כיצד לבחור עורך דין ארנונה?

ייתכן שתרצה לשכור עורך דין ארנונה
אם אתה סבור שההערכה על הנכס שלך הייתה גבוהה מדי, ייתכן שתרצה לשכור עורך דין ארנונה.

אם אתה סבור שההערכה על הנכס שלך הייתה גבוהה מדי, ייתכן שתרצה לשכור עורך דין ארנונה. עו"ד ארנונה מנוסה יכול לקרוא תיגר על שומת המס ולקבל לך החזר. לא קשה למצוא עורך דין מוסמך לרכוש: תצטרך לערוך רשימת מועמדים, ללמוד את אתרי האינטרנט שלהם ולהשתתף בייעוץ ראשוני.

חלק 1 מתוך 2: ביצוע החיפוש שלך

 1. 1
  ערכו רשימה של עורכי דין מקומיים. חפש באינטרנט עורכי דין למס, על ידי הקלדת "עו"ד מיסים" ואז המדינה שלך. אם אתה גר באלבמה, למשל, היית מקליד "עורכי דין מס באלבמה". חפש עורכי דין שיש להם משרדים במחוז או בעיר שלך.
  • ניתן גם לחפש בספריות הטלפון המקוונות, כגון דפי זהב, ספר צהוב או מרכזייה.
  • בקר באתר לשכת עורכי הדין של המדינה שלך או התקשר אליהם ובקש הפנייה. איגודי עורכי דין ממלכתיים מנהלים רשימות הפניות בהן ניתן לחפש לפי תחום התמחות משפטית.
 2. 2
  אסוף הפניות מאנשים שאתה מכיר. שאלו חברים או שותפים עסקיים אם עבדו אי פעם עם עורך דין ארנונה. שאל אותם על הניסיון שלהם עם עורך הדין. כמו בתחומים אחרים, הפניה ממישהו שהיה לו ניסיון ישיר עם איש מקצוע ושאתה בוטח בשיקול דעתו יכולה להוות מדריך אמין.
 3. 3
  עיין באתר האינטרנט של כל עורך דין. ברגע שיש לך רשימת עורכי דין, הפעל חיפושים באינטרנט כדי לחפש את האתר שלהם. נהוג כיום לעורכי דין שיהיה להם אתר. להלן מספר דברים שכדאי לחפש כשאתה מוצא את האתר:
  • ניסיון בארנונה קודם. על עורכי הדין לרשום תיקים מייצגים עליהם עבדו. חפש לראות שהם עבדו על תיקים בארנונה בשנתיים האחרונות.
  • מידע על דיני מס או רכוש. עורכי דין רבים מנהלים בלוגים באתר שלהם. בדוק אם עורך הדין כתב מאמרים על נושאי ארנונה. זה יראה שהיא עוסקת בתחום החוק הזה.
  • שיוך מקצועי. חפש ארגונים מקצועיים שעורך הדין שייך אליהם, במיוחד ארגונים הקשורים בארנונה. ההתאחדות הארצית של עורכי הדין בארנונה היא קבוצה של עורכי דין בתחום הנדל"ן ברחבי המדינה שעובדים בתחום.
  • דקדוק ואיות. שפע של דקדוק ושגיאות כתיב מאותת כי עורך הדין מרושל. עורך דין אמור להיות מסוגל להשתמש בדקדוק תקין, או לפחות לדעת להפעיל את בדיקת האיות.
  עורך דין מנוסה בארנונה יכול לערער על שומת המס ולהשיג לך החזר כספי
  עורך דין מנוסה בארנונה יכול לערער על שומת המס ולהשיג לך החזר כספי.
 4. 4
  בדוק ביקורות מקוונות. אתרים רבים מציעים ביקורות בחינם על עסקים, כולל משרדי עורכי דין ועורכי דין בודדים. כמה מקומות לחפש ביקורות כוללים את Find Law, Avvo ו- Yahoo Local.
  • שים לב כי ביקורות שליליות לעיתים קרובות יותר ממספר ביקורות חיוביות מאחר שלרוב אלו מוטרדים מוטיבציה רבה יותר להשאיר ביקורות. יתר על כן, הביקורות הן חד צדדיות ומציעות רק את נקודת המבט של הלקוח.
  • גלה אם עורך הדין זכה לציון מרטינדייל-האבל. "AV" הוא דירוג האתיקה הגבוה ביותר / הגבוה ביותר המבוסס על חוות דעתם של עורכי דין ושופטים המכירים את עורך הדין. רק 10% מעורכי הדין האירופאים השיגו דירוג זה. רק 50% מכלל עורכי הדין קיבלו דירוג, ולכן עורכי הדין המדורגים ABC נמצאים ב -50% הראשונים. יתר על כן, לא תוכל לקבל דירוג יכולת אלא אם כן קיבלת את דירוג האתיקה הגבוה ביותר (דירוג "V").

חלק 2 מתוך 2: בחירת עורך הדין שלך

 1. 1
  קבעו פגישת ייעוץ. התקשר לעורך הדין ובקש התייעצות. פקיד קבלה עשוי לשאול אותך סדרה של שאלות מקדימות בכדי לברר אם הנושא המשפטי שלך הנו נושא שעורך הדין עובד עליו. אם כן, פקיד הקבלה צריך לקבוע לך פגישה אישית או ייעוץ טלפוני.
  • נסה לקבל ייעוץ אישי. זה יבטיח שתאהב את עורך הדין ותדע שתוכל לעבוד איתו.
  • הייעוץ יהיה ככל הנראה בחינם. יותר ויותר עורכי דין מציעים התייעצויות בחינם. אם עורך הדין רוצה לגבות שכר טרחה, הוא צריך להיות קטן (לא יותר מ- 37 €). עם זאת, אם אתה לא רוצה לשלם כל שכר טרחה, אז תהיה סמוך ובטוח שיהיו הרבה עורכי דין שייפגשו איתך בחינם.
 2. 2
  התכונן לפגישה שלך. תוכלו להתכונן לייעוץ על ידי כתיבת רשימה קצרה של שאלות. הקפד לשאול: br>
  • מספר תיקים בארנונה שעורך הדין טיפל בחמש השנים האחרונות.
  • אם עורך הדין מכיר את האנשים שמעריכים ארנונה.
 3. 3
  השתתף בייעוץ שלך. מגיעים מוקדם ומוכנים. הקפד להביא את כל המסמכים המבוקשים. לדוגמא, עורך הדין כנראה ירצה לראות עותק של שומת הארנונה או הערכת הבית שלך.
  עורך דין מכיר כנראה כמה עורכי דין אחרים בארנונה ויכול להוות מקור טוב להמלצות
  עורך דין מכיר כנראה כמה עורכי דין אחרים בארנונה ויכול להוות מקור טוב להמלצות.
 4. 4
  שאל על אגרות. עורך דין צריך להיות מוכן לדון בלוח שכר טרחתו במהלך התייעצות בחינם. הקפד לשאול גם לגבי עלויות. עורכי דין רבים בארנונה יעבדו על בסיס דמי מגירה. על פי הסדר זה, לעורך הדין לא ישולם כלום אלא אם כן ישיב עבורך כסף. ככל הנראה תצטרך לשלם עבור עלויות, כגון דמי הגשה.
  • אם עורך הדין מציע שיעורי שעה בלבד, שאל אם היא תהיה פתוחה למקרה או הסדר שכר טרחה. שכר טרחה אחיד לרוב זמין עבור משימות משפטיות שגרתיות המורכבות מעט.
  • אם תחליט להעסיק את עורך הדין אז תצטרך לחתום על מכתב התקשרות. מכתב זה יפרט את התחייבויותיו של עורך הדין ויגדיר את היקף הייצוג. כמו כן, עליו לפרט בפירוט את לוח התשלומים. בדוק אם אתה מחויב בתשלום זהה לציטוט בייעוץ.
  • אם העמלות שונות, שאל מדוע לפני חתימת מכתב ההתקשרות.
 5. 5
  שאלו איזה עורך דין יעבוד בתיק. בחברות גדולות, העבודות לעיתים קרובות מועברות לעורכי דין זוטרים כדי להשלים ולאחר מכן להיבדק על ידי עורך הדין הבכיר. הבהיר איזה חלק מהעבודה יושלם על ידי עורכי דין זוטרים.
  • לדוגמה, שאל אם עורך הדין הבכיר משתתף בכל הדיונים. אם לא, שאל אם הוא מטיל לעיתים משימה זו בפני עורכי דין, כפי שהוא מורשה לעשות ברוב השיפוט.
 6. 6
  ענה על שאלות בצורה מדויקת וכנה. עורך הדין יזדקק להבנה טובה יותר של עובדות המקרה שלך, והוא אמור להיות מסוגל לדון באופן כללי כיצד הוא ינהג וכיצד יטופל תיק המס שלך.
 7. 7
  בקש הפניה. אם עורך הדין לא יכול לייצג אותך, לא בגלל סכסוך או בגלל שהוא אינו עוסק בתחום החוק הספציפי, אז בקש הפניה. עורך דין מכיר כנראה כמה עורכי דין אחרים בארנונה ויכול להוות מקור טוב להמלצות.
  • בעת יצירת קשר עם עורך הדין המופנה, הקפד לציין מי הפנה אותך אליו.
אל תלך שולל על ידי פרסום סיסמאות כמו "עורך דין לשעבר ברשויות המקומיות" או "עורך דין אגרסיבי בארנונה"
כשאתה בוחן אתר עורכי דין, אל תלך שולל על ידי פרסום סיסמאות כמו "עורך דין לשעבר ברשויות המקומיות" או "עורך דין אגרסיבי בארנונה".

טיפים

 • עורך הדין שלך אמור להיות מסוגל לענות על שאלות בביטחון. עם זאת, מכיוון שנושאי ארנונה יכולים להיות מסובכים, יתכן שעורך הדין יצטרך לחקור את פרטי החוק וכיצד הוא חל במקרה שלך. אל תניח שבגלל שעורך דין צריך לעשות מחקר שהוא בחירה גרועה.
 • כשאתה בוחן אתר עורכי דין, אל תלך שולל על ידי פרסום סיסמאות כמו "עורך דין לשעבר ברשויות המקומיות" או " תומך בארנונה. פגוש את עורך הדין והחליט אם יש לך אמון בכישוריו או שאתה מרגיש בנוח עם ניתוח המקרה שלך.
 • זכור שתוכל לפטר את עורך הדין שלך מתי שתרצה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail