איך לבנות עושר בשנות העשרים לחייכם?

ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לצבור עושר בשנות ה -20 לחייך
לא משנה ההכנסה או המצב הכלכלי שלך, ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לצבור עושר בשנות ה -20 לחייך.

לא משנה ההכנסה או המצב הכלכלי שלך, ישנם מספר צעדים שתוכל לנקוט כדי לצבור עושר בשנות ה -20 לחייך. העדיפות הראשונה עבור מרבית בני העשרים היא לפרוע חובות - בין אם מהלוואות קולג 'או מכרטיסי אשראי - ולהגיע לשווי נקי חיובי. לאחר מכן תוכל להתחיל לתקצב את הכנסותיך ולחשוב על דרכים להגדיל את משכורתך. למרות שהתהליך עשוי להיראות כמו עבודה רבה עם תמורה מועטה מראש, בניית עושר בשנות ה -20 לחייכם יכולה לעזור לכם להימנע מצרות כלכליות בהמשך חייכם ולהביא לאורח חיים נוח.

שיטה 1 מתוך 3: הימנעות מחובות והוצאות יתר

 1. 1
  שלם יותר מהמינימום בתשלומי הלוואה חודשית. תשלום הלוואות למכללות צריך להיות בראש סדר העדיפויות הפיננסי שלך. בעוד שאנשים רבים בשנות ה -20 לחייהם מתכננים לתת להלוואות הקולג 'שלהם להתעכב בזמן שהם צוברים כסף בחסכון או בודקים חשבונות, זו לא הגישה הנבונה ביותר.
  • אם תשלמו רק את הסכום המינימלי בכל חודש ותאפשרו לתשלומי החוב להתמתח במשך שנים או עשרות שנים, בסופו של דבר תשלמו אלפי דולרים יותר מסכום ההלוואה.
  • מכיוון שההלוואות שלך ימשיכו לצבור ריביות, העדיפות הפיננסית העליונה שלך צריכה להיות לשלם אותן.
 2. 2
  שלם יותר מהנדרש כדי למחוק את החוב שלך מוקדם יותר. ישנן דרכים שונות לשלם כסף נוסף על ההלוואות שלך בכל חודש. לדוגמה, אתה יכול לעגל תשלומים עד לסמן הקרוב ביותר של 37 €. לכן, אם התשלום שלך הוא 310 €, עיגול הסכום ושלם 340 € אתה יכול גם לנסות לבצע יותר מתשלום אחד בחודש כדי לשלם את ההלוואה שלך במהירות כפולה.
  • אם אינך יכול להרשות לעצמך להכפיל ולשלם שני תשלומי הלוואה בחודש, נסה לפחות לבצע 13 תשלומי הלוואה בשנה. הוספת תשלום נוסף לחודש עדיין תפחית את סכום הריבית שתשלם. בתורו, זה מאפשר לך לשלם את ההלוואות שלך ולהתחיל לבנות את השווי הנקי שלך במהירות.
 3. 3
  מימן מחדש את ההלוואות שלך כדי לשלם פחות ריבית. מימון מחדש פירושו שתאחד את ההלוואות שלך כך שתשלם רק תשלום ריבית מופחתת אחת לחודש, במקום מספר תשלומי ריבית גבוהים יותר. בקר בבנק מקומי או באיגוד אשראי - או שוחח עם מנהל הלוואות בבנק שלך אם אתה כבר שייך לבנק אחד ושאל אותם לגבי האפשרויות שלהם למימון מחדש של חובות סטודנטים.
  • מימון מחדש יכול להוריד את ריבית ההלוואה עד ל -3% בלבד. תוכל לחסוך כסף ולבנות את עושרך לאורך זמן על ידי חיסכון של מאות או אלפי דולרים בתשלומי ריבית.
  אתה יכול להתחיל להשקיע כדי לבנות את עושרך
  גם אם אין לך הרבה הכנסה פנויה, אתה יכול להתחיל להשקיע כדי לבנות את עושרך.
 4. 4
  השקיעו באחריות עם כרטיסי אשראי. צעירים רבים בשנות העשרים לחייהם הם בעלי משרות בהכנסה נמוכה יחסית, ולכן הם מסתמכים על כרטיסי האשראי שלהם שמאפשרים אורח חיים מסוים. עם זאת, חוב בכרטיסי אשראי יכול להרוס את המצב הכלכלי שלך ולמנוע ממך לצבור עושר. כדי למנוע תשלומים מאוחרים או שלא הוחמצו, הירשם לאתר הכרטיס כדי לקבל תשלומים חודשיים אוטומטיים מחשבון הבנק שלך.
  • לפני שתתחיל לבנות חוב בכרטיס האשראי שלך, עיין באתר של חברת כרטיסי האשראי או התקשר למספר שירות הלקוחות שלהם, וברר את שיעור הריבית לכרטיס. שיעורי הריבית גבוהים, וחלקם אף מתקרבים ל -30%.
  • אמנם זה בסדר להשתמש בכרטיס אשראי, אך הקפד לעשות זאת באחריות. שלמו את מלוא סכום החיוב בכל חודש, ואל תבזבזו מעל אמצעיכם.
 5. 5
  הימנע מלחץ עמיתים להוציא מעבר לאמצעים שלך. בשנות העשרים לחייכם, לעתים קרובות מפתה להוציא כסף בחופשיות על דברים כמו ארוחות ערב, בגדים, קונצרטים וסרטים. אמנם זה בסדר שיש לך זמן טוב, אבל הכספים שלך ייפגעו אם אתה מבלה חברים שמעודדים אותך להוציא בחוסר אחריות. החברה שאתה שומר תשפיע על הבחירות הכספיות שאתה עושה.
  • עיקרון זה חל גם על אנשים שאתה יוצא איתם ועל אחרים המשמעותיים שלך. אם אתה נמצא עם מישהו שרגיל לארוחות מפוארות ולחופשות מפוארות, הכספים שלך ייפגעו.
 6. 6
  להגיע לשווי נקי חיובי. אמצעי שווה נטו חיובי כי סכום הכסף בחשבון הבנק שלך (ובנכסים אחרים וחשבונות ההשקעה), כאשר הוסיפו סכום החוב הכולל שלך, הוא גדול יותר מאשר 0 € לפקח מקרוב על ההון העצמי הכולל שלך על ידי השוואה שלך רמת חוב עם השווי הנקי של הנכסים שלך, כולל כל חשבונות הבנק, 401,000 והשקעות מניות.

שיטה 2 מתוך 3: לחסוך כסף ולהוציא בחוכמה

 1. 1
  צור ועקוב אחר תקציב חודשי. תקציב יעזור לך לעקוב אחר לאן הולך הכסף שלך, וימנע ממך להוציא מעבר לאמצעים שלך. התחל את התקציב שלך על ידי הקצאת הסכומים הדרושים לחשבונות שכירות, שירותים, מצרכים, דלק וביטוח. לאחר מכן, ראה כמה נותרה הכנסה חודשית. חלק חלק מזה לקטגוריות להוצאות דיסקרטיות: ללכת לסרטים ומסעדות, לקנות בגדים וכו '.
  • הקדש את כל מה שנשאר לחיסכון. זה יעזור לך לבנות לקראת התוכניות הפיננסיות ארוכות הטווח שלך. חשבו על הכסף הזה כמי שנועד לחופשה עתידית, בית או מכונית.
 2. 2
  שאפו לחסוך 20% מההכנסה שלכם. לא משנה מה תהיה העבודה הנוכחית ורמת השכר שלך, אם תוכל להפריש 20% מההכנסה שלך, תוכל להגדיל את החיסכון שלך ולהפריש יותר כסף להשקעה, בסופו של דבר. חסכון זה יכול גם לתפקד כרשת ביטחון אם אתה מאבד את עבודתך או זקוק לרכישה גדולה. נסה להגדיר העברה חודשית אוטומטית שתעביר 20% מכל משכורת חודשית מהצ'ק שלך לחשבון החיסכון שלך.
  • נצלו הזדמנות זו כדי לחסוך כמה שיותר מהכנסותיכם - זה רק יקשה יותר כשתיכנסו לגיל 30-40.
  תוכל לחסוך כסף ולבנות את עושרך לאורך זמן על ידי חיסכון של מאות או אלפי דולרים בתשלומי ריבית
  תוכל לחסוך כסף ולבנות את עושרך לאורך זמן על ידי חיסכון של מאות או אלפי דולרים בתשלומי ריבית.
 3. 3
  השקיעו בביטוח בריאות. רוב האנשים בשנות העשרים לחייהם במצב בריאותי טוב, אך פציעה או מחלה בלתי צפויות עלולים לעלות עשרות אלפים אם אינך מבוטח. אתה יכול לחסוך הרבה מאוד כסף על ידי שמירה על עצמך מבוטח. אם המעסיק שלך מספק ביטוח בריאות, קח את הזמן לחקור את התוכניות השונות המוצעות. בחר את המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלך.
  • אם אתה גר באירופה והמעסיק שלך אינו מספק ביטוח בריאות, אתה יכול לבחור תוכנית ולהירשם באופן מקוון בכתובת http://healthcare.gov.
 4. 4
  הקים קרן חירום. קשה לחשוב עשרות שנים אל העתיד כשאתה בשנות העשרים לחייך, אבל אתה עומד בפני אפשרות של אובדן עבודה בסופו של דבר, תיקון מכוניות גדול או אחזקת בית בלתי צפויה. כדי להגן על עצמך מפני נסיבות מצערות אלה, הקדש כסף מכל משכורת המשמש לשימוש רק במקרה חירום.
  • אמנם כל סכום כסף במקרה חירום הוא טוב יותר מכלום, אך כדאי לשאוף לחסוך 3-6 חודשים של הוצאות. לכן, אם אתה מוציא 1120 € בממוצע בכל חודש, קרן החירום שלך צריכה להכיל 3360 € -6720 €

שיטה 3 מתוך 3: בניית עושר ואשראי

 1. 1
  מקסם את משכורתך או שכרך לפי שעה. ברוב חייך, החלק הגדול ביותר מההכנסה שלך יהיה המשכורת שלך. זה בסדר כי בוגרי המכללה האחרונים מוצאים עבודות כניסה בשכר נמוך. לא מעט זמן, בני 20 צריכים לחשוב כיצד לעבור לתפקידים משתלמים ומשתלמים יותר, המתאימים למסלול קריירה. אחת הדרכים להרוויח משכורת גבוהה יותר ולנצל מיומנויות שלמדת בעבודה ברמת כניסה היא לפרוש מתפקידך הנוכחי ולהגיש מועמדות להופעות בעלות שכר גבוה יותר.
  • לחלופין, אם כבר התחלת במסלול הקריירה הרצוי לך, שקול לבקש קידום או העלאה.
 2. 2
  בנה את האשראי שלך. קציני הלוואות בבנקים או באיגודי אשראי, מעסיקים עתידיים ובעלי בתים יבדקו לעיתים קרובות גם את ציון האשראי שלכם. אם כרגע אין לך אשראי, חשוב לקבל כרטיס אשראי כדי שתוכל לבנות ציון אשראי על ידי ביצוע תשלומים חודשיים בזמן. לחלופין, לקחת הלוואה בכוונה, גם אם אינך זקוק לה, בכדי שתוכל להחזיר אותה ולבנות אשראי.
  • חשוב לבנות את ציון האשראי שלך בשנות העשרים לחייך, שכן ציון נמוך יכול למנוע ממך להגיע ליעדים פיננסיים בהמשך חייך. למרבה הצער, אין אשראי זה חסר תועלת באותה מידה כמו שיש אשראי רע.
 3. 3
  בדוק את האשראי שלך באופן קבוע. קל לראות את ציון האשראי שלך כמסתורין, אם אתה לא בודק את זה לעתים קרובות. הימנע מפספוס זה על ידי בדיקת ניקוד האשראי שלך באופן קבוע. אתה יכול לעשות זאת פעם בשנה בחינם. נווט אל www.annualcreditreport.com וספק את המידע שהאתר מבקש, כולל ה- SSN שלך.
  חשוב לבנות את ציון האשראי שלך בשנות ה -20 לחייך
  חשוב לבנות את ציון האשראי שלך בשנות ה -20 לחייך, מכיוון שציון נמוך יכול למנוע ממך להגיע ליעדים פיננסיים בהמשך חייך.
 4. 4
  התחל להשקיע בקרנות אינדקס עם סכומי כסף קטנים. גם אם אין לך הרבה הכנסה פנויה, אתה יכול להתחיל להשקיע כדי לבנות את עושרך. קרנות אינדקס הן דרך טובה להתחיל להשקיע בלי להשקיע יותר מדי זמן או כסף. מדובר בקרנות שאינן מנוהלות, סיכון נמוך ותשואה נמוכה, שאמנם לא יהפכו אתכם לעשירים בן לילה, אך יפקידו סכומי כסף עקביים באופן אמין.
  • כדי להתחיל עם קרנות אינדקס, שוחח עם סוכן מניות ובקש מהם להמליץ על חברה לניהול השקעות שבקרנות האינדקס שלה תוכל להשקיע. חברות גדולות כוללות את BlackRock, State Street Global ו- Vanguard.

טיפים

 • אף פעם לא מוקדם להתחיל לחשוב על פרישה. אם המעסיק שלך מציע חשבון 401k, התחל לבצע תשלומים לחשבון מוקדם ככל האפשר.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מוכרים סודה בבית הספר?
 2. איך לחגוג את חג המולד בתקציב?
 3. כיצד לפרסם ב- OfferUp באנדרואיד?
 4. איך לסחור ב- Poshmark באנדרואיד?
 5. איך להרוויח כסף באמצעות אינסטגרם?
 6. איך להפוך לשותף ביוטיוב?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail