כיצד למכור בית משועבד הפוך?

אם אתה זקוק לזמן רב יותר למכירת הבית המושכן הפוך
אם אתה זקוק לזמן רב יותר למכירת הבית המושכן הפוך, פנה למלווה שלך בבקשה להארכת תקופת המכירה.

מכירת בית משועבד הפוך אינה דומה למכירת בית אחר. ההבדל העיקרי הוא שתצטרך לשלם את המלווה לאחר השלמת המכירה. צרו קשר עם סוכן נדל"ן כדי לעזור לכם, או מכרו את הבית בעצמכם באמצעות פורטלי נדל"ן מקוונים. בשני המקרים, לייפות את הבית שלך מבפנים ומבחוץ כדי שיהיה מושך יותר עבור קונים פוטנציאליים. אם אתה זקוק לזמן רב יותר למכירת הבית המושכן הפוך, פנה למלווה שלך בבקשה להארכת תקופת המכירה.

חלק 1 מתוך 3: קבלת החלטות

 1. 1
  דע מתי אתה צריך למכור את הבית המשכון שלך. ישנם מספר מצבים בהם כמעט בלתי נמנע מכירת בית משועבד הפוך. למשל, אם אתה גר לבד, גר עם בן / בת הזוג או בן / בת הזוג שלך, או אם אתה הלווה האחרון שנותר בחיים ששמו על המשכנתא, יש לשלם את ההלוואה. הדרך הקלה ביותר להשיג את הכסף הדרוש לתשלום המשכנתא היא על ידי מכירת הבית.
  • מעבר מהבית מוגדר כעזיבה מהבית למשך 12 חודשים ומעלה.
  • בדוק תמיד את תנאי המשכנתא הספציפית שלך כדי לקבוע את התנאים למכירת נכס או להחזר הלוואה.
 2. 2
  בדוק משכנתא לגבי סעיף שאינו מיועד. סעיף שאינו מקורה אומר שכאשר אתה מוכר את הבית המושכן הפוך, לא תשלם יותר ממה ששווה הבית. לדוגמא, אם הבית המשכנתא ההפוכה שלך שווה 14900 € אך המשכנתא כוללת 22400 € כולל ריבית, תשלם 14900 € בלבד
 3. 3
  דע מתי עליך למכור בית ממושכן הפוך. אם קיבלתם בירושה בית משועבד הפוך, שמרו על הבית אם יתרת ההלוואה שנותרה נמוכה משווי הבית. לדוגמה, אם המשכנתא היא 37300 € והבית שווה 52200 €, אתה יכול לקצור 14900 € ממכירת הבית. אבל אם הבית שווה 14900 € אבל יתרת המשכנתא היא 37300 €, תצטרך למכור את הבית תמורת 14900 € ולסיים בלי כלום. כדי להימנע מכך, אתה יכול פשוט להעביר את הנכס למלווה. נוהג זה מכונה "מעשה במקום עיקול".
  • כדי למסור את הנכס למלווה, יידעו כי אין לך שום עניין למכור את הבית והביע את התעניינותך בכך שהמלווה יחזור על עצמו את הבית. הם ידריכו אותך בשלבים הבאים.
  או מכרו את הבית בעצמכם באמצעות פורטלי נדל"ן מקוונים
  צרו קשר עם סוכן נדל"ן כדי לעזור לכם, או מכרו את הבית בעצמכם באמצעות פורטלי נדל"ן מקוונים.
 4. 4
  צרו קשר עם המלווה שלכם. תן למלווה שלך לדעת שאתה מתכוון למכור את הבית שלך. המלווה שלך יאשר כמה אתה חייב על המשכנתא, כולל כסף שקיבלת, ריבית וחיובים רלוונטיים. שאל את המלווה שלך האם יש עמלות נוספות שיש לשלם לפני ביצוע המכירה. השג הצהרה מפורטת וכתובה המפרטת את סכום התמורה המלא.

חלק 2 מתוך 3: הפיכת הבית שלך למושך

 1. 1
  בדקו את ביתכם. פנה למפקח בית כדי לחפש את הבית אחר דברים שיש לתקן או לעדכן. אם הפקח שלך מזהה מתקנים ומכשירים פגומים או מיושנים (רדיאטורים, מיכלי מים חמים ומערכות אוויר מרכזיות), בצע את השיפורים המומלצים בכדי להפוך את ביתך לשיווק יותר.
  • קונה רציני יבדוק את הבית המושכן הפוך על ידי מפקח משלו לפני איטום העסקה. אם הם מזהים משהו לא בסדר, הקונה הפוטנציאלי ייזהר לקנות את הבית ו / או יבקש אחוז ממחיר המכירה.
  • רוב הבדיקות עולות בין 150 € ל -300 €
 2. 2
  הלבישו את פנים הבית שלכם. אם הבית שלך נראה לא מושך, יהיה קשה לגרום לאחרים להתרגש מספיק לקנות אותו. אתה יכול להלביש את הבית שלך בעצמך או להשיג מבנה שיעזור לך.
  • אבק, אבק והסר את העומס. פתח את החלונות והשתמש בנרות ריחניים ובתרסיסים המעלים ריח כדי להיפטר מריחות של חיות מחמד, מעופש וריחות מעושנים (אם אתה מעשן). אם הקירות שלך צבועים או טפטים בקפידה, הפשיט את הטפט ו / או צבוע אותם מחדש או בגוונים מאופקים יותר.
  • אם אתה צריך, שכור ארון אחסון בכדי לאחסן את חפציך בתקופה בה הבית זמין למכירה.
  • אם אתה זקוק לעזרה בכדי להבין כיצד לייפות את ביתך, שכר סטייג 'מקצועי. בעל ניסיון מקצועי עוזר להכין בתים למכירה על ידי סידור ועדכון אותם בדרכים שאיננו אטרקטיבי עבור קונים. מבקר יגבה כ -110 אירו לשעה עבור שירותיהם.
 3. 3
  הגדל את ערעור השפה. סדר את החצר שלך על ידי כיסוח הדשא, גרירת העלים, שתילת פרחים, הנחת מאלץ והסרת זבל אקראי שאולי נצבר. צבוע מחדש את דלת הכניסה שלך ושטוף את הכביש שלך בכוח. אם יש לך גופי חלודה או מיושנים, הסר אותם והתקן התקנים מודרניים יותר.
סעיף שאינו מקורה אומר שכאשר אתה מוכר את הבית המושכן הפוך
סעיף שאינו מקורה אומר שכאשר אתה מוכר את הבית המושכן הפוך, לא תשלם יותר ממה ששווה הבית.

חלק 3 מתוך 3: מכירת הבית

 1. 1
  מצא סוכן נדל"ן. למרות שאין צורך למכור את ביתך באמצעות סוכנות נדל"ן או סוכן נדל"ן, זו הדרך הקלה ביותר לעשות זאת. הסוכן שלך ישווק את ביתך לקונים פוטנציאליים, ינהל איתם משא ומתן בשמך ויעזור לך לארגן את הניירת הדרושה כדי למכור את הבית שלך.
  • חפש סוכן עם מוניטין טוב. בדוק ביקורות של סוכנים מקוונים באתרי Zillow ובאתרים דומים כדי לאתר ולסוכן שנראה רציני ואמין. בקש המלצה מחברים ושכנים שמכרו את בתיהם בקרבתך.
  • ראיין כמה סוכני נדל"ן לפני שתתייצב עם מי שאתה רוצה לעבוד איתו. שאל אותם לעצתם לגבי אופן מכירת הנכס. שאל אותם מה היו מדגישים את הבית שלך בעת הצגתו בפני קונים פוטנציאליים, ומה הם מציעים לך לשנות כדי להפוך אותו לשיווק יותר.
 2. 2
  למכור את הבית שלך בעצמך. אם אתה לא רוצה לעבור סוכנות נדל"ן או סוכן נדל"ן, השתמש באתרים כמו ForSaleByOwner.com ו- HelpUSell.com. השתמש בכל פורטלי הנדל"ן הגדולים באינטרנט כדי לשווק את הבית שלך, כולל Trulia, Zillow ו- Realtor.com. צלם תמונות מחמיאות של ביתך המשכנתא הפוכה, מבפנים ומבחוץ, רצוי ללא הרהיטים והחפצים שלך בהם.
  • מכירת בית משועבד הפוך בעצמך יכולה להיות קשה ביותר. חשוב היטב לפני שתחליט למכור את הבית בעצמך.
  • אם אתה מוכר את הבית בעצמך מכיוון שאתה מודאג מתשלום שכר טרחת סוכן הנדל"ן, שוחח עם כמה סוכנים מראש על חששות העלויות שלך ובדוק אם אתה יכול למצוא סוכן שמוכן לנהל משא ומתן על דמי הרישום והמכירה שלהם.
 3. 3
  תמחיר את הבית שלך כמו שצריך. אם הבית המשכון שלך הפוך יקר מדי, לא תוכל למצוא קונה בקלות. אם הבית המשכנתה ההפוכה שלך מתומחרת נמוך מדי, תקבל עסקה גולמית ותקבל פחות ממה שאתה צריך.
  • כדי לקבוע את מחיר המכירה הנכון לביתכם המשכנתא הפוכה, הזמינו שמאי רכוש מקצועי. שמאי הוא מומחה הקובע את שווי רכוש על סמך מיקומו, השבחתו ומשתנים אחרים.
  • השתמש במאגר האגודה הבינלאומית לשמאים בכתובת http://isa-appraisers.org/find-an-appraiser כדי למצוא שמאי בקרבתך.
  • קביעת מחיר המכירה הנכון לבית המשכנתא ההפוכה שלך הוא תחום נוסף בו תוכל להיעזר בסיוע ובניסיון של סוכן נדל"ן.
 4. 4
  היו גמישים לגבי הצגת הבית. בין אם אתה מוכר את הבית המושכן בעצמך ובין אם תזמין סוכן, יהיה עליך להזמין אנשים לבית כדי שיראו אותו באופן אישי. אם אתה מוכר באמצעות סוכן, תצטרך לפנות באופן זמני את הבית המושכן הפוך בזמן שהסוכן מראה אותו לקונים פוטנציאליים. אם אתה מוכר את הבית המושכן הפוך בעצמך, תצטרך להיות בבית כדי לאפשר לקונים הפוטנציאליים להיכנס.
  • בשני המקרים תצטרך לעקוב אחר לוחות הזמנים של הקונים הפוטנציאליים. היה מוכן להראות את הבית המושכן הפוך בשעות הבוקר, אחר הצהריים, בסופי השבוע ובערבים.
  • לרוב הקונים מרגישים יותר בנוח לצפות בבית בנוכחות סוכן חסר משוא פנים מאשר בנוכחות בעל בית, שעשוי לגרום להם להרגיש כמו פולשים.
  • כשאתה מראה את הבית שלך, הסר את חיות המחמד שלך. בקש מחבר או קרוב משפחה לקחת אותם לפארק או לקחת אותם לטיול. סר ציוד לחיות מחמד, מדי, כמו צעצועי כלב ואת קערות מזון. הידיעה כי חיות מחמד מתגוררות בבית עשויה להרתיע את הקונים מלרכוש את ביתך המושכן.
  קביעת מחיר המכירה הנכון לבית המשכנתא ההפוכה שלך הוא תחום נוסף בו תוכל להיעזר בסיוע ובניסיון של סוכן נדל"ן
  קביעת מחיר המכירה הנכון לבית המשכנתא ההפוכה שלך הוא תחום נוסף בו תוכל להיעזר בסיוע ובניסיון של סוכן נדל"ן.
 5. 5
  פעל מהר. בין אם תמכור את הבית בעצמך ובין אם תעבור דרך סוכנות נדל"ן, סביר להניח שתעמוד בלוח זמנים צפוף בעקבות החלטתך למכור. פרק הזמן בו עליכם למכור את ביתכם המשכנתא הפוכה ולהחזיר את המשכנתא תלוי בתנאי המשכנתא. אך המלווה ירצה שיוחזר במהירות יחסית.
  • במקרים מסוימים, אם תוכיח שאתה עושה מאמץ בתום לב למכור את הבית, ייתכן שתקבל הארכה בזמן שתצטרך למכור את הבית המושכן. באופן כללי, עם זאת, אתה לא צריך להתעסק.
  • בדרך כלל לוקח למכור בתים שישה חודשים.
 6. 6
  החזר את המשכנתא. לאחר שקיבלתם את התמורה ממכירת ביתכם המשכנתא הפוכה, השתמשו בכספים לתשלום משכנתא. אם צברתם עמלות או שעבודים נוספים באמצעות מכירת הבית המושכן הפוך, שלמו גם אותם. הפקד את יתרת חשבון החיסכון שלך.
  • אם אתה חושש לקבל את המשכנתא בתשלום מלא, השתמש בשירותיו של עורך דין מקרקעין. עורך דין מקרקעין הוא עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין ומכירת נכסים.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לארוז את התכשיטים שלך למהלך?
 2. איך משכירים מרתף?
 3. איך למצוא דיירים טובים?
 4. איך לארוז את הפריטים השבריריים שלך?
 5. איך להקים מלאי ביתי משלך?
 6. איך לארגן תוך כדי לארוז את המטבח?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail