איך לרשום בית להשכרה בחינם?

תוכלו לרשום את הנכס בחינם בכמה אתרים שונים או באתר שלכם
אם יש לכם תקציב הדוק, תוכלו לרשום את הנכס בחינם בכמה אתרים שונים או באתר שלכם.

אתה יכול לבחור ממגוון דרכים שונות לפרסם את נכס ההשכרה שלך. אם יש לכם תקציב הדוק, תוכלו לרשום את הנכס בחינם בכמה אתרים שונים או באתר שלכם. כדי לשכור את הנכס במהירות האפשרית, בחר שירותים המשתפים את המודעה שלך עם רשת אתרים אחרים. זה מאפשר לשוכרים פוטנציאליים רבים יותר לראות את הפרסומת שלך.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש בשירותי רשימות אינטרנט בחינם

 1. 1
  רשום בית שכירות עם דוורים. Postlets הוא שירות רישום בחינם המשתף את המודעה שלך עם רשת חברות אחרות. לאחר שתיצור את הרישום שלך (המכונה "פוסטלט" באתר), הוא מתפרסם בכל האתרים האחרים. אם אתה צריך לערוך את הרישום שלך בכל עת, הוא מתעדכן אוטומטית בכל אתרי השותפים. היכולת לפרסם באתרים רבים כל כך בבת אחת מגדילה את מספר האנשים שרואים את המודעה שלך.
  • פוסטלים עובדים עם למעלה מ -20 חברות ידועות, ביניהן Zillow, Trulia, HotPads, Yahoo Homes, HGTV Front Door ו- MSN Real Estate.
  • התחל בהרשמה לשירות באתר Postlets (www.postlets.com). יהיה עליך להזין את שמך וכתובת הדוא"ל שלך.
  • צור את העלון שלך על ידי הגשת הכתובת, תיאור הבית, שכר הדירה החודשי והעלאת תמונות.
  • הפעל את העלון שלך כדי לשלוח אותו לכל אתרי השותפים.
  • אתה יכול לערוך את הפוסטלט שלך בכל עת. המודעה שלך תעודכן אוטומטית בכל האתרים.
  • ברגע שמישהו ישכיר את הבית שלך, תפוק את הפוסטל שלך כדי להסיר אותו מהשוק.
 2. 2
  פרסם מודעה ב- rentlinx. היכנס לאתר רנטלינקס (www.rentlinx.com). בדף הבית תתבקש להזין את כתובת נכס ההשכרה שלך. לחץ על הלחצן הכתום "רשימה בחינם". לאחר מכן תנותב לדף בו תוכל להזין פרטים נוספים על הנכס שלך. לדוגמה, ציין את סוג הנכס ואת מספר היחידות הזמינות, כתוב תיאור של הנכס, ספק פרטים אודות שירותים והעלה תמונות של הנכס. לאחר הגשת המידע שלך המודעה שלך נוצרת ומפורסמת בעשרות אתרים, כגון Trulia, Show Me the Rent, Zillow, Realtor.com ו- Apartments.com.
  • השירות הבסיסי הוא בחינם. זה כולל העלאת המודעה שלך לעשרות אתרים אחרים, תמונות ללא הגבלה ומעקב לידים בדוא"ל כדי שתוכל לעקוב אחר שוכרים פוטנציאליים. זה כולל גם פורטל השוכר תשלום, המאפשר לך לתקשר עם הדיירים, לשתף מסמכים, לקבל בקשות שירות מקוון ו לקבל תשלומים אלקטרוניים.
  • תוכל לשדרג לשירותים בתשלום המקשרים את המודעה שלך לשירותי תשלום לרשימה.
 3. 3
  רשום את הנכס שלך ב- freerentalsite.com. אתר זה משמש את השוכרים לחיפוש נכסים. כשאתה נכנס לאתר, גלול מטה לתחתית דף הבית כדי למצוא את החלק שכותרתו "רשום את המשרה הפנויה שלך באתר השכרה בחינם." לחץ על הכפתור הכחול "פרסם עכשיו". תועבר לדף עם טופס שבו תוכל להזין את כל המידע על הנכס שלך, כולל הכתובת והתיאור. תוכל גם להעלות תמונות.
  • הפוך ל"פוסטר מאומת "על ידי לחיצה על כפתור" קבל מאומת "הכחול בתחתית דף הבית. פירוש הדבר שכתובתך ופרטי יצירת הקשר שלך אושרו על ידי האתר. זה נותן לך יותר אמינות אצל דיירים פוטנציאליים שמחפשים באתר אחר נכסים להשכרה. מאפיינים של פוסטרים מאומתים נצפים פעמיים עד שלוש פעמים יותר מאשר רישומים לא מאומתים.
זה מאפשר להם להשתמש ברכוש שלך כדי לגנוב מידע או כסף מהשוכרים הפוטנציאליים שלך
זה מאפשר להם להשתמש ברכוש שלך כדי לגנוב מידע או כסף מהשוכרים הפוטנציאליים שלך.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש בקרייגליסט

 1. 1
  יזם את הרישום. היכנס לאתר קרייגסליסט. בפינה השמאלית העליונה, לחץ על "פרסם למסווגות". בחר באפשרות "דיור המוצע" ולחץ על "המשך". בחר קטגוריה. אם יש לך דירה או בית להשכרה, בחר באפשרות "דירות / דיור להשכרה". לחץ על "המשך", ותועבר לדף בו תוכל להזין מידע על נכס ההשכרה שלך.
 2. 2
  צור את המודעה שלך. מלא את כל הסעיפים בדף יצירת המודעות. ספק כמה שיותר פרטים בכדי להודיע באופן מלא על דיירים פוטנציאליים. כלול תכונות של הנכס, כגון מספר חדרי השינה והשירותים, השטח המרובע, שכר הדירה החודשי ומתי הנכס יהיה זמין. לאחר שהזנת את כל המידע שלך לחץ על "המשך". תראה טיוטה של המודעה שלך ואז תוכל להעלות תמונות.
  • לפרטי יצירת הקשר שלך, תוכל לבחור אם המודעה תציג את כתובת הדואר האלקטרוני האישית שלך או מספר הטלפון שלך. אם ברצונך שדיירים פוטנציאליים יראו מידע זה, הזן את מספר הטלפון שלך ובחר "הצג את כתובת הדוא"ל האמיתית שלי" בראש הטופס. כדי לשמור על מידע פרטי, אל הזן את מספר הטלפון שלך ובחר " ממסר דואר CL ". פעולה זו מציגה כתובת דוא"ל שנוצרה על ידי המערכת אליה הדיירים יכולים להגיב למודעה שלך.
  • הימנע מקיצורים שבהם תשתמש במודעה בעיתון. בקרייגסליסט לא תחויב בכל מילה או דמות כפי שהיית עושה במודעה בעיתון. במקום להשתמש בקיצורים כמו "dw" למדיח כלים, כתוב את כל המילה כדי שאנשים יידעו בדיוק מה אתה מפרסם.
  • תאר את כל המתקנים, כגון מכשירי חשמל חדשים, כביסה במקום או גישה למתקני כושר, שחייה או מתקני שעשועים.
  • תן מידע על השכונה שתמשוך דיירים, כמו קרבה לחנויות, בתי ספר, אזורים היסטוריים או תחבורה ציבורית.
 3. 3
  כלול תמונות. בדף שבו תוכל לראות את טיוטת המודעה שלך, לחץ על כפתור "ערוך תמונות" בפינה השמאלית העליונה. ניתן לטעון עד 24 תמונות. כלול תמונות של החלק הפנימי והחיצוני של הנכס. אם הנכס שלך הוא דירה, ספק תמונה של הבניין. העלה תחילה את התמונה הטובה ביותר שלך. זו תהיה התמונה המוצגת במודעה.
 4. 4
  פרסם את המודעה שלך. לאחר שתוסיף את כל התמונות שלך, תראה שוב את טיוטת המודעה שלך. הגה את המודעה כדי לוודא שכל המידע מדויק והכל מאוית נכון. אם אתה צריך לשנות משהו, לחץ על "ערוך טקסט", "ערוך מפה" או "ערוך תמונות" בפינה השמאלית העליונה. לאחר שהכל תקין, לחץ על "פרסם" בפינה הימנית התחתונה.
 5. 5
  לבלוט מהקהל. מיליוני אנשים משתמשים בקרייגסליסט. כדי למנוע מהמודעה שלך ללכת לאיבוד בתחתית הרשימה, ייתכן שתצטרך לפרסם מחדש את המודעה כל כמה ימים. כמו כן, הגיבו לשוכרים פוטנציאליים במהירות. תהיה להם גישה למודעות רבות בקרייגסליסט. לחכות לתגובה למישהו שמעוניין בנכס שלך יכול לעלות לך.
בחר שירותים המשתפים את המודעה שלך עם רשת אתרים אחרים
כדי לשכור את הנכס במהירות האפשרית, בחר שירותים המשתפים את המודעה שלך עם רשת אתרים אחרים.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש באתר משלך

 1. 1
  קדם את הנכס שלך. השתמש באתר שלך בכדי ליצור קשר עם דיירים פוטנציאליים. מכיוון שבבעלותך האתר אתה יכול לשלוט בתוכן. כתוב טקסט המדגיש את היתרונות של הנכס שלך. כלול המלצות מדיירים מאושרים אחרים. תאר את הנכס בפירוט וכולל מידע על מתקנים, הן על הנכס והן בסביבה.
 2. 2
  שווק את הנכס שלך באמצעות תמונות. הכללת תמונות עם הטקסט שלך הופכת את האתר שלך למושך יותר עבור קהל רחב יותר. אנשים אוהבים לראות תמונות לפני שהם מסתכלים על נכס באופן אישי. אם הם אוהבים את התמונות שלך, הם עשויים לקבוע פגישה כדי להציג את הנכס.
  • צלם תמונות פנים וחוץ המפרסמות את יתרונות הנכס.
  • ספק מידע מדויק. אל תכלול תמונות של תכונות נכס שכבר אינן זמינות.
 3. 3
  הימנע מלציין את מספר היחידות הזמינות. אם יש לך הרבה יחידות זמינות, זה יכול ליצור תפיסה של בעיה ברכוש שלך. אם רק כמה יחידות יהיו זמינות, השוכרים יפחדו ויחשבו שהם לעולם לא יוכלו להיכנס לאחד מהנכסים שלך. כמו כן, קל לרדת מאחור בעדכון המידע הזה, דבר שעלול להוביל לאי הבנות.
 4. 4
  פרסם את המחויבות שלך לדיור הוגן. בחר את מילותיך בקפידה. הימנע מלנסות לתאר את הדייר האידיאלי שלך. זה יכול להתפרש כלא מפלה. לדוגמא, אם הנכס שלך נמצא ליד בית ספר, ציין את הקרבה לבית הספר. אבל אל תגיד "מושלם עבור משפחות צעירות", מכיוון שזה גורם לך להיראות שאתה לא כולל קבוצות מסוימות של אנשים.
  • מתווכים נדרשים להציג את לוגו הדיור ההוגן ממשרד השיכון והפיתוח העירוני (HUD) כאשר הם מפרסמים נכס, לכן כלול אותו כאשר אתה מפרסם את הנכס שלך כדי להראות את מחויבותך לדיור הוגן.
  • תוכל להוריד את הלוגו על ידי מעבר אל www.hud.gov, לחיצה על "משרדי תכנית", "דיור הוגן / שוויון הזדמנויות", "ספריה" ואז " לוגו שוויון הזדמנויות דיור ".
  • ניתן לחייב אותך בקנסות כבדים אם תמצא אשם בהפרת חוק הדיור ההוגן, אך הכללים נבדלים מה מותר כשאתה משכיר לשותף לדירה או שוכר בית שלם. לדוגמה, אם אתה משכיר לשותף לחדר, מקובל לפרסם למין מסוים; עם זאת, אינך יכול לעשות זאת אם אתה שוכר את כל הבית.
  • מותר לך להגביל את מי שתשכיר בהתבסס על קריטריונים כגון הכנסה, היסטוריית אשראי, היסטוריית שכירות, תעסוקה ומספר האנשים שיגורו בנכס. עליך לספק את הקריטריונים מראש, ואם מישהו נדחה, לספק להם מכתב פעולה שלילי המסביר מדוע. אתה יכול גם להציע להם דרך לקבל אישור, כגון הוספת cosigner או תשלום פיקדון נוסף אם יש להם אשראי רע.
שכר הדירה החודשי והעלאת תמונות
צור את העלון שלך על ידי הגשת הכתובת, תיאור הבית, שכר הדירה החודשי והעלאת תמונות.

טיפים

 • לפני שתפרסם את הבית שלך להשכרה, בדוק את תקנות הפרסום הפדרליות, הממלכתיות, המקומיות והשכונתיות. לדוגמה, ייתכן שהשכונה שלך לא מאפשרת פרסום שלטי חצר.
 • היו מוכנים לספק לשוכרים הוכחה למי שאתם. מכיוון שרמאים מפרסמים לפעמים מודעות שכירות מזויפות, ייתכן שקונה זהיר בדק את פרטי הבעלות על הנכס שלך. אם הם מבקשים ממך להוכיח את זהותך, תהיה מוכן לעשות זאת.

אזהרות

 • סמן את התמונות שאתה מפרסם כדי להגן על הפרסומת שלך וגם על השוכרים הפוטנציאליים שלך. לעתים הרמאים גונבים את התמונות והמידע המסופק במודעות שכירות ואז מפרסמים מודעות הונאה משלהם. זה מאפשר להם להשתמש ברכוש שלך כדי לגנוב מידע או כסף מהשוכרים הפוטנציאליים שלך.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך לנהל משא ומתן עם בעל הבית שלך?
 3. איך להצטרף לעמותת דיירים?
 4. כיצד להעריך בעל בית?
 5. איך למכור בית נייד?
 6. איך מוכרים בית משותף?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail