איך לצאת מהחובות ולחסוך כסף?

כסף זה מיועד למקרי חירום בלבד
כסף זה מיועד למקרי חירום בלבד. שמור על נוזל הכסף הזה, אך לא נגיש באופן מיידי. אל תקשור את קרן החירום שלך לכרטיס חיוב.

חוב הוא כמו מחלה שיכולה לאפשר לנו לחיות חיים מאושרים ונורמליים על ידי השתלטות על חיינו. רובנו אפילו לא יודעים איך נקלע למצב בו אנו נמצאים. קניית כל דבר בבעלותנו באשראי הפכה לתרבות שלנו. אבל אל תתנו לחובות לשלוט יותר בחייכם. אתה יכול להשתלט על חייך שוב. דמיין חיים ללא חובות!

צעדים

 1. 1
  הפסיקו לרכוש חוב חדש. הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל עכשיו. אל תתחיל מחר. אל תתחיל בשבוע הבא. התחל להתמודד עם החוב שלך עכשיו. הכיר את הבעיה. הצעד הראשון הוא להודות שיש לך בעיה. מודה שזה לא אשמתם של אלה אך שלך יכול להיות קשה. אבל זה מאוד חשוב. ספר לעצמך שהסיבה שאתה חוב היא שאתה ממשיך לקנות דברים שאתה לא יכול להרשות לעצמך. אתה ממשיך ללוות מהעתיד שלך. תפסיק להוציא כסף שעדיין לא הרווחת. תפסיק ללוות מהעתיד שלך.
 2. 2
  תפסיקי להוציא. אם אתה חוב, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להרוס את כרטיסי האשראי שלך. כרטיסי אשראי לא עוזרים. הם רק מגדילים את הבעיה. תאמין לי ברגע שתפטרי מהם, לא תתגעגע אליהם.
  האם עלי לשלם כסף על כל אחד מחובותיי בכרטיס האשראי
  האם עלי לשלם כסף על כל אחד מחובותיי בכרטיס האשראי?
 3. 3
  בזב את הכסף שלך על מה שצריך כמו מכולת, חשבונות שירות, דלק וכו ' (טלוויזיה בכבלים אינה אחת מהן). בצע התאמה. תסתכל על ההוצאות החודשיות שלך וצמצם כמה דברים. כמו להפסיק לאכול בחוץ, הדפיס קופונים מהאינטרנט לפני שתלך לקניות במכולת,. אתה תופתע כמה תוכל לחסוך מדי חודש אם תסתכל מקרוב על עצמך.
 4. 4
  הקמת קרן חירום חשוב מאוד לחסוך מעט כסף לפני שתשלם את חובותיך. פתח חשבון חיסכון לקופת חירום והתחל בהעברה אוטומטית מהבדיקה שלך לחשבון החיסכון שלך. כמה כדאי לחסוך? באופן אידיאלי, תחסוך 750 € בהתחלה. כסף זה מיועד למקרי חירום בלבד. שמור על נוזל הכסף הזה, אך לא נגיש באופן מיידי. אל תקשור את קרן החירום שלך לכרטיס חיוב. אל תחבל במאמציך על ידי כך שניתן יהיה להוציא את הכסף בקלות על דברים שאינם חיוניים. שקול לפתוח חשבון חיסכון בבנק מקוון כמו ING או Emigrant. כאשר נוצר מצב חירום, תוכלו להעביר את הכסף בקלות לחשבון הצ'קים הרגיל שלכם. זה יהיה שם כשתזדקק לזה, אבל לא תוכל להוציא אותו באופן ספונטני. אם הוצאות בלתי צפויות עולות ואין לך קרן חירום, תדלג על תשלומי החוב שלך כדי לשלם עבור ההוצאות הבלתי צפויות. קרן חירום המגן שלך תשלומי החוב בקרת הוצאות. יתכן שתתקשה לעקוב אחר ההוצאות שלך ולוודא שאתה עומד בתוכנית ההוצאות שלך. הנה המפתח: ראשית בצע את הפקדת קרן החירום. ואז בצע את תשלומי החוב. ואז בצע את החשבונות החודשיים שלך. ואז משוך את הסכומים המשתנים במזומן, והכנס אותם למעטפות נפרדות. זה מיושן, אבל זה עובד, מכיוון שאתה לא צריך לדאוג לבזבוז יתר. כאשר המעטפה שלך ריקה, אינך יכול להוציא יותר. המשך לקצץ בהוצאות שאינן חיוניות ככל שתוכל בשלב זה, כך שתוכל לעמוד בתוכנית ההוצאות שלך.
 5. 5
  יישם כדור שלג חוב. עכשיו, כאשר הכספים שלך יחסית בשליטה, אתה יכול להתחיל כדור שלג חוב.
  אלא בדרך כשאתה מחסל כל חוב
  חשוב לחגוג, לא רק כשאין לך חובות, אלא בדרך כשאתה מחסל כל חוב.
 6. 6
  הזמינו את החובות מהיתרה הנמוכה ביותר ליתרה הגבוהה ביותר.
 7. 7
  קבע סכום כסף מסוים לתשלום עבור חובות בכל חודש.
 8. 8
  שלם את התשלום המינימלי על כל החובות למעט זה עם היתרה הנמוכה ביותר.
 9. 9
  זרוק כל שקל אחר לחוב עם היתרה הנמוכה ביותר. כאשר חוב זה נעלם, אל תשנה את הסכום החודשי המשמש לתשלום חובות, אלא השליך את כל מה שאתה יכול על החוב עם היתרה הבאה הנמוכה ביותר. מצא קיצוצים גדולים יותר. לאחר ששלטת על הכספים שלך והתחלת את כדור השלג שלך בחובות, יש דרכים להגדיל את כדור השלג - ומכאן המהירות שבה אתה יוצא מהחובות. בדוק את ההוצאות הגדולות שלך - האם יש דרכים בהן תוכל לחסל או לצמצם אותן? האם תוכלו למכור את מכוניתכם בדגם קטן ומשומש יותר? האם אתה יכול למצוא בית או דירה קטנים יותר להשכרה? האם אתה יכול למכור את הבית שלך ולשכור ביתי זול יותר? אתה יכול להסתדר עם מכונית אחת? האם אתה יכול לבטל כמה שירותים שבהם השתמשת? לא משנה מה הקיצוץ שתבצע, החל את הסכום על כדור השלג שלך - אל תבזבז אותו. הגדל את ההכנסה שלך. לקבל משרה חלקית או למכור דברים שאינך צריך ב- eBay או כל דבר שאתה יכול לחשוב עליו כדי להכניס מעט הכנסה נוספת. אז אתה יכול לקבל חיים ללא חובות מהר יותר. עקוב אחר ההתקדמות שלך. בגליון האלקטרוני שלך, דאג לעדכן אותו בכל יום משכורת (או לעתים קרובות ככל שאתה משלם חוב) כך שתוכל לראות את סכום החוב המתכווץ שלך. אתה אמור להיות מסוגל לחשב כמה חודשים נותרו לך לפני שאתה לגמרי מחוץ לחובות. זה אולי רחוק, אבל זה באופק! שלב בונוס: חגגו! חשוב לחגוג, לא רק כשאין לך חובות, אלא בדרך כשאתה מחסל כל חוב. תעשה חיים! הפוך את זה להרפתקה. זה יכול להיות מספק להפליא להפסיק את ההוצאות ותשיג שליטה על הכספים שלך במקום. מצא בידור בחינם, הפוך אותו לאתגר להיות חסכן. כן, אתה יכול לקבל חיים ללא חובות.

שאלות ותשובות

 • אני ללא חובות עם חיסכון של 60000. איך אוכל לעשות טוב יותר?
  הוציאו עוד פחות, חסכו יותר והשקיעו את החיסכון שלכם בחוכמה.
 • כיצד אוכל לשלם הלוואה לרכב במהירות?
  בהנחה שהמלווה שלך מקבל תשלומים מראש, בצע תשלומים גדולים יותר מהנדרש מדי חודש (או אפילו לעתים קרובות יותר).
 • האם עלי לשלם כסף על כל אחד מחובותיי בכרטיס האשראי?
  כן. ראשית יש לשלם את הכרטיס עם הריבית הגבוהה ביותר תוך כדי תשלום מינימלי על כל האחרים. ואז שלם את הכרטיס עם הריבית הבאה הגבוהה ביותר, וכן הלאה עד שתשלם את כולם. הקפידו לבצע לפחות את התשלום המינימלי על כל כרטיס בזמן בכל חודש.
 • האם זה חכם להשתמש בהלוואת הון ביתית לחובות בכרטיסי אשראי?
  לא אל תעשה את זה! הלוואת הון עצמי מסכנת את ביתכם. חוב כרטיסי אשראי אינו מאובטח ואינו מסכן דבר משלך.

תגובות (1)

 • pollichamira
  הייעוץ המפורט שלך כיצד לשלם חובות היה ממש ממריץ. כשקראתי את השלבים דמיינתי להיות חף מחובות והתחלתי ליהנות מהאדמה היפה הזו עם כל כך הרבה מה לעשות, כל כך הרבה לבקר, כל כך הרבה לעזור. להיות קשור בחובות זה נורא.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail