כיצד לנהל משא ומתן על תנאי משכנתא?

שאל מה יהיה שיעור המשכנתא אם עלויות הסגירה היו נמוכות יותר
שאל מה יהיה שיעור המשכנתא אם עלויות הסגירה היו נמוכות יותר, או אם בכלל לא היו עלויות סגירה.

האם אתה יכול לנהל משא ומתן על תנאי המשכנתא שלך? התשובה הקצרה היא "כן" - אבל זה קשה. סביר להניח שמלווה לא ירצה להוריד את שיעור המשכנתא. עם זאת, אתה יכול לחסוך כסף על ידי קניות במחיר הטוב ביותר, ואם אפשר, לגרום למלווה להוריד את שיעורו כדי להתאים או לנצח מתחרה. אתה יכול גם להוזיל את עלות רכישת הבית על ידי בקשה מהמלווה לוותר על עמלות מסוימות ולקנות מסיבות זולות יותר או ביטוח בעל בית.

חלק 1 מתוך 3: משא ומתן לשיעור נמוך יותר

 1. 1
  חפש את המחיר הטוב ביותר. עליכם להיכנס למספר בנקים או איגודי אשראי ולחפש באינטרנט כדי למצוא את שיעור המשכנתא הנוכחי הטוב ביותר המוצע. לדוגמא, תוכלו להקליד "השוואת שיעורי משכנתא" במנוע חיפוש ואז לבקר באחד מהאתרים הרבים המאפשרים לכם להשוות שיעורי משכנתא ממספר מלווים שונים.
  • כדאי גם לבקש מכל מלווה הערכה בתום לב, שתפרט את כל עלויות ההלוואה.
 2. 2
  בקש הצעות מחיר עבור שיעורי משכנתא מרובים. עליכם לבקש הצעות מחיר מרובות מאותו המלווה, תוך שימוש בצירופי שיעורי משכנתא / עלות שונים. לדוגמא, אם מציעים לך משכנתא ל -30 שנה ב -4,75% עם עלויות סגירה של 1870 €, תוכל לבקש שילובים שונים.
 3. 3
  השווה בין הציטוטים. תסתכל על כל אחת מהציטוטים שלך. אם הצעת מחיר אחת אינה תואמת את מה שאמר לך פקיד ההלוואות, התקשר ושאל מדוע. השווה את התשלומים החודשיים ואת הסכום הכולל שתצטרך לשלם תחת כל הלוואה.
  • שים לב תמיד אם התעריף המוצע "נעול". בין הזמן שקיבלת הצעת מחיר לתאריך שבו אתה חותם על הלוואה, השיעור יכול לעלות. על ידי נעילת התעריף מובטח לך שיעור זה בעת חתימת ההלוואה. בדרך כלל תבחר "מונח נעילה", שיכול להימשך בין 7 ל -90 יום, כאשר 15-45 הוא הנפוץ ביותר.
  • שימו לב גם אם מוצעות הלוואות בתעריפים קבועים. התשלום החודשי שלך יהיה בדרך כלל גבוה יותר בתעריף קבוע מאשר בתעריף מתכוונן. עם זאת, משכנתאות בריבית מתכווננת יותר מסוכנות מכיוון שהשיעור יכול לעלות.
  • אל תרגישו ממהרים כשאתם משווים הצעות מחיר. לוקח זמן לבחון הכל. והזמן שאתה מבלה עכשיו במציאת העסקה הטובה ביותר ישתלם בהמשך.
  עדיין תוכל לנסות ולנהל משא ומתן על עמלות
  גם אם הבנק או מתווך המשכנתאות לא רוצים להוריד את שיעורי, עדיין תוכל לנסות ולנהל משא ומתן על עמלות.
 4. 4
  חזור למלווה שהציע לך את העסקה השנייה הכי טובה. אתה יכול לשחק בשני המלווים נגד השני. מצא את שני המלווים שהציעו לך את התעריף הטוב ביותר, וחזור למי שנתן לך את העסקה השנייה הכי טובה. אמור למלווה הזה שיש לך הצעה אחרת שהיא מעט טובה יותר, אך אתה תשמח לעבוד איתם. שאל אם הם יכולים להוריד את התעריף שלהם מעט מתחת לתחרות שלהם.
  • אם המלווה מציע שיעורי הורדה מעט, כדאי לחזור למלווה האחר ולשאול אם הם יכולים להוריד מעט את שיעורם. תוכלו לשחק בשני אלה אחד נגד השני עד ששניהם יפסיקו להוריד את המשכנתא.
  • אתה צריך לצפות מהמלווים שיתלוננו שהם "בקושי מפרקים" או לא מרוויחים ממך כסף. במציאות, הם זקוקים לעסק שלך יותר ממה שאתה זקוק לעסק שלך.

חלק 2 מתוך 3: משא ומתן אגרות נמוכות יותר

 1. 1
  בקש מהמתווך לוותר על דמי הבקשה. גם אם הבנק או מתווך המשכנתאות לא רוצים להוריד את שיעורי, עדיין תוכל לנסות ולנהל משא ומתן על עמלות. לדוגמה, תוכל לבקש מהמתווך לוותר על דמי הבקשה. אתה יכול לחסוך 56 € -300 רק בתשלום זה.
 2. 2
  בקש מהמתווך לוותר על עמלת עיבוד ההלוואה. זהו שכר נוסף שייתכן שמתווך המשכנתאות יהיה מוכן לוותר עליו. דמי עיבוד הלוואות הם כ -300 אירו בממוצע
 3. 3
  מצא בנק שלא מסלק מסים מסוימים. אתה יכול גם לחסוך כסף בסגירה אם אתה מוצא בנק שאינו פוסל מיסי נדל"ן וביטוח בעלי בתים. כשאתה קונה הצעות מחיר, הקפד לשאול את הבנק אם הם מוציאים הוצאות אלה או לא.
  עליכם להיכנס למספר בנקים או איגודי אשראי ולחפש באינטרנט כדי למצוא את שיעור המשכנתא הנוכחי הטוב ביותר המוצע
  עליכם להיכנס למספר בנקים או איגודי אשראי ולחפש באינטרנט כדי למצוא את שיעור המשכנתא הנוכחי הטוב ביותר המוצע.
 4. 4
  זהה אגרות שלא ניתן למשא ומתן. לא ניתן לנהל משא ומתן על אגרות מסוימות מכיוון שהן מוגדרות על ידי רשויות הממשלה, אשר נאלצות להתייחס לכל האנשים באופן שווה. לפיכך, אינך יכול לנהל משא ומתן על הדברים הבאים:
  • מיסים
  • דמי הקלטה
  • חותמות עיר ומחוז
 5. 5
  זהה עמלות שקשה הרבה יותר לנהל משא ומתן. המלווה משלם עבור שירותים מסוימים מצדדים שלישיים. לעתים קרובות קשה לך יותר לנהל משא ומתן או לוותר על עמלות אלה, משום שהמלווה יצטרך לקחת הפסד. לדוגמה, המלווים רוכשים את הדברים הבאים מצדדים שלישיים:

חלק 3 מתוך 3: חסכון כסף בעלויות סגירה

 1. 1
  קרא את אומדן ההלוואה שלך. אתה אמור לקבל מסמך זה תוך שלושה ימים מרגע הגשת הבקשה. עיין בסעיף ג בעמוד שני. חלק ג 'יפרט את העלויות שאתה שולט בהן, מה שאומר שתוכל לחפש מבצעים טובים יותר. אתה יכול לחפש את הדברים הבאים:
  • ביטוח כותרות. במדינות מסוימות, כגון טקסס, הממשלה מסדירה את ביטוח הכותרת, כך שתצטרך לשלם את הסכום שקבעה המדינה. עם זאת, במדינות אחרות, תוכלו לצאת ולמצוא ביטוח זול יותר לכותרת, שיוזיל את עלויות הסגירה שלכם.
  • ביטוח בעלי בתים.
  • בדק בית.
 2. 2
  לסיר בחנויות. כדאי לנסות למצוא ביטוח בעלות זול יותר ובעלים זול יותר, כמו גם בדק בית פחות יקר. אם אתה יכול, אז תוריד את עלויות הסגירה שלך. אתה יכול לחפש בדרכים הבאות:
  • אתה יכול למצוא חברות כותרות על ידי ביקור באתר האינטרנט של האיגוד האירופי לכותרות ארץ ושימוש בתכונת החיפוש שלהן "מצא חברה". ברגע שיש לך רשימת חברות כותרות במדינתך, תוכל לקבל הצעות מחיר לביטוח כותרות.
  • תוכל לקבל הצעות מחיר לביטוח בעלי בתים על ידי ביקור ישירות באתרי חברות בודדות, או באמצעות אתר netquote.com. ב- netquote, הזן את המיקוד שלך כדי להתחיל. לאחר מסירת מידע על הבית ועל עצמכם, Netquote יספק לכם רשימת הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות.
  • עליכם ליצור קשר עם פקחי הבית ולבקש הצעת מחיר. אתה יכול למצוא אותם רשומים בספר הטלפונים שלך. הסוכן שלך יכול גם להמליץ על כמה פקחים.
  אם מציעים לך משכנתא ל -30 שנה ב -4,75% עם עלויות סגירה של 1870 €
  לדוגמא, אם מציעים לך משכנתא ל -30 שנה ב -4,75% עם עלויות סגירה של 1870 €, תוכל לבקש שילובים שונים.
 3. 3
  סגור בסוף החודש. תוכל לחסוך בעלויות סגירה על ידי סגירה ביום האחרון של החודש במקום בתחילת הדרך או באמצע. אם תסגרו מוקדם יותר, עליכם לשלם ריבית ליום עבור כל יום עד סוף החודש. ככל שקרוב יותר לסוף החודש שאתה סוגר, כן ייטב.
 4. 4
  בקש אשראי מוכר. הלוואות רבות מאפשרות למוכר לתרום עד 6% ממחיר המכירה לקונה באשראי בגין עלויות סגירה. סכום זה ניתן לניכוי מס והוא דרך נחמדה למוכר לסגור את המכירה.
  • אם אתה בשוק דיור מהודק, אתה לא צריך לצפות שהמוכר ישלם שום דבר. עם זאת, בהחלט תוכלו לשאול, במיוחד אם השוק אליו אתם קונים היה איטי.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail