איך להשיג רבעים?

כדי להשיג רבעונים בקלות, גש לבנק שלך בשעות הפעילות ושאל את המספר אם הוא יכול למשוך כסף ברבעונים מחשבונך. לחלופין, אם הבנק שלך סגור, גש לדלפק שירות הלקוחות בסופרמרקט או בכלבו ושאל אם הם יהיו מוכנים להחליף כסף נייר לרבעים. אם אתה זקוק רק לכמה רבעים, בצע רכישה קטנה, כמו בר ממתקים, בתחנת דלק או בחנות נוחות. כאשר הקופאי מבצע את השינוי שלך, שאל אם הם יכולים לתת לך 4 רבעונים תמורת דולר אחד בזמן שהם נמצאים בו. לקבלת ייעוץ נוסף, כולל כיצד להשיג רבעים מספריות סמוכות, ארקדות משחקים או תחנות תחבורה ציבורית, המשך לקרוא.

העריך כמה רבעים תזדקק
בין אם אתה זקוק לרבעים עבור כביסה ובין אם עבור עסק קטן שלך, העריך כמה רבעים תזדקק.

בין אם אתם זקוקים לרבעי כביסה או למלאי מגירת הרישומים של המסעדה שלכם, מציאת דרך נוחה לבצע שינוי היא המפתח. הדרך הקלה ביותר להשיג לחמניות מרובות של 7,50 אירו היא בבנק. בנקים מסוימים רק מבצעים שינוי עבור בעלי חשבונות, אך יצירת חשבון חדש שווה רק אם תוכלו להימנע מעמלות חודשיות. בנוסף, בדרך כלל תוכלו להחליף עד גליל רבעים בדלפקי השירות הגדולים ברשתות ובחנויות קופסאות גדולות. אם אתה רק צריך להחליף כמה דולרים, אתה יכול לנסות לעשות שינוי בחנות פינתית או בתחנת דלק.

שיטה 1 מתוך 3: קבלת רבעונים מבנק

 1. 1
  בקש מטל הבנק שלך להחליף שטר של 7,50 אירו לרבעון. אם אתה מחזיק חשבון בבנק מקומי, בקר בו ביקור. אם עדיין לא עשית זאת, הוצא מזומנים להחלפה לרבעונים. כשאתה מגיע למספר, בקש ממנו להחליף את כספי הנייר שלך לרבעונים. רבעון רול הוא 7,50 €, כך שתוכל לבצע חילופי מכפילים של 10.
  • אם יש לך חשבון בבנק זה, תוכל גם למלא תלוש משיכה ולהוציא כסף. כאשר המגיד שואל אותך איך תרצה את הכסף שלך, בקש מהם רבע גלילים.
 2. 2
  התקשר קדימה ושאל אם אתה זקוק לחשבון בכדי לבצע שינוי. יש בנקים שעושים שינוי רק עבור בעלי חשבונות. אם אין לך חשבון בבנק הקרוב, התקשר מראש ושאל לגבי מדיניות השינוי שלהם כדי להימנע מבזבוז נסיעה.
  • אם אתה הולך לבנק שעושה שינוי רק עבור בעלי חשבונות, הם עשויים להיות נחמדים ויוצרים חריג חד פעמי עבורך. עם זאת, כנראה שלא יהיה לך מזל איתם בעתיד.
  שאל אם הם יכולים לתת לך 4 רבעונים תמורת דולר אחד בזמן שהם נמצאים בו
  כאשר הקופאי מבצע את השינוי שלך, שאל אם הם יכולים לתת לך 4 רבעונים תמורת דולר אחד בזמן שהם נמצאים בו.
 3. 3
  הירשם לחשבון רק אם תוכל להימנע מעמלות חודשיות. אם אין לך חשבון בנק או שבבנק שלך אין מיקומים בסביבת האזור הנוכחי שלך, כדאי יהיה ליצור חשבון בבנק סמוך. שאל אם הם מציעים חשבונות ללא עמלות חודשיות או עמלות ויתור אם אתה עומד בקריטריונים מסוימים, כגון מספר מינימלי של חיובים וזיכויים.
  • לדוגמה, הם עשויים להציע חשבון צ'קים ללא דמי אחזקה אם תבצע לפחות 10 עסקאות בחודש. בין החלפת רבעים לבין ביצוע העברות ורכישות קטנות, אתה אמור להיות מסוגל לעמוד במספר זה.
  • השווה את שיעורי הריבית של חשבון חדש פוטנציאלי לחשבון הנוכחי שלך. אמנם זה יכול להיות נוח לשמור קצת כסף בחשבון חדש, אבל לא כדאי לעבור לגמרי אם החשבון הישן שלך צובר יותר ריבית.

שיטה 2 מתוך 3: ביצוע שינוי במקומות אחרים

 1. 1
  החלף כסף עם דלפק השירות בחנות מכולת גדולה. מרבית חנויות הכלבו והרשתות הגדולות ברשת יחליפו עד רבע של 7,50 אירו. גשו לדלפק שירות הלקוחות במקום לקופה.
  • לקופה בקופה יש רק שינוי מוגבל במרשם, כך שיהיה לך יותר מזל לקבל גלגול מלא בדלפק השירות.
  • אלא אם כן אתה הולך למספר חנויות מכולת, בנק הוא ההימור הטוב ביותר אם אתה צריך יותר מ- 7,50 € ברבעונים.
 2. 2
  בדוק אם יש מכונת החלפה בקרבת מקום. חפש ספריות סמוכות, ארקדות משחק ותחנות תחבורה ציבורית, שלעתים קרובות יש בהן מכונות החלפה. אם אתה עושה כביסה, מכבסות מסחריות בדרך כלל כוללות מכונות החלפה, אך הן יכולות להיות לא אמינות. לעומת זאת, ברוב מכבסות המעונות במכללות אין מכונות החלפה.
  • אתה יכול לנסות להכניס דולר למכונות אוטומטיות, ואז ללחוץ על כפתור השינוי. עם זאת, מדובר בהימור מכיוון שאולי תקבל מטבע דולר במקום רבעים.
  בין אם אתם זקוקים לרבעי כביסה או למלאי מגירת הרישומים של המסעדה שלכם
  בין אם אתם זקוקים לרבעי כביסה או למלאי מגירת הרישומים של המסעדה שלכם, מציאת דרך נוחה לבצע שינוי היא המפתח.
 3. 3
  בצע רכישה קטנה בתחנת דלק או בחנות נוחות. כנראה שלא יהיה לך מזל להשיג הרבה רבעים בחנות פינתית, אבל זו יכולה להיות דרך מהירה להשיג שווי של כמה דולרים. קנה בר ממתקים, וכשהקופאית תבצע את השינוי שלך, שאל אם הם יכולים לתת לך 4 רבעים לדולר בזמן שהם נמצאים בזה.
  • אם אתה משלם בכרטיס חיוב, תוכל לראות אם החנות מציעה כסף בחזרה. בחר 3,70 € או 7,50 € במזומן בחזרה, ובקש מהקופאית לתת לך כמה רבעונים שהמרשם שלהם יכול לחסוך.

שיטה 3 מתוך 3: שמירה על רבעים בהישג יד

 1. 1
  בקש מהקופאים שינוי ברבעים ככל האפשר. כשאתה מבצע רכישות במזומן, נסה להבחין מתי קופאית מוסרת לך שקל וחובות במקום רבעונים. שאל אם הם יכולים לתת לך רבעים במקום.
  • אתה יכול גם לנסות להחליף כמה דולרים או להחליף חילוף לרבעים בכל פעם שאתה מבצע בחנויות.
 2. 2
  שים את השינוי שלך לצנצנות כל יום. נסה לשמור צנצנת אחת לרבעים ושנייה למטבעות אחרים. בדוק אם ברכב שלך, בכיסים, בכריות הרהיטים ובפינות אחרות.
  כדי להשיג רבעונים בקלות
  כדי להשיג רבעונים בקלות, גש לבנק שלך בשעות הפעילות ושאל את המספר אם הוא יכול למשוך כסף ברבעונים מחשבונך.
 3. 3
  תכננו מראש וקנו יותר לחמניות ממה שתצטרכו. בין אם אתה זקוק לרבעים עבור כביסה ובין אם עבור עסק קטן שלך, העריך כמה רבעים תזדקק. כשאתה הולך לבנק או לדלפק השירות של חנות רשת גדולה, נסה לרכוש מספיק רבעים כדי להחזיק אותך לזמן מה.
  • לדוגמה, אם אתה זקוק לרבעי כביסה, ייתכן שתצטרך 15 € או 22 € כדי לכבס ולייבש את הבגדים למשך חודש. במידת האפשר, החלף סכום זה פעם בחודש במקום להתעסק בכדי להחליף את יום הכביסה.
  • אם אתה צריך למלא את הרישום של העסק הקטן שלך, עבור לבנק פעם בשבוע כדי להפקיד מזומנים ביד ולבצע שינוי.

טיפים

 • אם אתה קונה חטיף או משקה ממכונה אוטומטית, לעתים קרובות הוא מפקיד מטבעות כשינוי.

שאלות ותשובות

 • האם אני יכול להמיס את הרבעים שלי מתוך ניקל?
  לא. מטבע מומס מאבד את כל הערך שלו (למעט כל ערך גרוטאות שהוא עשוי להכיל בצורת כסף, נחושת, פח או מתכות אחרות).

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail