איך לעורר מכירות בכלכלה איטית?

למגמות השיווק העכשוויות
איך הם מגיבים לחדשות, למגמות השיווק העכשוויות, למכירות, מבצעים ותמריצים אחרים כביכול?

האם לא שאלת את עצמך מדוע עסקים מסוימים פורחים בעוד שאחרים סובלים? זה מתגלה במיוחד בזמנים רזים יותר ובמחזורי כלכלה איטיים יותר. מה אם היית יכול להציץ לפעילות הפנימית של העסקים המצליחים האלה, אלה שנראים אטומים לתפניות כלכליות כלפי מטה?

צעדים

 1. 1
  להבין מקרוב את שוק היעד שלך. האם הם מאמינים שהזמנים קשים? מה הם צריכים כרגע? מה הם הכי רוצים? איך הם מגיבים לחדשות, למגמות השיווק העכשוויות, למכירות, מבצעים ותמריצים כביכול אחרים? ממה הם הכי חוששים כרגע? אתה יכול ללקט מידע זה במספר דרכים: - ראיונות / קבוצות מיקוד - סקרים (קל להשתמש בכלי סקר מקוון או שתמיד תוכל ללכת לבתי הספר הישנים ולשלוח סקרי נייר בדואר, אך מצפה לשיעור תגובה נמוך אם אינך לא מציעים תמריץ להחזרת הסקר). - שיחות - שאל את צוות המכירות שלך מה הם שומעים לרוב מקונים פוטנציאליים
 2. 2
  לאחר מכן, בדוק מה לא עובד. באילו אסטרטגיות מכירה אתה משתמש כרגע שנכשלים כישלון חרוץ? כעת, לאחר שאתה מבין את הלך הרוח של היעד שלך, ייתכן שתראה סיבות מדוע רעיונות טובים לחלוטין נופלים כעת.
 3. 3
  תמריצים מוכחים עבור הקונים שלך; תן להם סיבה לקנות עכשיו. זוהי אסטרטגיה בסיסית שעושה פלאים בתחום המכירות המקוונות (אך ניתן להשתמש בה בכל סיטואציה של מכירות, בין פנים אל פנים ועד דיוור ישיר). כיצד תוכלו ליצור תמריצים עבור הקונים שלכם? להלן רק כמה רעיונות: - הנחה לקניית עכשיו - בונוסים נוספים / הם מקבלים יותר מוצר / שירות / וכו '. כאשר הם קונים עכשיו - הם עלולים להחמיץ אם הם מחכים - משלמים לאורך זמן - מקבלים משהו נוסף (או בחינם) על ידי הפנייה לחבר וכו '.
  עכשיו אתה יכול להבין מדוע הרעיון המבריק הזה פשוט לא עבד להביא מכירות נוספות כרגע
  עכשיו אתה יכול להבין מדוע הרעיון המבריק הזה פשוט לא עבד להביא מכירות נוספות כרגע.
 4. 4
  טיפח חשיבה של הצלחה. במילים פשוטות, הזוכים מצפים להצלחה, ופועלים בהתאם. אבל אם אתה מאמין שאנחנו נמצאים כרגע בכלכלה רכה, איך אתה יכול למצוא ראיות להפך? להלן מספר דוגמאות: - בפעם הבאה שתעזוב לנסוע, שים לב לכמה מכוניות חדשות על הכביש - שים לב בכל עת שתצטרך לעמוד בתור לקנות משהו - חפש בגוגל את הביטוי "שיא מכירות השבוע" או "הצלחה סיפורים "- ללכת לכל מקום בו נמכרים פריטי יוקרה ולדבר עם אנשי המכירות - העובדה היא שהאופנה גואה, מכירות תעשיית הנסיעות עולות ואנשים מוציאים כסף כל יום על מה שמכונה" מותרות "- שימו לב כמה מכוניות בדרך, למרות עלות הדלק שעולה.
 5. 5
  צרו תחרות מכירות. הניע את צוות המכירות שלך, פרוש את כללי היסוד והציע פרס גדול לזוכה המוביל. אם אינך יכול להרשות לעצמך להציע טיול, פריטים אלקטרוניים או תמריצים יקרים אחרים, אל תדאג; פשוט להיות יצירתי. להלן מספר רעיונות: - חניון VIP - זכות סירוב ראשונה לשלושת הלקוחות העיקריים הבאים - ימי חופשה בתשלום נוסף וכו '.
 6. 6
  הגדל את טווח ההגעה שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי: הרחבת עסק לא מקוון כך שיכלול מכירות מקוונות; הרחבת עסק מקוון לשוק הפיזי המקומי שלך; הגדלת השיווק או הפרסום שלך; לבקש הפניות; יצירת מוצרים או שירותים משלימים חדשים; מכירה ומכירה מחדש לבסיס הלקוחות הקיים שלך.

טיפים

 • בקיצור, צפו למצוא קונים, ותמצאו קונים. האמינו שמה שיש לכם להציע הוא בעל ערך, ושאנשים רוצים לקנות אותו עכשיו. ובעיקר, דמיין את ההצלחה שלך.
 • אילו שינויים קלים תוכלו לבצע כרגע כדי לאלץ אותם לקנות היום? ממה הם מונעים כרגע, וכיצד תוכלו לנצל זאת כרגע?
  זה גם מספק לצוות המכירות שלך מוטיבציה נוספת לזוז ולדבר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלהם
  זה גם מספק לצוות המכירות שלך מוטיבציה נוספת לזוז ולדבר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלהם.
 • בנוסף, אתה יכול להניע את הקונים שלך באותו זמן (כאמור בפרק הקודם) ליצור אפקט כפול. זה גם מספק לצוות המכירות שלך מוטיבציה נוספת לזוז ולדבר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלהם. כמה קל יותר למכור כשאפשר לתת ללקוחות הפוטנציאליים שלך סיבה משכנעת לקנות עכשיו? זהו התרחיש האולטימטיבי win-win-win.
 • האם שמת לב אי פעם כי נראה שלבחור שנראה תמיד שמח ועליז יש עוד דברים לשמוח ועליז עליהם? או שלמתלונן הכרוני לעולם לא נגמר מזל רע ותקופות קשות, ויש לו עוד הרבה על מה להתלונן? האמת הפשוטה היא שכל מה שתתן את האנרגיה, את תשומת הלב והמיקוד שלך יגדל. אז אם אתה רוצה לעורר מכירות ולהגדיל את העסק שלך (או את העמלות שלך), אז זה הגיוני שאתה מצפה למצוא קונים.
 • אולי הצעת מבצע על התחייבות בתשלום מראש לשנה, ואף אחד לא קונה. בראיון ושיחה עם קוני היעד שלך, אולי למדת שהם אינם מתחייבים לטווח ארוך שקושרים את כספם מכיוון שהם חוששים מקיפול עסקים (כולל שלך), מה שמשאיר אותם ללא מזל. עכשיו אתה יכול להבין מדוע הרעיון המבריק הזה פשוט לא עבד להביא מכירות נוספות כרגע.
 • טבע האדם מתמהמה אלא אם כן הכרחי לחלוטין. אנשי מערות הלכו - הם לא רצו אלא אם כן רדפו אחרי טרף או נרדפו אחריהם. בעלי חיים לא אוגרים אוכל (או אפילו מתחילים לחפש אחר זה) עד שהם מרגישים את הלחץ לעשות זאת, לא בגלל שהם רעבים, או בגלל שהם יכולים לחוש שהחורף מגיע, והאוכל בקרוב יהיה מועט.
 • אתה יכול להשתמש באותו עיקרון כדי לעודד את הקונים הפוטנציאליים שלך לקבל החלטה ברגע זה ולבחור לקנות במוקדם ולא במאוחר. לכן כל כך חיוני להבין תחילה את הלך הרוח שלהם - ככה אתה יכול לראות מה מניע אותם כרגע לפעולה, ומאיזה פעולות הם מונחים להימנע.
  אז אם אתה רוצה לעורר מכירות ולהגדיל את העסק שלך (או את העמלות שלך)
  אז אם אתה רוצה לעורר מכירות ולהגדיל את העסק שלך (או את העמלות שלך), אז זה הגיוני שאתה מצפה למצוא קונים.
 • אחת הדרכים הקלות ביותר לעשות זאת היא לחפש ראיות. שקול שהמתלונן הכרוני (וכולנו מכירים לפחות אחת, לא?) אימן את מוחו למצוא דברים להתלונן עליהם - יש לו שפע של ראיות לכך שהחיים קשים, חוסר המזל בשפע וכו '. באמצעות אותו עיקרון, איש המכירות המצליח הוא זה שמוצא עדות לאנשים שקונים, מוצא ראיות לכך שאנשים זקוקים למה שהוא / היא מציע, ומתחזה בעצמו כמוצלח זוכה.

אזהרות

 • הקפד שיהיה מנגנון מעקב לתחרות המכירות שלך, כך שיהיה מנצח ברור לתחרות שלך, וזכור לעשות את זה כיף!
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail