כיצד לפתוח חברת משכנתא?

ייתכן שתרצה לפתוח חברת משכנתא משלך
אם יש לך ניסיון כמנהל הלוואות משכנתא או כמקור או עבדת אצל מתווך משכנתא, ייתכן שתרצה לפתוח חברת משכנתא משלך.

אם יש לך ניסיון כמנהל הלוואות משכנתא או כמקור או עבדת אצל מתווך משכנתא, ייתכן שתרצה לפתוח חברת משכנתא משלך. יהיה לך יותר חופש כלכלי ואתה תהיה הבוס שלך. להלן השלבים שיש לעקוב כאשר ברצונך לדעת כיצד לפתוח חברת משכנתאות.

חלק 1 מתוך 3: כניסה לעסק

 1. 1
  למד על ענף המשכנתאות. אם אתה עדיין לא בענף, תצטרך להבין את זה בצורה מלאה יותר לפני שאתה נכנס לעסקים. הקדש זמן לקרוא על אופן בניית המשכנתאות, כולל דברים כמו נאמנות, חישובי ריבית וקנסות ושכר טרחה שונים. לאחר מכן, הסתכלו על השחקנים בענף, מבנקים גדולים ועד מתווכי משכנתאות פרטיים. לאחר מכן, התבונן במצב הכללי של הענף. ישנם מקורות רבים ברשת שיכולים לעזור לך לקבל תמונה טובה של ענף המשכנתא והתהליך.
  • לדוגמא, כמה פיסות מידע מועיל כוללות את העובדה שהלוואות המשכנתא מתרחקות מעט מבנקים גדולים ועוד כלפי מלווים חוץ בנקאיים מאז המיתון האחרון.
  • מלווים קטנים ויעילים יותר מכוונים למילניום ומשכנתא במחיר נמוך יותר. הם גם זוכים להצלחה עם רוכשי דירות ומיעוטים ראשונים.
 2. 2
  צבר ניסיון בתעשייה. זה הכרחי לקבל ניסיון בעבודה בחברת משכנתאות אחרת לפני שתנסה לנהל בעצמך. בדרך זו תהיה לך הכשרה בעבודה בזמן שאתה עדיין מרוויח קצת כסף. אתה יכול גם לקבל ניסיון בתחום קשור, כגון סוג אחר של מוסד הלוואות או אפילו מימון. החוויה תספק לך את הכלים הדרושים לך בכדי לצאת בעצמך.
  • שקול להתחיל את דרכו כפקיד הלוואות או כמעבד.
 3. 3
  קבעו איזה סוג שירות משכנתא תציעו. אף על פי שחברת משכנתאות מתייחסת בדרך כלל למלווה משכנתא או למתווך, ישנם מספר סוגים שונים של שירותים שתוכלו להציע. מלווה המשכנתא מספק את ההון ללווה כדי שיוכל לרכוש בית. לאחר מכן הם מרוויחים כסף כאשר הלווה מחזיר את ההלוואה בריבית או על ידי מכירת ההלוואה למשרת. אתה יכול גם להיכנס לעסק כמתווך משכנתא, המעסיק מקורבים להלוואות משכנתא לחבר בין לווים למלווים ועוזר ללווים למצוא את המשכנתא הטובה ביותר שתתאים לצרכים שלהם. לבסוף, מעבד המשכנתא משמש כמתווך בין המתווך או הלווה למלווה, ומוודא כי ניירת המשכנתא תואמת את דרישות המלווה.
  • כל אחד משירותים אלה יכול להיות רווחי בדרכו שלו, אך בדרך כלל הלוואות משכנתא יכולות לספק את התשואות הגבוהות ביותר. עם זאת, זה דורש כמות ניכרת יותר של הון הפעלה, מכיוון שתצטרך מלכתחילה להלוות את הלווים כדי שיוכלו להתחיל להחזיר לך. זה מגיע גם עם כמות עצומה של סיכון רגולטורי, שהוא הסיכון ששינויים בחוקים ובתקנות ישפיעו על העסק שלך או על התעשייה כולה.
  להלן השלבים שיש לעקוב כאשר ברצונך לדעת כיצד לפתוח חברת משכנתאות
  להלן השלבים שיש לעקוב כאשר ברצונך לדעת כיצד לפתוח חברת משכנתאות.
 4. 4
  קבל הסמכה בנפרד. עבור כל סוג של עסק, יהיה עליך להיות מוסמך בנפרד לפני שתוכל להקים חברה שתציע את השירות. סביר להניח שזה ייעשה בזמן שאתה עובד וצובר ניסיון.

חלק 2 מתוך 3: תכנון החברה שלך

 1. 1
  בחר שם לעסק המשכנתא שלך. אתה רוצה שם שקל לזכור אבל הוא גם מקצועי. מומלץ להשתמש במילה "משכנתא" בשם העסק שלך, כך שלקוחות יוכלו לזהות בקלות איזה סוג עסק אתה עושה. אתה יכול גם לציין איזה שירות העסק שלך מציע על שמך, כמו לקרוא לעסק שלך "סוכני משכנתאות גרינוויל" או משהו דומה.
 2. 2
  החלט על הארגון העסקי שלך. יהיה עליך להחליט איזה סוג של חברה זו תהיה. האם היא תירשם כבעלות יחידה בה אתה הבעלים היחיד? או שותפות שבה יש יותר מבעלי אחד שמסכימים לנהל את החברה הזו ביחד? אם אתה רושם את החברה כתאגיד, היא נחשבת לגוף עסקי אך תהיה לה הזכויות החוקיות של אדם. רישום כחברה בערבון מוגבל, או LLC, פירושו שהיא חוקית כחוק אך מעניקה לבעלים אחריות אישית מוגבלת.
  • בדרך כלל נדרשת הקמת תאגיד בעת קבלת הרישוי המתאים למדינתך. בדוק את חוקי המדינה האישיים שלך כדי לגלות איזה סוג.
 3. 3
  זהה קהל יעד. שוק המשכנתאות רווי בחברות אחרות, לכן חשוב למצוא שוק רווחי ולעשות מה שאתה יכול כדי לשרת אותו טוב יותר מהמתחרים שלך.
 4. 4
  ניסחו תוכנית עסקית. עליך לכתוב תוכנית ספציפית לגבי האופן שבו אתה מתכנן לנהל את העסק שלך. עליך לכלול את כל הפרטים, כולל גודל המיקום שאתה צריך, כמה עובדים אתה צריך להעסיק, איזה סוגי לקוחות אתה מתכנן לשווק אליהם, כיצד אתה מתכנן לשווק לאותם לקוחות וכל פרט אחר שייקח אליו להפוך את העסק הזה למוצלח. כדאי גם לפרט את התוכניות שלך להשיג מימון למימון העסק שלך.
  כדי ללמוד כיצד לקבל רישיון אצל נושא משרה בהלוואות (לפתיחת חברת הלוואות בהמשך)
  כדי ללמוד כיצד לקבל רישיון אצל נושא משרה בהלוואות (לפתיחת חברת הלוואות בהמשך), ראה כיצד להפוך למנהל הלוואות משכנתא.
 5. 5
  קבל רישיון למדינה שלך. לאחר שהבנתם את הדינמיקה של העסק שלכם, יהיה עליכם לרשום אותה במדינה. אתה אמור להיות מסוגל להשיג את הניירת הנדרשת ממשרד הרישוי של המדינה שלך והם יכולים לעזור לך להעביר אותך בתהליך הרישום. פנה למשרד מינהל העסקים הקטנים המקומי שלך כדי לראות מה אתה צריך לקבל רישיון במדינתך ובעירך.
 6. 6
  קבל מספר תעודת זהות. מכיוון שמדובר בעסק, תזדקק למספר זיהוי מס פדרלי כדי להגיש את המסים שלך. אם אתה בעל עסק יחיד, אתה יכול להשתמש במספר הביטוח הלאומי שלך. אם לא, תזדקק למספר זיהוי מעסיק או EIN. אתה יכול להשיג מספר זה בחינם משירות ההכנסה הפנימית (IRS).
 7. 7
  בדוק כמה אתה צריך כדי להפעיל ולנהל את החברה שלך. עבודה עם ה- SBA וממשלת המדינה שלך אמורה לתת לך מושג לגבי עלויות ההקמה שלך ככל שיהיו רישוי וביטוח של המדינה. עם זאת, תזדקק גם לכסף כדי לשכור שטחי משרדים, לרהט את השטח, ואם אתה מלווה, לבצע הלוואות ראשונות. יתכן שתזדקק לכסף לפרסום אם אין לך הפניות ראשוניות לעבוד. שקול היטב את צרכי המימון שלך, תוך התחשבות בכל הוצאה אפשרית שתעלה על דעתך.
  • זכור שלרוב רישיונות המלווים למשכנתאות ולחלק מרישיונות המתווך יהיה שווי נקי מינימלי, המשתנה ממדינה למדינה.
 8. 8
  לממן את החברה שלך. האופן שבו אתה מממן את העסק שלך יהיה תלוי בצרכי המימון שלך ובמבנה העסקי שלך. בכל מקרה, אתה תמיד יכול לקחת הלוואה בנקאית כדי להתחיל. בבחירת אפשרות זו, וודא שאתה יכול להיות זכאי להלוואה וכי יהיה לך מספיק הון לביצוע התשלומים שלך. אתה יכול גם להשתמש בכסף שלך או לחסל את הנכסים שלך למימון החברה שלך. בנוסף, אם אתה שותפות או LLC, אתה יכול לקחת שותפים נוספים למימון החברה שלך ולעזור בניהול אותה איתך.
  • במקרים מסוימים יתכן שתוכל למצוא בן זוג שותק. שותף מסוג זה מספק מימון לחברה אך אין לו חלק בפעילות השוטפת, ומאפשר לך לקבל את כל ההחלטות העסקיות.

חלק 3 מתוך 3: פתיחת החברה שלך

 1. 1
  השכירו שטח משרדים. כדי לפתוח את העסק שלך, תצטרך למצוא שטחי משרדים. אם אתם מתכננים להקים עסק די קטן עם לא יותר מדי קציני הלוואות, יתכן שלא תזדקקו למשרד גדול באמת. עם זאת, עליך לשקול מיקום ולא משנה כמה גדול החלל. אתה רוצה שהעסק שלך יהיה ממוקם במיקום נגיש בקלות. כדאי לחשוב גם על חניה עבור הלקוחות שלכם. האם יש מספיק מקומות חניה והאם קל להגיע אליהם?
  אף על פי שחברת משכנתאות מתייחסת בדרך כלל למלווה משכנתא או למתווך
  אף על פי שחברת משכנתאות מתייחסת בדרך כלל למלווה משכנתא או למתווך, ישנם מספר סוגים שונים של שירותים שתוכלו להציע.
 2. 2
  ספק את המשרד שלך. על מנת לעשות עסקים תזדקק לשטח משרד מתפקד לחלוטין. התחל בקבלת קו טלפון ייעודי לעסק והקמת שירותים כמו אינטרנט וחשמל. קבל ריהוט משרדי פשוט לסביבת העבודה שלך, אולי ממחסן מוזל או ממקור אחר של רהיטים משומשים. עבוד על מציאת רהיטים זולים באותה מידה עבור אזורי ההמתנה של הלקוחות שלך (אם יש לך אותם) כדי לחסוך בעלויות ההפעלה. אתה תמיד יכול לקנות רהיטים טובים יותר ברגע שאתה נהיה רווחי.
 3. 3
  שווקו את העסק שלכם. רכוש שטח פרסום מקומי בכל מקום שאתה חושב שתוכל להגיע ללקוחות שלך בצורה הטובה ביותר. חשוב על הקהל שלך. האם הם מאזינים לרדיו לעיתים קרובות? האם הם צפויים לנסוע על ידי לוח מודעות? חשבו על מדיה בה תוכלו להגיע בצורה הטובה ביותר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ולרכוש שם שטח פרסום. אם רמות הלקוחות החדשות שלך לא עולות תוך מספר שבועות, שקול מחדש את אפשרויות הפרסום שלך.
  • אתה יכול גם לפרסם בזול יותר באמצעות חשבונות מדיה חברתית כמו פייסבוק וטוויטר כדי לקדם את המותגים שלך. עדכן את העוקבים שלך ופרסם תוכן חינוכי שניתן לשתף.
  • שווק במיוחד גם למתווכים. מתווכים יפנו עסקים לאנשים שהם אוהבים וסומכים עליהם.
 4. 4
  בנה אמינות. היכולת שלך להשיג לקוחות ולסגור עסקאות תהיה תלויה במוניטין של שירות אמין ואמינות. אין זה סביר שלקוחות יפקידו את הסכומים הגדולים הכרוכים במשכנתא בידי מישהו שיש לו מוניטין מלבד רבב. מסיבה זו, עבוד על בניית המוניטין שלך, הן באינטרנט והן בקהילה שלך. עודד הפניות ופרסם המלצות על השירותים שלך באופן מקוון ובפרסומות שלך. פעל באופן פעיל לבניית כמות גדולה של ביקורות חיוביות ואהבות על חשבונות המדיה החברתית שלך.
 5. 5
  שכירת עובדים. אם תזדקק ליותר קצינים בהלוואות מלבד רק עצמך, תצטרך לשכור כאלה. אתה יכול לפרסם מודעות מבוקשות במקומונים או באופן מקוון באתרים המסווגים דרושים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail