איך לקנות בית בלי כסף נמוך?

כדי לקנות בית ללא כסף בהיותו מועמד להכנסה נמוכה, התחל בבקשה להלוואת רשות השיכון הפדרלית באמצעות מלווה שאושר על ידי FHA. לאחר מכן, התחל את תהליך אישור המשכנתא על ידי השלמת בקשת הלוואת מגורים אחידה עם מידע כגון המעסיק שלך, מקורות הכנסה, חובות והוצאות דיור. לאחר מכן, הגש את הניירת שלך למלווה שלך לביקורת חיתום ומסמך. לאחר אישור המשכנתא, עברו להשלמת עסקת המכירה לבית החדש שלכם. לקבלת ייעוץ נוסף מבודק המשכנתאות שלנו, כולל אופן השכרת בית עם אפשרות לרכישה, המשך לקרוא.

כדי לקנות בית ללא כסף בהיותו מועמד להכנסה נמוכה
כדי לקנות בית ללא כסף בהיותו מועמד להכנסה נמוכה, התחל בבקשה להלוואת רשות השיכון הפדרלית באמצעות מלווה שאושר על ידי FHA.

לבוא עם המקדמה לבית יכול להיות מאבק. משכנתאות זמינות, עם זאת, עבור בעלי בתים פוטנציאליים בכל מדרגות ההכנסה השונות, חלקם מציעים מקדמות נמוכות עד 3,5% משווי הבית. להבין אילו אפשרויות עומדות לרשותך הוא שלב ראשון חשוב בבעלות על בתים.

שיטה 1 מתוך 4: הגשת בקשה למשכנתא אפסית כמבקשת להכנסה נמוכה

 1. 1
  אסוף את הדרישות הבסיסיות להלוואה של רשות הדיור הפדרלית (FHA). לפני שתגיש בקשה להלוואת דירה מבוטחת ב- FHA, עליך לאסוף את כל המסמכים הדרושים לך על מנת להגיש בקשה. תזדקק למידע הבא:
  • הוכחה וכתובת מקום מגוריך בשנתיים הקודמות.
  • מספרי ביטוח לאומי של המבקשים לקבלת ההלוואה.
  • היסטוריית התעסוקה, כולל שם וכתובת המעסיק שלך בשנתיים הקודמות.
  • הוכחת הכנסה, כולל המשכורת החודשית ברוטו, טפסים W-2, תלושי שכר והחזרי מס בשנתיים הקודמות.
  • מידע בנוגע לכל חשבונות הבדיקה והחיסכון.
  • מידע בנוגע לכל נדל"ן שבבעלותך.
  • היסטוריית הלוואות, אם רלוונטית.
  • אם אתה ותיק, ברשותך תעודת הזכאות או DD-214.
 2. 2
  פנה למלווה שאושר על ידי fha. ה- FHA אינו מלווה כסף ישירות לבעלי בתים פוטנציאליים. במקום זאת, יש לה רשימה של מלווים מאושרים המעבירים הלוואות באמצעות תוכניות ביטוח FHA. לאחר איסוף כל פרטי ההלוואה הנדרשים, השלב הבא שלך הוא ליצור קשר עם מלווה שאושר על ידי FHA ולדון בתנאי פוטנציאל למשכנתא. תוכל למצוא רשימה של מלווים שאושרו על ידי FHA כאן: http://hud.gov/ll/code/llslcrit.cfm.
  • שוחח על הדרכים שבהן אתה יכול לרכוש בית במחיר נמוך או ללא כסף. המלווה אמור להיות מסוגל לומר לך את הסכום שתוכל לממן באמצעות משכנתא.
  • טכנית, ה- FHA אינו מציע הלוואה ללא כסף למטה. עם זאת, תוכלו לקבל הלוואה בתשלום מקדמה הנמוך מ- 3,5% ממחיר הרכישה של הבית.
  • אם אתה זכאי למשכנתא מבוטחת ב- FHA, תוכל לקבוע אם אתה זכאי גם לתמיכה במקדמה מהמדינה שלך או ממלווים אחרים (נדון בהמשך). אם אתה זכאי, אתה יכול לרכוש בית מבלי שתצטרך להפיל כסף.
 3. 3
  חפש משכנתא שאושרה מראש. אמנם אינך נדרש לבקש אישור מראש, אך ה- FHA ממליץ לך לנקוט בצעד זה על מנת לגלות בשלב מוקדם של התהליך האם אתה זכאי למשכנתא וכמה המלווה מוכן לתת לך ללוות. עליכם לדון במשכנתא שאושרה מראש עם המלווה שאושר על ידי FHA ולשאול אותם באילו צעדים עליכם לנקוט.
 4. 4
  השלם בקשה אחידה להלוואות למגורים. יישום זה מתחיל את תהליך אישור המשכנתא. יתכן שתתבקש למלא טופס זה אם אתה מבקש אישור מראש אך תידרש למלא את הטופס במהלך תהליך המשכנתא ובדרך כלל לאחר שזיהית בית שברצונך לרכוש.
  • יהיה עליכם לספק מידע רב שכבר אספתם, כגון מידע על מעביד, מקורות הכנסה וסכומים, חובות, הוצאות דיור ושומת הנכס החדש, אם זיהיתם בית לרכישה.
  • תוכל לצפות בבקשה לדוגמא להלוואות כאן: https://fanniemae.com/content/practice_case/do-du-case-6-1003.pdf
  ה- FHA אינו מלווה כסף ישירות לבעלי בתים פוטנציאליים
  ה- FHA אינו מלווה כסף ישירות לבעלי בתים פוטנציאליים.
 5. 5
  חפש חיתום ובדיקת מסמכים. לאחר שתסיים את הניירת ובחרת בית לרכישה, אתה מגיש את כל המסמכים שלך לבדיקה. המלווה יבחן את הניירת שלך ויקבע אם המידע שלך תומך בהשגת הלוואה שלדעתם תוחזר.
  • במהלך התהליך ייתכן שתתבקש לתת הסבר מפורט יותר על היבטים מסוימים של הכנסותיך, הוצאותיך או חובך. זוהי בקשה שגרתית למדי ולעתים קרובות נדרשת רק מכתב הסבר קצר העונה לשאלות המלווה.
  • אם המלווה יגלה חששות רציניים ביחס ליכולתך לשלם עבור ההלוואה, ייתכן שלא תזכה למשכנתא באמצעות תוכנית FHA זו.
  • אם ההלוואה שלך עוברת את תהליך החיתום, יש סיכוי טוב שההלוואה שלך תאושר.
 6. 6
  קבל אישור הלוואה. אם החיתום מאמין שאתה עומד בכל הנחיות המלווה ובהנחיות ה- FHA, תאושר למימון הבית שלך, המכונה גם משכנתא. אם ההצעה או שלך הצעה על בית התקבלה, אתה יכול לנוע לעבר סגירה על הבית החדש שלכם.
 7. 7
  קבע אם אתה זכאי לסיוע במקדמה במדינתך. אם אינך יכול לעמוד בתשלום המקדמה של 3,5% על הבית שלך, אתה יכול לבקש סיוע למקדמה באמצעות תוכניות מדינה, המכונות לפעמים סיוע במימון משני. תוכלו לאתר סוכנויות או עמותות המציעות סיוע במימון משני במקומות הבאים:

שיטה 2 מתוך 4: הגשת בקשה למשכנתא אפסית כוותיקה

 1. 1
  קבע אם אתה זכאי להלוואת מינהל ותיק (VA). ה- VA מספק הטבת ערבות הלוואת דירה כדי לסייע לחברי השירות הצבאי, הוותיקים ובני הזוג ששרדו זכאים להיות בעלי בתים. לרשות VA יש רשימה של דרישות כשירות לתוכנית ההלוואה בהתבסס על זמן השירות שלך, בין אם שירת במלחמה, וקשורים לשירות בן / בת הזוג שלך אם אתה בן זוג שנותר בחיים לוותיק. תוכל לעיין ברשימת דרישות השירות כאן: http://benefits.va.gov/homeloans/purchaseco_eligibility.asp.
  • אם אתה בשמורה הלאומית, תצטרך לכהן במשך שש שנים לפחות כדי להיות זכאי לכך.
 2. 2
  אסוף מסמכים לתעודת זכאות. על מנת להגיש בקשה להלוואה בגיבוי VA עליך לספק הוכחה שאתה זכאי לתוכנית. תלוי בשירותך והאם אתה נמצא כעת בצבא, עליך לספק את ההוכחה הבאה:
  • יוצאי צבא וחברי המשמר הלאומי הנוכחי או לשעבר או מילואים שהופעלו לשירות פעיל פדרלי חייבים לספק טופס 214 DD המציג את אופי השירות ואת הסיבה שעזבתם את הצבא.
  • אנשי שירות פעיל במשמרת פעילה וחברי המשמר הלאומי הנוכחי או אנשי מילואים שמעולם לא הופעלו לשירות פעיל פדרלי חייבים לספק הצהרת שירות שוטפת שעליה חתום השופט, משרד כוח האדם או מפקד היחידה או המטה הגבוה יותר. הצהרה זו חייבת לכלול: שמו המלא של חבר השירות; מספר ביטוח לאומי; תאריך לידה; תאריך כניסה לתפקיד פעיל; משך הזמן האבוד כלשהו; ושם הפקודה המספקת את המידע.
  • חברים משוחררים במשמר הלאומי שמעולם לא הופעלו לשירות פעיל פדרלי חייבים לספק NGB טופס 22 - דוח הפרדה ותיעוד שירות - לכל תקופת שירות המשמר הלאומי, או NGB טופס 23 - נקודות פרישה, והוכחה אופי השירות.
  • חברים משוחררים בשמורה הנבחרת שמעולם לא הופעלו לשירות פעיל פדרלי חייבים לספק עותק מהצהרת נקודות הפרישה השנתית האחרונה שלהם וראיות לכבוד.
  • בני זוג שורדים שקיבלו הטבות לפיצוי תלות ושיפוי חייבים להגיש טופס VA 26-1817, הממוקם בכתובת http://vba.va.gov/pubs/forms/VBA-26-1817-ARE.pdf, ו- DD214 הוותיק, אם זמין.
  • בני זוג שנותרו בחיים שאינם מקבלים הטבות לפיצוי תלות ושיפוי, חייבים להגיש את המשרד למשרד הפיצויים והפנסיה המתאים: טופס VA 21-534 הנמצא בכתובת http://vba.va.gov/pubs/forms/VBA-21-534- ARE.pdf; DD214 (אם זמין); רישיון נישואים; ותעודת פטירה או טופס DD 1300 - דיווח על נפגעים. תוכל למצוא את הכתובת של משרד הפיצויים והפנסיה המקומי שלך כאן: http://benefits.va.gov/HOMELOANS/documents/docs/pmcaddress.pdf.
 3. 3
  בקש תעודת זכאות (COE). אתה יכול לבקש את תעודת הזכאות שלך בדרכים הבאות:
  • אתה יכול לבקש מהמלווה שלך להגיש בקשה לקבלת COE שלך. זו בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר.
  • ניתן להגיש מועמדות באופן מקוון בכתובת: https://ebenefits.va.gov/ebenefits/homepage
  • אתה יכול לבקש COE שלך בדואר על ידי מילוי טופס הבקשה שנמצא בכתובת http://vba.va.gov/pubs/forms/vba-26-1880-are.pdf, ולשלוח את הטופס בדואר: מרכז ההלוואות האזורי של אטלנטה, Attn: COE (262), ת.ד 100034, Decatur, GA 30031.
  • בני זוג יכולים ללבוש את הטופס 26-1817 הממוקם בכתובת http://vba.va.gov/pubs/forms/VBA-26-1817-ARE.pdf, למלווה שלהם לעיבוד או שהם יכולים לשלוח אותו בדואר: מרכז ההלוואות האזורי באטלנטה, Attn: COE (262), PO Box 100034, Decatur, GA 30031.
  אתה יכול לרכוש בית מבלי שתצטרך להפיל כסף
  אם אתה זכאי, אתה יכול לרכוש בית מבלי שתצטרך להפיל כסף.
 4. 4
  מצא מלווה משכנתא. מכיוון ש- VA אינו מלווה כסף בעצמו, עליכם לאתר מלווה שעובד עם הלוואות VA. לאחר שהמלווה מאשר כי הוא עובד עם הלוואות VA, שקול את הדברים הבאים בהערכת המלווה:
  • קבל הצעות ממספר מלווים ובדוק מי מציע לך את שיעורי הריבית הטובים ביותר.
  • השווה את השיעורים הטובים ביותר לפי כל המלווה. הלשכה להגנת הצרכן הפיננסית דורשת כי כל המלווים לתת קדמי עד שיעור הטוב ביותר שלהם.
  • בדוק האם המלווה מציע לך שיעור משכנתא התחרותי בשיעורי המשכנתא שאנשים בעלי דירוג אשראי דומה מקבלים. תוכלו לראות כאן פירוט של שיעורי המשכנתא לפי ציון אשראי . אם אינך יודע מה ציון האשראי שלך, תוכל להשתמש בשירותים מקוונים בחינם. רק וודא שאתה משתמש בכזו שתבדוק את ציון ה- FICO שלך.
  • בקש מכל המלווים להסביר את כל עלויות הסגירה, העמלות וכל הוצאות אחרות הקשורות להלוואה כדי שתוכל להבין ולהשוות את העלויות האמיתיות של כל הלוואה.
 5. 5
  הגש בקשה להלוואת דירה. המלווה שלך יספק לך את כל הניירת שאתה צריך כדי להגיש בקשה להלוואת הבית, כמו גם רשימת ביקורת של כל המסמכים או המידע שאתה צריך לספק עם הבקשה. אם עברתם את תהליך האישור המוקדם, יתכן שכבר הגשתם חלק מהתיעוד הנדרש, אך תהיה בדיקה מדוקדקת יותר של הכספים שלכם לפני אישור ההלוואה באופן סופי.
  • תזדקק לטופס DD214 שלך: הוכחת שירות צבאי ונכס פוטנציאלי.
  • זכרו: כל הוותיקים שעומדים בקריטריונים זכאים להלוואה, אך אין זה אומר שתזכו בהכרח להלוואה אותה אתם מבקשים.
  • ה- VA מבטיח הלוואה של 25% מסכום של עד 77800 אירו, בדרך כלל מחיר המחירון של הבית, בתוספת דמי המימון, המגבילים את ההלוואה המקסימלית ל -311000 אירו.
  • מכיוון שלא מדובר במקדמה, זו תהיה הלוואה מובטחת, מה שאומר שהמלווה מוגן מפני אי תשלום.
 6. 6
  חפש אישור מראש להלוואה שלך. על ידי בחירה לקבל הכשרה מוקדמת להלוואת VA שלך, תוכל לקבוע אם תהיה זכאי להלוואה ואת הסכום שתזכה בו. לאחר אישור מראש, תוכלו להתחיל לבחון נכסים ולהתחיל בתהליך רכישת הבית. באופן כללי, כדי להיות מאושר מראש להלוואת VA, המלווים יבדקו את הכנסותיך, חובך, הוצאותיך וגורמים אחרים כדי לקבוע אם הם מאמינים שתוכל להחזיר את ההלוואה ואת גובה ההלוואה שאתה יכול להרשות לעצמך להחזיר.
  • המלווה יחשב את יחס החוב להכנסה שלך, שהוא סכום החוב שאתה מחזיק בהשוואה לסכום הכסף שאתה מרוויח. היחס המרבי לזכאות הוא 41%. אם המספר עולה על 41%, ל- VA יש הנחיית הכנסה שיורית שיכולה לאפשר אישור, אך עם זאת אינן נחשבות כגורם מפצה.

שיטה 3 מתוך 4: ליסינג עם אופציה לרכישה

 1. 1
  החליטו אם ליסינג עם אפשרות קנייה מתאים לכם. זוהי דרך נוספת לרכוש בית עם מעט כסף או ללא כסף נמוך. ידועה גם כאופציה או "שכירות לבעלות", זוהי הזדמנות עבורך לשכור בית שאתה מתכנן לרכוש בסופו של דבר, כאשר אחוז משכר הדירה ששולם יועבר למקדמה על הנכס.
  • שכר הדירה על בית אופציה יהיה גבוה מהשוק (מכיוון שאתה משלם גם עבור המקדמה), כך שאולי לא כדאי יהיה להיכנס להסדר זה אלא אם כן אתה מתמקד בלב המסוים ההוא.
 2. 2
  מצא בעלים שמוכנים לבחור את ביתה. אנשים שהתקשו למכור את ביתם ובעלי מוטיבציה עשויים להיות פתוחים יותר להסדר זה. שימו לב לבית שנמצא בשוק זמן רב.
 3. 3
  דע את הסיכונים. למרות שזה יכול להיות סידור נהדר עבור חלק, זה לא מתאים לכל אחד. שים לב כי קיימים סיכונים הכרוכים בשכירות לקנייה, כלומר, אם תבחר שלא לרכוש את הבית, לא תקבל בחזרה את כל כספי האופציה, ותפסיד את כל מה ששילמת לקראת המקדמה. המשמעות היא שאם תשנה את דעתך, אינך מחויב לקנות את הבית בתום חוזה השכירות.
  • וודאו כי הבית נבדק לפני החתימה על חוזה השכירות או, לכל הפחות, לפני רכישת הבית. שמאות תבטיח שתשלמו מחיר הוגן עבור הבית ותגלו גם אם הבית זקוק לתיקונים גדולים. אם יש עבודה משמעותית, עדיף שלא להתקשר בהסכם כזה, מכיוון שהתיקונים עשויים לעלות לכם לא מעט.
  • וודא שהסכמת מי יהיה האחראי אם יקרה משהו בזמן שאתה שוכר.
  מה יקרה אם השוכר יחליט שלא לקנות בסוף תקופת השכירות (בדרך כלל השוכר מאבד את כספי האופציה)
  מה יקרה אם השוכר יחליט שלא לקנות בסוף תקופת השכירות (בדרך כלל השוכר מאבד את כספי האופציה).
 4. 4
  משא ומתן על חוזה. תזדקק להסכם חכירה רגיל, בתוספת אפשרות לרכישה. מכיוון שהכותרת בבית נשארה על ידי הבעלים המקורי עד לרכישת הבית בפועל, תזדקק להסכם שכירות כפי שתעשה עם כל מצב של דייר / בעל דירה. בנוסף, אפשרות הרכישה תעניק לדייר אפשרות לרכוש את הבית לאחר פרק זמן קבוע מראש. זה כולל את דמי האופציה, המשולמים מראש או כדמי השכירות הגבוהים מהשוק. על שני הצדדים לקבל עורך דין לבחון את החוזים ולוודא כי הדברים נקבעים:
  • אורך תקופת השכירות
  • עלות השכרה
  • אחוז שכר הדירה למקדמה וכיצד היא תוחזק (בדרך כלל בפקדון)
  • מה יקרה אם השוכר יחליט שלא לקנות בסוף תקופת השכירות (בדרך כלל השוכר מאבד את כספי האופציה)
  • מי ישלם עבור תיקונים, שירותים וכו '(בדרך כלל הדייר)
  • מי ישלם ארנונה, ביטוח ודמי בעלים
  • מה קורה אם ערך הבית עולה או יורד בין החתימה על ההסכם לבין סיום השכירות

שיטה 4 מתוך 4: קניית בית עיקול

 1. 1
  הבן את תהליך העיקול של FHA. כאשר אדם מפסיק לשלם את המשכנתא המובטחת ב- FHA, ה- FHA עשוי להתחיל בתהליך העיקול, כלומר מכיוון שהקונה אינו יכול עוד לבצע תשלומים, ה- FHA ימכור את הבית כדי לשלם את המשכנתא של הקונה המחדל. אנשים יכולים לפעמים לרכוש עיקולי FHA, תמורת מעט כסף ללא כסף.
 2. 2
  בתי עיקול מחקר זמינים במדינתך. ה- FHA כחלק מ- HUD מספק אתר בו בעלי בתים יכולים לחפש נכסי HUD למכירה. תוכל לחפש נכסים אלה כאן: http://hudhomestore.com/HudHome/Index.aspx.
  • אתרים שאינם ממשלתיים מאפשרים לך גם לחפש עיקולים של FHA. תוכל לאתר אתרים אלה על ידי חיפוש באינטרנט אחר "נכסי עיקול FHA".
  • במידת האפשר, תרצה לקבוע את סיבת העיקול. העובדה שהבית היה מעוקל עשויה להיות שיש משהו לא בסדר מבנה בבית שתצטרך לתקן בהקדם האפשרי. יתכן שמשמעותה היא שהבית היה בבעלות מישהו שננעל בהלוואה בריבית גבוהה שלא יכלו להרשות לעצמם ובסופו של דבר היה מחדל. זה יהיה הנטל שלך לקבוע זאת.
 3. 3
  החליטו כמה עבודה אתם רוצים להכניס לביתכם. תלוי בסיבה לעיקול, בתים אלה עשויים להיות מה שאפשר לכנות "תיקונים עליונים" או פשוט להיות בתים מוכנים שמישהו כבר לא יכול היה להרשות לעצמם. לפני שרוכשים בית מעוקל, עליכם להבין את המינוח של עיקול, כך שתבינו טוב יותר איזה סוג נכס אתם עשויים לרכוש.
  • בתים מבוטחים (IN) הם בתים שעוקלו, אך עומדים בתקן הקניין המינימלי (MPS). המשמעות היא שהם הוערכו על ידי פקח בית, ש"עבור "את הבית.
  • מבוטחים בבתים בפקדון (IE) דורשים מידה מסוימת של תיקון בכדי לעמוד ב- MPS. המשמעות היא שלבית עלולים להיות ליקויים מבניים, חימום או אינסטלציה דחופים שיידרשו לטפל בטווח הקצר. הבעיות אינן כאלה שהבית לא ניתן למגורים, אלא משמעותיות מספיק בכדי להשפיע על ערך הבית.
  • בתים לא מבוטחים (UI) אינם עומדים ב- MPS. המשמעות היא שהבית דורש תיקון מבני, חימום או אינסטלציה לפני שניתן לאכלס אותו.
  • אנשים שמתחייבים בפרויקט של בית מעוקל עשויים להיות טיפוסי עשה זאת בעצמך שנהנים מהאתגר של קביעת נכס שנרכש בזול. אם אינך מתרגש מהרעיון לנקות בית ולהתקין מערכת ספיגה חדשה (או לשלם כדי לבצע זאת), יתכן שזו לא האפשרות עבורך.
 4. 4
  תבדקי את הבית. לפני רכישת הבית, עליכם להבין היטב את מצב הבית ואת כמות העבודה והכסף שתצטרכו להשקיע כדי שהבית יהיה ראוי למגורים. עליכם להזמין מפקח בית שיוכל להעריך את הבית, לקבוע בעיות מבניות משמעותיות ולקבוע כמה יעלה התיקון.
  • אמנם בתים הזקוקים לעבודה משמעותית אינם זמינים עבור משכנתאות "ללא כסף", אך אם הבית עומד ברף מסוים לתיקונים, ייתכן שתוכל לזכות בהלוואת שיקום FHA.
 5. 5
  חשב את עלות התיקונים הדרושים.
  • אם גיליתם בעיות מבניות משמעותיות, החליטו כיצד תתקנו את הבית וכמה זה יעלה.
  • אם אתה מתכנן לבצע את העבודה בעצמך, קבע כמה עולה החומרים וכמה אתה יכול לצפות באופן סביר עבור עבודתך.
  • אם אתה מתכנן להעסיק מישהו שיבצע את העבודה, קבע כמה זה יעלה וכמה זמן זה ייקח.
  שוחח על הדרכים שבהן אתה יכול לרכוש בית במחיר נמוך או ללא כסף
  שוחח על הדרכים שבהן אתה יכול לרכוש בית במחיר נמוך או ללא כסף.
 6. 6
  הגש בקשה למשכנתא לתיקון ביתי FHA 203k לאחר בדיקה. תוכנית FHA זו מאפשרת לרוכשי בתים לממן עד 26100 אירו למשכנתא שלהם כדי לתקן, לשפר או לשדרג את ביתם.
  • פנה למלווה שאושר על ידי FHA ודן בתהליך הבקשה. אתה יכול לאתר המלווים בכתובת: http://hud.gov/ll/code/llslcrit.cfm
  • עליכם לזכור שרכישת נכס מעוקל הזקוק לעבודה רבה עשויה לא להיות האופציה הטובה ביותר, במיוחד אם סכום התיקון עולה על מחיר הרכישה של הבית, וכתוצאה מכך "אפס כסף מקדמה" לאחר עובדה.

טיפים

 • כדאי לשקול ברצינות לעבוד עם אנשי מקצוע כגון סוכני נדל"ן, עורכי דין נדל"ן ושמאי נכסים במהלך תהליך זה. הם יוודאו שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר שאתה יכול. העסקת אנשי מקצוע תסייע גם בהפחתת חלק מהסיכונים הנלווים לרכישת בית.

אזהרות

 • היזהר מהלוואות טורפות. האפשרויות היחידות שאינן זמינות כסף כוללות שיעורי ריבית גבוהים במיוחד או תשלומים חודשיים, אשר מסוכן להינעל בהם. התייעץ עם היועץ הפיננסי שלך לפני שאתה נכנס להלוואות "טוב מכדי להיות אמיתי".

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לקבל משכנתא עם אשראי רע?
  תקן את האשראי שלך. ברגע שאתה הופך להיות אחראי מספיק כדי להסדיר את החובות הישנים שלך, אז תהיה אחראי מספיק על חובות חדשים.

תגובות (10)

 • zcorwin
  הכל היה מאוד אינפורמטיבי.
 • ricekimberly
  כיצד ואיפה ניתן ליישם, לעבד ולתכנן תוכניות זמינות היו מועילים.
 • leannewatson
  מחפש מידע על קניית בית ללא כסף. המאמר אינפורמטיבי מאוד. תודה.
 • olaflangosh
  מועיל מאוד, לשלוח לי קישור זה בדוא"ל למידע שיש לזכור.
 • claire24
  גדול.
 • connellyevangel
  אני קונה בית ראשון. לא ידעתי מאיפה להתחיל, עכשיו אני יודע.
 • reidben
  ללמוד על אין כסף למטה עוזר.
 • greenharrison
  הוראות ברורות כיצד להגיש בקשה להלוואת אפס למטה בהכנסה נמוכה עזרה.
 • kertzmannautumn
  מידע טוב מאוד. אני קצין הלוואות ולא יכולתי לעשות זאת טוב יותר.
 • morganfiona
  זה עזר מאוד להבין טוב יותר איך לקנות בית ואילו צעדים עלי לעשות.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail