איך משלמים בצ'ק בחנות?

תשלום באמצעות צ'ק בחנות מאפשר לך לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות כספים מחשבון הבדיקה שלך
תשלום באמצעות צ'ק בחנות מאפשר לך לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות כספים מחשבון הבדיקה שלך.

תשלום באמצעות צ'ק בחנות מאפשר לך לרכוש מוצרים ושירותים באמצעות כספים מחשבון הבדיקה שלך. רוב החנויות מקבלות המחאות כתשלום כל עוד אתה ממלא כראוי את כל השדות הנדרשים בצ'ק.

צעדים

 1. 1
  אשר שהחנות מקבלת המחאות לתשלום. רוב העסקים מציגים אמצעי תשלום מקובלים על דלתות הכניסה והרשומות שלהם. לחלופין, שאל את העובד האם החנות מקבלת צ'קים.
 2. 2
  הדפס את התאריך הנוכחי בשדה "תאריך" בהמחאה שלך באמצעות התאריך או המספרים המלאים. שדה זה ממוקם בפינה השמאלית העליונה. לדוגמה, כתוב "1 בינואר 2016" או "1 / 00,5016."
 3. 3
  הדפיסו את שם החנות בשורה "לתשלום ל-". שורה זו עשויה להיות שכותרתה "שלם לפי סדר".
 4. 4
  הדפיס את סכום הדולר המספרי של הרכישה שלך בתיבה מימין. לדוגמה, אם הסכום הכולל הוא 12 €, כתוב "15,60" לתיבה, ללא סימן הדולר. יש למקם את הנקודה העשרונית בין ספרות הדולר לספרות הסנט.
 5. 5
  הדפיס את סכום הדולר של הרכישה שלך במילים ובשברים בשורה מתחת "לתשלום. " שורה זו משמשת לאישור סכום התשלום במקרה שקשה לקרוא את כתב היד שלך בתיבה המספרית. לדוגמה, כתוב "חמש עשרה דולר ו -60 / 100" לרכישה בסך 12 אירו
  • כתוב את סכום הדולר, ואחריו "ו".
  • כתוב את הסנטים כשבר, כאשר סכום הסנטים נמצא במניין המונים ו" 100" בעמדה המכנה.
  הכללים והמדיניות לתשלום באמצעות המחאה משתנים בהתאם לחנות
  הכללים והמדיניות לתשלום באמצעות המחאה משתנים בהתאם לחנות.
 6. 6
  כתוב תזכורת אישית אודות הרכישה שלך בשורת "תזכיר". שדה זה הוא אופציונלי, אך מועיל באירוע שתרצה לארגן ולהזכיר לעצמך לגבי רכישות מסוימות. לדוגמה, אם אתה קונה ציוד לבית הספר, כתוב "ציוד לבית ספר" בשורת התזכורת.
 7. 7
  חתמו על שמכם בשורה בפינה השמאלית התחתונה של הצ'ק באמצעות אותה חתימה ושם הרשום אצל הבנק שלכם. הבנק שלך משתמש בחתימתך כדי לאשר שהצ'ק נכתב על ידך.
 8. 8
  הציגו את השיק לקופאית. הקופא יבדוק את הצ'ק כדי לאשר שכל השדות הנדרשים מולאו כהלכה. במקרים מסוימים, ייתכן שתתבקש לספק הנהיגה שלך מספר רישיון, מספר ביטוח לאומי, או נתונים אחרים כמבוקש כדי להשלים את הרכישה עם תשלום בהמחאות. הכללים והמדיניות לתשלום באמצעות המחאה משתנים בהתאם לחנות.
 9. 9
  הזן את פרטי העסקה שלך במרשם השיקים שלך. זה עוזר לך לעקוב אחר תשלומים שבוצעו באמצעות חשבון הבדיקה שלך. לדוגמה, כתוב את תאריך העסקה, את שם החנות וסכום התשלום.

אזהרות

 • אל תשלם בהמחאה אם לחשבון ההמחאה שלך חסרים כספים לכיסוי מלוא סכום הרכישה שלך. זה מנוגד לחוק ברוב השיפוטים, ועלול לגרום לתוצאות שליליות, כגון שיקים קופצים, סגירת חשבון השיק שלך וביטול היכולת שלך לכתוב שיקים עתידיים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail