כיצד להשתמש בקליפ כסף?

כדי להשתמש בקליפ כסף, התחל על ידי איסוף כל שטרות הנייר שלך, קיפולם לשניים ודחף אותם בצד המקופל תחילה לקליפ. לפני שגוזמים את הכסף, ערמו את החשבונות לפי הסדר כך שתקבלו תחושה היכן למצוא דברים. אם ברצונך להוסיף כרטיסי אשראי או זיהוי לקליפ שלך, החלק אותם למזומנים המקופלים שלך לפני שאתה מהדק הכל יחד. לאחר שתתרגל לקליפ שלך, אתה אמור להיות מסוגל להחליק שטרות בודדים החוצה תוך השארת קליפ הכסף בכיס שלך. כדי ללמוד כיצד לבחור את הקליפ המתאים לך, המשך לקרוא!

אם אתה משתמש בקליפ כסף מגנטי
אם אתה משתמש בקליפ כסף מגנטי, החזק את כרטיסי האשראי שלך במקום אחר.

חולים בנשיאת ארנק גושי או ארנק תקוע בכרטיסים שאינכם משתמשים בהם אפילו? קליפ הכסף האלגנטי עשוי להיות אלטרנטיבה אטרקטיבית. אביזר זה יכול להכניס בצורה נאה לכיס החזה של בלייזר או להסתתר בדיסקרטיות בכיס הצדדי של זוג מכנסיים. העיצוב הדק, נוחות השימוש ותחושת הסגנון הופכים אותו לבחירה מצוינת לנשיאת המטבע שלך. למד כמה טיפים קלים לשימוש בקליפ הכסף שלך.

חלק 1 מתוך 3: ארגון קליפ כסף

 1. 1
  למד את היסודות של שימוש בקליפ כסף. ברגע שאתה יודע להשתמש בהם, קטעי כסף מציעים דרך קלה ונוחה להתמודד עם הכסף שלך. אם מעולם לא השתמשת בקליפ כסף, השתמש בהוראות שלהלן. בתנועות רחבות, תהליך השימוש בקליפ כסף הולך כך:
  • אסוף את חשבונות הנייר ואת כרטיסי האשראי שלך.
  • מקפלים את השטרות לשניים.
  • דחף את השטרות (הצד המקופל הראשון) לתוך הקליפ. החודים צריכים להחזיק אותם שם.
  • החלק את כרטיסי האשראי מתחת לחוד. בחלק מקליפי הכסף יהיה גם כיס או רצועה להחזיק אותם.
  • שים את קליפ הכסף בכיס שלך. חלקם יאפשרו לך לחבר את הקליפ לחומר הכיס לגישה נוחה.
  • כשתרצה להשתמש בכסף שלך, תוכל להושיט יד ולתפוס שטר או לשלוף את כל הקליפ ולעבור אותו.
 2. 2
  ערמו את החשבונות לפי הסדר. בהמשך חלק זה תלמד כיצד להשתמש בקליפ הכסף שלך כמו מקצוען. התחל בלתפוס את שטרות הנייר שלך ולהכין מהם ערימה קטנה ומסודרת. ישנן שתי אסכולות במונחים של אופן ההזמנה:
  • מטעמי נוחות, הניח את השטרות הגדולים בתחתית ואת השטרות הקטנים יותר בחלקם העליון. בדרך זו, כשאתה מקפל את השטרות קל לשלוף שטרות קטנים מהקליפ מהאמצע כשאתה צריך לבצע רכישות יומיומיות.
  • ליתר ביטחון, הניח את השטרות הקטנים בתחתית הערימה. בדרך זו אתה מפרסם את החשבונות הקטנים ביותר שלך - רעיון טוב להרתיע מכייסים.
 3. 3
  החלק את המזומנים והכרטיסים לקליפ הכסף שלך. החלק את ערימת המזומנים המקופלת (קפל תחילה) לתוך הקליפ. הלחץ של החודים צריך להשאיר אותו במקום. אם אתה משתמש בקליפ כסף פשוט, החלק תחילה את כרטיסיך (תעודת זהות, אשראי וכרטיס חיוב) למרכז הכסף המקופל שלך. לאחר מכן, אבטח את הקליפ סביב כל המיסה (מזומנים וכרטיסים).
  • אם אתה משתמש בקליפ כסף עם בעל כרטיס מצורף, החלק את כרטיסיך (תעודת זהות, אשראי וכרטיס חיוב) למחזיק הכרטיס. לאחר מכן, החלק את המזומנים שלך אל קליפ הכסף והתאם אותו בצורה מאובטחת.
  • אם אתה משתמש בקליפ כסף מגנטי, החזק את כרטיסי האשראי שלך במקום אחר. המגנט יכול להסיר מגנטיות את הרצועות המגנטיות של הכרטיסים לאורך זמן, ולהרוס אותן.
 4. 4
  החלק את קליפ הכסף לכיס. קליפ הכסף שלך מוכן לשימוש. עכשיו, אתה רק צריך להחליט לאן לשאת את זה. יש לך כמה אפשרויות כאן:
  • בכיס הקדמי של המכנסיים שלך מספק גישה נוחה, אבל תופס מקום בו תוכל להשתמש עבור הטלפון שלך, מפתחות, וכן הלאה.
  • בכיס האחורי של המכנסיים שלך יכול גם להיות נוח, אבל זה עושה קליפ שלך קצת יותר פגיע איסוף כיסים. כמה אנשים חווים כאבי גב מן שנשא דברים בכיסים האחוריים שלהם (אם כי זה הוא גרוע ביותר עם ארנקים מגושמים).
  • בכיס החזה של מעיל או ז'קט מספק קצת יותר ביטחון, כל עוד אתה יכול לזכור שלא עוזבים את הז'קט מאחור.
 5. 5
  משוך כסף מהקליפ לפי הצורך. עם מעט תרגול, זה לא צריך לקחת הרבה זמן ללמוד כיצד להחליק חשבונות בודדים מהקליפ. אתה יכול אפילו לעשות זאת מבלי להוציא את הקליפ מהכיס שלך אם אתה זוכר את ההזמנה בה ערמת את החשבונות שלך. זה בסדר גמור להוציא את הקליפ, להסיר את מעט הכסף המזומן ולעבור אותו כדי למצוא את השטרות או הכרטיסים אתה צריך.
שמור עליכם קליפ כספי נוסף עם קצת כסף
שמור עליכם קליפ כספי נוסף עם קצת כסף, למקרה שאי פעם תיספגו.

חלק 2 מתוך 3: בחירת הקליפ המתאים לכם

 1. 1
  נסה מודל בסיסי עם שני שיניים. רוב קטעי הכסף מבוססים על עיצוב פשוט ופונקציונלי זה. אלה מחזיקים את הכסף שלך על ידי סחיטתו בין שני שיניים ממתכת או פלסטיק. בדרך כלל הם נראים קצת כמו אטבי כביסה, אטבי נייר גדולים ומהודרים או פיסות מתכת מקופלות.
  • אלה קטעי הכסף הפשוטים ביותר אך האלגנטיים ביותר. הם לא מציעים שטח אחסון גדול כמו סוגים אחרים, אך העיצוב ה"קלאסי "שלהם יכול להיות אטרקטיבי למדי. דגמים מתקדמים עשויים להיות עשויים ממתכות יקרות או להשתמש בחומרים כמו עור.
 2. 2
  נסה קליפ כסף עם בעל כרטיס. זהו בעצם כיס מצומצם קטן ומרובע בו תוכלו להחזיק את כרטיסי האשראי שלכם. גודל האחסון משתנה מדגם לדגם.
  • אלה נותנים לך קצת יותר אחסון מאשר קליפים אחרים, וזה נחמד אם יש לך יותר מכרטיס אחד או שניים שאתה צריך לסחוב. עם זאת, אלה הם גם מעט יותר.
 3. 3
  נסה קליפ כסף עם להקת כסף. זוהי רצועה קטנה של אלסטי או בד העוטף כסף או קלפים נוספים. תכונה זו מוצעת לעיתים קרובות (אך לא תמיד) בנוסף למחזיק כרטיס.
  • אלה נהדרים להחזקת פריטים בצורת מוזר. שוב, עם זאת, תכונה זו הופכת את הקליפ למגושם מעט יותר.
 4. 4
  נסה קליפ כסף דו צדדי. בחלק מהקטעי כסף יש חוד נוסף בצד האחורי, מה שמקנה לך מקום שני להחזיק את הכסף שלך. הקליפ הנוסף עובד כמעט תמיד באותו אופן כמו הראשון.
  • אלה מציעים יותר שטח אחסון ורק הופכים את הקליפ לקצת יותר גדול. עם זאת, נשיאת כסף או כרטיסים משני הצדדים פירושה שתצטרך לתת לקליפ לשבת בכיס שלך אלא אם כן תוכל להחליק את בד הבגדים שלך בין הפריטים לחוד.
 5. 5
  נסה קליפ כסף מגנטי. סוגים אלה של קליפס משתמשים בדרך כלל בשני מגנטים קטנים המחוברים באמצעות רצועת עור או בד. המגנטים מושכים זה את זה דרך תוכן הקליפ כדי לשמור עליו סגור.
  • החיסרון העיקרי כאן הוא שאלו אינם טובים לכרטיסי אשראי. המגנטים עלולים לפגוע ברצועה המגנטית של הכרטיס ולהפוך אותה לבלתי שמישה לאורך זמן.
תהליך השימוש בקליפ כסף הולך כך
בתנועות רחבות, תהליך השימוש בקליפ כסף הולך כך: דחפו את השטרות (הצד המקופל ראשון) לקליפ.

חלק 3 מתוך 3: מעבר מארנק לקליפ כסף

 1. 1
  צמצם את תכולת הארנק שלך עד ליסודות החיוניים. קליפים של כסף מחזיקים הרבה פחות מארנק רגיל, כך שתרצה להיפטר מכל מה שלא צריך שיהיה עליך. ככלל, אתם תרצו לבצע שטרות נייר ו כמה כרטיסים חשוב שמופיע בקליפ. בדרך כלל לא יהיה לך מקום להרבה יותר.
  • להיות אכזרי לגבי מה שאתה מעביר מהארנק שלך. זרקו את כל מה שאין לכם שימוש בו. זכרו, הדבר הנהדר בקליפ כסף הוא שהוא כה דק. מילוי זה מלא דברים מיותרים יבטל זאת.
 2. 2
  בחר אילו כרטיסים לשאת בקליפ הכסף שלך. אפילו לקטעי כסף עם מחזיקי כרטיס יש פחות מקום לכרטיסים מאשר לארנק הישן שלך. כמה יסודות שאולי תרצה לקבל איתך כוללים את הדברים הבאים:
  • תעודת הזהות / רישיון הנהיגה שלך. תעודת הזהות שלך נחוצה במצבים רבים החל מעצירת תנועה ועד רכישת אלכוהול, ותמיד צריכה להיות על האדם שלך.
  • כרטיס חיוב. למרות שיש לך יותר מאחד, בחר את כרטיס החיוב שבו תשתמש לרוב.
  • כרטיס אשראי. כמו בכרטיסי חיוב, ייתכן שיש לך יותר מאחד. בחר את אחד המשמשים בתדירות הגבוהה ביותר. אתה תמיד יכול לסובב כרטיסי אשראי על בסיס יומי, שבועי או חודשי.
 3. 3
  מצא מיקומים טובים יותר עבור דברים שהיו פעם בארנק שלך. פריטים משומשים שעדיין חשוב שיהיה לך (כמו כרטיס הספרייה שלך ופריטים כמו תמונות או מזכרות) יש לשמור במקום אחר מלבד קליפ הכסף שלך. מצא בתים חדשים לדברים האלה במקומות הגיוניים ונוחים.
  • לדוגמא, חברותך במועדון הרכב יכולה להישאר בתא הכפפות של מכוניתך. כרטיס הכושר שלך יכול להישאר בתיק הכושר שלך, וכרטיס הגישה לעבודה שלך יכול להישאר בתיק או בתיק שלך.
  • אל תשכח היכן אתה מאחסן את הפריטים האלה! ייתכן שתרצה לסחוב לעצמך פתק מקופל יחיד בקליפ הכסף שלך עד שתקלע לסידור החדש שלך.
 4. 4
  העבר מגוון שטרות לקליפ שלך. הסכום המדויק שתחליטו לשאת תלוי בכם, אך עליכם לשאת תערובת טובה של שטרות. כשאתה נושא כמה שטרות מכל עד, תוכל לשלם עבור מרבית הרכישות מבלי להוסיף יותר מדי שינוי לקליפ שלך. לדוגמא, השילוב הבא יאפשר לך לכסות כל הוצאה עד 66 € מבלי לקבל יותר מ- 0,70 € בשינוי:
  • ארבע שטרות של 0,70 €
   שטר אחד של 3,70 אירו
   שטר אחד של 7,50 €
   שטר של 15 € אחד
   שטר אחד של 37 €
  • אל תהסס להגדיל את מספר השטרות של 7,50 €, 15 €, ו 37 € לפי הצורך. סביר להניח שלא תרצו להגדיל את השטרות של 0,70 € או 3,70 € - תקבלו שינוי בערכים האלה כל הזמן.
אתה אמור להיות מסוגל להחליק שטרות בודדים החוצה תוך השארת קליפ הכסף בכיס שלך
לאחר שתתרגל לקליפ שלך, אתה אמור להיות מסוגל להחליק שטרות בודדים החוצה תוך השארת קליפ הכסף בכיס שלך.

טיפים

 • בשוק לקליפ הכסף הראשון שלך? בדרך כלל אתה יכול למצוא פריטים אלה באותם המקומות שבהם נמכרים ארנקים, כמו חנויות כלבו, קמעונאים "big box" וחנויות מוצרים מיוחדים. האינטרנט הוא גם מקום מצוין לחפש בו - תוכלו למצוא עתיקות באתרים כמו eBay ועבודות יד בהתאמה אישית באתרים כמו אטסי.
 • קליפים של כסף "נחמד יותר" (כמו אלה העשויים מחומרים משובחים כמו כסף ועור) מהווים מתנות נהדרות לסיום חגיגות הבגרות, לבר / בת מצווה, לקידושין ראשונים וכו '.
 • למרות שלפעמים תראו אותם נדונים במגזינים בסגנון גברים, קטעי כסף אינם מיועדים רק לגברים. למעשה, הם מושלמים עבור נשים המעוניינות לזרום ארנקים מסורבלים.
 • שמור עליכם קליפ כספי נוסף עם קצת כסף, למקרה שאי פעם תיספגו. כאשר הם מתעמתים איתך, החזק את הקליפ הנוסף עם אולי שטר של 37 €, והשליך אותו לכיוון ההפוך מהדרך בה אתה רוצה לברוח.

תגובות (3)

 • hillphoebe
  עצות מעשיות נהדרות שאני לא אמצא בשום מקום אחר.
 • myleshudson
  ענה לשאלות שלי. תודה.
 • woodalfie
  זה המקום הראשון שמתחילים צריכים ללכת ללמוד על כל מה שיש לדעת.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לתבוע הבטחת הכנסה?
 2. איך להישאר עשירים?
 3. איך לבנות עושר דורי?
 4. איך להיות עשיר ומאושר?
 5. כיצד להפוך חוב לעושר?
 6. איך להתעשר לאט?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail