כיצד להשיג הלוואה ליום המשכורת באופן מקוון?

אתה יכול גם לבקש הלוואה ליום המשכורת באינטרנט
בזמן שאתה יכול ללוות כסף על ידי מעבר למשרד הלוואות ליום המשכורת, אתה יכול גם לבקש הלוואה ליום המשכורת באינטרנט.

הלוואות ליום המשכורת הן הלוואות קטנות שמגיעות לרוב עם ריביות גבוהות מאוד. בדרך כלל הם נמשכים רק לפרק זמן קצר, כגון השבועיים שבין שכר הבדיקה שלך. בזמן שאתה יכול ללוות כסף על ידי מעבר למשרד הלוואות ליום המשכורת, אתה יכול גם לבקש הלוואה ליום המשכורת באופן מקוון. עם זאת, חברות הלוואות ליום המשכורת ידועות כמרמות את לקוחותיהן, ולכן חשוב מאוד שתשקול אמצעים אחרים להלוואות כסף לפני שתחליט לקבל הלוואה ליום המשכורת.

חלק 1 מתוך 3: מציאת חברה ואיסוף חומרים

 1. 1
  אל תיקח הלוואה ליום המשכורת אלא אם כן זו המוצא האחרון שלך. הלוואות ליום המשכורת ידועות לשמצה בכך שהגיעו עם ריביות גבוהות מאוד שעלולות לפגוע בלווה, ולא לעזור לו לצאת מהחובות. מסיבה זו, עליך לשקול אפשרויות אחרות לפני שתחליט לקבל הלוואה ליום המשכורת.
 2. 2
  מצא חברה מקוונת לגיטימית המציעה הלוואה לטווח קצר או הלוואה ליום המשכורת. חברה לגיטימית היא חברה שלא תרמה אתכם מהכסף שלכם.
  • בקר באתר החברה ובדוק את המדיניות שלהם. קרא את האותיות הקטנות וחפש את העמלות הנסתרות שהחברה תנסה לגבות ממך.
  • תסתכל על שיעורי הריבית שלהם. האם הם נראים לך סבירים?
  • גלה איזה סוג עמלה תחויב אם לא תשלם את ההלוואה בחזרה בזמן.
  • בדוק אם היישום מופיע במלואו באתר. אם אתה יכול לגשת רק לחלק מהיישום, כדאי לך לשקול הגשת בקשה במקום אחר, מכיוון שמשמעות הדבר שעליך למלא את החלק הגלוי של היישום כדי לעבור לחלק הבא. זה יכול להוביל לכיסוי עמלות נסתרות בדפים הנסתרים של היישום.
 3. 3
  השתמש באתרים שיש להם ביקורות או דירוגים של השירותים המוצעים. אם אין לחברה ביקורות בשום מקום, היכנס למקורות שבהם ניתן לקבל ביקורת או דירוג. אם שירות אינו נמצא באינטרנט או שלא ניתן למצוא ביקורת, נסה להשתמש בשירות אחר, או עיין בסוכנויות מקומיות כמו ענייני צרכנות ממלכתיים או גופים ממשלתיים אחרים שיש להם מידע הקשור לעסקים.
  • לפעמים ה- BBB (הלשכה לעסקים טובים יותר) יכול להוות מקור טוב לביקורות או דירוגים מקומיים.
  מצא חברה מקוונת לגיטימית המציעה הלוואה לטווח קצר או הלוואה ליום המשכורת
  מצא חברה מקוונת לגיטימית המציעה הלוואה לטווח קצר או הלוואה ליום המשכורת.
 4. 4
  דע את הגבול שלך. זה חשוב מכיוון שקבלת סכום ההלוואה הנכון והקמת תוכנית נוחה להחזר הסכום הינה מכרעת בכדי לוודא שההלוואה תעבוד עבורכם. רוב החברות יציעו הלוואות של עד 750 € או 1120 €, אבל זה לא אומר שאתה צריך לקחת כל כך הרבה.
  • הוצא רק את הסכום המדויק שתזדקק לו, וניסח מיד תקציב שיאפשר לך להחזיר סכום זה, ואת העמלה שתגבה החברה עד למועד התשלום. אם לא תעשה זאת, ככל הנראה תחויב בתשלום מאוחר גבוה להפליא.
 5. 5
  אסוף מראש אספקה נחוצה. כאשר אתה מתיישב למלא את היישום שלך במחשב, זה יהיה מועיל שיהיה לידך כל מה שאתה צריך. בעוד שחברות מסוימות עשויות להיות שונות לגבי המידע שהם מבקשים ממך, בדרך כלל חברות מבקשות מידע אישי וגם פיננסי. זה יכול לכלול:
  • פרטי חשבון הבנק שלך, כולל מספר הניתוב שלך (תוכל למצוא אותו בהמחאה). יתכן שתצטרך להוכיח שחשבון הבנק שלך היה פתוח במשך מספר ימים מסוים (חברות מסוימות דורשות חודש, ואילו אחרות עשויות לבקש 90 יום ומעלה).
  • פרטי יצירת הקשר שלך, כולל מספר הטלפון הנוכחי שלך.
  • הוכחה שאתה מעל גיל 18.
  • מספר הביטוח הלאומי שלך.
  • הוכחת העסקתך, כמו תלושי שכר, שיכולים לעזור לאמת שיש לך הכנסה.
  • פרטי הקשר של המעסיק שלך.

חלק 2 מתוך 3: הגשת בקשה להלוואה המקוונת שלך ליום המשכורת

 1. 1
  היכנסו לאתר החברה. לאחר שהשוו כמה חברות זו לזו, בחרו בחברה הנחשבת אמינה ביותר והעלו את היישום באתר האינטרנט שלהם. הקפד לקרוא את היישום במלואו כדי לחפש כל האותיות הקטנות שעלולות לפגוע בך.
  • אמנם אתה עלול למצוא יישום שנפרש על פני כמה עמודים פחות מאיים מאשר יישום המופיע בדף אחד, אך חשוב מאוד שתוכל לראות את כל היישומים כדי שתוכל לחפש עמלות נסתרות.
  • אם ברצונך למלא יישום שניתן לצפייה חלקית בלבד, וודא שאתה מאשר לפני כן עם החברה שפרטיך יימחקו אם תחליט שלא למלא את כל היישום.
 2. 2
  בחר את המדינה שלך כדי לוודא שאתה מקבל את התעריפים והמדיניות הנכונים. במדינות שונות יש מגבלות שונות על הלוואות ליום המשכורת. יש מדינות ששמות מכסה על הסכום שניתן ללוות, בעוד שאחרות אינן מאפשרות לך לחדש הלוואות ליום התשלום כאשר מועד התשלום שלך עולה.
  • בדוק שוב שמילאת את המצב הנכון שאתה גר בו כדי שהיישום יתאים לכללי המדינה שלך.
 3. 3
  בדוק שוב את העמלות שיחולו. ודא כי העמלות נשארות זהות לאורך כל היישום. התבונן בריבית והחליט אם אתה באמת מוכן לשלם ריבית כה גבוהה. חוק האמת בהלוואות מחייב חברות הלוואות ליום המשכורת להיות שקופות לחלוטין לגבי העמלות ושיעורי הריבית שלהן.
  • שיעורי הריבית יכולים לנוע בין 400% אפריל ( אחוז אחוז שנתי) ל -780%. כדי להסביר עוד, בדרך כלל חברות יגבו לפחות 19 אירו לכל 75 יורו שהושאלו.
  הקפד לבדוק את החוק של המדינה המקומית שלך לגבי הלוואות ליום המשכורת והקפד להשתמש בספק המלווה להלוואות ליום
  הקפד לבדוק את החוק של המדינה המקומית שלך לגבי הלוואות ליום המשכורת והקפד להשתמש בספק המלווה להלוואות ליום המשכורת.
 4. 4
  מלא את הבקשה עם כל המידע הדרוש. כאמור לעיל, חברות שונות ידרשו מידע מסוגים שונים. לכל הפחות, קרוב לוודאי שתתבקש לספק את:
 5. 5
  המתן לאישור ההלוואה שלך ליום המשכורת ובדוק את הדוא"ל שלך. לאחר שתשלים את הבקשה, יהיה עליה לאשר אותה על ידי חברת ההלוואות ליום המשכורת. יש חברות שיעבדו בקשות מהר יותר מאחרות, אך נראה שרוב החברות ישלחו הודעות אימייל באישור תוך שלושה ימי עסקים.
  • רוב חברות ההלוואות המקוונות ישתמשו בדוא"ל בכדי ליצור איתך קשר ולספר לך אם אושרה לך הלוואה או לא.
 6. 6
  בחר את המזומנים שלך או הפקיד אותם בחשבון הבנק שלך. לאחר שתאושר, החברה בדרך כלל תעביר לך את הכסף בתוך יום עסקים לאחר אישורך. זכור כי מתן אפשרות לחברה לגשת לחשבון הבנק שלך פירושו שהם ייקחו את הכסף שאתה חייב להם ברגע שיגיע יום התשלום.
  • ייתכן שתוכל גם להשיג את הכסף בכרטיס חיוב ששולם מראש.

חלק 3 מתוך 3: החזר ההלוואה שלך

 1. 1
  החזר את ההלוואה שלך עד ליום התשלום הבא שלך. ביום התשלום המתוכנן, משרד ההלוואות יכנס לחשבון הבנק שלך וימשוך את הסכום שאתה חייב להם. אם יש לך את סכום הכסף הנכון בחשבונך, הכסף יימשך, והעסקה שלך עם משרד ההלוואות תסתיים.
  • אם אין לך מספיק כסף, החברה תגבה ממך עמלה על כך שאין לך את הכסף בזמן. חברות מסוימות ימשיכו לגבות ריביות עד שתשלם את חובך במלואו. זו הסיבה שהלוואות ליום המשכורת נחשבות לרוב למלכודת; אם אין לך מספיק כסף, משרד ההלוואות יכול להמשיך לקחת ממך כסף.
 2. 2
  שקול להאריך את ההלוואה שלך אם אין לך מספיק כסף ביום התשלום. אם אתה מבין שלא יהיה לך מספיק כסף לתשלום ההלוואה שלך, שקול לחדש את ההלוואה שלך. בעוד שהחברה עדיין תגבה ממך עמלה בגין פעולה זו (לרוב 11 € או 15 €) לא תחויב בעמלות מאוחרות גבוהות להפליא המגיעות לעיתים קרובות עם הלוואות ליום המשכורת שאינן משתלמות.
  • חברות מסוימות רק דורשות שתשלם את הריבית, ולא את מלוא הסכום שהושאל, בכל יום המשכורת שתחדש את ההלוואה שלך. עם זאת, אל תיפלו בפח הזה; פעולה זו תגרום לך לשלם לחברה הרבה יותר כסף ממה שהיית עושה אם היית משלם את ההלוואה, כולל ריבית, במלואה.
  ולכן חשוב מאוד שתשקול אמצעים אחרים להלוואות כסף לפני שתחליט לקבל הלוואה ליום המשכורת
  עם זאת, חברות הלוואות ליום המשכורת ידועות כמרמות את לקוחותיהן, ולכן חשוב מאוד שתשקול אמצעים אחרים להלוואות כסף לפני שתחליט לקבל הלוואה ליום המשכורת.
 3. 3
  ספק משוב. בדיוק כפי שהשתמשת בביקורות שיעזרו לך למצוא את חברת ההלוואות ליום המשכורת שלך, עליך להשאיר ביקורת כדי לעזור לאנשים בעתיד. אם הייתה לך חוויה גרועה, דאג לתת אזהרה לאחרים שעלולים ליפול בפח דומה.
  • באופן דומה, אם היה לך ניסיון טוב, ציין פרטים מדוע החברה אמינה.

טיפים

 • הקפד לבדוק את החוק של המדינה המקומית שלך לגבי הלוואות ליום המשכורת והקפד להשתמש בספק המלווה להלוואות ליום המשכורת.

אזהרות

 • במדינות מסוימות יש חוקים מחמירים לגבי הלוואות ליום המשכורת, ומקדמות מזומן מקוונות, לכן הקפד להשתמש בספק העומד בחוקי המדינה.

שאלות ותשובות

 • במה להשתמש בחברת יום משכורת טובה?
  אם להיות בוטה, אין דבר כזה "חברת יום משכורת טובה". כולם עושים את אותו הדבר: טורפים אנשים שלא טובים במיוחד בכסף שלהם. אם אתה בכלל שוקל את הרעיון לחפש הלוואה ליום המשכורת, דבר במקום זאת עם חברים או בני משפחה, ובדוק אם אתה יכול להמציא רעיון טוב יותר מאשר לקחת הלוואת יום משכורת יקרה להחריד.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail