כיצד להפוך לסוכן נדל"ן בבריטניה?

אם אתה רוצה להיות סוכן נדל"ן בבריטניה, תצטרך להיות בעל כישורים רלוונטיים. תוכלו לשפר את סיכוייכם על ידי קבלת תואר אוניברסיטאי בניהול עיזבון או נכסים. אם אוניברסיטה אינה אפשרות, נסה לקחת תוכנית תעודת מכללה מיוחדת, שבדרך כלל תוכל להשלים בעוד מספר חודשים. תוכניות תעודה מתמקדות באזורים ספציפיים, כמו מגורים, השכרה או נדל"ן מסחרי בזמן שאתה לומד לקבלת הכישורים שלך, נסה לקבל חניכה אצל סוכן נדל"ן מקומי כדי שתוכל ללמוד כיצד העסק השוטף פועל. ברגע שאתה מרגיש מוכן להגיש מועמדות לתפקיד סוכן נדל"ן, חפש פתחים מקוונים באתרים כמו אכן או קרייגסליסט. בקר בירידות עבודה מקומיות כדי ליצור קשר עם אנשי מקצוע ולמצוא מובילים לעבודה. לטיפים כיצד לכתוב קורות חיים יעילים ליישום סוכן נדל"ן, המשיכו לקרוא!

הקמת בסיס טוב של ידע בתחום הנדל"ן בבריטניה היא הדרך הטובה ביותר להתחיל
הקמת בסיס טוב של ידע בתחום הנדל"ן בבריטניה היא הדרך הטובה ביותר להתחיל, וברגע שתעשה זאת תוכל להתחיל לנהל נכסים, לצבור ניסיון ולבנות את שמך בעולם הנדל"ן בבריטניה.

הממלכה המאוחדת היא מקום נהדר להתחיל בו קריירה או תחביב כסוכן נדל"ן מכיוון שהיא אינה דורשת רקע חינוכי מסוים או רישיון לעסוק בהם. אמנם זה הופך את ההתחלה לפשוטה יחסית, אך ישנם מספר צעדים שתוכלו לנקוט בכדי להתכונן בצורה הטובה ביותר לעבודה בתחום זה כדי שתוכלו להצליח ולהמשיך! הקמת בסיס טוב של ידע בתחום הנדל"ן בבריטניה היא הדרך הטובה ביותר להתחיל, וברגע שתעשה זאת תוכל להתחיל לנהל נכסים, לצבור ניסיון ולבנות את שמך בעולם הנדל"ן בבריטניה .

חלק 1 מתוך 2: פיתוח ההשכלה והמיומנויות שלך

 1. 1
  קבל תואר בניהול עיזבון ורכוש כדי לתת לעצמך יתרון. למרות שלא נדרש תואר כדי להפוך לסוכן נדל"ן באופן חוקי, הלימודים באוניברסיטה יעניקו לך בסיס חזק לקריירה. בנוסף, קבלת תואר תראה למעסיקים ולקוחות עתידיים שעברת הכשרה מתאימה לטיפול בכל העניינים והמכירות של מכירת הבית.
  • אוניברסיטאות מציעות תואר ראשון ושני בתחום הנדל"ן, תלוי באיזה רקע אתה כבר עובר לתוכנית.
  • סוגים אחרים של תארים יכולים להועיל כסוכן נדל"ן כגון מנהל עסקים, תכנון, כספים או משפטים.
 2. 2
  מצא תוכנית קורס תעודות לקבלת הכשרה מיוחדת בתחום. אם אוניברסיטה אינה אופציה עבורך, ישנן גם תוכניות תעודה המוצעות שיעניקו סקירה כללית של הכשרה מיוחדת על סוכנות הנדל"ן. תכניות מסוג זה יכולות להסתיים לעיתים קרובות תוך מספר חודשים או פחות, ולעתים קרובות הן יתמחו בתחום מגורים, השכרה או נדל"ן מסחרי.
  • כמה סוכנויות חברות, כגון INEA (רשת עצמאית של סוכני נדל"ן) או NAEA (האיגוד הלאומי של סוכני נדל"ן), מציעות קורסים מסוג זה בנוסף לשיעורי המשך ברגע שאתה סוכן.
  • תוכניות תעודה יעסקו בעבודה עם לקוחות, מתי וכיצד מעורב סוכן, הערכות שווי נכס, מכירה, קנייה, מימון, משא ומתן, והכי חשוב, דרישות החוק והציפיות של הסוכנים.
 3. 3
  לפתח שלך תקשורת ו כישורים בינאישיים. חשוב להיות מסוגל לתקשר בצורה ברורה עם הלקוחות, ולכן סוכן נדל"ן הוא תפקיד עבור מי שנהנה לעבוד פנים מול פנים עם מגוון אישים. הקפד להקשיב היטב למה הלקוחות שלך אומרים לך שהם מחפשים. שאפו להיות זמינים בשעות הפעילות הרגילות ולהגיב לשיחות ולקוחות מיילים בזמן.
  • השתמש ברמזים לא מילוליים, כמו הנהון וחיוך, כדי להראות ללקוחות שלך שאתה מקשיב לצרכים שלהם כאשר דנים במה שהם מחפשים.
  אילו כישורים אתה צריך כדי להיות סוכן נדל"ן בבריטניה
  אילו כישורים אתה צריך כדי להיות סוכן נדל"ן בבריטניה?
 4. 4
  למד לנהל משא ומתן. יהיה עליך לנהל משא ומתן עם מוכרים, קונים וסוכנים אחרים בכדי להשיג ללקוחותיך את העסקה הטובה ביותר האפשרית. קבע מחיר מקסימלי או מינימלי עם הלקוח שלך לפני משא ומתן כדי שתוכל לעמוד בשורה התחתונה. אל תתנו לאחרים למהר ולדעת שזה בסדר ללכת משם אם לא ניתן לתווך בין עסקה הוגנת.

חלק 2 מתוך 2: רכישת ניסיון ומציאת עבודה

 1. 1
  עבוד במכירות ו / או בעסק לפני שתקפוץ לסוכנות נדל"ן. סוכני נדל"ן דורשים מגוון רחב של כישורים, אך שניים מהחשובים ביותר הם מכירות ועסקים כלליים. ניסיון בעבודה בתעשיית מכירות, למשל, לא רק יעזור לכם להיות מוכנים יותר במכירת נכסים, אלא גם יכול להראות למעסיק פוטנציאלי שאתם יכולים לעשות את אותו הדבר עם נכסים.
  • עבודה בתחום עסק, ניהול נכסים או אפילו בתחום הבנייה תתן לך רגל כשאתה נכנס למסלול הקריירה המסוים הזה.
  • גם ניסיון כללי בקמעונאות יכול להוות אינדיקטור טוב לכך שאתה מסוגל לעבוד עם לקוחות ולבצע מכירות.
 2. 2
  קחו חניכה בחברת סוכנויות נדל"ן כדי להכניס את הרגל לדלת. עבודה ישירה עם סוכנים אחרים יכולה לספק לך ידע רב ערך בתעשייה. בתור חניך, אתה יכול להצליל, לעזור ולעבוד עם סוכנים מנוסים אשר יוכלו ללמד אותך מה נדרש כדי להצליח בקריירה שלהם.
  • זוהי גם הזדמנות טובה לחקור את הסוגים השונים של סוכנויות נדל"ן, כגון מגורים, השכרה או מסחר. חברות מסוימות יתמחו באחת מהן בעוד שאחרות עשויות לטפל בשני סוגי הנכסים.
  • צרו קשר עם חברת סוכנויות נדל"ן מקומית כדי לברר אם וכיצד הם מטפלים בחניכות. אין מבנה רשמי ומתבקש לחניכות, ולכן הם יהיו שונים מחברה לחברה.
 3. 3
  צור קורות חיים חזקות הממוקדות למשרה הרצויה לך. כלול את המידע האישי שלך, השכלה, ניסיון בעבודה וכישורים רלוונטיים בקורות החיים שלך. השתמש בגופן קריא וודא שקורות החיים שלך נקיים משגיאות; זה רעיון נהדר לבקש מחבר או בן משפחה לקרוא אותו לפני שמדפיסים אותו או שולחים אותו.
  • קרא את תיאור התפקיד מספר פעמים, ואז התאם את קורות החיים שלך כך שיתאים למה שהמעסיק מחפש. למשל, אם הם מחפשים מישהו עם תואר ויש לך אחד, שים את זה בראש קורות החיים שלך.
  • למשרות כסוכן נדל"ן, כדאי לרשום מיומנויות כמו 'כישורי תקשורת חזקים', 'עובד טוב עם אחרים', 'משא ומתן טוב', 'ידע אדריכלי', 'רקע בעסקים ובפיננסים' וכן הלאה.
  אם אתה רוצה להיות סוכן נדל"ן בבריטניה
  אם אתה רוצה להיות סוכן נדל"ן בבריטניה, תצטרך להיות בעל כישורים רלוונטיים.
 4. 4
  חפש באינטרנט, רשת והשתתף בירידים בעבודה כדי למצוא לידים. אתרים מקוונים כמו אכן וקרייגסליסט מפרסמים לעתים קרובות משרות לסוכני נדל"ן. אתה יכול גם לשאול חברים, בני משפחה, קולגות ומכרים אם הם מכירים חברות המעסיקות סוכני נדל"ן. אל תשכח לשאול גם חברים ופרופסורים ישנים לבית הספר!
  • בנוסף, בדקו ירידי עבודה מקומיים כדי לשוחח עם סוכנים ממשרדי הנדל"ן באזורכם.
 5. 5
  ברגע שאתה מוכן מצא משרת סוכן נדל"ן בחברה קיימת. אם אתה קצת יותר מנוסה או שיש לך תעודה או תואר בקורות החיים שלך, ייתכן שאתה מוכן להגיש בקשה ישירות כסוכן. התחלה עם חברה קיימת תעניק לך את התמיכה להתחיל בעבודה תוך כדי צבירת ניסיון.
  • ישנן רשתות לאומיות ואזוריות רבות בבריטניה. בנוסף לתמיכה של סוכנים אחרים, לעיתים קרובות יש לחברות קיימות לקוחות קיימים שהם יכולים למסור לסוכנים חדשים.
  • הקפד להדגיש כל הכשרה או חווית מכירה שעברת בעת הגשת מועמדות לתפקידים אלה. אתה רוצה שהחברה תדע שהם לוקחים על עצמם מישהו שיכול לעזור להם לקנות או למכור נכסים בהצלחה.
 6. 6
  פתח חברה עצמאית משלך ברגע שיש לך ניסיון. לאחר שעבדת כסוכן נדל"ן כמה שנים, כדאי לך להקים חברה משלך כדי לנהל את הדברים בדרך שלך. הקפד לרשום את עסקיה של סוכנויות הנדל"ן ב- Companies House. בנוסף, כעת תהיה אחראי על מיסים, אחריות משפטית וכל עובד שתעסיק בהמשך הדרך.
  • סוכני נדל"ן רבים בוחרים להישאר עם רשתות או חברות קיימות לאורך הקריירה שלהם כדי להימנע מכאבי ראש שמלווים בניהול כל היבט בחברה. הקפד לשקול את כל הצדדים השונים של ניהול עסק בעצמך.
  • דון בשותפות אם יש לך סוכני נדל"ן שאתה סומך עליהם שרוצים להסתעף בעצמם. זה יכול לחלק חלק מהעבודה ולתת לך מישהו לענות לטלפונים אם אתה מחוץ למשרד!
בעוד שבריטניה אינה דורשת רקע חינוכי ספציפי או רישיון להיות סוכן נדל"ן
בעוד שבריטניה אינה דורשת רקע חינוכי ספציפי או רישיון להיות סוכן נדל"ן, אתה יכול להכין את עצמך להיות סוכן מצליח.

טיפים

 • נדל"ן עוסק יותר באנשים ובזוגיות מאשר בנכסים. הפניות מפה לאוזן ואינטראקציות אישיות טובות יובילו לעסקים רבים יותר.
 • השתתף בקורסי השתלמות ללא קשר לרקעך כסוכן נדל"ן. זה מבטיח לך לדעת על כל שינוי בחוקים או בדרישות הדיווח.

שאלות ותשובות

 • איך מתווכים מקבלים שכר?
  מתווכים מקבלים בדרך כלל עמלות על הנכסים שהם מוכרים. העמלות נעות בין סוכן לסוכן, אך בדרך כלל הן בין 5-6% ממחיר המכירה של הנכס. המוכרים או הקונים של הנכס משלמים לעתים קרובות כל עמלות או מיסים הנדרשים ואינם משלמים לסוכן שלהם דבר. עם זאת, מתווכים מסוימים עשויים לעבוד בחברות שמשלמות להם משכורת.
 • אילו כישורים אתה צריך כדי להיות סוכן נדל"ן בבריטניה?
  בעוד שבריטניה אינה דורשת רקע חינוכי ספציפי או רישיון להיות סוכן נדל"ן, אתה יכול להכין את עצמך להיות סוכן מצליח. הקים בסיס טוב של ידע בנדל"ן בבריטניה ע"י קבלת תואר בניהול נכסים ורכוש ופיתוח כישורי התקשורת שלך, כך שתוכל לדבר היטב עם הלקוחות. אתה יכול גם ללמוד חניכה בחברת סוכנויות נדל"ן כדי ליצור קשרים וללמוד את העסק.
 • האם להיות מתווך זו עבודה טובה?
  כמו כל קריירה, להיות מתווך זה מה שאתה עושה מזה. יש אנשים שאוהבים את היכולת לקבוע שעות משלהם ולבחור אילו נכסים הם מייצגים, אך לרוב מדובר בעבודה קשה ובשעות ארוכות. ומכיוון שרוב המתווכים משלמים רק עמלת מכירה שהם מבצעים, המשכורות אינן תמיד קבועות ועקביות. מתווכים צריכים גם להיות אישיים וליהנות מדברים עם אנשים על מנת ליצור מכירות וקשרים.

תגובות (1)

 • skhan
  אני עדיין בתיכון ואני בוחן אפשרויות קריירה שונות. מאמר זה באמת הרחיב את האופק שלי והוא כמעט הקריירה המושלמת עבורי! מאמר זה עזר מאוד, אז תודה.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail