איך לשלוח צ'קים?

אם ברצונך לשלוח צ'ק בצורה דיגיטלית
אם ברצונך לשלוח צ'ק בצורה דיגיטלית, התחל בפתיחת חשבון עם שירות בדיקה דיגיטלית.

המחאות מאפשרות לך לגשת לחשבון הבנק שלך מרחוק כדי לשלוח או לבצע תשלומים, אך לא תמיד תוכל למסור המחאה ישירות למקבל. במקום זאת, אתה יכול לשלוח את הצ'ק באמצעות הדואר או להשתמש בשירות בדיקה דיגיטלית. כדי לשלוח צ'ק בדואר, מלא אותו כראוי וכרך סביבו פיסת נייר לפני שתוחב אותו במעטפה. לאחר מכן, פנה לסניף הדואר כדי לשלוח את הצ'ק באופן אישי. הקפידו לקבל מספר מעקב כדי שתוכלו לעקוב אחר התקדמות הבדיקה! אם ברצונך לשלוח צ'ק בצורה דיגיטלית, התחל בפתיחת חשבון עם שירות בדיקה דיגיטלית. הגדר את החשבון המקוון שלך ופעל לפי ההוראות הספציפיות של החברה למשלוח תשלום הצ'ק שלך.

שיטה 1 מתוך 2: שליחת המחאה בבטחה

 1. 1
  מלא את שורות מקבל התשלום וסכום כדי לכתוב את הצ'ק שלך. לעולם אל תשאיר שורות אלה ריקות בעת שליחת המחאה! אם הצ'ק הולך לאיבוד או נגנב, הגנב יכול לבצע את הצ'ק לעצמם על כל סכום שירצה. בנוסף, לעולם אל תשלח צ'ק שהוצג אל "מזומן". כל אחד יכול לפדות צ'קים אלה.
  • חשוב למלא את מידע הצ'ק בזהירות ובצורה נכונה כדי להגן על עצמך. למרבה הצער, הונאת צ'קים דרך מערכת הדואר היא בעיה שכיחה למדי.
 2. 2
  הימנע מכתיבת מידע אישי מיותר על ההמחאה שלך. אל תכתוב את מספר הביטוח הלאומי שלך בהמחאה. אתה גם לא צריך לכלול את מספר רישיון הנהיגה, כתובת הבית, מספר כרטיס האשראי או מספר הטלפון שלך בצ'ק.
  • אם אתה משלם חשבון, אינך צריך לכלול את הספרות האחרונות של מספר החשבון בצ'ק שלך, אלא אם כן החברה שאתה משלם דורשת זאת.
  • אתה יכול לכלול מידע שאינו אישי בשדה "תיאור" אם תרצה בכך, אך מרבית הבנקים אינם מקדישים תשומת לב רבה לתחום זה בעת פירעון צ'קים.
  • ככל שתכלול מידע אישי יותר בצ'ק, כך קל יותר למישהו לגנוב את זהותך. ברגע שהם עושים זאת, הם יכולים לפתוח חשבון רישום חדש או אפילו לבקש כרטיס אשראי או הלוואה על שמך.
 3. 3
  מקפלים פיסת נייר סביב השיק לפני שמחליקים אותו במעטפה. נייר מעטפה די דק וקל לגנבים לראות את הצ'ק בפנים אפילו בלי לשבור את החותם. כדי לשמור על תוכן הדואר שלך פרטי, עוטף פיסת נייר סביב ההמחאה לפני שתוחב אותה למעטפה.
  • אם אתה משלם חשבון, קיפול תלוש התשלום סביב השיק אמור להיות בסדר. עם זאת, להגנה נוספת, עוטפים פיסת נייר ריקה סביב תלוש התשלום והמחאתך.
  • אם אתה כולל צ'ק בתוך כרטיס ברכה, לא תצטרך לעטוף אותו בפיסת נייר ריקה תחילה.
  לחץ על "שלח צ'ק" כדי לשלוח את התשלום שלך
  לחץ על "שלח צ'ק" כדי לשלוח את התשלום שלך.
 4. 4
  אטום את המעטפה בצורה מאובטחת כדי למנוע גניבה. החזק את המעטפה אל האור לפני שתחתום אותה כדי לוודא שמספיק פיסת נייר בודדת כדי לטשטש את ההמחאה שלך. אם הכל נראה טוב, קדימה ואטום את המעטפה. כדאי להשתמש בקלטת בנוסף לדבק שעל חותם המעטפה להגנה נוספת.
  • אתה יכול להשתמש במעטפות אבטחה לצורך בדיקת דואר אם אתה מעוניין בשקט נפשי נוסף. עם זאת, אם אתה משלם חשבון, בדרך כלל כלולה מעטפת חזרה בה אתה אמור להשתמש בעת שליחת התשלום שלך.
 5. 5
  שלחו את הצ'ק באופן אישי בסניף הדואר. לעולם אל תכניס צ'ק לתיבת הדואר שלך בן לילה כדואר יוצא. זו אחת הדרכים הנפוצות ביותר לפושעים לגנוב צ'קים ולבצע הונאות. הביא את תשלום הצ'ק הסגור שלך לסניף הדואר ותן אותו ישירות לעובד הדואר כדי להגן על עצמך.
  • לעתים קרובות גנבים גונבים צ'קים מתיבות דואר, מאשרים אותם ועושים צילום. זה מאפשר להם לפדות שוב ושוב את אותו הצ'ק.
 6. 6
  שלם עבור מעקב מקוון ואישור חתימה מהמקבל. מרבית שירותי הדואר מספקים אישור מעקב וחתימה, כולל שירות הדואר האמריקני, FedEx ו- UPS. התשלום הוא סמלי ושווה את זה להגנה ושקט נפשי. בקש מהמלווה להקיף את מספר המעקב בקבלה שלך כדי שלא יהיה שום בלבול.
  • USPS מציעה מעקב כשירות בחינם אם תשלח בדואר Priority או Express.
 7. 7
  השתמש במספר המעקב כדי לעקוב אחר התקדמות הבדיקה באופן מקוון. אתר המעקב ומספר המעקב יופיע על הקבלה שלך. בדוק כל הזמן באתר המעקב כדי שתדע מתי המחאה שלך עוזבת את מחסן המשלוח, היכן הוא בדרך ומתי הוא נמסר למעשה למקבל.
  • על אתר המעקב לאשר גם כי הנמען חתם על ההמחאה בעת מסירתו.
 8. 8
  פנה למקבל כדי לאשר שהצ'ק התקבל, במידת האפשר. ברגע שאתר המעקב אומר לך שהצ'ק נמסר, התקשר או נשלח בדוא"ל לנמען כדי לוודא שהוא חתם עליו וקיבל אותו. למרבה הצער, אם שלחת את הצ'ק לעסק או לחברה גדולה, ייתכן שלא תוכל לעשות זאת.
  • אם אתה חושש מהמחאה ששלחת בדוא"ל לעסק או לחברה גדולה, התקשר אליהם כשבוע לאחר שליחת הצ'ק כדי לראות אם התשלום הוחל על חשבונך.
  אתה יכול לשלוח את הצ'ק באמצעות הדואר או להשתמש בשירות בדיקה דיגיטלית
  במקום זאת, אתה יכול לשלוח את הצ'ק באמצעות הדואר או להשתמש בשירות בדיקה דיגיטלית.
 9. 9
  הפסק את התשלום בצ'ק אם הוא לא התקבל על ידי הנמען הנכון. אם הצ'ק לעולם לא מגיע ליעדו, או אם הנמען הנכון לא חתם עליו, התקשר לבנק שלך והוסף מיד עצירה על השיק כדי להגן על עצמך מפני גניבה. אתה יכול גם ליצור קשר עם המשטרה ולהגיש דוח אם אתה סבור שהצ'ק שלך נגנב.

שיטה 2 מתוך 2: שליחת המחאה דיגיטלית

 1. 1
  פתח חשבון עם שירות בדיקה דיגיטלית. חקרו את שירותי הבדיקה הדיגיטלית הזמינים ופתחו חשבון עם השירות שבחרתם. לאחר פתיחת חשבון, הגדר את הפרופיל המקוון שלך וחבר אותו לחשבון הבנק שלך.
  • חשבונות אלה הם אפשרויות נהדרות לחשבונות אישיים ועסקיים.
  • קרא ביקורות של לקוחות באופן מקוון בזמן שאתה חוקר שירותים שונים. כמו כן, בדקו את פרטי החשבון כמו דמי שירות חודשיים, הגנת משיכת יתר, והאם החברה מספקת אפליקציה סלולרית בחינם.
  • פנקס צ'קים ו- PaySimple הם שירותי בדיקה דיגיטלית פופולריים.
  • צ'ק דיגיטלי יכול להיקרא גם eCheck, צ'ק אלקטרוני או העברת ACH.
 2. 2
  היכנס לחשבונך כדי לגשת לכלים הדרושים. לאחר שהחשבון המקוון שלך מוגדר ומוכן לשימוש, היכנס כדי שתוכל לגשת ליכולות הבדיקה הדיגיטלית. אם אתה נתקל בבעיות בכניסה לחשבונך, פנה מיד לחברה כדי להבין מה קורה.
 3. 3
  לחץ על האפשרות "שלח המחאה". איפה זה מופיע ישתנה בהתאם לחברה, אך הכלי שלח בדיקה צריך להיות קל למצוא ולגשת ברגע שאתה מחובר לחשבונך. לחץ על הקישור שלח בדיקה כדי להתחיל.
 4. 4
  מלא את שם הנמען, סכום הסימון וכתובת הדוא"ל. זה דומה מאוד למילוי בדיקת נייר - החסר כמעט זהה. הקלד את שמו של מקבל התשלום בטופס הנכון, כלול את כתובת הדוא"ל שלו וציין את סכום הצ'ק.
  • אתה יכול אפילו למלא את הריק "תיאור", בדיוק כמו שהיית עושה בבדיקת נייר.
  • אל תכלול מידע אישי, כמו מספר רישיון הנהיגה שלך או מספר ביטוח לאומי, באף אחד מהריקים.
  הגדר את החשבון המקוון שלך ופעל לפי ההוראות הספציפיות של החברה למשלוח תשלום הצ'ק שלך
  הגדר את החשבון המקוון שלך ופעל לפי ההוראות הספציפיות של החברה למשלוח תשלום הצ'ק שלך.
 5. 5
  לחץ על "שלח צ'ק" כדי לשלוח את התשלום שלך. בדוק שוב שהמידע שהזנת נכון, ואז לחץ על "שלח המחאה". הנמען עשוי לקבל את התשלום באופן מיידי, או שתצטרך להמתין פרק זמן מסוים לפני שהוא יתבהר, תלוי בשירות שבו אתה משתמש.
  • אם ההעברה אינה מיידית, השתמש בכל כלי המעקב שמספק שירות הבדיקה הדיגיטלית שלך כדי לעקוב אחר התקדמות התשלום שלך.
  • בדרך כלל, הכספים מאומתים תוך 24 עד 48 שעות ממועד העסקה. לאחר אימות הכספים, הם יישלחו למקבל תוך 3 עד 5 ימים.
 6. 6
  אשר כי הנמען קיבל את תשלום הצ'ק הדיגיטלי שלך. המתן 3 עד 5 ימים לאחר הוצאת הכספים מחשבונך, ואז התקשר או נשלח בדוא"ל לנמען כדי לוודא שקיבל את התשלום. אם התשלום לא התקבל, פנה לשירות הבדיקה הדיגיטלית שלך כדי לשאול לגבי השלבים הבאים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail