רצועות מטבע.

חלק 3 מתוך 3: שימוש בפסי מטבע

 1. 1
  חלק את השטרות לערימות נספרות. בדוק את רצועות המטבע שיש לך כדי לגלות כמה כסף הם מחזיקים כל אחד. ואז קח כל עדת שטר אחד אחר פעם וספר את השטרות בערימות שתואמות את רצועות המטבע שאתה משתמש בהן.
  • לדוגמה, להקות נפוצות של דולר אחד מחזיקות 19 אירו, כך שתספור את אלה בערימות של 25. שטרות של עשרים דולר מחוברים כ -370 אירו, אז היית עושה ערימות של 25 שטרות.
  • ספרו כל ערימה פעמיים כדי לוודא שלכל מחסנית יש את הכמות הנכונה.
 2. 2
  שים חשבונות נוספים בצד בערימה נפרדת מהשאר. הכסף שלך כנראה לא ייספר אפילו לערימות. שמור את החשבונות הנוספים בפעם הבאה שתאגד את הכסף שלך. וודא שהם לא מתערבבים עם הערימות המספרות שלך ומבלבלים אותם.
 3. 3
  סובב את השטרות בכל ערימה בכדי להפנות לאותו כיוון. אם תעביר את הכסף לבנק, חשוב שהשטרות יועברו לאותו כיוון. מיין בין הערימות והפוך את כל השטרות כך שהם יעמדו באותה דרך.
  • כאשר הבנקים סופרים את הכסף, הדבר מקל על עבודתו של קונה אם כל השטרות פונים לאותו כיוון. חסוך לעצמך זמן בבנק על ידי טיפול בזה לפני שאתה מגיע לשם.
  עצרו את קצה שרוול המטבעות והכניסו ערימה מאותה עד כדי לעזור לכם לספור את המטבעות שלכם
  כדי לאגד מטבעות, עצרו את קצה שרוול המטבעות והכניסו ערימה מאותה עד כדי לעזור לכם לספור את המטבעות שלכם.
 4. 4
  ספרו כל ערימה שוב לפני שתרכיבו אותה. כשהערימות נספרות ופונות לאותה הדרך, ספר שוב את כולן כדי לבדוק את מספר השטרות. סדר כל ערימה שלא נספרה נכון בפעם הראשונה. קל לספור לא נכון, וזה גורם לבעיות מאוחר יותר אם לא בודקים.
  • אם לא בדקתם את רצועות המטבע כשמיינתם וספרתם קודם לכן, בדקו אותן כעת. ודא שבכל הערימות יש את הסכום הנכון עבור הלהקות בהן אתה משתמש.
 5. 5
  עוטפים את רצועות המטבע סביב ערימות הכסף. התחל עם הצעת החוק הנמוכה ביותר שיש לך, ורכב כל ערימה עם הלהקה המתאימה. אם הלהקות ניתנות להתאמה לצרורות כסף בגדלים שונים, הקפד להדק אותן סביב ערימת הכסף.
  • לרצועות מטבע יכול להיות דבק שנדבק לעצמו, או שהם ידרשו שתקלף חתיכת פלסטיק מהחלק הדביק. אחרים עשויים ליצור לולאה אחת כך שהם מתאימים לסכום כסף מדויק.

שאלות ותשובות

 • איזה סכום אני מבריקה בשטרות של 75 אירו כדי למכור אותו לממשלה?
  מאה 100 יחידות דולר או 7460 € ליתר דיוק. באופן מסורתי יש להם להקה בצבע חרדל.
 • כאשר חבילות של שני שטרות דולרים נכנסות מהבנק, כמה יהיה לכל צרור מזומנים?
  חבילה כוללת בדרך כלל 10 רצועות, או 1000 יחידות. כל רצועה של שטרות של 1,50 € שווה 150 €, כך שחבילה של 1,50 € שטרות נושאת ערך של 1490 €
 • מהו צרור כסף?
  זהו אוסף של מטבעות או שטרות של ערך אחד, כמו גליל רבעים או ערימה משולבת של שטרות של דולר אחד.
 • כיצד מאגדים שטרות של 10 דולר?
  כל העדות הן 100 שטרות לכל ערימה אשר קשורים יחד (כדי ליצור רצועה). 10 רצועות (של 100 שטרות כל אחת) משולבות יחד (עם רצועת גומי גדולה או עניבת רוכסן) כדי ליצור צרור אחד. חבילות משמשות להפקדת כסף בבנק הפדרל ריזרב האמריקני. יש 1000 שטרות מאותה העדה בכל צרור, כל השטרות מונחים עם הפנים כלפי מעלה, לכיוון זהה. צרור מורכב מ -10 רצועות של 100 שטרות כל אחת. מאמר זה מציג שלוש רצועות 75 € (0,70 € x 100), 150 € (1,50 € x 100) ו- 370 € (3,70 € x 100), אך באופן שגוי משתמש ברצועה של 370 € להחזיק 25 עשרים שטרות דולרים (למרות שזה נכון מבחינה מתמטית, זו לא הדרך הנכונה לקשור כסף בעת ביצוע חבילות).
 • כמה שטרות של 10 דולר הם בצרור?
  יש 1000 שטרות של עשרה דולר בצרור; סך של 7460 אירו דולר. במילים אחרות, יש 10 רצועות של 100 שטרות כל אחת, כאשר הן משולבות יחד כדי ליצור כל צרור של 1000 שטרות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail