איך משכירים רהיטים?

אתה יכול לשכור רהיטים לביתך או למשרדך
אתה יכול לשכור רהיטים לביתך או למשרדך, ותוכל לבחור כמעט מכל פריט ריהוט.

השכרת רהיטים היא אופציה נהדרת אם אתם זקוקים לרהיטים במהירות, זקוקים לריהוט לתקופה קצרה בלבד או רוצים לחסוך במזומן. אתה יכול לשכור רהיטים לביתך או למשרדך, ותוכל לבחור כמעט מכל פריט ריהוט. הגדר תוכניות תשלום שבועיות, חצי שבועיות או חודשיות לתשלום הרהיטים שלך. מצא חברת רהיטים באינטרנט, בחר את הבחירות שלך והריהוט יועבר לדלתך!

חלק 1 מתוך 3: בחירת הרהיטים שלך

 1. 1
  בחר בין אפשרויות להשכרה לבעלות או להשכרה. חפש באינטרנט כדי למצוא רהיטים על פי צרכי ההשכרה שלך. עבור להסכמי שכירות לבעלות אם ברצונך לרכוש רהיטים אך אין לך את כל המזומנים כיום. אם אתה רק זקוק לרהיטים לפיתרון לטווח קצר (כגון מכירת הבית שלך), אז תוכנית חכירה היא אפשרות טובה יותר עבורך.
  • חלק מהחברות המציעות אפשרויות להשכרה לבעלות כוללות את CasaOne, Rent-A-Center, רהיטי CORT וריהוט Aaron. ניתן גם לשכור את הרהיטים. חפש רהיטים מסוג "השכרה לבעלות" בגוגל כדי למצוא אפשרויות נוספות באזור שלך.
  • אתה יכול לשכור רהיטים מרהיטי אופנה ומחכירה. למציאת אפשרויות נוספות, חפש "ריהוט להשכרה" בגוגל.
 2. 2
  שכור פריטים בודדים אם אתה זקוק רק לכמה רהיטים. אם כבר בבעלותך כמה רהיטים וברצונך לקשט את ביתך עם יותר, תוכל לשכור פריטים בודדים. זו אפשרות זולה יותר מהשכרת אוסף מלא של רהיטים.
  • תוכלו לבחור בין ספות, חתכים, שולחנות קפה, שולחנות קצה, מזרנים, קפיצי קופסא, שולחנות מטבח, כסאות, כסאות נוח, עמדות טלוויזיה, שולחנות משרד ומדפי ספרים.
  • אולי אתה צריך שולחן מטבח גדול יותר או שידת לילה ליד המיטה שלך.
  • אם ברצונך לשכור יותר מ 3-4 רהיטים, שקול לשכור סט שלם, מכיוון שזו עשויה להיות אפשרות זולה יותר עבורך.
 3. 3
  בחר ערכת רהיטים אם ברצונך לרהט חדר שלם. ערכות רהיטים כוללות לרוב את כל הריהוט הבסיסי הדרוש לחדרים מסוימים בביתכם. אוספי חדרים לרוב זולים יותר מאשר השכרת מספר פריטים בודדים. שקול לשכור ערכת רהיטים אם ברצונך לחדש חדר או להזדקק לרהיטים לחדר מסוים בביתך.
  • לדוגמא, סט הסלון מורכב בדרך כלל מספה, כיסא, שולחן קפה, שולחן קצה ומנורה.
  • אתה יכול לשכור ערכות ריהוט לחדר השינה שלך, חדר האוכל, המשרד, הסלון.
 4. 4
  שכור חבילת סטודנטים אם אתה סטודנט הזקוק לרהיטים. חברות רבות מציעות חבילות ריהוט לסטודנטים, בהן תוכלו לשכור דירה שלמה החל מ 74 € (71,68 ליש"ט) לחודש (חכירה של 12 חודשים). הרהיטים יסופקו ויוגדרו עבורך, ורוב החברות מציעות הנחות לסטודנטים.
  • חבילות סטודנטים כוללות לרוב מערך לסלון, לחדר השינה ולחדר האוכל. חלקם כוללים גם שולחנות כתיבה, מנורות וטלוויזיות. אתה יכול לבחור מתוך כמה חבילות כדי לקבל את הרהיטים הספציפיים שאתה צריך.
  • זה מועיל מכיוון שאתה יכול להתמקד בלימודים שלך במקום לרכוש רהיטים ולקשט.
  • עליך להציג את תעודת הסטודנט שלך לפני הלידה.
  אתה יכול לשכור ערכות ריהוט לחדר השינה שלך
  אתה יכול לשכור ערכות ריהוט לחדר השינה שלך, חדר האוכל, המשרד, הסלון.
 5. 5
  שכור חבילת בית שלמה אם ברצונך לרהט את כל הבית שלך. זה מועיל אם אתה עובר למיקום חדש ולא רוצה להעביר את הרהיטים הקיימים שלך. חברות רבות מציעות הנחות על חבילות ביתיות שלמות, בהשוואה לערכות חדרים או חלקים בודדים. תקבל ריהוט לכל החדרים, כמו גם חפצים ביתיים מועילים נוספים.
  • השכרות אלה כוללות דברים כמו מזרן פרימיום, יצירות אמנות, כלים, סירים ומחבתות, כלי כסף, טלוויזיה ומצעים.
 6. 6
  עבור עם חוזה שכירות לטווח קצר אם אתה זקוק לרהיטים רק למשך 1-6 חודשים. זו אפשרות טובה אם אתה לא רוצה לבזבז הרבה כסף על רהיטים. ייתכן שתשלם קצת יותר לחודש עבור חוזי שכירות קצרים יותר, אם כי תשלם את שכר הדירה שלך מהר יותר ותוציא פחות בטווח הארוך. החלט כמה זמן אתה זקוק לרהיטים שלך, בין אם חודש או 6 חודשים, ובדוק נקודות מחיר שונות.
  • בחר חוזה שכירות לטווח קצר אם אתה עובר בעוד כמה חודשים, יוצא לטיול ממושך או עובר לגור עם מישהו שכבר יש לו רהיטים.
  • חודש הוא בדרך כלל משך הזמן המינימלי שבו אתה יכול לשכור רהיטים.
 7. 7
  החליטו על חוזה שכירות ארוך טווח אם אתם עוברים דירה תוך פחות משנתיים. חברות רבות מציעות תעריפים חודשיים זולים יותר אם אתם שוכרים למשך שנה אחת או יותר, בהתבסס על משך השכירות. רוב השכרת הרהיטים מושכרת למשך 24 ו -60 חודשים. אתה יכול לבחור לשלם עבור הרהיטים מדי שבוע, חצי חודש או חודשי.
  • מעבר דירה הוא יקר, והשכרת רהיטים עד המעבר שלכם יכולה להיות פיתרון זול וקל יותר.
  • אתה יכול בסופו של דבר לשלם יותר עבור הריהוט בטווח הארוך כי יש לך יותר תשלומים.

חלק 2 מתוך 3: ביצוע ההזמנה

 1. 1
  עיין באפשרויות השכרה באינטרנט וצמצם את האפשרויות שלך. הקלד ריהוט "השכרת רהיטים" או "השכרת רהיטים" ובדוק את התוצאות. גולשים באתרים כדי לקבל מושג על מה חברות שונות מציעות. בדוק דברים כמו עלות, מגוון, אספקה, התקנה ואיסוף בסוף החכירה כאשר אתה מצמצם את האפשרויות שלך. החלט על חברה שתתאים לתקציב שלך, לרצונות הרהיטים ולציר הזמן שלך.
  • תוכלו לבחור בין חברות ליסינג מקומיות, אזוריות וארציות.
  • אתרים מסוימים יבקשו ממך להזין את המיקוד שלך כדי להציג מוצרים זמינים. המלאי עשוי להשתנות ממקומות שונים.
 2. 2
  היכנס לאתר החברה וציין את משך השכרתך. כאשר אתה מחליט על חברה להשכרה ממנה, היכנס לאתר האינטרנט שלה ובחר את תקופת ההשכרה שלך בחודשים מהקישור בדף הבית. תוכלו להקליד את משך השכירות או לבחור את מספר החודשים מהרשימה הנפתחת.
  • אם המרחב לקביעת זמן ההשכרה אינו נמצא בדף הבית, חפש כרטיסיות "השכרת רהיטים" או "התחל בעבודה".
 3. 3
  בחר את הבחירות שלך על פי מראה הרהיטים ותפקודם. אתה יכול לסנן את האפשרויות שלך על סמך חדר, חלק או מחיר. בחר את הפריט או האוסף שתואם את הסגנון שלך ומתאים לצרכים שלך. לאחר שהחלטת, הוסף את הפריטים לעגלת הקניות שלך על ידי לחיצה על סמל עגלת הקניות או על הכפתור "הוסף לעגלה".
  • אתה יכול לעיין במפרט הרהיטים כדי לוודא שזה הפריט שאתה רוצה.
  שקול לשכור ערכת רהיטים אם ברצונך לחדש חדר או להזדקק לרהיטים לחדר מסוים בביתך
  שקול לשכור ערכת רהיטים אם ברצונך לחדש חדר או להזדקק לרהיטים לחדר מסוים בביתך.
 4. 4
  בחר באפשרות התמחור שלך וצור חשבון. בחר בין תשלומים שבועיים, חצי חודשיים או חודשיים, ולחץ על "התחל לעבוד" כדי ליצור חשבון. בחר בחנות ממנה תרצה להזמין אם עדיין לא צוין, ומלא את הפרטים הביוגרפיים שלך, כולל שם, כתובת, דוא"ל ומספר טלפון.
  • אתה יכול גם לספק את זמן הקשר המועדף עליך, בבוקר, אחר הצהריים או בערב, כך שהחברה תוכל ליצור איתך קשר.
  • לאחר שתבחר באפשרות התמחור שלך, אתה מתחייב לבצע תשלומים רגילים. אתה יכול בדרך כלל לשלם יותר לחודש אם תרצה, אך אפשרות המחיר שלך היא המינימום שאתה חייב לשלם.
 5. 5
  קבעו את משלוחכם למועד בו אתם זקוקים לרהיטים שלכם. לחץ על או הקלד את התאריך שתרצה למסור את הרהיטים שלך. לא תצטרך להרים אצבע כאשר הרהיטים שלך מגיעים. עובדי החברה יביאו אותו לביתכם ויציבו עבורכם את הרהיטים, כלולים בדמי השכירות שלכם.
  • אם יש בעיות או שינויים במשלוח שלך, התקשר למספר שירות הלקוחות המופיע בדוא"ל האישור שלך.
  • ניתן למסור את הרהיטים שלך תוך 24-48 שעות, תלוי בזמינות החברה ובמוצר.
 6. 6
  ספק את פרטי התשלום שלך וחתום על חוזה השכירות שלך. הקלד את פרטי כרטיס האשראי או החיוב שלך, כולל מספר, תפוגה וקוד אבטחה. כלול את כתובת החיוב שלך אם היא שונה מכתובת המשלוח שלך. בדוק את פרטי התשלום שלך ואת תנאי השכירות כדי לוודא שהכל תקין, ולחץ על "שלח" כדי לבצע את ההזמנה שלך ולהסכים להשכרתך.
  • תקבל אישור המפרט את הזמנתך ומסירתך.
 7. 7
  בצע תשלומים קבועים בזמן על סמך ההסכמים שלך. שלם עבור שכר הדירה שלך חודשי, חצי חודשי או שבועי. כדי לשלם את החשבון שלך, היכנס לחשבון שיצרת לרכישת השכרת הרהיטים שלך ובצע את התשלומים שלך באופן מקוון. אתה יכול גם לבצע תשלומים בטלפון או בחנויות מקומיות (אם רלוונטי).
  • צרו קשר עם חברת הרהיטים אם אתם יודעים שתאחרו או תפספסו תשלום. יתכן שהם יוכלו לעזור.
 8. 8
  הגדר תשלומים אוטומטיים כדי לשלם ללא מאמץ את היתרה שלך בכל חודש. היכנס לחשבונך ועבור אל "שלם באינטרנט". לחץ על הכרטיסייה או הקישור שכותרתו "הירשם לתשלום אוטומטי". הקלד את פרטי כרטיס האשראי או החיוב שלך, אמת את סכום החיוב החוזר שלך ולחץ על "שלח".
השכרת רהיטים היא אופציה נהדרת אם אתם זקוקים לרהיטים במהירות
השכרת רהיטים היא אופציה נהדרת אם אתם זקוקים לרהיטים במהירות, זקוקים לריהוט לתקופה קצרה בלבד או רוצים לחסוך במזומן.

חלק 3 מתוך 3: החזרת השכירות

 1. 1
  שמור על הריהוט שלך במצב נהדר כדי למנוע דמי נזק. שמור על הרהיטים שלך על ידי טיפול בו בעדינות וניקוי קבוע. הימנע מגירוד או שקעים ברהיטים שלך. חלק מהחוזים מכסים נזקים קטנים, אם כי ייתכן שתחויב בתשלום נוסף בגין נזקים מוגזמים, תלוי בחוזה ובחברת ההשכרה.
  • סכומי העמלות משתנים מחברה לחברה. דמי הנזק צריכים להיות מפורטים בהסכם השכירות שלך.
 2. 2
  קבעו את האיסוף 30 יום מראש בסיום ההשכרה. כאשר אתם מתקרבים לסוף חוזה השכירות, התקשרו לחברת הרהיטים כדי לתאם איסוף. עובדים יגיעו לביתכם וידאגו להעביר עבורכם את הרהיטים.
  • אתה יכול גם להחזיר את הרהיטים לפני תום חוזה השכירות שלך להקפאת תשלומים אם אינך יכול לבצע תשלומים רגילים.
 3. 3
  האריך את חוזה השכירות שלך אם אתה זקוק לרהיטים לזמן נוסף. צרו קשר עם חברת הרהיטים וציינו שאתם רוצים הרחבה. חברות מסוימות יאפשרו לך לשלם מדי חודש, ואחרות יבקשו ממך לחתום על הסכם ליסינג חדש. כך או כך, תוכלו להאריך את חוזה השכירות בקלות לכיסוי כל עוד תצטרכו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לשכור את הבית שלך?
 2. איך לקנות בית למכירה על ידי הבעלים?
 3. איך לקנות בית בלי כסף נמוך?
 4. איך לקנות בית מודולרי?
 5. איך לקנות בית נטוש?
 6. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail