כיצד להגיש שעבוד?

להגשת שעבוד מכונאי, הודיעו לחייב מספר שבועות לפני כן כי בכוונתכם להגיש שעבוד אם לא תקבלו שכר. פנה לפקיד משרד בית המשפט המקומי כדי לברר אם למדינתך יש טופס ספציפי לכך. לאחר מכן, ערוך את תביעת השעבוד בהתאם לדרישות הפורמט של מדינתך, ולאחר מכן הגש את הניירת למשרד רשם הנכסים או לפקיד בית המשפט תוך 60 יום מרגע הודעת החייב. כדי ללמוד על הגשת שיעבוד שיפוט, המשך לקרוא!

הודיעו לחייב מספר שבועות לפני כן כי בכוונתכם להגיש שעבוד אם לא תקבלו שכר
להגשת שעבוד מכונאי, הודיעו לחייב מספר שבועות לפני כן כי בכוונתכם להגיש שעבוד אם לא תקבלו שכר.

שעבוד נותן לך זכות ברכוש או על זה כבטוחה לחוב שמישהו חייב לך בעוד שיש כמה סוגים שונים של שיעבודים, כיחיד שאתה מגיש כנראה שעבוד מכונאי או שעבוד שיפוט. שיעבודים של מכונאי מאפשרים לקבלנים לגבות כסף שהרוויחו בעבודות על ידי שעבוד הנכסים עליהם עבדו עד למימוש החוב. שיעבוד שיפוט מאפשר לכם להבטיח גביית פסק דין שניתן בבית המשפט בסיום תביעה.

שיטה 1 מתוך 2: הגשת עיקול מכונאות

 1. 1
  למצות את כל שאר האפשרויות. הגשת שעבוד היא הצהרה פומבית שמישהו לא שילם עבור עבודות קבלניות, והיא מהלך משפטי חזק. לפני שתקפצו ישר להחלטה שאתם רוצים להגיש שעבוד, דברו עם בעל הנכס ונסו להקים תוכנית אחרת.
  • היה ברור מראשית העבודה שתגיש שעבוד אם חובות לא נפרעו. במדינות מסוימות כגון וושינגטון יש טפסים שבהם תוכלו להשתמש כדי להודיע לבעלי נכסים על זכותכם להגיש שעבוד אם לא משלמים לכם. אתה יכול גם לייעץ לבעל נכס בזכותך להגיש שעבוד בחוזה שלך לעבודה.
  • אם בעל הנכס מסכים לתכנית תשלומים, וודא שיש לה תאריך יעד סביר וקבל את התוכנית בכתב. לדוגמא, אם סיימתם כמה עבודות במוסך הלקוח תמורת 1490 אירו, תוכלו לתכנן תוכנית תשלום בה הלקוח שלכם מסכים לשלם לכם 370 אירו לחודש בארבעת החודשים הבאים. ייתכן שתרצה לשכור עורך דין בשלב זה שיעזור לך לערוך הסכם.
  • תוכל גם לשקול להשתמש ביישוב סכסוכים חלופי. עם ADR, אתה והלקוח שלך חולקים את עלות שכירת המתווך הנייטרלי שיעזור לך להגיע לתוצאה שמסכמת הדדית. התהליך לרוב הוא פחות יריב, יעיל יותר וזול יותר מהגשת שעבוד. בבית המשפט המקומי שלך או באתר בית המשפט הממלכתי שלך עשויה להיות רשימה של משאבי ADR זמינים באזור שלך.
  • העסקת סוכנות לגביית חובות היא דרך נוספת להימנע מזמן והוצאות של מעורבות בתהליכים משפטיים פורמליים על ידי הגשת עיקול של מכונאי. סוכנויות גביית חובות מתמחות בהשבת חובות ויכולות להפעיל לחץ על הלקוח שלך מבלי שתצטרך לנקוט בצעדים משפטיים. אם תחליט ללכת בדרך זו, חפש ומצא סוכנות איסוף שיש לה מוניטין טוב ומתמחה בעבודה עם אנשים שעושים את אותו סוג העבודה שאתה עושה.
 2. 2
  ודא שהודעת ראשונית. מרבית המדינות דורשות ממך להודיע לחייב שתגיש שעבוד אם הוא לא משלם לך. בדרך כלל היית נותן הודעה זו בשבועות הראשונים לעבודה, לפני שהתשלום אפילו הופך לבעיה. אם לא תתן הודעה ראשונית, אתה עלול לאבד את זכותך להגיש שעבוד אם הלקוח שלך לא משלם.
  • מדינות מסוימות דורשות להשתמש בטופס ספציפי כדי להודיע. פנה לפקיד משרד המשפטים המקומי שלך כדי לברר אם למדינה שלך יש דרישות ספציפיות.

  הערה: ברוב המדינות, יש להודיע על כך מראש תוך 10 עד 20 יום מיום תחילת העבודה.

 3. 3
  בדוק את מועדי הגשת השעבוד של המדינה שלך. יש לך פרק זמן קצר בלבד לאחר שסיימת את העבודה להגשת שעבוד, ובמדינות מסוימות תקופה זו קצרה עד 60 יום.
  • תלוי איפה אתה גר, יתכן שלא תספיק למצות את כל האפשרויות האחרות לפני שתגיש שעבוד אם ברצונך לשמור על אפשרות זו. לדוגמא, בלואיזיאנה יש לך רק 60 יום מהיום שתסיים את העבודה להגשת שעבוד בגין אי תשלום. זה לא נותן לך הרבה זמן להמשיך בשיטות איסוף חלופיות. עם זאת, במיסיסיפי השכנה, יש לך שנה שלמה מיום הפירעון של החוב. זה נותן לך הרבה זמן לבחון אפשרויות תשלום אחרות עם הלקוח שלך.
 4. 4
  חקר את הנכס. כדי להגיש שעבוד על נכס, עליך לערוך חיפוש בכותרת על הנכס כדי להבטיח כי הלקוח שלך בבעלותו ולקבל את התיאור המשפטי המלא מהשטר. תהליך זה עשוי לעלות כמה מאות דולרים.
  • במדינות מסוימות כמו אילינוי, לקבלנים כלליים שמגישים עיקול לפני המועד האחרון יש עדיפות על כל שעבוד אחר בנכס, גם אם קודם כל נקבע משכנתא אחרת או שעבוד מתחרה.
  • שיעבודים אחרים על נכסים אשר יקבלו עדיפות על פני שלך עשויים לגרום לכך שגם אם תגיש תביעה ונמכר הנכס, לא תחזיר כסף והחוב יישאר ללא תשלום.

  טיפ: אם יש נושים אחרים שיש להם שיעבודים על הנכס, כדאי לשקול להתייעץ עם עורך דין כדי לייעץ לך כיצד עדיפות הלוואות אלו מוגדרות באופן חוקי והאם עליך לנקוט באמצעי גבייה חלופיים.

  כיצד אוכל להגיש שעבוד נגד חברה לעבודה שלמה
  כיצד אוכל להגיש שעבוד נגד חברה לעבודה שלמה?
 5. 5
  הכן את שיעבודך. שעבוד הוא בדרך כלל מסמך של עמוד אחד עם מידע על הנושה, החייב והנכס. ברוב המדינות יש למלא טפסים ספציפיים של בית משפט.
  • לדוגמה, קליפורניה דורשת טופס תביעה על שעבוד וכן הודעה ותצהיר. אתה יכול ללמוד את דרישות המדינה שלך על ידי פנייה לפקיד בית המשפט המקומי שלך.
  • בדוק את דרישות העיצוב של המחוז שבו אתה מגיש את העיקול, מכיוון שלמחוזות רבים יש כללים נוקשים המסדירים את גודל הנייר, את השוליים ואת הגופן של הטקסט. אם לא תקפיד על כללים אלה, המשרד ידחה את העיקול שלך.
  • סוג המידע הנדרש בשעבוד משתנה גם ממדינה למדינה, אך בדרך כלל כולל את שמך וכתובתך, שם וכתובת הלקוח שלך, סכום הכסף המגיע לך, תיאור סוג העבודה או השירותים שביצעת., ומיקום הנכס.
  • וודא שכללת את כל המידע הדרוש, או שהשעבוד שלך לא יהיה טוב. לדוגמא, אם אתה מציב שעבוד על נכסי מקרקעין, רוב המדינות דורשות תיאור רכוש חוקי כמו זה שבשטר, ולא רק כתובת רחוב.
 6. 6
  הגש את העיקול שלך. יש להגיש את השעבוד שלך במשרד רושם הנכסים או בפקיד בית המשפט. כל מדינה מייעדת משרד ספציפי לקבל תביעות של שעבודים של מכונאים, אז וודאו שיש לכם את המשרד הנכון.
  • אם אתה תובע שעבוד על נכסי מקרקעין, יש להגישו במשרד המקליט של המחוז שבו נמצא הנכס.
  • צפה לשלם דמי הגשה בין 19 € ל 37 € בהתאם למיקום בו אתה מגיש.
  • למרות שלעתים קרובות אתה יכול להגיש את השעבוד שלך בדואר למשרד, ייתכן שתרצה למסור אותו באופן אישי. במשרדים רבים יש צבר בתיקים בדואר, כך שזה חשוב במיוחד אם אתה מגיש קרוב למועד האחרון. בנוסף, הגשה אישית פירושה שאם יש משהו לא בסדר בשעבוד שלך, תוכל לברר זאת ולתקן זאת באופן מיידי.
 7. 7
  הודע לכל הצדדים הדרושים. ברוב המדינות עליך להודיע לבעל הנכס מיד לאחר הגשת העיקול. יש מדינות שדורשות קבלת הודעה גם על צדדים נוספים, כמו בעלי שעבוד אחרים. אתה יכול לברר למי יש להודיע כאשר אתה מגיש את העיקול.

  במקרים רבים, בעל הנכס יקבע סידורים לתשלום החוב זמן קצר לאחר שקיבל הודעה שהגשת שעבוד.

 8. 8
  אכוף את העיקול שלך. אם החייב עדיין לא משלם לאחר שהגשת את העיקול, עליך לאכוף את העיקול על ידי הגשת תביעה לעיקול תוך פרק זמן מסוים, בדרך כלל שנה.
  • תביעת העיקול גורמת למכירת הנכס. תמורת המכירה משמשת להשבחת שיעבודים על הנכס.
  • הקפד לבדוק את חוק המדינה שלך כדי לראות מהי תקופת האכיפה שלך. לאחר שתקופת האכיפה נגמרה, פג תוקף העיקול שלך ואין לו ערך. בחלק מהמדינות יש תקופות אכיפה קצרות במיוחד. לדוגמה, בקליפורניה יש לך רק 90 יום להגיש תביעה לאחר הגשת העיקול שלך.
  • מכיוון שהגשת תביעה לעיקול כרוכה בהגשת תלונה רשמית בבית המשפט ובעקבות כללי בית המשפט, עליכם לשקול להעסיק עורך דין המתמחה בעיקולים או באכיפת שעבודים של מכונאים.

שיטה 2 מתוך 2: הגשת עיקול שיפוט

 1. 1
  הבן אם אתה זכאי להגיש שיעבוד שיפוט. אתה יכול להגיש שעבוד פסק דין רק לאחר שזכית בפסק דין בבית משפט בבית משפט אזרחי. שיעבוד השיפוט מאפשר לך למכור את הרכוש הריאלי או האישי הכפוף לשעבוד ולהשתמש בכסף זה כדי לספק את החוב המגיע לך.

  הערה: שעבוד פסק דין אינו מבטיח תשלום פסק דין. העיקול מתחבר לרכוש הריאלי או האישי של החייב, ומודיע לקונים פוטנציאליים כי שם הנכס אינו ברור. אם אתה מציב שעבוד שיפוט על נכסיו של מישהו, יש סיכוי שלא תקבל את כספך עד שאותו אדם יחליט למכור את הנכס.

 2. 2
  למד את הכללים לשעבוד שיפוט במדינתך. במדינות שונות יש נהלים שונים להשגת שיעבולי שיפוט ולקיומם. אם אינך מכיר את הכללים האלה אתה עלול לגרום לתוקף העיקול שלך.
  • באופן כללי, אתה יכול להציב שעבוד רק על רכוש אישי שנמצא במדינה בה הושג פסק הדין.
  • השעבוד טוב רק לפרק זמן מסוים. לדוגמא, במדינות כמו קליפורניה ואריזונה, העיקול שלך טוב למשך חמש שנים, אך הוא עשוי לחדש אם לא קיבלת שכר בזמן זה.
  • אם החייב מוכר או מעביר את הנכס בזמן שהשעבוד בתוקף, שעבוד השיפוט נשאר על הנכס עד ששולם הנושה במלואו.
  כיצד אוכל להגיש שעבוד כנגד מישהו כאשר יש לי שטר חוב לבית כבטוחה והוא לא החזיר את ההלוואה
  כיצד אוכל להגיש שעבוד כנגד מישהו כאשר יש לי שטר חוב לבית כבטוחה והוא לא החזיר את ההלוואה?
 3. 3
  נסח את המסמכים הרלוונטיים. אם אתה זכאי להגיש שיעבוד שיפוט, גלה אילו מסמכים אתה צריך להגיש, היכן אתה צריך להגיש אותם, ואילו אגרות יחויבו.
  • בחלק מהמדינות יש טופס שתוכל למלא. לדוגמא, אם ברצונך להגיש שעבוד בקליפורניה על רכוש אישי כמו מכונית או סירה, היית ממלא "הודעת שעבוד שיפוט, טופס JL-1" ומגיש אותה למזכיר המדינה בקליפורניה. אם היית רוצה להציב שעבוד על נכסי מקרקעין, לעומת זאת, היית ממלא ומקליט טופס "תקציר של פסק דין לתביעות אזרחיות וקטנות " במשרד רשמת המחוז.
  • במדינות מסוימות, כגון אריזונה, על שעבודכם להיות מלווה בעותק מאושר של פסק הדין שלכם. ניתן לקבל עותק מאושר בתשלום ממשרד הפקיד בבית המשפט בו הוענקה לך פסק הדין.
 4. 4
  הגש את המסמכים שלך. היכן אתה מגיש את המסמכים שלך תלוי היכן הנכס ממוקם והאם אתה מצרף את העיקול שלך לרכוש אמיתי או אישי. לכל מדינה כללי הגשה שונים, ואותה מדינה עשויה להחזיק משרדים ונהלים נפרדים לרכוש אמיתי ואישי.

  הערה: בדרך כלל תוכל לשלוח את המסמכים שלך למשרד הנכון יחד עם האגרה להגשתם, אך בדומה לשעבוד המכונאי יתכן והאינטרס שלך יהיה להגיש אותם באופן אישי כדי שתדע שהשעבון נרשם ותוכל לתקן כל פגמים בטפסים שלך באופן מיידי.

 5. 5
  המתן לחייב שיספק את פסק הדין. שיעבוד פסק דין אינו מבטיח את תשלום החוב. במקום זאת, אתה צריך לחכות עד שהחייב ימכור את הנכס. אם הקונה רוצה כותרת ברורה, היא תתעקש על החייב לקיים את פסק הדין לפני שתשלים את רכישתה.
  • אמנם אין חוק המחייב סילוק שיעבודים לפני מכירת הנכס, אך ברוב המקרים קונים פוטנציאליים רוצים כותרת ברורה, ולא נכס המשועבד בחובות של מישהו אחר.
  • במדינות מסוימות כגון קליפורניה, אם החייב משלם את פסק הדין, עליכם להסיר את העיקול על ידי הגשת טופס לבית המשפט אשר מכיר בסיפוק פסק הדין.
 6. 6
  לרדוף אחר אפשרויות להשבת החוב. אם החייב עדיין לא משלם, עומדות לרשותך אפשרויות משפטיות אחרות לגבות את החוב, כגון קישוטי שכר או היטל בנק. שוחח עם עורך דין לגבייה כדי לקבל מושג טוב יותר על האפשרויות הקיימות במדינתך.

אזהרות

 • במדינות מסוימות, קבלני משנה אינם רשאים להגיש שיעבודים ללא אישור הקבלן הראשי. מדינות אחרות מאפשרות גם לקבלנים המורשים כראוי במדינה להגיש שיעבודים במדינה זו.
  אם אתה זכאי להגיש שעבוד פסק דין
  אם אתה זכאי להגיש שעבוד פסק דין, בדוק אילו מסמכים עליך להגיש, היכן עליך להגישם ואילו אגרות יחויבו.
 • בכמה מדינות, אם אתה זוכה בתביעה, נוצר אוטומטית שעבוד שיפוט וצורף לכל נכס שבעל החייב במדינה.
 • מכיוון שאינך יכול לכפות מכירת נכס אם יש לך עיקול שיפוט, ייתכן שייקח זמן רב עד לקבל את כספיך. בנוסף, אם הבעלים מגיש בקשה לפשיטת רגל, יתכן שיעבוד שלך יימחק לחלוטין.
 • מרבית המדינות מספקות לבעלי בתים פטור מהבית על ההון העצמי במגוריהן הראשית אם הנכס נמכר לתשלום משכנתאות מעוקלות או שיעבודים אחרים. זה יכול להגביל את היכולת שלך להשיג את הכסף שלך אם אתה מגיש את העיקול למגורים הראשיים של בעל הנכס.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לגבות פסק דין במסצ'וסטס?
  על הצד השני לשלם לך, מכיוון שהם נדרשים על פי החוק לשלם לך את הכסף המגיע לך. בית המשפט לא נותן לך את הכסף.
 • אם אדם לווה ממני ולא מחזיר לי, האם אוכל להגיש נגדם פסק דין?
  התשובה לכך תלויה, אם הם לוו כסף וזה היה סכום גדול באמת, אז אולי כן. מה הם שאלו צריך להיות ספציפי יותר כדי שתתענה תשובה ראויה.
 • איך אני אוסף כסף עבור עבודה וחומרים ששילמתי עליהם והבטחתי לחזור?
  בשעבוד מכניקה, אם אתה איש מקצוע מורשה ויש לך מסמכים תומכים לחיבור העלות והעבודה שלך ו / או עד שיעזור לך בשיפור הבית.
 • האם סוחר רכב שהחללתי בהלוואה יכול להציב שעבוד על מכונית אחרת שבבעלותי?
  כן. זה נקרא שיעבוד שיפוט. הם יכולים להיות מונחים עליכם במקרים של אי יכולת לשלם למישהו בגין נזקים או פעולות שגויות.
 • אם השאלתי את חברתה 44800 יורו, ועד היום היא עדיין מסרבת להחזיר לי משהו. מהן האפשרויות שלי?
  זה תלוי כמה זמן הלווית לה את הכסף ואם משיכת מסמכים וחבר שלך חייב להיות בתלושי פיקדון או בתלוש. גם כאשר הלכת לבנק עם חברך להפקיד את הלוואת 60K ולשלם את החוב, יש לתעד אותו בפירוט.
 • מה אני יכול לעשות לגבי דייר שנטש הרבה פריטים בבית?
  אני גר ברשות הפלסטינית והיה לי המצב הזה. פניתי לשופט המחוזי, הוא אמר לשלוח לדייר מכתב רשום בו צוין כמה זמן עליו להשיג את רכושו או להפקיע את החפצים. הדייר שלי הגיע להשיג את הרכוש שלו ביום האחרון.
 • כמה זמן נמשך שעבוד מכונאי?
  זה נמשך 90 יום. אם לא מוגשת תביעה נגד בעל הנכס לעקל את השעבוד בתוך פרק זמן זה, שעבוד המכונאות "יפוג". אז אמנם השעבוד המכונאי עשוי להיות עדיין ברשומה ציבורית, מכיוון שהוא הוקלט קודם לכן ולא נתבעתם תוך 90 יום מרגע ההקלטה שלו, סביר להניח שתוקף העיקול פג.
 • האם אוכל להגיש שעבוד נגד מגרש גולף עבור דמי חבר אם המסלול עובר למכירה פומבית?
  יתכן. התייעץ עם עורך דין כדי להיות בטוח. יהיה עליך לתבוע, לקבל פסק דין, ואז להגיש את פסק הדין כשעבוד על מסלול הגולף לפני שהוא נמכר במכירה פומבית. עורך דין חכם אמור להיות מסוגל לעכב גם את המכרז.
 • יש לי את הסירה שלי מוטלת במשך כמה חודשים בנמל הזה. שילמתי שכר דירה בחודש הראשון ובחודש שעבר כשעברתי לגור. עכשיו מנהל הנמל אומר שאני צריך לעזוב בלי לתת לי התראה שלושים יום, ומאיים להשעבט את הסירה שלי. האם ניתן לעשות זאת?
  לא, למעשה, אתה יכול לשעבד אותו אם היה לך הסכם חוזי והוא ברירת מחדל בהסכם זה, במיוחד מבלי לתת לך 30 יום להתפנות.
 • האם אוכל להגיש שעבוד על בית הנאמן על שירותי מטפל ללא תשלום?
  כל עוד היה לך חוזה והחוזה הזה הופר. (לא משלמים, לא נותנים את מה שהובטח בחוזה וכו ') אם הם שברו אותו הם שברו אותו, ובוודאי שתעשה זאת. השעבוד כלומר, לא להפר את החוזה.
שאלות ללא מענה
 • מה אני יכול לעשות אם הוגש שעבוד על הנכס שלי?
 • כיצד אוכל להגיש שעבוד נגד חברה לעבודה שלמה?
 • כיצד יינתן לאדם מקליפורניה "אג"ח הון בלבד" במרילנד וכמה זה יעלה?
 • כיצד אוכל להגיש שעבוד כנגד מישהו כאשר יש לי שטר חוב לבית כבטוחה והוא לא החזיר את ההלוואה?
 • האם אני זכאי להפקדה בתום לב של 3,70000 € והמסמך מציין אם מסיבה כלשהי הלקוח נסוג?

תגובות (11)

 • bakerian
  זה עזר לי להתחיל את התהליך. אני עובד בשתי מדינות ואני יודע שעכשיו יש להם חוקים מאוד שונים לגבי שיעבודים מכניים.
 • xschumm
  אהבתי מאוד את התמונות המצוירות עם הנושאים הנלווים. חיפשתי לקבל תשובות במהירות וזה עזר. כמו כן, האזכור שמדינות מסוימות דורשות צורות שונות וכו 'הועיל.
 • delphiabechtela
  מאמר זה בוויקי היה אינפורמטיבי. הוא נתן הוראות מפורטות כיצד להגיש עיקול שיפוט על נכס. ההוראות ממוספרות ונכתבו בפורמט קל לעקוב.
 • jmurazik
  כל זה עזר, אבל יידע בוודאות לאחר שנענה על שאלתי. תודה.
 • paxton86
  עזרה גדולה, תודות חבורות.
 • gross
  זה עזר ללמוד שקיימים שיעבודים לשיפוט אזרחי לאנשים שאינם עסקיים.
 • fmarvin
  זה נותן לי מושג מאיפה להתחיל.
 • wwaelchi
  מישהו נתן לנו בית וקרקע, אבל עכשיו מסרב לחתום על המעשה ועל התואר.
 • rogerslayla
  עזר לי להבין מה זה שעבוד ואיך להגיש שעבוד. עזר לי גם להבין שישנן דרכים אחרות לגבות את החוב המגיע לי. כעת עלי לחפש את כללי השעבוד במדינה בה אני גר, יחד עם הניירת הדרושה להשגת שעבוד או לבחור להשתמש בבוררות כדי ליישב את הסכסוך שלי עם האדם.
 • jadejackson
  אני אוהב את האתר הזה, עוזר לי מאוד עם דברים שאין לי שום ניסיון איתם. עבודה נהדרת חבר'ה!
 • bethel85
  תשובות טובות וחינוכיות לשאלות קשות. אתר טוב, המשך כך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לרכוש רכוש נטוש?
 2. כיצד לפנות דייר ללא הסכם שכירות?
 3. איך להתכופף ברכוש נטוש?
 4. כיצד ניתן לקבל תיאור חוקי של רכוש?
 5. איך להוסיף מישהו לתואר הבית שלך?
 6. כיצד לבטל חוזה למעשה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail