איך למצוא סוכן נדל"ן טוב?

כדי למצוא סוכן נדל"ן טוב, התחל ביצירת רשימת מועמדים אפשריים שהם מקומיים ובעלי ניסיון של לפחות 5 שנים. לאחר מכן, בדוק באופן מקוון כדי לוודא שכל מועמד מורשה כראוי לפני שהוא מתקשר לקביעת ראיונות. במהלך כל ראיון, ודא כמה זמן הסוכן בעסק, באילו נכסים הם מכרו לאחרונה ובאילו אתרים מקוונים הם משתמשים כדי לרשום נכסים. אתה יכול גם לבקש רשימת הפניות וליצור קשר עם הלקוחות הקודמים שלהם אם אתה רוצה להתעמק קצת לפני שתקבל החלטה! לקבלת טיפים לאיתור דגלים אדומים, המשך לקרוא!

סוכן נדל"ן טוב רואה בעבודתם עבודה במשרה מלאה ויודע כי סופי שבוע וערבים יכולים להיות התקופות העמוסות ביותר
סוכן נדל"ן טוב רואה בעבודתם עבודה במשרה מלאה ויודע כי סופי שבוע וערבים יכולים להיות התקופות העמוסות ביותר.

בין אם אתם קונים או מוכרים נכס, סוכן נדל"ן איכותי הוא חיוני בכדי שהתהליך יתנהל בצורה חלקה. חפש סוכן עם תעודות והפניות מצוינות. נפגש עם קומץ סוכנים כדי לוודא שכל השאלות שיש לך נענו. היזהר מדגלים אדומים פוטנציאליים. סוכנים שגובים עלויות נמוכות מאוד או עובדים רק במשרה חלקית עשויים שלא להיות אמינים.

חלק 1 מתוך 3: מציאת סוכן עם האישורים הנכונים

 1. 1
  חפש מישהו שעושה לפחות 1 או 2 עסקאות בכל חודש. כאשר אתה בוחן את אישורי הסוכן, חפש מישהו שעובד במכירות, משא ומתן וחוזים לפחות חמש שנים, רצוי בניהול נדל"ן או ניהול נכסים. ניסיון של חמש שנים וזרם עסקאות קבוע פירושו שסוכן יכול להרגיש טוב את התהליך ויכול לעזור לך למצוא את העסקאות הטובות ביותר.
  • סוכנים עם פחות ניסיון יכולים עדיין להיות בחירה טובה אם הם מכירים אתכם ואת האזור היטב, במיוחד אם הם מפגינים מוסר עבודה נהדר וכישורי שירות לקוחות חזקים.
 2. 2
  מצא מישהו שעובד באזור שלך. על הסוכן שאתה עובד איתו לדעת את האזור בו אתה מחפש לקנות או למכור. סוכנים שגרים ועובדים באזור מגוריכם יהיו מודעים לשכונות ולמגמות הטובות ביותר ביחס למחירים. סוכן מקומי יידע גם פרטים קטנים, כמו היכן נמצאים בתי הספר הטובים ביותר, זמני נסיעה וכו '.
 3. 3
  בדוק את רישיון הסוכן. ברור שאתה רוצה סוכן שמורשה כראוי. על כל מדינה להחזיק רשימה מקוונת של סוכנים מורשים. בעת עריכת רשימת הסוכנים לפנות אליהם, ודא כי לכל סוכן שאתה מראיין יש רישיון חוקי לרכוש ולמכור נדל"ן במדינתך. אתה יכול גם לראות את שיעורי ההשתלמות שהם עוברים שיעזרו לך לדעת מה המיקוד שלהם.
  אם אתה קונה שמחפש בית עם סוכן של קונה
  אם אתה קונה שמחפש בית עם סוכן של קונה, אתה לא משלם ישירות לסוכן הנדל"ן שלך.
 4. 4
  חפש פרסים והצטיינות שיעזרו לך לצמצם את הבחירות שלך. בדוק באתר של נדל"ן וחדש את הפרסים, הצטיינות וסימני הכרה אחרים. דברים כמו פרס "מתווך השנה" יכולים להיות סימן לסוכן איכותי אשר עשוי לחרוג מצרכיך האישיים. עם זאת, שים לב שזה עשוי גם להצביע על מתווך עסוק מאוד שלא יכול להיות הבחירה הנכונה אם תרצה יותר תשומת לב אישית וייתכן שתצטרך לבסס את החלטתך על אינדיקטורים אחרים.
 5. 5
  בקש מפניות מחברים ובני משפחה. אם אתה מכיר מישהו שקנה או מכר בית לאחרונה, פנה אליו. חברים ובני משפחה עשויים לתת לך הערכות כנות לגבי ניסיונם עם סוכן מסוים.
  • עם זאת, היו זהירים לגבי בחירת סוכן בלבד מכיוון שחבר או בן משפחה המליץ עליהם. צרכי הנדל"ן שלך ומה שאתה מעוניין במתווך עשויים להיות שונים, אז וודא שאתה מבין מה היו יעדי החברים או המשפחה שלך ומה בדיוק הם אוהבים במתווך שלהם. שאל על כל התלבטויות שהאדם ממליץ גם על הסוכן. בדרך זו, תוכלו לקבל תחושה אם לסוכן יש פגמים משמעותיים שיהוו עבירה על עבורך.

חלק 2 מתוך 3: ראיון עם סוכני נדל"ן

 1. 1
  שאל כמה זמן הם בעסקים. כאשר מראיינים סוכן נדל"ן, אחת השאלות הראשונות שנשאלות היא כמה זמן הם מטפלים במכירות, חוזים ומשא ומתן ללקוחות. הם אמורים להיות מסוגלים לענות על השאלה במהירות ובדייקנות. זכרו, בעוד חמש שנות ניסיון הוא אידיאלי, מישהו עם פחות ניסיון שעונה אחרת על הצרכים שלכם עדיין עשוי לעבוד אם פיתחתם קשר טוב איתם.
  • שאל גם כמה זמן הסוכן עובד באזור שלך. אפילו יותר טוב, שאל אם הם גרים בקרבת האזור. סוכן עם ניסיון רב לא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר אם הוא לא מכיר את האזור הספציפי שלך.
 2. 2
  שאל אם הם עובדים לבד או בצוות. סוכנים שעובדים לבד הם הטובים ביותר אם אתה רוצה הרבה קשר אישי עם הסוכן. סוכנים שעובדים בצוות טובים אם אתה אוהב את הרעיון של מומחים לכל צעד. הסוכן שאתה שוכר עשוי להיות למעשה ראש צוות אשר יציג בפניך רכז עסקה, עוזר או סוכן קונה אשר יטפל בחלקים אלה של העסקה.
  • סוכנים שעובדים לבד נוטים יותר להעביר אותך בכל שלב בעצמם וסביר יותר שהם יגיעו לעתים קרובות בטלפון או אפילו באופן אישי.
 3. 3
  שאל על כל חופשות מתוכננות או התחייבויות אחרות. נדל"ן דורש לעיתים קרובות פעולה מהירה וזמן תגובה. אם למתווך מתוכננת חופשה בקרוב או התחייבות אחרת שעשויה להפריע לזמינותם, עליכם להחליט אם הדבר ישפיע על קנייה או מכירה של נכס. ודא שיש להם מישהו שיעזור לך אם תהיה להם היעדרות ממושכת.
  ייתכן שיש לך סוכן שעושה נדל"ן בצד
  אם סוכן לא עונה ב"שעות עבודה רגילות ", ייתכן שיש לך סוכן שעושה נדל"ן בצד.
 4. 4
  שאל על אילו נכסים אחרים הם מכרו. בנוסף לבדיקת נכסים נוכחיים באופן מקוון, בקש מהסוכן לכם כמה מהנכסים האחרים שהם מכרו. וודא שנכסים אלה דומים למה שאתה מחפש לקנות או למכור. חשוב לבחור סוכן שעובד עם הנכסים המתאימים לצרכים שלך. אם הסוכן רגיל לעבוד במחיר גבוה יותר או נמוך יותר, יתכן שהם לא מבינים גם את העסקה הספציפית שלך.
  • אם אתה מוכר בית, שאל היכן יופיע הבית. המקומות העיקריים שתצטרך להיות בהם נמצאים ב- MLS ובאתרים המקוונים הגדולים (Realtor.com, Zillow, Trulia וכו '...). אתרים אחרים, כולל האתר האישי של הסוכן אינם חשובים כל כך. כמו כן, היזהר מסוכן שרוצה להרחיק את הבית שלך מ- MLS מכל סיבה שהיא. אלא אם כן אתה מוכר בית יוקרתי, ה- MLS הוא המקום בו נמצאים רוב הקונים והסוכנים שלהם. בדרך כלל מוצעים רישומי "כיס" או דומים כאשר סוכן מעוניין לשווק את ביתכם תחילה ללקוחות המשקיעים שלהם או לאחרים בתיווך, אך הגבלת החשיפה היא כמעט אף פעם לא אפשרות טובה עבורכם כמוכרים.
 5. 5
  צרו קשר עם הלקוחות האחרונים שלהם. בקש רשימת הפניות לאחר פגישה עם סוכן. סוכן איכותי לא יהסס למסור לכם רשימת לקוחות אחרונים שתוכלו להתקשר אליהם כדי לשאול על החוויה שלהם. התקשר לכמה הפניות לכל סוכן שאתה מראיין כדי לוודא שיש לו ביקורות כוכבים. אל תכניס יותר מדי מלאי בביקורות מקוונות. רוב האנשים יתנו ביקורת של 5 כוכבים בתמורה לכרטיס מתנה של סטארבקס, וייתכן שביקורת רעה אחת לא תספר את כל הסיפור (שאל את הסוכן אם אתה מודאג).
 6. 6
  וודא שאתה מסתדר עם הסוכן. כימיה חשובה בנדל"ן. אם אתה עובד עם מישהו שאתה לא מסתדר איתו, זה יכול לגרום למתח מיותר בתהליך מלחיץ כבר. הקפד ללחוץ עם הסוכן ולהרגיש בנוח בנוכחותם.

חלק 3 מתוך 3: צפייה בדגלים אדומים

 1. 1
  הימנע מסוכנים שלא עונים לטלפון שלהם או מחזירים שיחות. טוב סוכן הנדל"ן רואה בעבודתם עבודה במשרה מלאה ויודע כי בסופי שבוע ובערבי יכולים להיות פעמים העמוסות. בנדל"ן, כל יום הוא "יום עסקים" ואם פריטים מכריעים עולים בערבים או בסופי שבוע, אתה זקוק לסוכן שאליו תוכל להגיע. סוכן שאינו זמין לאורך כל היום עשוי להיות לא האפשרות הטובה ביותר שלך.
  • אם סוכן לא עונה ב"שעות עבודה רגילות ", ייתכן שיש לך סוכן שעושה נדל"ן בצד. יתכן ש"עבודת היום "שלהם לא תאפשר להם לתת לכם את תשומת הלב הראויה לכם.
  • לעומת זאת, לסוכן שלא עונה לשיחות ערב או סוף שבוע, או גרוע מכך, יש דואר קולי המציין משהו לגבי "יום העסקים הבא", לא יכול להיות זמין כשאתה זקוק להם.
 2. 2
  התרחק מסוכנים שלא מכירים את האזור. אם סוכן לא עובד באזור שלך, או לא יכול לספק מידע בקלות על האזור, זה סימן רע. סוכן איכותי אמור להיות מסוגל לשקשק במהירות דברים כמו שכונות, טווחי מחירים כלליים, עסקים סמוכים וכו '. אם סוכן אינו יכול לספק פרטים ספציפיים על אזור, כדאי לך למצוא מישהו שיודע זאת טוב יותר.
  כדי למצוא סוכן נדל"ן טוב
  כדי למצוא סוכן נדל"ן טוב, התחל ביצירת רשימת מועמדים אפשריים שהם מקומיים ובעלי ניסיון של לפחות 5 שנים.
 3. 3
  בדוק שעמלות נמוכות יותר לא אומר פחות שירותים. העמלות האופייניות הן בדרך כלל בין חמישה לשבעה אחוזים. כאשר סוכן מציע עמלה נמוכה יותר, ודא שהם לא מציעים לך פחות שירות מאשר סוכנים שהוזמנו יותר. לפני חתימה על חוזה, ודא שכל ההבטחות שלהם בכתב.
  • בקנייה בדרך כלל אינך צריך לדאוג לעמלה מכיוון שהמוכר משלם בדרך כלל לשני הצדדים (קונה ומוכר), לכן התמקד במקום זאת בשירות לקוחות וידע חוזי.

טיפים

 • אם למתווך יש עוזר, זה יכול להיות שיהיה להם יותר זמן להתמקד בצרכים שלך ולא בניירת. עם זאת, וודא שהעוזר לא יבצע עבודות שאתה מצפה לבצע על ידי הסוכן שלך.

שאלות ותשובות

 • האם מומלץ להשתמש באותו סוכן כדי למכור את הבית שלך כמו גם לקנות בית?
  זה יכול להיות יתרון גדול מכיוון שלסוכן הרישום שלך יהיה את כל המידע הדרוש כדי לשמור על צד הקנייה של הבית החדש בצורה חלקה. הרבה סוכנים שיש להם מוכר שגם קונה איתם ינהלו משא ומתן על העמלה שלהם אחרת מכיוון שהם יקבלו תשלום משני הצדדים.
 • איך אוכל לקבל חוזה למשך 3 חודשים למכירת הבית שלי? קשה למצוא מישהו שמוכן לעבוד מספיק קשה בכדי לעשות זאת?
  משך הסכם הרישום הוא סחיר בינך לבין תיווך הנדל"ן. מכיוון שאתה הבעלים ואתה זה שמעסיק ומשלם, זו צריכה להיות ההחלטה שלך כמה זמן אתה רוצה להיות מוסכם. עם זאת, הקדיש זמן מספיק לשיווק הנכס שלך ולקבל לך מחיר טוב. אם המתווך שלך לא עושה כמוסכם או אם אינך מרוצה (ברור שמסיבות מוצקות לכך), תוכל תמיד לבטל או לסיים את הרישום שלך. יש סוכנים שמשעים רק את הרישום שלך בתקווה להחזיר את הרישום שלך. התעקש להפסיק אותו ולמצוא את הסוכן הנכון.
 • אני קונה בית ראשון. למה עלי לצפות ממתווך, מלבד למצוא לי בית?
  לרוכשי בתים ראשונים יש יתרונות מיוחדים בקניית בית. על הסוכן שלך להקדיש זמן לבדיקת אלה, צרכיך ורצונותיך, ולדון בחוסן הפיננסי שלך (מקדמה, הפקדת כסף, עלות הסגירה וכו '). נוסף על כך, עליכם לשקול ארנונה וביטוח דירה. ברגע שיהיה לך נוח, תועבר למתווך משכנתא אם עדיין אין לך כזה. לאחר שתקבל אישור מראש, יתחיל החיפוש אחר הבית המתאים ביותר לכלכלה ולצרכים שלך.
 • סוכן המתווכים שלי ממש דוחף. איך אוכל לדעת אם הם נמצאים רק בשביל הכסף?
  סוכן דוחף הוא בדרך כלל סימן רע. סוכן טוב ירצה שתהיה לך חוויה טובה בהשכרה מהם ויהיה מוכן לתת לך זמן לחשוב על זה.
 • איך אתה אומר לסוכן שאתה לא רוצה את שירותיו יותר?
  ספר להם בטלפון שאתה רוצה ללכת עם סוכן אחר. תודה להם על זמנם, אך הסבירו להם שזה פשוט לא מסתדר.
 • אני מחפש סוכן נדל"ן נהדר במחוז ברגן, ניו ג'רזי. איך אני מוצא מישהו מנוסה עם מגירה, מכיוון שאנחנו מוכרים וקונים?
  האפשרות הטובה ביותר שלך היא לבקש המלצה ממישהו שאתה מכיר. אפשרות נוספת היא להסתובב בקהילה שלך כדי לראות אילו סוכנים רשומים שלטי מכירה כדי שתוכל ליצור איתם קשר. אתה יכול גם לחפש סוכנים באופן מקוון. שאל את הסוכנים הפוטנציאליים שלך אם יש להם ניסיון בעבודה עם קונים שמוכרים גם בית. לבסוף, בקש מהם הפניות מלקוחות קודמים שעברו את אותו התהליך.
 • כמה עולה סוכן נדל"ן?
  אם אתה רושם את הנכס שלך, סוכן הרישום גובה עמלה באחוזים כדי לרשום, לשווק ולפרסם, להציג ולנהל משא ומתן בתהליך מכירת הבית שלך. אם אתה קונה שמחפש בית עם סוכן של קונה, אתה לא משלם ישירות לסוכן הנדל"ן שלך. הסוכן של הקונה מקבל את העמלה שלו באמצעות עסקת המוכר לקבלת קונה לביתו, המבוסס על האחוז שקבע סוכן הרישום.
שאלות ללא מענה
 • אני קונה בפעם הראשונה. האם עלי לקבל אישור מראש למשכנתא לפני שאתחיל לחפש בית?

תגובות (2)

 • connellydejuan
  מאוד אינפורמטיבי עם פרטים ברורים ותמציתיים!
 • kassandra27
  זה היה מאמר מאוד אינפורמטיבי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להקים שכר דירה לחוזה עצמו?
 2. איך להציע הצעה על בית?
 3. כיצד לקבוע את שווי השוק לביתך?
 4. איך מסננים דיירים?
 5. כיצד לחפש רשומות פינוי?
 6. כיצד לבדוק רקע עבור דייר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail