כיצד להפוך למכרז נדל"ן?

ביישובים מסוימים תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך רישיון מתווך נדל"ן אך לא תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך
לדוגמא, ביישובים מסוימים תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך רישיון מתווך נדל"ן אך לא תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך רישיון איש מכירות נדל"ן.

ישנן דרכים רבות להפוך למכרז נדל"ן. כדי להתחיל, זהה את הדרישות לעבודה כמכרז נדל"ן באזור מגוריך. ככל הנראה תידרש להחזיק ברישיון מכרז, רישיון מקרקעין או שניהם. בדרך צברו ניסיון בעבודה רלוונטיים ופיתחו מיומנויות רלוונטיות. לאחר שתעמוד בדרישות ותקבל את הרישיון שלך, תהיה מוכן להפוך למכרז נדל"ן.

חלק 1 מתוך 4: קבלת רישיון מכרז

 1. 1
  זהה את סוג הרישיון שאתה זקוק לו. באזורים רבים, יש יותר מסוג רישיון מכרז. לדוגמה, תחום השיפוט שלך עשוי להציע רישיונות של מכירות פומביות, רישיונות לפקיד מכירות פומביות ורישיונות למכירה פומבית. לפני שתוכל להפוך למכרז נדל"ן, תצטרך לזהות נכון את סוג הרישיון הדרוש כדי להפוך למכרז נדל"ן.
  • הדרך הטובה ביותר לזהות את הרישיון המתאים עבורך היא לבדוק את אתר לוח הרישוי המקומי של מכרזי המכירות הפומביות שלך או ליצור קשר עם משרד לוח הרישוי המקומי שלך.
  • אי זיהוי של רישיון מהסוג הנכון יכול להוביל אותך לקבל רישיון שלא יאפשר לך להפוך למכרז נדל"ן.
 2. 2
  בדוק באתר מועצת המכרזים דרישות רישוי. זו הדרך הטובה ביותר לגלות את הדרישות לקבלת רישיון המכרז הנדרש. אם אינך יכול למצוא את רשימת הקריטריונים באופן מקוון, פנה ישירות לרשות המכרזים המקומית ובקש רשימת קריטריונים הנחוצה לקבלת הרישיון.
 3. 3
  לעמוד בדרישות החינוך. ברוב השיפוט תצטרך לקבל הכשרה מיוחדת באקדמיה או במכללה למכירה פומבית כדי להפוך למכרז. במידת האפשר, עברו שיעורים במכון חינוך המתמחה או מציע קורסים להפוך למכרז נדל"ן.
  • מספר שעות האשראי והתוכן הספציפי של דרישות החינוך ישתנו ממקום למקום.
  • במהלך קבלת דרישותיך החינוכיות, תלמד כיצד להתקשר להצעות מחיר, לפתוח עסק במכירות פומביות ולשווק את שירותיך.
 4. 4
  ניגשים לבחינה של המכרזים. לפני שתוכל לקבל את הרישיון שלך, סביר להניח שתצטרך לגשת לבחינה בכתב על מנת לבדוק את הידע שלך בתהליך ובפרקטיקה של מכירה פומבית. צרו קשר עם הגוף הממשלתי שמנהל בחינות של מכרזים ביישוב שלכם כדי לקבוע את הבחינה.
  • לאחר שתזמנת את הבחינה, שאל את הרשות המנהלת (בדרך כלל מועצת המכרזים) כיצד תוכל ללמוד בצורה הטובה ביותר לבחינה. תחומי שיפוט רבים מציעים מדריכי לימוד באופן מקוון במטרה לסייע לבוחנים לבחון את הבחינה.
  • סקור כמה שיותר חומר לימודי בחינה בימים ובשבועות שקדמו למבחן.
  • יחד עם הבחינה, לרוב תצטרך להגיש אגרת בחינה. תשלום זה נע בדרך כלל בין 56 € ל -110 €
 5. 5
  מלא את בקשת הרישיון של המכרז. לאחר שעברת את הבחינה תוכל להגיש בקשה לרישיון המכרז. היישום בדרך כלל ידרוש תמלילים מהמוסד החינוכי שלך, הצהרת תמיכה של המכרז שתחתו למדו, ומידע זיהוי כמו שמך, מספר הטלפון וכו '.
  • בדרך כלל תוכל להשיג את בקשת רישיון המכרז ממועצת המכרזים המקומית שלך. פנה אליהם ישירות אם אינך יכול לאתר אותה באופן מקוון.
 6. 6
  ספק הוכחת זהות. לצד בקשתך, סביר להניח שתצטרך לכלול צורה כלשהי של זיהוי. צורות זיהוי קבילות משתנות ממקום למקום, אך בדרך כלל ניתן להשתמש בתצלום בגודל דרכון, בתעודת לידה, תעודת זהות או היתר אחר שהונפקו על ידי הממשלה, שטר שירות ציבורי, הצהרת חשבון בנק או דרכון.
  • יהיה עליך לספק את הוכחת הזהות שלך לרשות הרישוי של בעלי המכירות הפומביות שמנפיקה רישיונות מכרז.
 7. 7
  שלם את דמי העיבוד. דמי העיבוד נשלחים בדרך כלל לחבר המכרזים המקומי שלך יחד עם הבחינה שלך. סביר להניח שתצטרך לכתוב צ'ק או הזמנת כסף. האגרה משתנה מאוד ותלויה היכן אתה משיג את רישיון המכירה הפומבית, אך עליך לצפות לשלם בין 75 € ל -110 €
 8. 8
  הרשמו לקורסי השתלמות. יתכן שתצטרך ללמוד קורסים בהשתלמות על מנת לשמור על רישיון המכירה הפומבית. השיעורים הספציפיים שעליך לקחת ומשך הזמן שעליך להקדיש לקורסי השתלמות תלויים בדרישות המוצגות על ידי מועצת הרישוי המקומית שלך.
  • סביר להניח שתצטרך לקחת כשש עד עשר שעות השתלמות בשנה.
  • במקרים מסוימים, ייתכן שתוכל להשיג פטור מדרישות השתלמות על סמך משך הזמן בו החזקת רישיון מכרז או גילך.
לאחר השגת השכלה רלוונטית וקבלת ניסיון מעשי בתחום הנדל"ן
לאחר השגת השכלה רלוונטית וקבלת ניסיון מעשי בתחום הנדל"ן, יהיה עליכם לעבור את בחינת רישוי הנדל"ן.

חלק 2 מתוך 4: קבלת רישיון מקרקעין

 1. 1
  גלה איזה רישיון אתה זקוק. לא כל רישיונות הנדל"ן יאפשרו לך להפוך למכרז נדל"ן. לדוגמא, ביישובים מסוימים, תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך רישיון מתווך נדל"ן, אך לא תוכל לעבוד כמכרז נדל"ן אם יש לך רישיון מוכר נדל"ן. כדי לקבוע איזה רישיון אתה זקוק (אם קיים), פנה למועצת הרישוי המקומית של המכרזים.
 2. 2
  זהה את הקריטריונים הדרושים לרישיון. התהליך שבו אתה יכול לזהות כיצד להשיג את רישיון הנדל"ן שלך משתנה ממקום למקום. עם זאת, באופן כללי, המידע צריך להיות זמין באופן מקוון דרך רשות הנדל"ן של הממשלה המקומית שלך.
  • אם אינך מוצא רשימה של הקריטריונים שאתה צריך לעמוד בהם כדי לקבל רישיון נדל"ן באופן מקוון, פנה ישירות לרשות רישוי הנדל"ן המקומית שלך. בקש מרשות רישוי המקרקעין רשימה של הקריטריונים הדרושים לקבלת רישיון מקרקעין.
  • הדרישות אמנם משתנות ממקום למקום, אך דרישות התקן כוללות גיל 18 ומעלה, עמידה בתקנים החינוכיים, רישום פלילי נקי ובעלי ניסיון בעבודה רלוונטיים.
 3. 3
  קבל את ההשכלה הנדרשת לרישיון. התארים הספציפיים שמתאימים כמקובלים ביישוב שלך תלויים בחוקי רישוי הנדל"ן המקומיים שלך. לרוב תצטרך לקחת לפחות 90 שעות של הרצאות בכיתה, ובחלק מהשיפוטים תצטרך תואר של שנתיים או ארבע שנים בתחום רלוונטי.
  • השדות הרלוונטיים משתנים בהתאם ליישוב שלך. יתכן שתזדקק לתואר במימון, שיווק, נדל"ן או מינהל עסקים.
  • קורסים שתורמים את הדרישות החינוכיות קרובים לכסות מגוון רחב של נושאים רלוונטיים, לרבות עסקים, מימון, שמאות מקרקעין, דיני מקרקעין, וניהול, וחשבונאות.
  • כדי לזהות את התואר או התארים המזכים אותך כמועמד מקובל לרישוי, פנה לרשות רישוי הנדל"ן המקומית שלך.
 4. 4
  ניגש לבחינת רישוי נדל"ן. לאחר השגת השכלה רלוונטית וקבלת ניסיון מעשי בתחום הנדל"ן, יהיה עליכם לעבור את בחינת רישוי הנדל"ן. הבחינה תבדוק את הידע שלך אודות מכירת נדל"ן ושיטות עסקים. התוכן המדויק של הבדיקה ישתנה בהתאם ליישוב שלך.
  • גלה מידע נוסף על סוגי השאלות שאתה עשוי לראות בבחינה, על ידי פנייה אל לוח רישוי הנדל"ן המקומי שלך.
  • לוחות רישוי נדל"ן רבים מספקים מבחנים לדוגמה או חומרי לימוד באופן מקוון. נצלו את החומרים הללו אם הם קיימים.
  • השתמש בביצועים שלך במבחני דוגמה ובידע שלך על החומר במדריכי הלימוד כדי לזהות תחומי מכירת נדל"ן עליהם אתה צריך ללמוד עוד. התמקדו בתחומים אלו במפגשי הלימוד שלכם.
 5. 5
  הגש את בקשתך. לאחר שעברת את בחינת רישוי המקרקעין, תוכל סוף סוף להגיש את בקשתך לרישיון עצמו. הבקשה להגיש בקשה לרישיון נדל"ן צריכה להיות זמינה באופן מקוון דרך אתר רשות הרישוי הנדל"ן האזורי שלך.
  • יחד עם הבקשה, ייתכן שתצטרך להגיש תיעוד תומך המדגים את הישגך החינוכי, ניסיון בעבודה והזדהותך. לדוגמה, ייתכן שיהיה עליך להגיש דרכון, מכתב המלצה או תמיכה ממתווך נדל"ן מורשה, התמלילים האקדמיים שלך, מספר חודשי הצהרות בנק ו / או תעודת זהות עם תמונה שהונפקה על ידי הממשלה.
 6. 6
  שלם את העמלות הרלוונטיות. עמלות אלה מסתכמות בדרך כלל בכ -110 אירו. זה אמור לכסות את אגרת הרישיון, אגרת בדיקת הרקע ודמי טיפול בבקשה. צרו קשר עם רשות רישוי המקרקעין באזורכם לקבלת מידע אודות עלות אגרת הרישוי ואמצעי התשלום שהם מקבלים.
  • אם תגיש את הבקשה באופן אישי, אתה כנראה יכול לשלם את האגרה באופן אישי. אם תשלח את בקשת רישוי הנדל"ן בדואר, ככל הנראה תצטרך לכלול תשלום יחד עם הבקשה שלך.
תצטרך לזהות נכון את סוג הרישיון המדויק הדרוש כדי להפוך למכרז נדל"ן
לפני שתוכל להפוך למכרז נדל"ן, תצטרך לזהות נכון את סוג הרישיון המדויק הדרוש כדי להפוך למכרז נדל"ן.

חלק 3 מתוך 4: פיתוח המיומנויות הדרושות לכם

 1. 1
  הצטרף לארגון מקצועי. אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג ידע אודות הענף היא הצטרפות לארגון פומבי נדל"ן מקומי או לאומי. לחלופין (או בנוסף), תוכלו להצטרף לארגון של מתווכי נדל"ן או לארגון למכרזים.
  • כדי להצטרף לארגון כזה, עיין בקריטריונים לחברות שלהם באופן מקוון. לכל ארגון יש קריטריונים אחרים, לכן בדקו היטב את הדרישות הללו.
  • אם אתה חושב שאתה זכאי לחברות, שלח לארגון דוא"ל המביע את התעניינותך בהצטרפות או הירשם באופן מקוון.
 2. 2
  לפתח כישורי משא ומתן. מיומנויות משא ומתן חשובות מאוד עבור מכרזי הנדל"ן. כדי לפתח מיומנויות משא ומתן, למדו לברר מה הקונים שלכם רוצים. אם אף אחד לא מוכן לשלם עבור נכס בנקודת מחיר הפתיחה שלך, אל תפחד להוריד את מחיר הפתיחה כדי להתחיל בהצעת המחיר.
  • גם כאשר ההצעות מתחילות נמוכות, ההצעות יטפסו במהירות למחיר הרצוי המקורי שלך.
  • השתמש בתוספת הצעת מחיר סבירה. אם אתה מתחיל בנכס שממכר במכירה פומבית תמורת 74600 €, למשל, אתה יכול להגדיל ב 3730 € להצעה, אך לא להגדיל את ההצעות ב 37300 € או יותר.
 3. 3
  למד לעבוד בקהל. מפתים את המבקרים במכירות פומביות על ידי הדגשת האלמנטים הטובים של הנכס. בעת מכירה פומבית של נדל"ן, סביר להניח שהקונים שלך יחפשו נכס שאינו יקר מדי ובמצב טוב.
  • אם הנכס הוא בית, הדגישו את יופייה של השכונה ואת קרבתה לבתי ספר.
  • אם הנכס הוא אתר תעשייתי, הדגישו את מרחב הרחבה שלו וכל מכונות מותקנות שעשויות להימכר יחד עם הנכס.
  • השתמש בהפסקות קצרות בין כל הצעה להצעת תהליך ההצעה. לדוגמא, אם הנכס הוא 74600 €, אמור "74600 €! האם אני שומע 78400 €?" בקול נרגש ואנרגטי. התרגשות זו עלולה להיות מדבקת ולהפוך את צופי המכירות הפומביות להוטים יותר להציע.
אם אינך מוצא רשימה של הקריטריונים שאתה צריך לעמוד בהם כדי לקבל רישיון נדל"ן באופן מקוון
אם אינך מוצא רשימה של הקריטריונים שאתה צריך לעמוד בהם כדי לקבל רישיון נדל"ן באופן מקוון, פנה ישירות לרשות רישוי הנדל"ן המקומית שלך.

חלק 4 מתוך 4: הכנסת כף הרגל לדלת

 1. 1
  קבל מנטור. לאחר שתעמוד בדרישות החינוך הדרושות לרישיון המכרז שלך, יהיה עליך להשתמש בהכשרה שלך באופן מעשי על ידי עבודה תחת מכירה פומבית מנוסה. מצא מכרז שמוכן להכשיר אותך על ידי יצירת קשר עם מועצת הרישוי המקומית של המכירות הפומביות או ארגון המכרזים הארצי שלך. יתכן שתוכל ליצור קשר ישירות עם מכירה פומבית מורשית אם ברצונך להתאמן תחת אדם מסוים.
  • במידת האפשר, מנטור תחת מכירה פומבית המתמחה במכירות פומביות נדל"ן.
  • סביר להניח שתזדקק למנטור גם בעסקי הנדל"ן. צרו קשר עם ארגונים מקומיים או ארציים של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן ושאלו אם הם יכולים לעזור לחבר אתכם למנטור.
 2. 2
  לעשות התמחות. לאחר שמצאת מנטור בענף הנדל"ן ו / או המכירה הפומבית, אתה יכול להתחיל את ההתמחות או החניכות בהדרכתם. משך הזמן שאתה צריך לחניך תחת מכירה פומבית אחרת משתנה ממקום למקום. ייתכן שיהיה עליך להיות חניך עד שנתיים ויותר.
  • בתור חניך של מכירה פומבית, יהיה לך ניסיון מעשי במכירת פריטים או נכסים במכירה פומבית.
  • בעבודה כמתמחה בסוכנות נדל"ן תוכל לבדוק ולנהל משא ומתן על הלוואות נדל"ן, להשתתף בסיורי נכסים ולחקור הזדמנויות השקעה אפשריות.
  • ניתן לשלם תפקידים אלה או לא. חפש אחד שמציע שכר.
 3. 3
  למצוא עבודה. לאחר סיום ההתמחות וקבלת הרישיונות, אתה מוכן להתחיל את הקריירה שלך כמכרז נדל"ן. שאל את הרשת שלך - המדריכים, המורים והעמיתים שלך - לגבי הזדמנויות בעסקי מכרזי הנדל"ן. בנוסף, בדוק מודעות פרסום ולוחות עבודה באופן מקוון. בדוק את רשימות המשרות המפורסמות באתרים של כמה בתי מכירות פומביות נדל"ן באזורך וזיהוי משרות התואמות את מערך המיומנויות שלך.
  • אם אינך מוצא עסק של מכרזי נדל"ן שמוכן לקחת אותך לעסוק, חשוב לפתוח עסק משלך למכירה פומבית של נדל"ן.

טיפים

 • כדי להשיג עוד יותר ידע על התעשייה, חפש באינטרנט פורומים ובלוגים שבהם משתתפי מכירות פומביות נדל"ן חולקות מידע. שם תוכלו למצוא מידע אודות נוהלי עסקים, טכניקות שיווק ונושאים אחרים שעוסקים במכרזים נדל"ן.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail