כיצד להפיק את המרב מרוט IRA?

אתה יכול לבנות את תרומות ה- IRA של רוט לרמות גבוהות מבלי להזיע
על ידי תשלום התרומה המקסימלית, אתה יכול לבנות את תרומות ה- IRA של רוט לרמות גבוהות מבלי להזיע.

חשבת פעם איך תרצה לפרוש? בטח יש לך. אם לא עשית זאת, עדיף שתתחיל לעשות זאת עכשיו. חשיבה ותכנון לגבי שנות הפרישה שלך היא הדרך הטובה ביותר שתוכל להפיק את המרב מהשנים שנותרו לך. לאלו מכם שעבדו כל חייכם, בהחלט הרווחתם את הזכות לעשות כל מה שתרצו בשנות הזהב שלכם. ישנן דרכים רבות בהן אתה יכול להפיק את המירב משנות הפרישה שלך, אך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות IRA של רוט. על ידי ביצוע השלבים הבאים, תוכלו להיות בטוחים שתפיקו את המרב מההשקעה שלכם ב- Roth IRA.

צעדים

 1. 1
  הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לבדוק את רמת התרומה של המעסיק שלך. אם תגלה שהיא תואמת את תרומתך ל- IRA של רוט שלך, תוכל להפיק את המרב ממנה על ידי תשלום התרומה המקסימלית שהם מאפשרים. על ידי תשלום התרומה המקסימלית, אתה יכול לבנות את תרומות ה- IRA של רוט שלך לרמות גבוהות מבלי להזיע.
 2. 2
  בצע את המתמטיקה שלך לפני שתשקיע. אם המעסיק שלך לא תואם את התרומות שלך ל- IOT של רוט, אולי זה יהיה חכם להפקיד את הכסף שלך בחשבון החיסכון שלך ואז בסוף השנה תוכל לראות אם התרומה שלך תביא לך תשואה טובה יותר מתוכניות השקעה רגילות.
 3. 3
  אל תגביל את עצמך לתרומות IRA בלבד. אם הגעת לסף התרומות המקסימלי ותרצה להשקיע עוד יותר, אל תתאפק מהשקעת כסף בקרנות השקעה פרטיות בסיכון נמוך. בדרך זו תוכלו להפיק את המרב מכספכם תוך השקעה במוצרים פיננסיים בטוחים וארוכי טווח.
 4. 4
  השתמש ב- IRA הרוט שלך כחלופה גמישה לקופת חירום. היתרון הגדול ביותר של IRA של רוט הוא שאתה יכול למשוך ממנה כספים בכל עת. בדרך זו תוכל לקבל גישה לכספיך במקרה חירום. ברור שתצטרך לשלם קנס על הרווחים, אך כל משיכות התרומות הן בחינם.
 5. 5
  תחשוב לטווח ארוך. אינך צריך לתרום בכל חודש. חסוך כמה שיותר כסף עד סוף שנת המס. בדרך זו יהיה לך יותר כסף בחשבונך להשקיע במועד מאוחר יותר. נסו לתרום מקסימום תרומות ל- IOT של רוט בכל שנה. ברגע שתגיע לגיל הפנסיה, תשמח שעשית!
 6. 6
  התעדכן בתרומות שהוחמצו אם אתה בן 50 ומעלה. אתה יכול לתרום תוספות נוספות אם אתה סוגר לגיל הפנסיה. הוספת 750 יורו נוספים לתשלומי ה- IRA של רוט יכולה לחולל הבדל עצום בפנסיה העתידית שלך.
 7. 7
  הפוך את זה להרגל, לא רק לאפשרות. תרומה ל- IRA של רוט צריכה להיות חובה לכל. אל תחשוב על זה כעל תוכנית השקעה אופציונלית, אלא יותר בנוסח תשלום מס. עשו כל שביכולתכם כדי לתרום גם אם הדבר מחייב אתכם לבצע כמה קיצוצים בתחומים אחרים בכספיכם.
אל תגביל את עצמך לתרומות IRA בלבד
אל תגביל את עצמך לתרומות IRA בלבד.

טיפים

 • עקוב אחר תרומותיך של רוט IRA. בדרך זו לאחר מספר שנים תדעו בדיוק אם עליכם לפתוח חשבון חיסכון נוסף.
 • התייחס תמיד ל- IRA של רוט שלך כהוצאה ראשונית. כך תוכלו לחסוך מספיק בכדי לחיות חיים טובים לאחר הפרישה.
 • איחד את חשבונותיך במידת האפשר. כשתעשה זאת, תוכל לבצע איזון מעת לעת ולנהל היטב את חשבונך, בנוסף תוכל לחסוך זמן וכסף בו זמנית.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להרוויח הכנסה שיורית?
 2. איך להתמודד עם זכייה בלוטו?
 3. איך להיות מיליונר?
 4. איך להתעשר במהירות?
 5. איך להתעשר מתישהו?
 6. איך למשוך עושר?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail