איך נכנסים לנדל"ן?

בכדי להיכנס לנדל"ן, פנה לסוכנויות תיווך באזורך כדי לראות אם הם מציעים תוכנית הכשרה של סוכני נדל"ן. לחלופין, הירשם להכשרה בנדל"ן במכללה הקהילתית המקומית שלך. לאחר שתסיים את הכשרתך, היגש לבחינה של סוכן הנדל"ן במדינתך כדי לקבל רישיון. לאחר מכן התחל לעבוד עם חברה מבוססת, כגון Re / Max, לבניית בסיס הלקוחות שלך. בנוסף, קדם את שירותיך לחברים ומכרים כדי להרחיב את הרשת המקצועית שלך. לטיפים כיצד להפוך למשקיע נדל"ן, המשיכו לקרוא!

בכדי להיכנס לנדל"ן
בכדי להיכנס לנדל"ן, פנה לסוכנויות תיווך באזורך כדי לראות אם הם מציעים תוכנית הכשרה של סוכני נדל"ן.

שוק הנדל"ן מציג הזדמנויות רבות ושונות למי שמחפש קריירה או הזדמנויות השקעה. מכיוון שהתחום כל כך רחב, אתה יכול להיות מעורב בנדל"ן כסוכן, שמאי, מנהל נכס או משקיע. אתה יכול אפילו להסתבך בצד המשכנתא בענף הנדל"ן ולעבוד כמלווה. היכנס לנדל"ן על ידי למידה על שוק המגורים והמסחר ובחירת המומחיות בתעשייה המושכת ביותר את כישוריך ותחומי העניין שלך.

שיטה 1 מתוך 3: להיות סוכן נדל"ן

 1. 1
  עברו שיעורים שיכינו אתכם לבחינת רישיון הנדל"ן ויכשירו אתכם להיות סוכני מכירות.
  • חפש הזדמנויות ללמוד קורסים בסוכנויות תיווך גדולות באזורך. כמה חברות נדל"ן מעניקות הכשרה, עבודה בכיתה ועזרה בלימודים לבחינת הרישוי. בדרך כלל הם אורכים כמה שבועות ומחירם הוא בין 150 € ל -670 €, תלוי היכן אתה גר.
  • הירשם לקורסי הכשרה בנדל"ן במכללה הקהילתית המקומית שלך. תוכניות אלה נמשכות לעיתים זמן רב יותר אך עולות פחות. תלמד את יסודות היותך סוכן נדל"ן ותתכונן לבחינת הרישוי.
 2. 2
  קבלו את רישיון הנדל"ן שלכם. לכל מדינה יהיו דרכים שונות לרישוי סוכני נדל"ן, ותמיד נדרשת בחינה.
 3. 3
  עבוד עם משרד מבוסס. מרבית סוכני הנדל"ן בונים את רשימת הלקוחות שלהם על ידי עבודה עם חברת נדל"ן גדולה ומוכרת כמו Re / Max, Coldwell Banker ו- Long & Foster.
 4. 4
  רשת ושיווק עצמך באגרסיביות. תן לכולם לדעת שאתה סוכן נדל"ן ושאתה מוכן לעזור להם למצוא את בית החלומות שלהם או למכור את הבית הנוכחי שלהם.
 5. 5
  המשך בחינוך ובהכשרה תוך כדי עבודתך. ישנם קורסים שתוכלו לעבור באמצעות האיגוד הלאומי למתווכים וקבוצות אחרות שיעזרו לכם לפתח את כישוריכם וידעכם בתחום הנדל"ן.

שיטה 2 מתוך 3: הפוך למשקיע נדל"ן

 1. 1
  בנה את הכספים שלך עד כדי כך שתוכל להתחיל להשקיע בנדל"ן. תזדקק להרבה מזומנים נזילים כדי לשלם עבור נכסים ולשלם מקדמות, כמו גם אשראי מעולה כדי להבטיח הלוואות ומימון.
 2. 2
  החליטו על אסטרטגיה. חלק ממשקיעי הנדל"ן קונים נכסים, מעדכנים אותם ואז מוכרים אותם שוב (המכונה flipping). אחרים קונים נכסי השקעה שהם ישכירו לדיירים ויש משקיעים שקונים בניינים מסחריים כמו דירות או נכסים בקניונים ובמרכזי קניות.
 3. 3
  קנו מניות בנאמנות להשקעות נדל"ן (REIT) אם אין לכם הון רב להשקעה, אך ברצונכם להיכנס להשקעות נדל"ן. ריטים מושכים משקיעים פרטיים ומוסדיים ומשלמים דיבידנדים על הרווחים שהם צוברים.
 4. 4
  חפש הזדמנויות השקעה, על סמך האסטרטגיה שלך. יהיה עליכם לפתח קשרים מקצועיים הדוקים עם סוכני נדל"ן, מלווים במשכנתאות ומנהלי נכסים אשר יוכלו לעזור לכם בזיהוי ואבטחת נכסי השקעה רווחיים.
מרבית סוכני הנדל"ן בונים את רשימת הלקוחות שלהם על ידי עבודה עם חברת נדל"ן גדולה ומוכרת כמו Re / Max
מרבית סוכני הנדל"ן בונים את רשימת הלקוחות שלהם על ידי עבודה עם חברת נדל"ן גדולה ומוכרת כמו Re / Max, Coldwell Banker ו- Long & Foster.

שיטה 3 מתוך 3: להיות מנהל נכסים

 1. 1
  התחנך לשוק השכירות באזור מגוריך. מנהלי נכסים מסייעים לבעלי נכסים להשכיר את מגוריהם לדיירים מוסמכים ולדאוג לכל תחזוקה, תיקונים, בדיקות ופינוי במהלך השכירות.
  • למד את חוקי הנדל"ן ומשכיר / דיירים במדינתך. כמנהל נכס, תצטרך להבין את חוקי הדיור ההוגן ושאר תקנות ממלכתיות ומקומיות המפקחות על אופן ניהול הנכסים שלך.
 2. 2
  חפש הזדמנויות להצטרף לחברה מבוססת ניהול נכסים.
 3. 3
  מצא עבודה שעובדת כסוכן ליסינג עם מתחם דירות או פיתוח. זו דרך טובה להתחיל בניהול נכסים ונדל"ן מכיוון שאתה יכול לעזור לאנשים למצוא מקומות מגורים ולסנן מועמדים שרוצים לגור בבניין שאתה עובד בו.
אתה יכול להתחיל לענות לטלפונים עבור מתווך נדל"ן ולעבוד את דרכך עד לסוכן מורשה או להתחיל קריירה כמתווך משכנתא
אתה יכול להתחיל לענות לטלפונים עבור מתווך נדל"ן ולעבוד את דרכך עד לסוכן מורשה או להתחיל קריירה כמתווך משכנתא ולעבור להשקעה בנדל"ן מסחרי.

טיפים

 • שמרו על תחומי העניין והשאיפות שלכם גמישים. אתה יכול להתחיל לענות לטלפונים עבור מתווך נדל"ן ולעבוד את דרכך עד לסוכן מורשה או להתחיל קריירה כמתווך משכנתא ולעבור להשקעה בנדל"ן מסחרי.
 • הגדל את ההיערכות שלך לשוק הנדל"ן על ידי היכרות עם אופן עריכת המשכנתאות, אופן התנהלות השמאות וההבדלים בשוק המסחרי והמגורים.
 • אם אתה רוצה להיות שמאי, אתה יכול לבדוק מאמר זה.

אזהרות

 • היכונו לעמוד בעליות ובירידות בשוק הנדל"ן. כפי שאולי שמת לב לשנים האחרונות, ישנם שיאים וירידות דרמטיות בכל מה שקשור למחירי הנדל"ן, ריביות המשכנתא ואינדיקטורים אחרים המעורבים בשוק הנדל"ן.

תגובות (1)

 • skuvalis
  כמות מושלמת של תוכן כדי לתת מושג על מה שנדרש כדי להיות סוכן.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail