כיצד להדפיס צ'קים?

להימנע ממיצול הצ'קים ומאפשרת לך להתאים אישית את ההמחאות שלך
הדפסת צ'קים היא דרך טובה לחסוך כסף, להימנע ממיצול הצ'קים ומאפשרת לך להתאים אישית את ההמחאות שלך, אך יש קודם כמה דברים שאתה צריך.

מדריך זה מלמד כיצד להדפיס צ'קים משלך. הדפסת צ'קים היא דרך טובה לחסוך כסף, להימנע ממיצול הצ'קים ומאפשרת לך להתאים אישית את ההמחאות שלך, אך יש קודם כמה דברים שאתה צריך. תזדקק למדפסת, תוכנת הדפסת צ'קים, נייר צ'ק ריק, דיו מגנטי וגופן MICR.

צעדים

 1. 1
  רכישת תוכנת הדפסת צ'קים. אמנם ניתן לעצב צ'קים בעצמך ללא כל תוכנה מיוחדת, אך זה דורש כישורי עיצוב, ויש לעשות זאת בדיוק בצורה הנכונה. כדי לחסוך זמן ואנרגיה, ייתכן שתרצה להשתמש בתוכנה המעצבת עבורך את הצ'קים. תוכניות ניהול הכסף הפופולריות ביותר, כגון Quickbooks ו- Xero, מאפשרות לך להדפיס צ'קים. אתה יכול גם להשתמש בשירותים כגון צ'ק צ'ק, או רליקו כתיבת צ'קים.
 2. 2
  קנו נייר מלאי המחאות. נייר מלאי צ'קים הוא נייר שיוצר במיוחד להדפסת צ'קים. זה מונע מאחרים לשנות את הצ'קים שלך. זה גם ייתן לך מושג כמה אתה צריך לעצב את הצ'קים שלך, אם אתה מעצב בעצמך. אתה יכול לרכוש נייר צ'קים באופן מקוון, או לכל היותר בחנויות ציוד משרדי.
 3. 3
  הורד והתקן את גופן MICR. MICR מייצג תווים של דיו מגנטי. זהו גופן מיוחד שהבנקים משתמשים בו לניתוב ומספרי חשבונות בהמחאה. תוכלו לרכוש את הגופן מכאן.
 4. 4
  הקלד את החשבון ומספרי הניתוב. מספר הניתוב מופיע בצד השמאלי התחתון של ההמחאה. מספר החשבון משמאל למספר הניתוב. כל המספרים בתחתית ההמחאה צריכים להיות מודפסים בגופן MICR ועם דיו מגנטי. ניתן לרכוש דיו מגנטי באופן מקוון מאמזון.
 5. 5
  הצב את המידע האישי שלך בפינה השמאלית העליונה. המידע האישי שלך כולל את שמך וכתובתך.
  • אם יש לך לוגו בנק, אתה יכול לשים אותו ראשון בפינה השמאלית העליונה.
 6. 6
  הצב את מספר ההמחאה בפינה השמאלית העליונה. החלט על מספר התחלתי לבדיקות. ברגע שאתה יודע את מספר ההתחלה של ההמחאות, הנח אותו בפינה השמאלית העליונה. כדאי גם למקם את מספר הצ'ק בתחתית הצ'ק אחרי מספר החשבון. יש לכתוב את כל המספרים בתחתית הצ'ק בגופן MICR ולהדפיסם בדיו מגנטית.
 7. 7
  הצב את מספר השברים של הבנקים מתחת למספר הצ'ק. המספר השבר מציין באיזור האיזור הבנק שלך נמצא. המספר השבר כולל בדרך כלל מספר ואחריו מקף ואז מספר גדול יותר. הפוך את הטקסט לקטן אך קריא. צרו קשר עם הבנק שלכם לקבלת המספר החלקי הנכון..
 8. 8
  מקם את שורת התאריך מימין למספר ההמחאה. השורה שאומרת "תאריך" עוברת משמאל למספר ההמחאה בפינה השמאלית העליונה.
  מדריך זה מלמד כיצד להדפיס צ'קים משלך
  מדריך זה מלמד כיצד להדפיס צ'קים משלך.
 9. 9
  מקם את תיבת הדולר מתחת למספר השבר. תיבת סכום הדולר היא המקום בו אתה כותב את סכום הדולר. הצב סמל דולר "$" לצד שמאל של התיבה.
 10. 10
  מקם את קו מקבל התשלום מימין לתיבת הדולר. קו מקבל התשלום הוא המקום בו אתה כותב למי מיועד הצ'ק. הקלד "שלם לפי ההזמנה" בצד ימין של הצ'ק. השתמש בשתי שורות אם אתה צריך. הרחב את שורת מקבל התשלום מהטקסט לתחילת תיבת הדולר.
 11. 11
  הצב קו סכום דולר מתחת לקו מקבל התשלום. זה השורה שבה אתה מאיית את סכום הדולר באמצעות מילים. זה אמור להימשך על פני רוב הצ'ק. הקלד "דולרים" בסוף השורה בצד ימין.
 12. 12
  מקם את שורת התזכורת מעל מספר הניתוב. זה השורה שבה אתה בדרך כלל כותב תזכיר. לפעמים בשורת התזכירים כתוב "For" בצד שמאל.
 13. 13
  מקם את קו החתימה בצד ימין. הקו שבו אתה חותם על הצ'ק עובר בצד ימין מול קו התזכורת.
 14. 14
  בדוק היטב את המידע. לאחר שתסיים לעצב את ההמחאות שלך, בדוק היטב את הכל כדי לוודא שכל המידע נכון.
 15. 15
  הדפיס את ההמחאות שלך. באפשרותך להדפיס צ'קים ריקים ולכתוב עליהם את פרטי מקבל התשלום, או להקליד את פרטי מקבל התשלום בתוכנת הדפסת הצ'קים או בחבילת העיצוב הגרפי שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail