כיצד לנהל משא ומתן על תשלום שכר דירה חלקי?

עליך לנסות ולנהל משא ומתן לתשלום שכר דירה חלקי עם בעל הבית שלך
אם שכר הדירה שלך נדרש, אך חסר לך מזומנים, עליך לנסות ולנהל משא ומתן לתשלום שכר דירה חלקי עם בעל הבית שלך.

אם שכר הדירה שלך נדרש, אך חסר לך מזומנים, עליך לנסות ולנהל משא ומתן לתשלום שכר דירה חלקי עם בעל הבית שלך. אל תעצום עיניים ולקוות שהבעיה תיעלם. בעל הבית שלך יצור איתך קשר אם אתה מפסיד תשלום דמי שכירות, ולכן עדיף להיות יוזם. בררו כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם ואז צרו קשר עם בעל הבית שלכם. הוא או היא עשויים להיות מוכנים לקבל תשלום חלקי עד שתקבל עוד קצת כסף.

חלק 1 מתוך 3: יצירת קשר עם בעל הבית שלך

 1. 1
  בדוק כמה אתה יכול להרשות לעצמך. אתה לא רוצה שהמחאה שלך תוקפץ. אם שכר הדירה שלך הוא 560 € לחודש, אך רק 340 € בחשבון השובר שלך, אז אל תציע לשלם 370 € כתשלום חלקי. הצ'ק שלך יקפוץ ובעל הבית שלך יכעס. כמו כן, בעל הבית שלך יכול לגבות ממך תשלום אם הצ'ק שלך יקפץ.
  • עברו על כל מקור כסף שיש לכם: חשבון צ'ק, חשבון חיסכון, מזומן, אגרות חיסכון וכו 'הוסיפו כמה כסף יש לכם.
  • בדקו גם מתי תקבלו מספיק כסף לתשלום דמי השכירות במלואם. לדוגמא, ההורה של ילדכם עלול לאחר במזונות ילדים. אם כן, כדאי לנסות להבין מתי תקבלו את מלוא הסכום. צרו קשר עם ההורה השני אם אתם צריכים.
  • לחלופין, הבוס שלך עלול לאחר עם שכר העבודה. שאל מתי תקבל את הצ'ק שלך.
 2. 2
  כתוב לבעל הבית שלך. אתה לא צריך לחכות. בהקדם האפשרי, שלח פתק או דוא"ל ושאל אם אתה יכול לבצע תשלום חלקי, ובעקבות את השאר במועד מאוחר יותר.
  • אתה יכול להתחיל את מכתבך באומרו, "אני כותב כדי לשאול אם אוכל לשלם תשלום חלקי על שכר הדירה שלי לחודש זה. לרוע המזל אין לי את הסכום המלא כרגע. במקום זאת אני יכול לשלם 220 €".
  • אל תציע את הסכום המקסימלי שאתה יכול להרשות לעצמך במכתב. במקום זאת, השאר מקום לעלות אם בעל הבית רוצה לנהל משא ומתן.
 3. 3
  תן מועד אחרון לתשלום מלוא הסכום. כדאי גם לספר לבעל הבית את התאריך בו תישאר לכם שאר תשלום דמי השכירות.
  • "יהיה לי את שאר דמי השכירות ב -15 לחודש."
 4. 4
  הסבירו מדוע איחרתם. אם יש לך סיבה טובה לכך שלא תהיה לך סכום השכירות המלא, כדאי לך להסביר את הסיבה לבעל הדירה שלך. עם זאת, וודא שיש לך סיבה לגיטימית לאיחור.
  • אל תגיד שהיית חסר אחריות ועליך לשלם במקום זאת את כרטיסי האשראי שלך. אם תתן זאת כסיבת האיחור שלך בשכר דירה, אז בעל הבית יניח שתתקשה לשלם שכר דירה בחודשים הבאים.
  • עם זאת, יתכן וחסרים לך כספים מסיבה לגיטימית. לדוגמה, ייתכן שהתחלת עבודה חדשה, המחזיקה בהמחאת השכר הראשונה שלך למשך חודש. במצב זה לא תאחרו בעתיד. הסבירו את המצב לבעל הבית שלכם.
 5. 5
  מבטיח שלא תאחר שוב. יהיה לך מזל טוב לגרום לבעל הבית להסכים לתשלום חלקי אם אתה מבטיח שלא תאחר שוב. ציין גם סיבות מדוע בעל הבית אמור להאמין לך.
  • אתה יכול לומר, למשל, "אני מבטיח שלא אאחר שוב. לאחר החודש הזה, אתחיל לקבל שכר על פי לוח זמנים קבוע, כך שתמיד יהיה לי את הסכום המלא ביום שכר הדירה אמור לתשלום."
 6. 6
  ספק את מספר הטלפון שלך. אתה יכול להניח שבעל הבית שלך יודע ליצור איתך קשר. אך לשם התייחסות קלה, סגור את מכתבך על ידי כך שאתה אומר לבעל הבית שלך כיצד להגיע אליך.
  • לדוגמה, תוכל לסגור את מכתבך באמירה: "אני מקווה שההצעה הזו מקובלת עליך. אם כן, אנא יידע אותי בטלפון 555-5555 בהקדם האפשרי. אם לא, אנו יכולים לדון בתשלום דמי השכירות באותו טלפון מספר. "
בעל הבית שלך יצור איתך קשר אם אתה מפסיד תשלום דמי שכירות
בעל הבית שלך יצור איתך קשר אם אתה מפסיד תשלום דמי שכירות, ולכן עדיף להיות יוזם.

חלק 2 מתוך 3: משא ומתן על סכום תשלום

 1. 1
  שמע שוב מבעל הבית שלך. בעל הבית שלך יקבל תשלום חלקי או ידחה את הצעתך. אם בעל הדוחה דוחה זאת, תצטרך לנהל משא ומתן.
  • בעל הבית שלך צריך להיות מוכן לקבל תשלום חלקי אם היית דייר טוב ואם הסיבה שלך לאיחור מתקבלת על הדעת.
  • למרות שבעל הבית שלך יכול לעבור לפנות אותך, זה ייקח יותר מדי זמן כעניין מעשי. חוק המדינה שלך עשוי לדרוש שבעל הבית ייתן לך כמה שבועות להיתפס לשכר הדירה שלך. כמו כן, אם בעל הבית יביא תביעה לפינויך, יהיה לך מספר שבועות להגיב. עד אז, ככל הנראה יהיה לך את שאר הכסף המגיע לשכירות.
 2. 2
  אל תפחד לנהל משא ומתן. לעתים קרובות, אנשים נמנעים ממשא ומתן בגלל הפחדים שלהם. הם חוששים מדחייה או שנראים דוחקים או מכעיסים את בעל הבית. אתה צריך לנסות להתגבר על הפחדים שלך כדי לנהל משא ומתן ביעילות.
  • שאל את עצמך מדוע אתה חושש שאתה עלול להראות דוחק. זכרו שאיש לא יידע שאתם מנהלים משא ומתן מלבד בעל הבית שלכם.
  • אתה גם לא צריך לפחד מדחייה. במקרה הגרוע, בעל הדירה שלך ידחה את התשלום החלקי. עם זאת, אם הוא יעשה זאת, הוא יצטרך לעבור לפנות אותך, לפרסם לדייר חדש ולבצע בדיקות רקע אצל מועמדים חדשים. זו עבודה רבה, במיוחד אם מבטיח למשכיר לקבל את מלוא התשלום בעוד מספר שבועות.
 3. 3
  הגש הצעה נגדית. אם בעל הדירה מתעקש על תשלום מלא, אז הגדל את הסכום שאתה מוכן לשלם. לדוגמה, אם הצעתם בתחילה 220 € במכתבכם, תוכלו להציע 300 €
  • אמור, "אני יכול להציע לך 300 € כרגע. יהיה קשה לקנות מצרכים, אבל אני יכול להשיג לך את הכסף היום."
  • הזכרו גם לבעל הבית שלכם שיהיה לכם את שאר הכסף בקרוב. "כמו שאמרתי במכתב שלי, אני מקבל תשלום בחמישה-עשר, כדי שאוכל להשיג לך את שאר הכסף אז."
 4. 4
  נסו לבטל את העמלות המאוחרות. בעל הבית שלך עלול להתמודד עם חיובים מאוחרים או ריבית לכל תשלום מאוחר. לעתים קרובות חיובים ושכר טרחה אלה מפורטים בחוזה השכירות שלך. הוציאו את חוזה השכירות וקראו אותו.
  • אתה צריך לשאול אם אתה יכול לקבל את העמלות המאוחרות. בעל הבית שלך אולי לא מסכים, אבל כדאי לשאול. אתה לא רוצה לשלם יותר ממה שאתה צריך.
כדאי גם לספר לבעל הבית את התאריך בו תישאר לכם שאר תשלום דמי השכירות
כדאי גם לספר לבעל הבית את התאריך בו תישאר לכם שאר תשלום דמי השכירות.

חלק 3 מתוך 3: ביצוע תשלום

 1. 1
  לווה מהמשפחה. בדקו אם תוכלו לקבל הלוואה מההורים שלכם או מבני משפחה אחרים. נסו לקבל הלוואה ללא ריבית. הסבירו את מצבכם ואמרו להם כי אתם זקוקים במהירות במזומן בכדי לכסות את תשלום שכר הדירה.
  • אין ללוות ממלווים ליום תשלום או ממלווים פרטיים אחרים, שבדרך כלל גובים ריביות גבוהות. על ידי לקיחת הלוואות מסוג זה, יש יותר סיכוי להיכנס עוד ועוד לחובות.
 2. 2
  למכור רכוש. אם אתה צריך לבוא עם כסף, אתה יכול לנסות למכור רכוש. לדוגמה, אתה יכול למשכן חפצי ערך כמו תכשיטים או ציוד אלקטרוני.
  • ייתכן שתרצה גם למכור פריטים ב- eBay, אם כי זה יכול לקחת שבוע בערך כדי להשלים את המכירה ולקבל את הכסף שלך.
  • אתה יכול גם לפרסם באינטרנט. אתה יכול לרשום פריטים למכירה בקרייגסליסט, למשל. תן שם למחיר שלך ובקש תשלום במזומן. על ידי קבלת תשלום במזומן, לא תצטרך לדאוג לקפוץ צ'ק הקונה.
 3. 3
  השג הזמנת כסף במידת הצורך. יכול להיות שיש לך רק מזומן ואין לך מספיק זמן להגיע לבנק. במצב זה, אתה יכול פשוט ללכת לסניף הדואר הקרוב שלך ולקבל הזמנת כסף.
"אני כותב כדי לשאול אם אוכל לשלם תשלום חלקי על שכר הדירה שלי לחודש זה
אתה יכול להתחיל את מכתבך באומרו, "אני כותב כדי לשאול אם אוכל לשלם תשלום חלקי על שכר הדירה שלי לחודש זה.

טיפים

 • ניתן גם לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי באמצעות RadPad, RentPayment או אתרים אחרים. למרות שחברת כרטיסי אשראי תגבה ריבית, הריבית היא נמוכה ממה שהייתם מקבלים עם הלוואה ליום תשלום. כמו כן, אתה יכול למתוח תשלומי כרטיסי אשראי הרבה יותר זמן ממה שאתה יכול בדרך כלל עם מלווה הלוואה למשך יום.
 • אתה צריך להתייחס למה אתה מאחר עם שכר דירה. לדוגמה, אם ההוצאות שלך גבוהות מדי, אז אתה צריך לנסות להוריד אותן. לחלופין, אתה יכול לקבל שותף לחדר עבודה או משרה חלקית. לא משנה מה תהיה הסיבה לכך שאין לך מספיק כסף, עליך לטפל בזה באופן ראשוני, אחרת אתה תמיד יאחר עם שכר הדירה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail