כיצד לפתוח עסק של סוכנויות איסוף?

אם אתה חושב להקים סוכנות איסוף משלך, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת. תזדקק לניסיון בעבודה בגביית חובות לפני שתפתח עסק משלך, שכן הלוגיסטיקה והתקנות עלולות להסתבך. בנוסף, תזדקק לרקע במימון או היכרות עם חוקי גביית חובות. כדי לנהל סוכנות איסוף, יהיה עליכם להיות טובים בהתמודדות עם לחץ, בתקשורת עם לקוחות ובהרמת משאות כבדים. יהיה עליך לנסח תוכנית עסקית כדי להבין כיצד תממן וארגן את העסק. לאחר מכן, אבטח את כל הרישיונות הדרושים, ביטוח, וערב ערבות עבור המדינה שלך. יהיה עליך לרכוש גם רכב, ציוד משרדי וכל ציוד אחר שתצטרך עבור סוכנות האיסוף שלך. לקבלת טיפים נוספים, כולל כיצד לשווק את סוכנות האיסוף החדשה שלך, המשך לקרוא!

ייתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין אילו חוקים ותקנות אתה צריך לדעת בכדי להקים סוכנות לגביית חובות
ייתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין אילו חוקים ותקנות אתה צריך לדעת בכדי להקים סוכנות לגביית חובות.

אם אתה מעוניין במימון ו / או בעל ניסיון בחיוב או בגביית חובות, ייתכן שאתה שוקל לפתוח עסק לגביית חובות משלך. גובה חוב גובה מחברה אחרת אחוז קבוע מראש מהחובות העומדים לחובות לקוחות העסק. גובי חובות משרתים תעשיות רבות כולל רופאים ובתי חולים, בנקים, חברות כרטיסי אשראי, חנויות קמעונאיות ומשרדי ממשלה. אם אתה לוקח את הזמן כדי לקבוע את היכולת שלך לנהל סוכנות גבייה מצליחה ואז להקים את החברה שלך בחשיבה, אתה יכול להתחיל להרוויח כסף כגובה חובות.

חלק 1 מתוך 3: קביעת הכדאיות העסקית שלך

 1. 1
  הכירו את עצמכם עם שירותי גביית חובות. לפני שתתחיל לשקול ברצינות אם ברצונך להקים סוכנות לגביית חובות, התוודע לענף. זה יכול לעזור לך לקבל החלטה מושכלת האם זו העבודה הנכונה עבורך או לא.
  • ענף גביית החובות באירופה הוא כוח כלכלי עצום: מדי שנה גובות סוכנויות כ 37- מיליארד יורו בסך הכל, וממנו הם מרוויחים עמלה ועמלות מעל 7,50 אירו.
  • אחוז ההצלחה של סוכנויות הגבייה יכול להיות תלוי באופן משמעותי בהכרת השכלה וניסיון מקצועי בענף.
 2. 2
  העריך את היכולות שלך לגבות חובות ולנהל עסק. לפני שתתחיל לתכנן הקמת סוכנות לגביית חובות, ראשית עליך להעריך בכנות את יכולותיך לא רק לנהל עסק, אלא גם לגבות חובות. ראייה אובייקטיבית של כישוריך יכולה לעזור לך להחליט אם גביית חובות היא האופציה הנכונה עבורך.
  • ניסיון מעשי באשראי וגבייה הוא חובה לנהל סוכנות גביית חובות מצליחה.
  • יתכן שתצטרך לקבל השכלה נוספת במימון, אשראי, גביית חובות וכן ניסיון מעשי לפני שתוכל להתחיל. זה יכול לעזור לעסק שלך להצליח יותר.
 3. 3
  חשוב כיצד להיות גובה חובות ישתלב בסגנון החיים שלך. הידיעה אם הדרישות הזמן, הרגשי והפיזי של להיות בעל עסק ומקצוען גבייה משתלבות בסגנון החיים שלך אם לא ברצונך להפעיל סוכנות מצליחה. שקול את השאלות הבאות כדי לראות אם להיות גובה חוב זו הבחירה הנכונה עבורך.
  • האם אתה מסוגל להתמודד עם הדרישות הפיזיות? קיום סוכנות איסוף עשוי לדרוש ממך לשבת או לעמוד על הרגליים במשך תקופות זמן ארוכות. יתכן שתצטרך להרים ציוד משרדי כבד מדי פעם. אתה צריך להיות מוכן להשקיע לפחות 10-12 ליום ושישה ימים בשבוע לפיתוח העסק שלך.
  • האם אתה מסוגל להתמודד עם הדרישות הרגשיות? הצורך לדרוש תשלום מלקוחות עסק אחר יכול לרוקן. יתכן שתצטרך לבקש מאנשים ללא כסף או מצבים רפואיים חמורים לשלם, או שתצטרך להתמודד עם אנשים לוחמים.
  • תחשוב אם להיות גובה חובות מתאים לאישיות שלך. ניהול לקוחות הוא חלק משמעותי בתפקיד ואם אתה לא אוהב לעבוד עם אנשים, יתכן שזו לא הבחירה הנכונה עבורך.
  • האם אתה מסוגל לעמוד בדרישות המדינה והפדרליות להיות גובה חובות? ברוב המדינות יש חוקים ספציפיים בנושא דרישות חוב, רישוי וחשבון אמון לגובי חובות.
 4. 4
  בדוק אם גביית חובות עונה על צרכיך הכספיים. גובה חובות מרוויח בממוצע כ- 28400 € לשנה, כולל שכר בסיס ועמלות. סכום זה יכול להשתנות בהתאם ללקוחות שלך ואם הסוכנות שלך היא חלק מזיכיון או בבעלות עצמאית. המשך בתוכניות שלך רק אם השכר הממוצע ומטה עונה על הצרכים הכספיים שלך.
  • זכור כי תצטרך לשלם מיסים ושכר טרחה אחר עבור העסק שלך וכי תקורה שנתית כגון איגרות חוב וביטוח, שכר וציוד משרדי.
חשוב ללמוד חוקי גביית חובות פדרליים וממלכתיים
לפני שתוכל להתחיל את העסק שלך, חשוב ללמוד חוקי גביית חובות פדרליים וממלכתיים.

חלק 2 מתוך 3: הקמת סוכנות גביית החובות שלך

 1. 1
  למד חוקים לגביית חובות. לפני שתוכל להתחיל את העסק שלך, חשוב ללמוד חוקי גביית חובות פדרליים וממלכתיים. אלה מסדירים כיצד ניתן לגבות חובות מאנשים פרטיים ועסקים ועלולים להשפיע על סוג הסוכנות שאתה מקים.
  • יהיה עליך לדעת על חוקים כגון יריד גביית חובות חוק ההגבלים, The חוק דיווח אשראי הוגן, הטלטלות ביטוח בריאות ואחריות Act, וחוק Gramm-Leach-Bliley. יהיה עליך לדעת גם על חוקי פשיטת רגל.
  • ייתכן שתרצה להתייעץ עם עורך דין אילו חוקים ותקנות אתה צריך לדעת בכדי להקים סוכנות לגביית חובות.
  • שקול לקבל השכלה נוספת בנושא גביית חובות מאגודות מקצועיות או מאוניברסיטה מקומית כדי לעזור לך להבין תקנות וניהול עסק.
 2. 2
  כתוב תוכניות עסקיות לטווח קצר וארוך. כתוב תוכניות מפורטות לטווח הקצר והארוך להנחיית סוכנות האיסוף שלך. זה חשוב כדי לסייע בפיתוח העסק שלך ולהתאים לכל מקרה, כמו מחלה או תביעה. יכול להיות גם חשוב להראות לכל רשויות מקומיות או מממנים.
  • היה מפורט ככל האפשר בתוכנית שלך, תוך התחשבות בכל היבט של היותך סוכנות גבייה. ציין את בעל הרשימה ואת אחריות העובדים. צור רשימת עבודה של שירותים ועמלות שתוכל להתאים לביקוש. לסיום, הקפד לחשב את העלויות שתצטרך לקחת על עצמך עבור אספקה ושכר.
 3. 3
  צור תוכניות ספציפיות לגביית חובות. יצירת תוכנית ספציפית לאופן הגבייה של חובות היא חלק בלתי נפרד מקיום סוכנות מצליחה שתוכלו לשלב בתוכנית העסקית הכללית שלכם. תוכניות אלה יכולות לעזור לך לחשוב על כל היבט של העסק היומיומי שלך, אך גם עשויות לסייע במשיכת לקוחות ולגיטימציה שלך לבנקים ועסקים אחרים.
  • לדוגמה, יהיה עליך לכלול מידע על אופן הגדרת חשבונות חדשים וניטור הפעילות בחשבונות שוטפים, כמו למשל עם מערכת מחשב המציגה מידע כאשר אתה מתקשר או כותב חייב.
  • אתה צריך שיהיה לך מודול חשבונאות לקוח שיכול לתת לך מידע על חשבונות שהופנו אליך על ידי כל נושה וההצלחה בשחזור חשבונות. זה יכול לעזור לך לראות אילו לקוחות באמת מפיקים רווח לסוכנות שלך.
  • תזדקק גם למידע על אופן אחסון הנתונים הכספיים, האישיים ובמקרים מסוימים בריאותיים רגישים.
 4. 4
  התחל את העסק שלך. עליכם ליצור ישות משפטית לפני שתוכלו להתחיל לגבות חובות. התחל את העסק שלך כישות משפטית מול הרשויות הפדרליות והמדינה המתאימות. בעל רישיונות מתאימים, ומבנה החיוב והתשלום, יכול לעזור להראות ללקוחות ולמממנים פוטנציאליים שאתה איש עסקים רציני.
  • אם יש לך שאלות, התייעץ עם מינהל העסקים הקטנים, שהוקם במטרה לעזור לחברות קטנות יותר. תוכל גם להתייעץ עם האגודה למקצוענים בתחום האשראי והגבייה בכתובת www.acainternational.org.
  • הקפד לרשום את העסק שלך בשירות המס הכנסה (IRS) או ברשויות מס אחרות.
  • ייתכן שתרצה להעסיק רואה חשבון מקומי שיעזור לך לנווט בצד הפיננסי של העסק שלך, החל מהרישום למס הכנסה וכלה בתקצוב.
 5. 5
  השג רישיונות נכונים, ערבות התחייבות וביטוח. החוקים הפדרליים והמדיניים חלים על גביית חובות ותצטרך רישיונות וביטוח ספציפיים כדי להקים את הסוכנות שלך. פנה לרשויות המקומיות לפני שתפתח את העסק שלך ואז השג רישיונות, אישורים וביטוחים הנדרשים על פי החוק להפעלת סוכנות הגבייה שלך.
  • ישנם חוקים ספציפיים באירופה ובמדינות ספציפיות לפיהם סוכנות האיסוף שלך תהיה כפופה. התקנות משתנות ממדינה למדינה.
  • ברוב המדינות יש חוקים המחייבים את גובי החובות ברישוי והתחברות ספציפיים לפני שהם יכולים להתחיל עסקים. בנוסף, לרובם יש דרישות חשבון אמון.
  • אם אין לך רישיונות מתאימים, אגרות חוב או אחריות אמון יכול לפתוח אותך ואת העסק שלך באחריות ניכרת.
  • מינהל העסקים הקטנים יכול לעזור אם יש לך שאלות. אתה יכול גם להתייעץ עם האגודה למקצוענים בתחום האשראי והגבייה.
  • דאגו לקבל ביטוח שיכסה את הנכסים והאחריות הכללית שלכם.
 6. 6
  הגש בקשה למימון במידת הצורך. רוב סוכנויות הגבייה נכשלות מכיוון שאין להן מספיק כספים. הגש בקשה למימון בבנק מקומי לצורך מימון כדי להקים את העסק ולהעביר אותך בחצי השנה הראשונה.
  • חשוב שתהיה תוכנית עסקית מפותחת שתציג פיננסים או לקוחות פוטנציאליים. בנוסף, קיום היישות המשפטית והרישיונות המתאימים יכול לסייע בלגיטימציה לך ולעסק שלך לבנקים.
  • תרצה לקחת בחשבון את שיעור ההתאוששות הממוצע של ענף הגבייה של 19,4%. זה יעזור לך לאמוד את הרווח בהכנסות ברוטו, שתצטרך בעת הגשת בקשה למימון.
 7. 7
  מצא מנטור עבורך ועבור העסק שלך. חפש מנטור מנוסה שמבין בענף גביית חובות או אשראי. היא תעזור להרחיב את העסק שלך ולהדריך אותך בתקופות או מצבים קשים.
  • אדם זה יכול להציע עצות שלא יסולא בפז בכל הקשור לבניית שכר טרחה וכלה בהתמודדות עם לקוחות קשים או המשך השכלתך כגביית חובות.
  תזדקק לניסיון בעבודה בגביית חובות לפני שתפתח עסק משלך
  תזדקק לניסיון בעבודה בגביית חובות לפני שתפתח עסק משלך, שכן הלוגיסטיקה והתקנות עלולות להסתבך.
 8. 8
  הקימו או שכרו מקום לעסק שלכם. תזדקק למרחב ייעודי שממנו תוכל להפעיל את סוכנות האיסוף שלך. או הקמת שטח ביתי או שכירת שטח קמעונאי יאפשרו לכם להתחיל לקנות ציוד ולהתחיל להרוויח.
  • אם אתה רוצה מקום מחוץ לביתך אך אינך רוצה משרד שלם, שקול לשכור תא בחלל מסחרי גדול יותר.
  • וודאו שהחלל שקט כך שתוכלו לנהל עסקים בצורה מקצועית ולשמוע לקוחות כשאתם מדברים איתם.
 9. 9
  קנו ציוד, שירותים וציוד. היית צריך לרשום את הציוד, השירותים והציוד השונים שאתה עשוי להזדקק לתוכנית העסקית שלך. לאחר שהקמת את החברה שלך, רכוש פריטים אלה כדי להתחיל לגבות חובות במהירות האפשרית.
  • תזדקק לקווי טלפון ייעודיים ללא תשלום שבהם לקוחות יכולים להחזיר את שיחותיך בקלות.
  • יהיה עליכם לרכוש מחשב איכותי, הרבה נייר למכתבים, ותרצו לשקול רכישת ציוד דואר כדי לשלוח הודעות איסוף.
  • שקול לרכוש חומרה ותוכנה ספציפיים לאוסף. תזדקק גם לשירותי אינטרנט מהירים. טכנולוגיה יכולה לעזור לך לגבות חובות בצורה יעילה יותר ולהשאיר לקוחות.
 10. 10
  חבר מכתבי אוסף. להודיע לחייבים שאתה גובה שמנסה לגבות חוב עבור חברה אחרת הוא אחד המרכיבים המרכזיים של סוכנות גבייה. חבר סדרת מכתבי גבייה לשליחת חייבים שתוכל לשלוח בכמויות גדולות. זה יכול לעזור לך במהירות יותר לשחזר חובות ולהרוויח.
  • ודא שמכתביך תואמים לחוקים הפדרליים והממלכתיים. עליך ליידע את הלקוחות שיש להם לפחות 30 יום להגיב למכתב שלך או לערער על החוב.
  • כלול מידע כגון מי חייב את החוב, כיצד יכול חייב ליצור איתך קשר וכל דמי השירות שלך.
  • בדוק את מכתבי הגבייה מדי חודש כדי לוודא שהם עומדים בתקנות המדינה והפדרלית.

חלק 3 מתוך 3: בניית העסק שלך

 1. 1
  החלט על מבנה שכר טרחה. הגדר מבנה עמלה עבור השירותים שלך. אתה יכול לגבות עמלה בגין סכום החוב שהושבה או לקנות חוב גרוע על הסף ולגבות את כל הסכום. הידיעה כמה אתה רוצה לחייב מראש יכולה לגרום לך להיראות יותר מקצועית כשאתה נפגש עם לקוחות פוטנציאליים.
  • אם תחליט לקנות חובות רעים על הסף, תרוויח כסף על סמך מה ששילמת עבור החוב לעומת כמה אתה מחזיר מהחייב.
  • כדאי לקבוע שיעורי בסיס ולהתאים אותם לפי כל לקוח. שים לב שסוכנויות הגבייה הגדולות עשויות להציע את אותם שירותים תמורת עמלה נמוכה יותר או עמלה, לכן שקול אם וכיצד ברצונך להתחרות בהם.
  • ודא שעמלותיך תואמות את הניסיון ואת אחוזי ההצלחה שלך.
 2. 2
  התקן מערכת חשבונית ותשלומים. ברגע שאתה יודע את מבנה העמלה שלך, התקן מערכת חשבונית ותשלומים. שקול את סוגי התשלום שתקבל וכיצד תכתוב קבלות, שיעזרו להכשיר את העסק שלך ולהקל על דיווח על הכנסות.
  • דאג שיהיה לך חשבון בנק נפרד לעסק שלך מאשר לך לגבי הכספים האישיים.
  • כמו כן, יש מסגרות אשראי נפרדות לעסק שלך מאשר לך.
  • ודא שכל היבט של העמלות שלך שקוף ללקוחות. שמירה על נוהלי גבייה הוגנים היא חיונית להצלחתך.
 3. 3
  הגדר אסטרטגיה שיווקית. יתכן שתצטרך להימנע מאסטרטגיות שיווק מסורתיות כגון פרסום במדיה עבור עסק האוספים שלך בגלל חוקים מקומיים. עם זאת, שילוב לקוחות פוטנציאליים ושמירה על המסר שלך פשוט ותמציתי יכולים לסייע במשיכת לקוחות רחבים.
  • תזדקק לכרטיסי ביקור, נייר מכתבים, ותרצה לשקול עלונים או עלונים.
  • חקרו סוכנויות איסוף אחרות כדי לראות כיצד הן מושכות לקוחות. אתה רוצה שהמותג שלך יהיה פשוט, מובחן ומושך עבור לקוחות פוטנציאליים.
  • שקול עסקים איתם תרצה לעבוד. האם אתה רוצה להתמחות בחובות רפואיים או חובות בכרטיסי אשראי? זה עשוי לעזור לך לזהות לקוחות פוטנציאליים וכיצד הכי טוב למשוך אותם.
  • עסקים קטנים מסתמכים רבות על פרסום מפה לאוזן. בנה קהל לקוחות באמצעות הפניות ושמירה על קשרים עסקיים חזקים עם לקוחותיך.
 4. 4
  גייס לקוחות. גייס לקוחות פוטנציאליים כדי להתחיל לגבות חובות. מומלץ שיהיו מספיק עסקים שיכסו אותך במשך שישה חודשים כדי להבטיח שיהיה לך הון בזמן שאתה מגדל את הסוכנות שלך.
  • יהיה עליך להציג ללקוחות פוטנציאליים את התוכנית העסקית שלך, את קורות החיים שלך וכל מידע אחר שהם זקוקים לו או ירצו לדעת.
  • שקול לכתוב מכתבים מקצועיים לעסקים מקומיים כדי לעזור למשוך לקוחות.
  • קבע פגישה עם עסקים מקומיים כדי לדון באפשרות לעבוד יחד.
  ראשית עליך להעריך בכנות את יכולותיך לא רק לנהל עסק
  לפני שתתחיל לתכנן הקמת סוכנות לגביית חובות, ראשית עליך להעריך בכנות את יכולותיך לא רק לנהל עסק, אלא גם לגבות חובות.
 5. 5
  שכר צוות שיעזור לך. שקול להעסיק צוות שיעזור לך לפעילויות בגביית חובות. בשלבים המוקדמים, ייתכן שיהיה עליך להיות האדם היחיד בצוות העובדה, או שעדיין אין לך את הכספים לשכור עובדים.
  • אם תחליט להעסיק עובדים, תצטרך לראיין את האדם ולוודא שהם מקצועיים, מנוסים באשראי או בגביית חובות, ויכולים לעזור לך להרחיב את העסק שלך.
  • ככל הנראה כל עובד עשוי להזדקק לרישיונות, אישורים והיקשרות כדי לעבוד כגובה חובות. הם עשויים להזדקק לחינוך בנושא חוקים לגביית חובות.
 6. 6
  הישאר מעודכן לגבי חוקים, תקנות ומגמות לגביית חובות. גביית חובות יכולה להיות עסק משתלם מאוד. על מנת להצליח, יהיה עליך להמשיך בהשכלתך בתחום, כולל לעמוד על חוקים משתנים ומגמות אחרות כגון פיתוחים טכנולוגיים. זה יכול לעזור לך לקיים עסק מצליח ובריא ולמזער את הסיכון לחבות.
  • קרא פרסומי סחר, השתתף בהשתלמויות וצור רשת עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הגבייה והאשראי כדי לעזור לך להישאר מעודכן במיומנויות, בשירותים ובמגמות שלך.

טיפים

 • בצע ניתוח הכשרה, השכלה וניסיון לפני פתיחת עסק לגביית חובות. תואר או תעודה במימון או בעסקים מועילים בקביעת אמינות כגובה חובות. ניסיון באוספים ימשוך לקוחות ויכין אתכם לעבודה.

שאלות ותשובות

 • מהו כמות ההון הרגילה הדרושה כדי להקים סוכנות גבייה קטנה?
  22 € -45K, תצטרך לשכור שטחי משרדים בכדי להתייחס אליהם ברצינות. הייתי אומר שאתה צריך לצפות להוציא 15 € -30K נוספים על עלויות ההפעלה.
 • כיצד אוכל לדווח כי שולם חוב לשיפור ציון האשראי שלי?
  בדרך כלל סוכנות הגבייה ששילמת באמצעותה את חובך תדווח לחברה שהיית חייב לה כסף ששולם חובך. אם לא, אתה יכול לערער על פריט בדוח האשראי שלך (כמו יתרה שלא שולמה ששולמה בפועל). תוכל למצוא אפשרויות לערער על פריטים בדוח האשראי שלך כאשר אתה צופה בדוח האשראי שלך דרך אתרים מסוימים כמו אשראי קרמה.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל להקים סוכנות איסוף בדרום אפריקה?
 • אילו מסמכים אני צריך כדי לפתוח סוכנות איסוף?

תגובות (9)

 • kpredovic
  מאמרים מצוינים שראיתי.
 • tomhunt
  מאוד אינפורמטיבי ועוזר.
 • rebeccamartin
  אתר זה נתן לי את כל המידע הדרוש לי בכדי לפתוח את העסק הזה. תודה.
 • beckyrichards
  זה היה מדהים. מאוד אינפורמטיבי.
 • adelehansen
  זה כל כך חזק, חינוכי ומעורר השראה.
 • websterschroede
  נחמד למצוא את כל המשאבים עבור מה שאני צריך במקום אחד. תודה.
 • abelardorunolfs
  מאמר זה נותן מתאר טוב לגבי מה שקשור למתחילים או לאספנים מנוסים שרוצים להקים סוכנות משלהם.
 • toby15
  עברתי מלא היה לי מושג מאיפה להתחיל, לשפע של מידע לחקור ולארגן.
 • kendrickdickins
  זו הקדמה נפלאה לתחום החדש הזה שאני מנסה להיכנס אליו.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך פותחים בית משכון?
 2. איך להקים חברת תיאטרון?
 3. כיצד לפתוח עסק של מתווך משכנתא?
 4. איך להקים חברת ליסינג?
 5. כיצד להתחיל שירות שרטוט?
 6. איך להקים חברת משכנתא?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail