איך לוותר?

כיצד אוכל להפסיק לחשוב על הרצון הזה לקיים יחסים מבלי לאבד את עצמי תוך כדי
כיצד אוכל להפסיק לחשוב על הרצון הזה לקיים יחסים מבלי לאבד את עצמי תוך כדי?

פרישה או ויתור נתפסים כאתמה בתרבויות רבות, מכיוון שהיא נתפסת כסימן של חולשה, חוסר עקשנות, והשליכה של המגבת כשמנסים שוב ושוב תהיה השדרה ההרואית יותר. המיתוסים שנבנו סביב לעולם לא מוותרים, לעומת זאת, מחזיקים רבים מאיתנו באופן לא הוגן לנתיבים בחיים שלא הולכים לשום מקום במהירות ויכולים להפוך את חיינו לשגרה עצומה. לא רק שאפשר לוותר בחן, אלא לפעמים זה חיוני.

צעדים

 1. 1
  שקול את המצב העומד מולך. מה יש בסיטואציה שגורמת לך להתחשק להפסיק? האם מדובר בבעיה ארוכת טווח או פשוט כזו שהתעוררה לאחרונה? משך האתגר בחיים שלך הוא הקובע החשוב לגבי הכדאיות לדבוק במשהו. הרציונל שעשית משהו במשך זמן רב, והשקעת זמן מחייבת אותך להישאר עם זה עד שראית אותו יכול להיות אלבטרוס סביב הצוואר שלך. זה יכול לקשור אותך למשהו שבסופו של דבר לא יגשים, ואולי אפילו ייצא רע.
  • אל תישאר עם משהו רק בגלל שאתה עושה את זה הרבה זמן - רק בגלל שאתה עושה את זה כבר שנים אין סיבה להמשיך לעשות את זה. הסיבה שלך להמשיך חייבת להיות חזקה מזה. לא רק זה, אבל ויתור לפני שהתחלת ממש במשהו לא תמיד לא בסדר - גם אם אתה נמצא בגובה במטוס, אתה עדיין יכול להחליט שלא לקפוץ את המצנח ההוא. יש מקרים שבהם הקשבה לאינסטינקטים שלנו פשוט הגיונית לסוג האישיות שלנו.
 2. 2
  שקול את המאמץ שלך לעומת, התמורה במצבך הנוכחי. לפעמים החזון שלך לגבי מסלול הקריירה שאתה בוחר שונה מהמציאות. אולי רצית להיות אנימטור של דיסני, אבל אחרי שעבדת בשטח קצת, אתה רואה שהעבודה חוזרת על עצמה והיא מרגישה לך מייגעת. או אולי הקמת עסק בעיצוב גרפי, אך לאחר מספר שנים אתה מבין שכמות העבודה לעיתים קרובות עולה בהרבה על המחיר שאתה יכול לגבות באופן סביר עבור כל עבודה. ההגעה להכרה שהתמורה אינה מפצה אותך על המאמץ שאתה צריך להשקיע היא המפתח. להבין שזה לא מסתיים במובן השלילי. זוהי הערכה כנה ובלתי חסכת למצבך.
  • אפילו דונלד טראמפ מייעץ ליזמים"לא להתאהב כל כך ברעיונות שלהם שהם לא יודעים מתי לחתוך את ההפסדים שלהם - להפסיק ולעבור הלאה." הוא ממליץ לצאת לפני שהרעיונות האלה יגררו אותך למטה ותאבד הכל. במילים אחרות, אם אתה עובד למען בוטנים, מתיש את עצמך תמורת תמורה מועטה, ומחליט לסיים את המיזם הזה כדי שתוכל לנסות משהו שיהיה משתלם יותר באופן אישי או כלכלי, זה פשוט לגזור מיזם לא רווחי ולשחרר את עצמך להמשיך דרך טובה יותר. אין לראות בכך פשוט להפסיק כי משהו קשה. זה אותו הדבר עם מיזמים אישיים - אם הקשר שלך הוא הכל אתה, נותן כל הזמן, תמיד מתכופף ממה שאתה רוצה, ולעולם לא יחזור לכיוון שלך (תן וקח), תוותר.תפסיק את זה ותפגוש מישהו חדש שיהיה יותר תואם שלך רוצה.
  איך עלי לוותר על זה
  איך עלי לוותר על זה?
 3. 3
  תבין שוויתור על משהו בחיינו יכול להיות דרך לסגור דלת אחת ולפתוח רבים אחרים. גם אם מדובר בתבוסה חתוכה ויבשה, יתכן שזה לא כל כך רע. כשמשהו בחיים מביס אותנו (בין אם מדובר בזוגיות, לימודים, פרויקט, עבודה, חברות וכו '), זה לא סוף העולם. זה עלול לכאוב מאוד, לתסכל אותך ולגרום לך לחשוב מחדש על כל מה שהאמנת בו אי פעם, אך חשוב מאוד לראות זאת כשלב אחד בחייך - זמן שחווית ולמדת ממנו.
  • השלב הבא בחיים שלך יהיה שונה, שכן הוא יידע מה קרה ומה היית צריך להפסיק כדי להתקדם. קח השקפה חיובית זו של סיום היותו תהליך למידה ותמשיך קדימה היטב אל העשייה החדשה שלך.
 4. 4
  אל תקשיב לאנשים שאין להם עצה אחרת מאשר "להמשיך עם זה. " אם הם לא יכולים להמציא שום סיבות אמיתיות ומשכנעות עבורך להישאר עם משהו שפשוט לא מסתדר בחייך, מלבד זאת " לוותר זה בשביל קמצנות ", אתה לא מקבל עצות טובות. מבחינה חברתית, כולנו ניזונים מהאידיאל שוויתור הוא מוצא אחרון ובכל מקרה לא טוב. באופן מציאותי, ויתור הוא חלק מהותי ממשיכה הלאה והשגחת הדברים בפעם הבאה.
 5. 5
  היה פתוח לגבי שינוי התוכניות שלך והשתמש בשפה חיובית לגבי החלטתך להפסיק. האופן שבו אתה ממסגר את בחירתך לוותר על כל מה שמסבך אותך ומעכב אותך חשוב. אם אתה מסתובב עם כתפיים נפולות, כפוף לאחור, שפתיים רועדות וגישה שברירית כמו זכוכית, אתה מסכן שאחרים יגבירו את ההחלטה "הלא נכונה" שקיבלת לוותר עליהם. מצד שני, אם תשמור על מעיין בצעדך למרות הזמנתך, ויש לך תגובות ברורות ומחושבות על הטרדות של אנשים לגבי בחירתך, אתה תעבור הרבה יותר טוב.
  • אנשים מגיבים בצורה חיובית לקבלת סיפורי מזל קשים חיוביים מכיוון שהם בהכרח מניחים את עצמם בנעליך ומנסים לחזות כיצד הם יגיבו אם זה יקרה להם; יתר על כן, אנשים רבים מאחסנים באופן פעיל את החלטתך ליידע את דרך חייהם שלהם! אז תנו להם משהו חיובי ובונה לקחת מהניסיון שלכם עם ההסברים האופטימיים שלכם מדוע ההחלטה שלכם הייתה הנכונה. יכול להיות שיש להם אפילו חיזוק חיובי או רעיון נהדר להוסיף, ברגע שיש לך אותם על הסיפון עם ההחלטה שלך להפסיק.
  אם בכל עת בחייכם תרצו לבצע שינויים
  אם בכל עת בחייכם תרצו לבצע שינויים, גדולים כקטנים, אתם מוזמנים לעשות זאת.
 6. 6
  מצפה לספק לבקר מדי פעם. זה רק טבעי. באותה מידה, היו מוכנים לנטרל ספק באופן מיידי עם כל הסיבות שבגללן ויתור היה חלק כה חשוב וחשוב בצמיחת חייכם בנקודת זמן זו.
 7. 7
  דע שאתה לא מישהו שמוותר בדרך כלל. במילים אחרות, כל זה נוגע לדעת לבחור את הקרבות שלך, ולא תכונה אישיותית. להבין שזה לא "הגבעה שאתה רוצה למות עליה" פירושו שהיית מספיק הבחנת כדי לדעת מתי כדאי להסתובב לשם בשביל משהו שאתה באמת מאמין שיש לו סיכוי אמיתי להסתדר טוב. ניתוח מציאותי של מצבך הוא תמיד המפתח לקבלת החלטה נבונה לגבי ויתור. בסופו של דבר, זכור כי ויתור בכל מקרה הוא על המצב הספציפי בחייך, ולא על דרך להיות במשך כל חייך.
  • לפעמים כשאתה מתמודד עם צרות, בחולשתך אתה חושב להפסיק. אנחנו תמיד מזלזל באלו שמתמסרים או מתפטרים בקלות רק בגלל שהם נסחפים על ידי בעיות. אבל לפעמים כשאתה מוותר, תרגיש רגוע ופחות חרד. כי ייתכן שיש לך מטרה גדולה יותר שאתה מרגיש מחובר אליה יותר ממה שרדפת עד כה. ויתור לא אומר סוף לבד. זה אומר סוף שמוביל להתחלה חדשה.

טיפים

 • אלה שרעבים להצלחה, ממשיכים לשרוד את הסיכויים שלהם עד סוף סוף להשיג הצלחה עם יעדי חייהם. כשמצב עצוב כדאי לשבת ולחשוב, האם אעזוב את זה?
  ההגעה להכרה שהתמורה אינה מפצה אותך על המאמץ שאתה צריך להשקיע היא המפתח
  ההגעה להכרה שהתמורה אינה מפצה אותך על המאמץ שאתה צריך להשקיע היא המפתח.
 • כאשר העניינים נעשים קשים, אם אתה מוצף, קבל עזרה לפני שאתה שוקל להפסיק. בדרך כלל יש הרבה עזרה - אף אחד לא עושה שום דבר גדול לבד. היעזר באחרים, בין אם זה עמיתים לעבודה, מפקחים, חברים או משפחה לפני שאתה שוקל לוותר.

אזהרות

 • אם תמצא את עצמך מפסיק שוב ושוב ומתחיל מחדש, תזכה במוניטין של היותך פתית, וזה יכול להיות נכון. לדעת מתי להפסיק ולעשות את זה בצורה שקולה ונבונה היא המפתח להתקדם בחיים. רק להפסיק כאשר הדברים מתקשים באמת זה הסימן של גישה פחדנית לחיים, ורק יניע אותך במעגלים, לעולם לא יתקדם. תתקשה!
 • לא פשוט להפסיק כי אתה "משועמם". מצא דרכים להתרגש ולהתרגש, וחפש הזדמנויות לגרום לעבודה או למאמץ שלך להרגיש חיוני וחי עבורך. כולנו משתעממים מדי פעם - זה הרמז שלך להתקדם ולגרום למשהו מרגש לקרות, לאו דווקא אינדיקציה שכדאי לך להפסיק.

שאלות ותשובות

 • אני באמת רוצה חבר, אבל כנראה שמייחל לזה מקשה עוד יותר. כיצד אוכל להפסיק לחשוב על הרצון הזה לקיים יחסים מבלי לאבד את עצמי תוך כדי?
  רוצים להבין חבר זה מובן. אולי תנסה למצוא חבר טוב קודם; חברויות יכולות להתפתח יותר עם האדם הנכון. אתה יכול גם לנסות להתמקד בהפיכת עצמך לאדם הכי טוב שאתה יכול להיות. קראו ספרים על העצמה עצמית, למדו לדבר בשפה אחרת, התאספו, נסו או נסו תחביב חדש. בזמן שאתה משפר את עצמך, אתה מתכונן לפרק הבא בחיים שלך.
 • אני אוהב מישהו אבל לעולם לא אראה אותם יותר. ההכרה שאני מוותר וחשיבה על כך בחיוב לא עובדת. איך עלי לוותר על זה?
  האם יש לך משהו להזכיר לך אותם? כדאי לשקול לנסות להתגבר ולהמשיך הלאה. זה אולי קשה, אבל עם הזמן תסתדר.
 • אני לוקח שיעורי גולף ואני רוצה להפסיק מכיוון שאין גולף עבורי עתיד וזה כבר לא כיף, אבל אמא שלי לא מרשה לי להפסיק. אני מרגיש לכוד, ונרגש לעיתים קרובות. מה אני יכול לעשות?
  בסביבה רגועה, אמור לאמא שלך שאתה לא אוהב גולף. היו כנים, האם זה מלחיץ? אמרת שאתה מרגיש לכוד, תקשר את זה. אם אין באמת מוצא מזה, הייתי אומר רק לשאול שוב ושוב בנעים, עד שאמא שלך סוף סוף תבין שגולף לא בשבילך.
 • לפעמים אני נכנס ממש לדיכאון וכל הלחץ שהמורים שלי מפעילים עלי לא עוזר. גם אמי לא עוזרת כי היא די מסורתית, ומאוד פוגענית. מה אני עושה?
  אם יש לך יועץ הדרכה בבית הספר, דבר איתם או עם מורה מהימן. הם מאומנים לעזור לך. אם אמא שלך באמת מתעללת, אתה בהחלט רוצה לספר על כך גם ליועץ.
 • אני בודק עם מה אצטרך להתמודד כשאעבור את המכללה ואני לא אוהב את זה (שכר נמוך, לא יכול להתקבל לעבודה לתואר שלי, אינפלציה וכו '). האם יש אפשרויות אחרות לחיים?
  הדבר המדהים בחיים הוא שאין להם רק אפשרויות אחרות - יש לו את כל האפשרויות. אתה בדרך הנכונה. מי אומר שעליך לקבל כל דרך בה חייך עוברים, גם אם בעצמך בחרת בה? אם בכל עת בחייכם תרצו לבצע שינויים, גדולים כקטנים, אתם מוזמנים לעשות זאת. שאל את עצמך מה אתה כן רוצה, ואיך להגיע לשם. שים לב, אחד הצעדים להשגת שכר גבוה הוא הראשון שאני מקבל שכר נמוך. חלם בגדול, וזכור, כל מה שאתה צריך זה רק דרך אחת להגיע לשם.
 • יש לי יותר מדי דברים לעשות בבית הספר ואני יודע בוודאות שלא אוכל לעשות הכל. מה אני עושה?
  אתה צריך לתעדף. בצעו קודם את הדברים החשובים ביותר ופשוט המשיכו.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail