כיצד לקבוע מגבלות הכנסה של רוט IRA?

שירות ההכנסות הפנימיות ("מס הכנסה") מגביל את הסכום שניתן לתרום לרשות IRA
עם זאת, שירות ההכנסות הפנימיות ("מס הכנסה") מגביל את הסכום שניתן לתרום לרשות IRA, בהתבסס על מעמד הגשת הכנסה ומס.

IRA הוא הסדר פרישה פרטני, הידוע יותר פופולרי כחשבון פרישה פרטני. IRA של רוט הוא סוג מיוחד המאפשר לבעלי חשבונות לשלם מיסים על הכנסה לפני שהוא משמש לתרומות לחשבון. IRAs "מסורתיים" במקום גובים מיסים על הכנסה בזמן משיכת הכספים מהחשבון. המשמעות היא שב- IRA של רוט אינך משלם מיסים על הריבית שהרווחת בחשבון. זה הופך את רות IRA לבחירה פופולרית עבור חשבונות פרישה. עם זאת, שירות ההכנסות הפנימיות ("מס הכנסה") מגביל את הסכום שניתן לתרום לרשות IRA, בהתבסס על מעמד הגשת הכנסה ומס. כדי לקבוע את גבולות ההכנסה שלך מ- Roth IRA, בצע את השלבים הבאים.

שיטה 1 מתוך 2: מציאת מגבלת התרומה שלך

 1. 1
  מצא את ההכנסה ברוטו המותאמת שלך ("agi") לשנה בה תרצה לתרום. ה- AGI שלך הוא ההכנסה החייבת שלך המשמשת את מס הכנסה לקביעת מס הכנסה שלך. זה מחושב על ידי הוספת כל מקורות ההכנסה החייבים שלך והפחתת כל הניכויים שאתה מבצע בסכום זה. מקורות הכנסה חייבים במס כוללים שכר, שכר עבודה עצמית, משכורת, טיפים, ריביות, מזונות ופנסיות, יחד עם הכנסה לא מדווחת כמו הכנסות ממכירת נכסים ופיצויי אבטלה.
  • מסכום המספרים הללו (ההכנסה ברוטו שלך) תגרע את כל הניכויים שתוכל לבצע, כולל הוצאות רפואיות, מזונות, הוצאות עסק שלא הוחזרו, תרומות IRA והפסדים שנגרמו ממכירת נכס, בין היתר.
  • ה- AGI שלך הוא המספר עליו דיווחת בשורה 37 בטופס מס הכנסה 1040, או בשורה 21 בטופס המס 1040 א ', כאשר הכנת את ההחזר המס הכנסה הפדרלי שלך לשנה הרלוונטית.
 2. 2
  חשב את AGI (MAGI) שהשתנה שלך. ה- MAGI שלך הוא חישוב של הכנסה ברוטו המשמשת כדי למצוא כמה מהתרומות שלך ל- IRA אתה יכול לנכות מההכנסה ברוטו שלך. הוא נמצא על ידי הוספת פריטים מנוכים חזרה ל- AGI. לדוגמה, ניכויי הלוואת סטודנטים וניכויי תרומת IRA, יחד עם הכנסות זרות וניכויי דיור, מתווספים חזרה ל- AGI כדי למצוא את MAGI.
  • MAGI גבוה יותר ימנע ממך לנכות חלק מתרומות ה- IRA שלך, ו- MAGI גבוה מאוד ימנע ממך לנכות לחלוטין.
  • אתה יכול גם למצוא את MAGI שלך על ידי מילוי גיליון עבודה 1 בפרסום מס הכנסה 590. להשלמת גליון העבודה תזדקק להחזר מס הכנסה פדרלי שלך לשנה בה תרצה לתרום. קרא את ההוראות בעיון, והשלם את כל גליונות העבודה הנוספים הכלולים בהוראות.
 3. 3
  גלה את מגבלת התרומה שלך. תחת מגבלות ה- MAGI המקסימליות הקובעות את הזכאות לתרום ל- IOT של רוט, ישנן רמות MAGI שעשויות להפחית את סכום התרומה שאתה יכול לספק ל- IOT של רוט בכל שנה. לדוגמא, מגישים בודדים יכולים לתרום את הסכום המקסימלי המותר, 4100 €, אם ה- MAGI שלהם לשנת 2016 נמוך מ- 87300 € עבור כל 1120 € שהם מעל הסכום הזה, תרומתם המקסימלית המותרת מופחתת ב -410 €, כך למשל מישהו שמגיש כ רווק שדיווח על MAGI של 89600 € יכול לתרום רק 3280 € ל- IRA של רוט באותה השנה.
  • המגבלה התחתונה להגשת נשואים במשותף היא 137000 € כל מי שמדווח על מג"י נמוך יותר יכול לתרום את מלוא 4100 € כל אחד מעל סכום זה יכול לתרום 410 € פחות עבור כל 750 € שהם מעבר למגבלה זו.
  • תוכל גם למצוא את המגבלה שלך באמצעות גליון עבודה 2 בפרסום מס הכנסה 590. פעל לפי ההוראות עבור כל שורה כדי לחשב את מגבלת התרומה שלך בשורה 11.
  כדי לקבוע את גבולות ההכנסה שלך מ- Roth IRA
  כדי לקבוע את גבולות ההכנסה שלך מ- Roth IRA, בצע את השלבים הבאים.
 4. 4
  תרם כספים נוספים אם אתה מעל גיל 50. אם אתה מעל גיל 50, אתה רשאי לתרום עד 750 אירו תוספת מדי שנה, בסך כולל של 4850 € עם זאת, אם אתה חורג ממגבלות ה- MAGI התחתונות והרגיל שלך התרומה מופחתת, תרומתך הנוספת בגין מעל גיל 50 תופחת.
  • לדוגמא, מטפל יחיד מעל גיל 50 עם MAGI מעל 97400 € (אך תחת הגבול העליון של 98500 €) יוכל לתרום רק 410 € ל- IOT של רוט, בתוספת 75 € נוספים על היותו מעל 50. זה הופך סך של 490 €

שיטה 2 מתוך 2: קביעת זכאות IRA לרוט

 1. 1
  קבע אם הרווחת הכנסה. על מנת לתרום ל- IRA של רוט, אתה חייב להרוויח הכנסה. הכנסה שהשתכרה כוללת שכר עבודה, טיפים, שכר עבודה, עמלות, הכנסה לעבודה עצמית ומזונות חייבים במס. הכנסות שהורווחו אינן כוללות הכנסות מריבית או הכנסה מנכסי שכירות, השקעות או תוכניות פנסיה. הדרך הטובה ביותר לקבוע אם הכנסתך "הרווחת" היא לשאול את עצמך האם ההכנסה היא תוצאה ישירה של סוג עבודה כלשהו שביצעת. במקום זאת, הכנסה עשויה להיקרא "פסיבית" אם היא תגיע אליך מבלי שתצטרך לעבוד עבורה, כגון הכנסות מריבית ומשכירות.
 2. 2
  מצא את ההכנסה הגולמית המותאמת שלך (MAGI). חשב זאת כעת או אחזר את החישוב הקודם שלך. זכרו שזו רק ההכנסה החייבת המדווחת שלכם עם כמה פריטים שנוספו שוב.
 3. 3
  הבהיר את סטטוס ההגשה שלך. סטטוס ההגשה שלך קובע אם אתה רווק, נשוי הגשת במשותף, או נשוי הגשת בנפרד. מי שנשוי אך מגיש בנפרד יכול להשתמש במגבלות המפורטות למגישים יחידים אם לא גרו עם בן / בת הזוג בשנת המס הרלוונטית.
  תחת מגבלות ה- MAGI המקסימליות הקובעות את הזכאות לתרום ל- IRA של רוט
  תחת מגבלות ה- MAGI המקסימליות הקובעות את הזכאות לתרום ל- IRA של רוט, ישנן רמות MAGI שעשויות להפחית את סכום התרומה שאתה יכול להעביר ל- IOT של רוט בכל שנה.
 4. 4
  בדוק את ה- MAGI שלך נגד הגבולות. מגבלות ההכנסה קובעות את ה- MAGI המרבי שתוכלו לתרום ל- IOT של רוט. לדוגמא, עבור מגישים בודדים, מגבלת ה- MAGI השנתית העליונה בשנת 2015 הייתה 97800 €, ובשנת 2016 היא הועלתה ל 98500 € עבור מי שנשואים ומגישים במשותף, מגבלת 2015 הייתה 144000 € ושנת 2016 היא 145000 € עבור אלה הנשואים מגישים בנפרד, המגבלה היא 7460 € לשתי השנים. כל גורם שמדווח על MAGI מעל ערכים אלה אינו רשאי להכניס כסף ל- IRA של רוט בכלל.
  • מגבלות אלה משתנות מדי שנה, לכן הקפד להשתמש במידע העדכני ביותר.
  • אתה יכול למצוא את התרשים בפרסום מס הכנסה 590.
 5. 5
  עבוד סביב גבולות ההכנסה. לאלה הנמצאים מעל ה- MAGI המקסימלי המותר, יש דרך לעקיפת הבעיה מתרומה ל- IOT של רוט המכונה תרומת רוט "מאחור". זה כולל הצבת תרומה לאחר מס ל- IRA מסורתית ואז להמיר במהירות את ה- IRA המסורתי ל- IRA של רוט. אם נעשה זאת מספיק מהר, ה- IRA המסורתי לא ירוויח שום רווח לפני שהמיר את דתו. למרות זאת, רווחים אלה חייבים במס כהכנסה.

טיפים

 • כאשר אתה בוחן את מגבלת התרומה שלך, תוכל לעגל את מגבלת התרומה המופחתת שלך (בשורה 11 בגליון העבודה) עד 7,50 € הקרובים ביותר.
  ה- AGI שלך הוא ההכנסה החייבת שלך המשמשת את מס הכנסה לקביעת מס הכנסה שלך
  ה- AGI שלך הוא ההכנסה החייבת שלך המשמשת את מס הכנסה לקביעת מס הכנסה שלך.
 • אם מגבלת התרומה המופחתת שלך היא יותר מ- 0 €, אך פחות מ -150 €, תוכל להגדיל את המגבלה ל -150 €
 • אם אתה זקוק לעזרה בהשלמת כל אחד מגליונות העבודה של רוט IRA, פנה לעורך דין מיסים, רואה חשבון מוסמך ("רואה חשבון") או סוכן רשום למס הכנסה לקבלת סיוע. האופציה האחרונה היא בדרך כלל פחות יקרה משתי הראשונות.

אזהרות

 • ל- SEP, SIMPLE ו- IRA מוסמכים אחרים יש תקנות שונות. את הכללים לגבי קרנות פרישה אלה ניתן למצוא בפרסום מס הכנסה 560.
 • אינך יכול לתבוע ניכוי IRA בטופס 1040EZ; עליך להשתמש בטופס 1040 או בטופס 10040A.

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לתרום תרומת IRA של רוט אם יש לי גם 401K?
  כן.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail