כיצד לחשב תשלום הלוואת FHA?

דמי עמותת בעלי בתים ופרמיית ביטוח משכנתא חודשית יחד כדי לקבל את התשלום החודשי הכולל של הלוואת FHA
הוסף את סכום הקרן והריבית החודשי, ארנונה, ביטוח בעלי בתים, דמי עמותת בעלי בתים ופרמיית ביטוח משכנתא חודשית יחד כדי לקבל את התשלום החודשי הכולל של הלוואת FHA.

הלוואת FHA הינה תוכנית הלוואות בחסות מינהל השיכון הפדרלי (FHA), שנועדה לסייע למשפחות בעלות הכנסה נמוכה עד בינונית להשיג מימון לרכישת בית. מכיוון שהלוואות FHA דורשות בדרך כלל מקדמה נמוכה יחסית בהשוואה להלוואות קונבנציונאליות, עליהן להיות מגובות על ידי ערב על מנת שהמלווים יאשרו אותן. ג'יני מיי, הגורם האחראי על הבטחת הלוואות FHA, קובע גם תנאי הלוואה וסכומי ביטוח משכנתא, אשר כלולים בתשלום החודשי של FHA. לכן, חישוב התשלום על הלוואות FHA מחייב שיקולים מיוחדים.

חלק 1 מתוך 3: קביעת סכום ההלוואה שלך

 1. 1
  קבעו את מחיר המכירה של הבית. נקודת המוצא שלך לקביעת תשלום ההלוואה החודשי שלך ב- FHA היא מחיר המכירה של הבית החדש שלך. זה יהיה מחיר ההצעה המקובל על ידי המוכר, בהנחה שתהליך השמאות יעבור בצורה חלקה. תוכלו למצוא את מחיר המכירה המדויק של הבית במסמכי ההצעה שלכם או על ידי יצירת קשר עם המלווה שלכם.
 2. 2
  הוסף הוצאות נוספות. הלוואות FHA מאפשרות לך להעביר את דמי המימון של FHA, שהם 1,75% מסך סכום ההלוואה.
  • אם הגשת בקשה ואושרת להלוואת FHA 203 (k), הדבר מאפשר לך לממן הוצאות נוספות, כגון תיקונים ושיפוצים שבוצעו בבית, כולל שיפורים חסכוניים באנרגיה. עם זאת, זכור כי הדבר מורכב יותר מאשר הגשת בקשה להלוואה FHA בפני עצמה.
 3. 3
  גרע את המקדמה שלך. אחת התכונות העיקריות של הלוואות FHA היא המקדמה הנמוכה שלהן. בעוד שרוב המלווים במשכנתאות דורשים ירידה של כ -5%, הלוואות FHA דורשות 3,5 או 10%, תלוי בציון האשראי שלך. ציון האשראי שלך חייב להיות בדרך כלל מעל 580 כדי לזכות בתשלום המקדמה של 3,5 אחוזים. עם זאת, הדבר נקבע על בסיס כל מקרה לגופו. חשב את המקדמה שלך והחסיר אותה ממחיר הרכישה כדי לקבל את הסכום שלך למימון.
  • לדוגמא, עבור בית של 134,000 €, המקדמה של 3,5 תהיה 4700 €, ומשאיר לך סכום למימון של 130000 €
  היו מוכנים שארנונה גבוהה יותר תשווה לתשלום הלוואת FHA חודשי גבוה יותר
  היו מוכנים שארנונה גבוהה יותר תשווה לתשלום הלוואת FHA חודשי גבוה יותר.
 4. 4
  אשר את סכום ההלוואה שלך. לאחר אישור הלוואת FHA, אתה מסוגל להמשיך במימון שלך. בשלב זה המלווה יאשר את מקדמתך ותעבור את תהליך הסגירה, או ההסדר. לאחר שתשלם את עלויות הסגירה שלך, תאשר את ההלוואה ותשתלט על הבית. בדוק את מסמכי ההלוואה שלך כדי לאשר את הסכום הממומן.

חלק 2 מתוך 3: חישוב עלויות ביטוח משכנתא FHA

 1. 1
  קבעו את פרמיית הביטוח החד פעמית שלכם. עם הלוואות FHA, אתה נדרש לרכוש ולשמור ביטוח משכנתא פרטית (PMI). אפשרות זו מחייבת שתשלם פרמיה חד פעמית של PMI מראש שווה ל -1,75 אחוז מסכום ההלוואה. סכום זה נדרש בסגירה. עם זאת, במקרים מסוימים ייתכן שתוכל לממן עמלה זו על ידי הוספתה להלוואה הכוללת שלך. זכור כי פעולה זו תגדיל את סכום ההלוואה, את התשלום ואת הריבית ששולמה.
  • בהמשך לדוגמא מהחלק "קביעת סכום ההלוואה שלך", תשלום זה יהיה 1,75 אחוז מסכום ההלוואה, שהוא 130000 €
  • כך שהפרמיה הקדמית תהיה 0,0175 × 130000 € {\ displaystyle 0,0175 \ פעמים \ 130000 €} , או 2270 €
 2. 2
  חשב את הפרמיה השנתית שלך לביטוח משכנתא (FHA). זה עשוי להשתנות בהתאם למנדטים הנוכחיים של הסוכנות, ההלוואה לשווי המשכנתא ומשך ההלוואה. בדרך כלל זה יהיה בין 0,45 ל -1,05 אחוז מסכום ההלוואה שלך מדי שנה. איש המקצוע שלך בהלוואות משכנתא אמור להיות מסוגל לתת לך אחוז מדויק.
 3. 3
  חלקו כדי למצוא את הפרמיה החודשית שלכם. ברגע שיש לכם את פרמיית ביטוח המשכנתא השנתית, תוכלו לחלק ב- 12 כדי למצוא את הפרמיה החודשית. לדוגמה, פרמיה שנתית של 1790 € תהיה 150 € לחודש.
  נקודת המוצא שלך לקביעת תשלום ההלוואה החודשי שלך ב- FHA היא מחיר המכירה של הבית החדש שלך
  נקודת המוצא שלך לקביעת תשלום ההלוואה החודשי שלך ב- FHA היא מחיר המכירה של הבית החדש שלך.
 4. 4
  חשב את סך התשלומים שלך ב- FHA. הוסף את סכום הקרן והריבית החודשי, ארנונה, ביטוח בעלי בתים, דמי עמותת בעלי בתים ופרמיית ביטוח משכנתא חודשית יחד כדי לקבל את התשלום החודשי הכולל של הלוואת FHA שלך. זכור כי דמי ביטוח המשכנתא שלך הם אומדן בלבד ועשויים להשתנות עד לאישור הכיסוי שלך.

חלק 3 מתוך 3: חישוב התשלום החודשי שלך

 1. 1
  השתמש במחשבון תשלום הלוואה רגיל כדי לקבוע את סכום התשלום העיקרי והריבית שלך. זה יהיה סכום הבסיס שלך, עליו תוסיף את כל ההוצאות האחרות הכלולות בתשלום הלוואת FHA שלך. בצע חיפוש מקוון כדי למצוא אתר מחשבון הלוואות והזן את המידע הבא:
  • סכום הלוואה. זה סכום הכסף שתממן.
  • ריבית. איש המקצוע שלך בהלוואות משכנתא אמור להיות מסוגל לתת לך הערכה סבירה עוד לפני שאתה נועל שער.
  • תקופת ההלוואה. זהו מספר השנים שתממן את הבית, בדרך כלל נקבע לתקופת 30 שנה (או 360 חודשים) להלוואת FHA.
 2. 2
  חשב את הארנונה שלך. ארנונה משולמת מדי חודש ומבוססת על ערך הבית שלך. מצא את סכום הארנונה השנתית שלך וחלק אותו ב- 12 כדי לקבל את סכום התשלום החודשי שלך. אתה יכול לקבל מידע על ארנונה מהמוכר, מהמתווך שלך, או דרך מחלקת רשומות שומה המס במחוז שלך.
 3. 3
  קבל הצעת מחיר לביטוח של בעל הבית. סכום שנתי זה יצטרך גם להיות מחולק ל -12 תשלומים שווים, כדי להוסיף לתשלום החודשי שלך ב- FHA. למרות שפרמיות הביטוח של בעלי הבית יכולות להשתנות במידה רבה, 0,34 אחוזים הם מספר ממוצע טוב שישמש כסכום הפרמיה השנתי שלך אם אין לך הצעת מחיר לביטוח.
  הגורם האחראי על הבטחת הלוואות FHA
  ג'יני מיי, הגורם האחראי על הבטחת הלוואות FHA, קובע גם תנאי הלוואה וסכומי ביטוח משכנתא, אשר כלולים בתשלום החודשי של FHA.
 4. 4
  קבע הוצאות HOA. קבע אם יש לך עמלות של איחוד בתים (HOA) או דמי עמותת בתים משותפים. המוכר או המתווך שלך יוכלו למסור לך את המידע הזה. סכום זה מוערך מדי חודש ויש לשלם על גבי המשכנתא. אתה תשלם את דמי ה- HOA או הדירה שלך לעמותה שמעריכה אותם.

טיפים

 • בקש מהמלווה שלך גליון עבודה שישמור את החישובים הללו ויעזור להבטיח שאתה מקבל מספרים מדויקים.

אזהרות

 • ערכי הנכס יכולים להשתנות משנה לשנה, ולכן גם ארנונה. היו מוכנים שארנונה גבוהה יותר תשווה לתשלום הלוואת FHA חודשי גבוה יותר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail