כיצד לתקצב חשבון צ'קים?

לכן חשוב לדעת כיצד לתקצב חשבון שובר-חשבון כדי לעקוב אחר הרגלי ההוצאות שלך
האופן שבו אתה משתמש בחשבון השובר שלך קובע כמה רחוק הכסף שלך יכול להגיע, לכן חשוב לדעת כיצד לתקצב חשבון שובר-חשבון כדי לעקוב אחר הרגלי ההוצאות שלך, להימנע מעמלות-משיכה ולהוציא את כספך בחוכמה.

בדיקת חשבונות היא כמעט הכרחית בחיי היומיום שלנו ומשמשת לכל דבר, החל מקניית ארוחת צהריים וכלה בתשלום המשכנתא. האופן שבו אתה משתמש בחשבון השובר שלך קובע כמה רחוק הכסף שלך יכול להגיע, לכן חשוב לדעת כיצד לתקצב חשבון שובר-חשבון כדי לעקוב אחר הרגלי ההוצאות שלך, להימנע מעמלות-משיכה ולהוציא את כספך בחוכמה.

צעדים

 1. 1
  הכירו את חשבונכם.
  • תקציב חשבון צ'קים והימנע ממחסור בלתי צפוי על ידי הבנת הפרטים של חשבון ההמחאה שלך. דע את היתרה המינימלית שאתה נדרש לשמור בחשבון, העמלות הנגבות אם היתרה שלך יורדת מתחת לסכום זה והמועדים שבהם ינוכו עמלות אחרות. ידיעת מידע זה תעזור לך לעקוב אחר היתרה שלך ולהימנע משיכת יתר בחשבונך.
 2. 2
  קבל צ'קים כפולים.
  • השתמש בבדיקות כפולות כדי לעזור לך לעקוב אחר ההוצאות שלך ולתקצב את חשבון ההמחאות שלך. בדיקות כפולות כוללות קבלת העתק פחמן יחד עם הצ'ק, ומספקות לך תיעוד של הסכום והתאריך של כל צ'ק שאתה כותב. זה יהיה שימושי באיזון ספר החשבונות שלך ובמעקב אחר התקציב שלך.
 3. 3
  שמור את הקבלות שלך.
  • שמור קבלות על כל הרכישות מחשבון הבדיקה שלך. זה יעזור לך לעקוב אחר ההוצאות תוך כדי תקצוב חשבון הבדיקה שלך. קבלות בפועל גם יעזרו לך לזכור לרשום את ההוצאות שלך.
 4. 4
  השתמש בפנקס הצ'קים שלך.
  • ספר החשבונות שלך הוא כלי רב ערך בתקצוב חשבון הצ'קים שלך, משום שהוא עוזר לך לפרט כל סכום דולר שמופקד או מחויב לחשבונך או ממנו. רשום כל עסקה בפנקס הצ'קים שלך ושמור אותה במקום כלשהו מאובטח אך נגיש בקלות.
  פתח חשבון צ'ק
  אם אתה רוצה להשתמש בכסף בחשבונך באופן קבוע, פתח חשבון צ'ק.
 5. 5
  עיין בהצהרותיך.
  • בדוק את דוחות חשבון הבדיקה שלך כאשר הם משוחררים לך. איזון בין רשימת העסקאות של הצהרה לבין העסקאות המופיעות בפנקס הצ'קים שלך וצפה בחיובים כפולים או בעסקאות לא מוכרות או חשודות. פנה מיד לבנק שלך אם קיימים אי סדרים בדו"ח שלך.
 6. 6
  איזון חשבונך באופן קבוע.
  • חשוב לעיין בהיסטוריה הבנקאית שלך ולאזן את חשבון הבדיקה שלך באופן קבוע כדי שתהיה מודע להרגלי ההוצאות שלך או לכל פעילות חשודה. קבעו זמן לבדיקת חשבונכם ולאזן את העסקאות שלכם לפחות פעם בחודש.
 7. 7
  עקוב אחר תשלומים מתוזמנים.
  • הקפד לרשום עסקאות שמתוכננות להתרחש באופן אוטומטי, כמו הפקדה ישירה של המשכורת שלך או חיובים חודשיים אוטומטיים עבור חשבונות שירות. חשוב לכלול עסקאות אוטומטיות אלה בכדי לשמור על דיוק התקציב שלך ולהבטיח שיש מספיק כסף בחשבון השובר שלך כדי לכסות אותן.

אזהרות

 • דוחות בנקים ופנקסי פנקסי צ'קים משומשים מכילים מידע חשוב על חשבונות פיננסיים, לכן הקפד לגרוס פריטים אלה כאשר אתה זורק אותם כדי להגן על עצמך ועל כספך מפני האיום של גניבת זהות.

שאלות ותשובות

 • האם עלי להתחיל עם חשבון צ'קים תחילה או חסכון?
  זה תלוי למה אתה משתמש בו. אם אתה רוצה להשתמש בכסף בחשבונך באופן קבוע, פתח חשבון צ'ק. אם אתה רוצה לחסוך את הכסף שלך ולהרוויח עליו ריבית, פתח חשבון חסכון או חשבון שוק הכסף. תמיד תוכלו לעשות את שניהם ולחלק את כספכם בין שני החשבונות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail