איך מקפלים כסף לקליפ כסף?

שימוש בקליפ כסף יעזור לך לנהל את המזומנים שלך טוב יותר מאשר להשתמש בכרטיסי אשראי
שימוש בקליפ כסף יעזור לך לנהל את המזומנים שלך טוב יותר מאשר להשתמש בכרטיסי אשראי.

קליפים של כסף מציעים גמישות, בטיחות, נוחות וסגנון. ישנם מצבים שבהם קליפ כסף אפשרי יותר מאשר לסחוב ארנק גדול ומגושם בכיס האחורי שלך. כיום, קליפים של כסף מגיעים במגוון גדול של גדלים וחומרים הנותנים לך מספר אפשרויות לבחירה. אם אתה מתכוון לרכוש קליפ כסף יש דרך ראויה למקסם את היתרונות שלו. אחרת, קליפ כסף יכול להיות מעצבן ואף להביך אותך.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש בקליפ כסף

 1. 1
  סדר את הכסף שלך כמו שצריך. הזמינו את השטרות מהגדול לקטן ביותר עם השטרות הגדולים בתחתית הערימה. ערימת הכספים שלך כראוי תגרום לך להכיר היכן החשבונות שלך כך שלא תצטרך למשוך את כל הכסף שלך ברציפות מהקליפ או לחשוף אותו לעיניים נודדות.
  • הצב את שטרותך מאה הדולר ראשונים, שנות החמישים שניות, שלישית העשרים שלישית, רביעית רביעית, חמישית חמישית, ולבסוף את הדפים שלך בראש. אם חסר לך עדות כלשהי, פשוט דלג עליה.
  • לאחר שהחשבונות שלך נערמים כראוי, בדוק כדי לוודא שהם מיושרים, מוחלקים ולחוצים היטב יחד כדי למקם אותם בתוך הקליפ.
 2. 2
  הזמינו את הכרטיסים. לאחר שהכסף שלכם מוכן להצבה בקליפ החליטו אם אתם רוצים לקחת איתכם כרטיסי אשראי, רישיון נהיגה או זיהוי.
  • אם כן, ערמו אותם לפי סדר החשיבות ואז הניחו אותם אנכית על גבי ערימת הכסף.
  • וודא לאיזה כיוון הכרטיסים פונים כך שתוכל לראות את החלק הקדמי של הכרטיס כאשר אתה שולף את קליפ הכסף מהכיס שלך. זה מונע להוציא הכל מהקליפ בבת אחת.
  יש לך שתי אפשרויות כאשר אתה מוציא כסף או כרטיסים מקליפ הכסף שלך
  יש לך שתי אפשרויות כאשר אתה מוציא כסף או כרטיסים מקליפ הכסף שלך.
 3. 3
  הנח את הערימה בקליפ הכסף שלך. לאחר שתסיים, קפל את הכל בצורה מסודרת לשניים כך שהשטרות הגדולים יותר יופיעו מבחוץ וכרטיסי האשראי באמצע מקופלים. לחלופין, אתה יכול לקפל את הכסף ולהניח את כרטיסי האשראי בחלק החיצוני של ערימת הכסף המקופלת, רק וודא שהכסף פונה כלפי חוץ כאשר אתה מסיר את הערימה מכיסך.
  • הכנס תחילה את הצד המקופל לקליפ וודא שלא למתוח את הערימה. זה אמור להתאים בחוזקה ובחוזק ללא מקום להתנועע.
  • אם אתה מגלה שיש לך יותר מדי שטרות או כרטיסים בקליפ הכסף שלך, המשך להוציא אחד עד שהערימה כולה תשתלב בתוך הקליפ.
  • אם הערימה מהודקת מדי בקליפ הכסף, אתה יכול בטעות להעיף הכל בכל מקום כשאתה מנסה להסיר ממנו שטר או כרטיס. לחלופין, הוצאת שטר בודד תהיה בלתי אפשרית ותאלץ אותך להוציא את כל הערימה כאשר היית צריך רק פריט אחד.
 4. 4
  הוציא כסף או כרטיסים מהקליפ שלך. יש לך שתי אפשרויות כאשר אתה מוציא כסף או כרטיסים מקליפ הכסף שלך. אתה יכול להוציא את כל הערימה החוצה, להשיג את מה שאתה צריך, ואז לקבל את השינוי או את הכרטיס שלך, ולבסוף להחזיר את הכל בחזרה לערימה ולתוך הכסף. האפשרות האחרת היא לשלוף שטרות או כרטיסים מאמצע הערימה.
  • ערימת הכסף והכרטיסים מאפשרת לך למשוך מאמצע הערימה שלך. אם אתה זוכר, שטרות קטנים יותר נמצאים באמצע ושטרות גדולים יותר מבחוץ. דגים בהתאם.
  • ברגע שתתרגלו לטפל בקליפ כסף יהיה קל יותר למשוך ממנו שטרות או כרטיסים בודדים וזה אחד היתרונות הגדולים שיש בזה.

שיטה 2 מתוך 3: רכישת קליפ כסף

 1. 1
  החליטו מתי להשתמש בקליפ כסף. בין אם אתם יוצאים לחופשה, לחוף הים, לבר או למועדון, קליפ כסף עשוי להיות מעשי יותר מארנק. שקול את השימושים המעשיים בקליפ כסף ומתי כדאי להשתמש בו לפני ביצוע רכישה.
  • ארנק מציע אחסון וארגון רב למקומות כמו עבודה, לימודים והוצאת המשפחה החוצה, אך הוא אינו מושלם בגלל גודלו המגושם.
  • כשיש לך ארנק בכיס זה יכול להיות כואב לאנטומיה שלך ולהיראות מגושם במכנסיים.
  • קליפים של כסף הם גמישים יותר ומכריחים אותך לקחת רק את מה שצריך. זה יעזור לך לשמור על סידור טוב יותר.
  • השימוש בקליפ כסף מציע אבטחה טובה יותר. פושעים יכולים לזהות קליפ כסף בכיס הקדמי שלך לעומת ארנק מגושם בכיס האחורי שלך. יתר על כן, שכנים סקרנים לא יוכלו להסתכל בארנק שלך כשאתה שולף אותו כדי לשלם עבור משהו.
  בעזרת קליפ כסף תוכלו לראות פיזית ולגעת בכמה כסף יש לכם ביד ובכיס
  בעזרת קליפ כסף תוכלו לראות פיזית ולגעת בכמה כסף יש לכם ביד ובכיס.
 2. 2
  בחר את חומר קליפ הכסף שלך. קליפים של כסף מגיעים בכל הגדלים והאופנות. הבחירה באיזו מהן מתאימה לך ביותר תלויה בסגנון שלך ובמה שאתה עושה. המחירים נעים בין זול ליקר מאוד. כמה קליפים של כסף מקלים על הנסיעה ואילו אחרים לא מאפשרים לשאת כרטיסים ממוגנטים.
  • קליפים של כסף ממתכת הם בדרך כלל פיסת מתכת מוצקה המקופלת לשניים בכדי לאבטח כסף וכרטיסים בקלות בין שתי פיסות המתכת. קליפסים ממתכת עשויים פליז, נירוסטה, כסף, זהב ופלטינה. לעתים קרובות הם אינם גמישים, מה שמקשה על החזקת כרטיסים וכסף.
  • קליפסי טיטניום הם נדירים ויקרים ולרוב ניתן למצוא אותם בכסף או שחור. זהו מתכת קלה והיפואלרגנית.
  • סיבי פחמן צוברים פופולריות בגלל יכולתם לעצב אותם בטכניקות יציקה מתקדמות. הם חזקים ועמידים, וניתן לפתוח אותם מעבר למצבם המקביל ולהקל על השימוש בהם. סיבי פחמן יכולים לעבור גם דרך גלאי מתכות מבלי להפעיל את האזעקה.
  • קליפסים מגנטיים מעוצבים על ידי שני מגנטים חזקים, שטוחים ומלבניים או עגולים מכוסים בעור. לרוב מוחדר פיסת עור קטנה בין המגנטים כך שהם יכולים להסתובב למצב פתוח וסגור. למרות שהם חזקים וגמישים, הם אינם מומלצים לנשיאת כרטיסי אשראי או כרטיסים ממוגנטים אחרים.
  • ארנק קליפ כסף תוכנן במיוחד לשאת שטרות שטר וגם כרטיסי אשראי. לפעמים הם מכונים ארנקים היברידיים.
 3. 3
  בחר את סוג קליפ הכסף. בעולם של ימינו קיימים מגוון קליפים של כסף מעבר לקליפ המתכת המסורתי. הם הפכו קטנים יותר, אופנתיים ופונקציונליים. בנוסף לחומרים המשמשים, ישנם סוגים רבים אחרים לבחירה.
  • הקליפ הדו-שיני הוא הקליפ המסורתי העשוי מפלסטיק או מתכת. במילים פשוטות, הם סוחטים את הכסף והקלפים בין שתי חתיכות מתכת. לפעמים הם מתוארים כ"סיכת בגדים "או" מהדק נייר "גדול. בדרך כלל לא מתחכמים וברורים בסגנון, הם מציעים את המחיר המשתלם ביותר.
  • בעל הכרטיס הוא מגושם נראה כמו כיס מרובע, אבל הם מציעים שטח נרחב עבור שני כרטיסים במזומן. בדרך כלל עשויים מבד, הם יכולים להתחבר לטלפון החכם שלך כדי להקל על הגישה.
  • להקות כסף מיוצרות מפלסטיק או מלהקה אלסטית שנועדו להחליף בקלות את הכרטיסים שלך ולכסות קדימה ואחורה בקלות. להקה יכולה להיות גם מגושמת אבל היא גמישה ואידיאלית לפריטים בצורת מוזר שאתה צריך לקחת איתך. רובם פשוטים בסגנון.
  • קליפ דו-צדדי דומה לקליפ הדו-צדדי, אך יש לו שן נוספת הממוקמת בחלקו האחורי של אפשרויות נוספות. לעתים קרובות עשויים ממתכת, והם מציעים יותר מקומות לאחסון מצרכים.
  • קליפסים מגנטיים עשויים מעור עם מגנטים הממוקמים בתוך העור כדי לעזור לו לסגור אותו. הימנע מקטיעת כרטיסי אשראי, רישיונות נהיגה או כל כרטיס אחר עם רצועות מגנטיות, אחרת הם יהרסו.

שיטה 3 מתוך 3: היתרונות של בעלות על קליפ כסף

 1. 1
  צמצם חובות. אם יש לך מזומנים ביד, פירוש הדבר שלעתים רחוקות תצטמצם כשאתם משלמים על הפיצה, מגוונים במסעדה או משלמים על כוס קפה. למרות שקטעי כסף רבים בימינו מאפשרים לך לשאת כרטיס אשראי או שניים, תמיד תדע שיש לך מזומנים בכיס.
  • תמיד יש צורך במזומן בהישג יד וזה נוח כשחבר צריך ללוות כמה דולרים או כשאתה יכול לכסות את הקצה בבר. תמיד עדיף להיות המלווה מאשר הלווה.
  • מכיוון שעליך לארגן ולהכניס מזומנים לקליפ הכסף, אתה תמיד מודע לכמה שיש לך. במילים אחרות, אתה יודע מה אתה יכול להרשות לעצמך ומה אתה לא יכול לעומת תשלום בכרטיסי אשראי.
  הצבת יותר מדי מזומנים או יותר מדי כרטיסי אשראי בקליפ הכסף עלולה לגרום לו להשתחרר ולשחרר את מה שהוא מחזיק
  הצבת יותר מדי מזומנים או יותר מדי כרטיסי אשראי בקליפ הכסף עלולה לגרום לו להשתחרר ולשחרר את מה שהוא מחזיק.
 2. 2
  השתמש במזומן בכל מקום. החברה המודרנית לכאורה מאפשרת לך לשלם עבור שירותים בכל סוג של כרטיס אשראי. מזומנים הם עדיין המלכים, שכן הם מקובלים בכל מקום ולעתים קרובות הם התשלום המועדף בקרב עסקים ומסעדות מקומיים. נשיאת מזומן בקליפ כסף לא רק שתבטיח את העסק שלכם בכל מקום, אלא גם תעזור לכם להימנע מתשלום נוסף בגלל חיובים בכרטיס אשראי.
  • נשיאת מזומנים תחסוך לכם את המבוכה לדחיית כרטיס האשראי שלכם במרשם או במסעדה.
  • אין תוספות ששולמו במזומן. עם זאת, כרטיסי אשראי תמיד גובים עמלה הן עבור הלקוח והן עבור הסוחר. ללא עמלות מאוחרות, עמלות לשימוש חורג או מגבלות.
 3. 3
  תחסוך כסף. נשיאת מזומנים בכיס מזכירה לך כמה אתה יכול להוציא ומציבה גבולות כדי שלא תבזבז יותר מדי. שימוש בקליפ כסף יעזור לך לנהל את המזומנים שלך טוב יותר מאשר להשתמש בכרטיסי אשראי.
  • בעזרת קליפ כסף תוכלו לראות פיזית ולגעת כמה כסף יש לכם ביד ובכיס. אולי זה יזכיר לך לקחת סיבוב אחד של משקאות פחות או לבחור מבחר ארוחת ערב פחות בזבזני.
  • יש הבדל גדול בצפייה בחמישה שטרות של עשרים דולר עוזבים את הידיים שלך מאשר פשוט להחליק כרטיס ולחשוב על כך אחר כך. זה יעזור לך לחשוב מה אתה באמת צריך ומה לא.
  • הרבה אהבה. נהגי מוניות, שרתים וברמנים בכל מקום יעריכו כי בחרתם לשאת קליפ כסף.

אזהרות

 • אל תגזים עם קליפ הכסף שלך. רוב הקליפים יכולים להכיל עד עשרים או עשרים וחמישה שטרות, כמו גם כמה קלפים. הצבת יותר מדי מזומנים או יותר מדי כרטיסי אשראי בקליפ הכסף עלולה לגרום לו להשתחרר ולשחרר את מה שהוא מחזיק.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail