איך להישאר עשירים?

מצב נפשי שלא בהכרח קשור לנכסים שלך
להיות עשיר ולהישאר עשיר זה יותר גישה, מצב נפשי שלא בהכרח קשור לנכסים שלך, אלא לאיכות החיים שלך.

המונחים "עשירים" ו"עשירים "משמשים לרוב להחלפה, אך למעשה הם שני מושגים שונים. עושר מתייחס לכמה כסף יש לך בבנק, וביטחון הנכסים שלך. להיות עשיר ולהישאר עשיר זה יותר גישה, מצב נפשי שלא בהכרח קשור לנכסים שלך, אלא לאיכות החיים שלך. עם זאת, אם אתם מחפשים להפוך משכורת גדולה או נכסים אחרים (מניות, נדל"ן, ירושה, וכו ') לתוך עושר שנמשך, או "להישאר עשיר," תצטרך ללמוד לנהל את הכסף שלך, החלטות זהירות כדי וודא שהנכסים שלך לא ייעלמו כשקשה. כמובן, אינך יכול לקחת את כספך איתך כשאתה מת, אך אתה יכול לבצע צעדים מסוימים כדי להישאר עשיר כך שיימשך לאורך חייך.

חלק 1 מתוך 3: ארגון הכספים שלך

 1. 1
  גוו את הכספים שלך בכל תחומי חייך. גיוון הוא לא רק המפתח לבניית עושר, אלא גם המפתח לקיום העושר שיש ברשותך. ודא שכספיך מפוזרים היטב על פני מגוון רחב של מחלקות השקעה, כולל מניות, אג"ח, קרנות נאמנות, נדל"ן ומזומן. אזורים שונים בשוק יגיבו באופן שונה לאותו אירוע, כך שאם השקעתם במניות ובאג"ח כאחד, למשל, המניות שלכם עשויות להכות בתנופה בשוק, אך אתם עשויים לפצות על ההפסד בתנועה חיובית ב שוק האג"ח.
  • זכור כי מטרת הסיכון שלך עשויה להיות שונה מזו שבנית עושר. כעת אתה עלול למצוא שימור הון (שמירה על מה שיש לך) הופך לחשוב יותר מהסיכון שמגיע יחד עם השקעות אגרסיביות יותר (מסוכנות).
  • להבין את הפשרה בין סיכון להחזר. עקרון זה קובע שככל שהסיכון שאתה לוקח בהשקעה גבוה יותר, כך התשואה הפוטנציאלית גבוהה יותר. קבע את סובלנות הסיכון שלך (כמה אתה יכול להרשות לעצמך להפסיד בבטחה אם ההשקעה נכשלת, כמה זמן יש לך להתאושש מהפסד פוטנציאלי) ושוחח עם היועץ הפיננסי שלך כיצד לאזן את ההשקעות שלך כך שתקבל תשואה מסוימת, אך אינך מסתכן בהרס פיננסי בתהליך.
  • זכור את הנזילות. נזילות מתייחסת לאיזו מהירות ובקלות ניתן להפוך נכס או נייר ערך לנכס אחר. מזומנים הם נזילים ביותר, בעוד שמשהו כמו נדל"ן אינו. למרות שאתה יכול לבנות עושר רב "על הנייר" באמצעות נדל"ן, תגלה שלוקח זמן למכור את נכסי הנדל"ן שלך ולהמיר אותם למזומן. אם אתה חושב שאי פעם תזדקק למזומנים מהנכסים שלך בחיפזון, עדיף לא להחנות יותר מדי מזומנים אלה בנדל"ן.
  • למידע נוסף על פיזור, קרא כיצד להפחית את הסיכון הפיננסי.
 2. 2
  השקיעו בהזדמנויות חדשות. אתה לא צריך להפסיק לנסות לבנות עושר רק בגלל שאתה עשיר. כמה מהאנשים העשירים ביותר בעולם עדיין משקיעים השקעות (בדוק כל פרק של כריש טנק לראיות לכך). עכשיו שאתה עשיר, הגיע הזמן להרוויח כסף בשבילך במקום שתעבוד בשביל כסף. מצא הזדמנויות עסקיות שאתה יכול להשקיע בהן כדי לבנות על העושר שיש לך.
  • הפוך למשקיע מלאכים. כשאתה משקיע באנג'לים תהיה לך הזדמנות להשקיע בסטארט-אפים. אתה יכול להיות חלק מהאובר או אמזון הבאים.
  • זוהי גם דרך "להשקיע עם הערכים שלך" על ידי השקעה בחברות מסוימות שאתה מאמין בהן ותמיכה בהן באופן ישיר יותר.
 3. 3
  הפוך את הכסף שלך אחרון. חי על הכנסותיך, לא מחיסול הנכסים שלך, או שמור על הוצאותיך במה שנחשב לאזור בטוח. מומחים רבים מציעים להשאיר את ההוצאות שלך מתחת ל-4-6% מהשווי הנקי הנזיל שלך בכל שנה.
  • הימנע מחיסול הנכסים שלך רק כדי לקנות פריטי יוקרה, אחרת אתה תהיה צרכן שמפסיד כסף ולא משקיע שמרוויח כסף. לבזבז כסף על דברים שאינם שומרים על ערך או שאין להם ערך סנטימנטלי זו לא דרך טובה לגרום לכסף שלך להחזיק מעמד.
  הגיע הזמן להרוויח כסף בשבילך במקום שתעבוד בשביל כסף
  עכשיו שאתה עשיר, הגיע הזמן להרוויח כסף בשבילך במקום שתעבוד בשביל כסף.
 4. 4
  לפתח תקציב. כן, גם אם אתה עשיר, תצטרך לחיות בתקציב. זאת משתי סיבות.
  • בתור התחלה, תקציב חשוב לך באותה מידה אם אתה עשיר כמו למישהו בעל אמצעים פחותים, כי קל ליפול קורבן לחשיבה "בור ללא תחתית". אז אתה תופס שיש לך היצע אינסופי של כסף. כתוצאה מכך, סביר יותר שתשרוף את זה ותאבד אותה. אם תשמרו על תקציב, תהיו במצב טוב יותר לשמר את עושרכם.
  • תקציב הוא רעיון טוב לכולם. תקציב מאלץ אותך לפרט את ההוצאות שלך ולתרגל משמעת עם עושרך שנצבר קשה.
 5. 5
  הימנע מצריכה בולטת. אם אתה משוויץ בעושרך ברכישת מגוון מוצרי יוקרה, זה יכול להיות רעיון טוב לחשוב אם אתה עושה זאת מסיבות אמיתיות או אם אתה עושה זאת כדי להוכיח משהו לאחרים. סביר יותר שתשמר את עושרך ותרגיש מימוש על ידי כך שאתה לא מוציא כסף.
 6. 6
  הקים אמון. אם תרצה לשמור על עושרך לדורות הבאים, שקול להקים אמון פיננסי שימנע מצאצאים מבזבזים לבזבז את הכסף שתרצה להעביר להם.
  • אנתוני פיטיזי, מנכ"ל ואסטרטג עושר בחברת ארה"ב Trust, אומר ללקוחותיו כי נאמנות מציבה אמצעי הגנה סביב האופן שבו הנהנים יכולים לגשת ולהוציא את הכסף שהושאר להם.
  • אתה יכול גם להכתיב כיצד מוציא את כספיך בעתיד כשאתה מקים נאמנות. זו דרך נהדרת להבטיח שאסטרטגיות שמירת העושר שלך ימשיכו בכל הדורות הבאים. אתה יכול לקבוע תניה לפיה הכסף בנאמנות יכול לשמש רק למטרות חינוכיות, למשל, או שהוא יופץ בסכום שנתי או חודשי שנקבע.
  • שים לב שברגע שאתה שם את הנכסים שלך בנאמנות, הם כבר לא נחשבים לנכסים שלך.

חלק 2 מתוך 3: קבלת העצה הנכונה

 1. 1
  חפש הכוונה ותמיכה לניהול עושרך. זה חשוב במיוחד אם הוא נרכש לאחרונה או במהירות, כיוון ששינוי בדרך כלל פירושו אתגרים וחששות חדשים, ולא ביטול הלחץ סביב הכספים. שוחח עם המומחים שלעיל ותהיה בדרך הנכונה.
  המונחים "עשירים" ו"עשירים "משמשים לרוב להחלפה
  המונחים "עשירים" ו"עשירים "משמשים לרוב להחלפה, אך למעשה הם שני מושגים שונים.
 2. 2
  שוחח עם יועץ פיננסי. למרות שאתה עשיר, תגלה שיש יועץ פיננסי שיש לו הרבה תשומות לגבי האופן שבו אתה יכול לנהל את הכסף שלך בצורה כזו שתשמור על העושר שעבדת קשה כדי להרוויח. יועצים פיננסיים עוזרים לך ליצור תוכנית פיננסית וכן לנהל את ההשקעות שלך. הם עוזרים לך להגדיר יעדים ולהשתמש בכסף שלך בדרכים שמביאות לך סיפוק. אדם זה נוקט בגישה ההוליסטית כדי לעזור לך לעטוף את זרועותיך סביב כל דבר בחייך הכלכליים. היועץ הפיננסי שלך יכול גם לעזור לך למצוא ולהיות "הקוורטרבק" עבור היועצים האחרים שלך (איש מקצוע בתחום המס, עו"ד עיזבון וכו ').
 3. 3
  שכר יועץ מס. אתה עשוי לחשוב שאתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת על קוד המס של מס הכנסה, אך העובדה היא שאורכו עשרות אלפי עמודים ולא סביר שתעקוב אחר כל המורכבויות שלו. עבודה עם איש מקצוע בתחום המסים יכולה לא רק לעזור לך לעקוב אחר מצב המס שלך, אלא גם לעזור לך באסטרטגיות מתמשכות להפחתת חשבון המס שלך בכל שנה.
 4. 4
  שכר עורך דין לתכנון עיזבון. זה האדם שיכול לעזור לך לבסס צוואה ואמון כמו גם מסמכים חשובים אחרים. תכנון נכס נכסי יכול לגרום לביצוע משאלותיכם מעבר לחייכם, כמו גם לחסוך מיסים על העיזבון שלכם.
אך אתה יכול לבצע צעדים מסוימים כדי להישאר עשיר כך שיימשך לאורך חייך
כמובן, אינך יכול לקחת את כספך איתך כשאתה מת, אך אתה יכול לבצע צעדים מסוימים כדי להישאר עשיר כך שיימשך לאורך חייך.

חלק 3 מתוך 3: פיתוח חשיבה נכונה

 1. 1
  הוצא את הרגשות שלך משימור עושר. אנשים רבים שיש להם עושר נבהלים לפתע שהם הולכים לאבד את הכל בגלל נסיגה כלכלית או אירוע מצער אחר. זכור כשאתה מעריך אפשרויות השקעה אלטרנטיביות כדי לא להיתפס להייפ אלא תמיד להסתכל על ההזדמנות מבחינה פיננסית.
  • הימנע מלעקוב אחר "העדר". רק בגלל שכל האחרים משקיעים בזהב או במניות של חברת XYZ, זה לא אומר שמדובר בהשקעות טובות.
  • כאשר אתה מעריך עסקה עסקית, בדוק מעבר לאישיותו של האדם המציע את העסקה והערך בקפידה את היתרונות של העסקה בכספים. קל להתאהב באישיות, אבל זה לא בהכרח יביא לך כסף.
  • התמקדו במה שחשוב בחיים. אם אתה מסוגל לבלות זמן נוסף עם המשפחה שלך או להחזיר לקהילה - פעולה זו עשויה לעזור להביא פרספקטיבה ושקט נפשי. האמרה הישנה שכסף אינו קונה אושר תופיע לך כשאתה עשיר. כדי להיות עשיר באמת, תרצה שיהיו לך חברים, משפחה ואיכות חיים טובה, לא רק מלאי עצום של נכסים.
 2. 2
  להחזיר לחברה. עכשיו שיש לך כסף, עשה משהו טוב עם חלק ממנו ותגלה שחוקי היקום פועלים לטובתך להפליא. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמר את עושרך היא להיות נדיב בכסף שיש לך (ולא רק בגלל הפסקת המס!).
  • יש סיבה לכך שלמשפחות עשירות יש יסודות משלהן (למשל, קרן רוקפלר). זה בגלל שהם מבינים את החשיבות של נתינה.

שאלות ותשובות

 • האם קריירה כמו פרסום, עיצוב או מלונות יכולה לגרום לי להתעשר? האם אני צריך שיהיו לי ציונים טובים כדי להיות מיליונר?
  לציונים טובים יכול להיות קשר עקיף לרכישת עושר, אך הדרך המקובלת להתעשר היא להציע מוצרים או שירותים פופולריים במיוחד. אתה יכול לעשות את זה כמעט בכל קריירה.

תגובות (5)

 • qbarrows
  אני קורא אותו בפעם הראשונה כרגע, וכל מה שכתוב בו כל כך פרודוקטיבי וזה פתח את דעתי. עדיין לא הגשמתי את זה, אבל לפי מה שקראתי אני מאמין שזה יעשה שינוי בחיי אם אמלא אחר כל העצות שנתת לי. לבסוף אני רוצה להודות לך על העבודה הטובה שאתה עושה למען העולם. תודה רבה, מדריך.
 • gordon34
  זה לא מפורט מדי, אבל מציב את הנקודות הרצויות לך לבחור בבירור את העלה שאתה מחפש בקצרה על יסודות יצירת העושר.
 • lisaclarke
  זה באמת עוזר להבין את יסודות הכסף והמימון האישי. תודה, מדריך!
 • walshrosie
  זהו מאמר מעולה, שכן הוא נותן רעיונות מבריקים כיצד אוכל לשמר עושר. למרות שאני לא אדם עשיר, אני יכול לחלוק את הידע שנרכש מכאן.
 • cummingsmaegan
  תובנה באמת אני חייבת לומר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail