איך לראות כמה מכר בית?

כדי לראות כמה מכר בית, נווט אל אתר נדל"ן המאפשר לך לחפש נכסים שנמכרו. הזן את הכתובת הספציפית ובדוק את התוצאות. באזורים מסוימים עשויים להיות חוקים המונעים את חשיפת מידע זה, ולכן ייתכן שמחיר המכירה לא יוצג באופן ציבורי באופן מקוון. אם זה קורה לך, אתה עדיין יכול לברר את המידע על ידי בקשה מסוכן הנדל"ן שלך לבחון אותו. אתה יכול גם לבקר במשרד פקיד המחוז שלך כדי לחפש ברשומות הציבוריות, אם כי ייתכן שתצטרך לשלם אגרה כדי להציג או להעתיק את הרשומות. אם אתה רוצה ללמוד כיצד ליצור קשר עם בעל הבית שאתה תוהה עליו, המשך לקרוא את המאמר!

כדי לראות כמה מכר בית
כדי לראות כמה מכר בית, נווט אל אתר נדל"ן המאפשר לך לחפש נכסים שנמכרו.

בין אם אתם קונים בבית או סתם נהנים להסתכל על בתים, בדיקת נכסים באזורכם יכולה להיות פעילות מהנה. לפעמים אתה רוצה לראות כמה נכס שמעניין מכרת, שקל להשיג אותו. אתה יכול לראות כמה בית נמכר על ידי מציאת המחיר באינטרנט או על ידי מציאת המחיר באופן אישי.

שיטה 1 מתוך 2: מציאת המחיר באינטרנט

 1. 1
  בחר אתר נדל"ן לחיפוש נכסים שנמכרו. ברוב האתרים שמפרטים נכסים למכירה מופיעים גם נכסים שנמכרו. אתרים אלה שולפים מידע מכל מקום בו מופיעים בתים, כגון דוחות של שירותי רישום מרובים (MLS) ומאגרי מידע שנאספו על ידי מתווכים ומתווכים. כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר ולחץ על הסמל כדי לחפש נכסים שנמכרו ולא את הנמכרים.
  • לדוגמה, כמה אתרים נפוצים כוללים:
  • מרבית הבתים רשומים באתרי נדל"ן כגון Reator.com, Zillow.com, Redfin.com ו- Trulia.com. לאזור שלך עשויה להיות אפילו גרסה משלה לאתרים אלה, שיכולה להיות משאב מצוין.
 2. 2
  הזן שכונה, מיקוד או כתובת ספציפית לחיפוש. אתה יכול להשתמש בשכונה או במיקוד כדי לחפש בתים אם אתה רק רוצה לקבל מושג על כמה נכסים באזור מוכרים. אם כבר יש לך מושג איזה נכס אתה רוצה לבדוק, אתה יכול לחפש בדיוק את הבית הזה.
  • לדוגמה, אם אתה מוכר את הבית שלך ורוצה לדעת כמה אתה יכול לצפות לקבל, כדאי לך לחפש את השכונה שלך.
  • לחלופין, כדאי לחפש נכס בודד אם אתה מכיר בית ברחוב שנמכר זה עתה.
  כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר ולחץ על הסמל כדי לחפש נכסים שנמכרו ולא את הנמכרים
  כל שעליך לעשות הוא לבקר באתר ולחץ על הסמל כדי לחפש נכסים שנמכרו ולא את הנמכרים.
 3. 3
  בדוק בתוצאות החיפוש שלך את המחירים הנמכרים. אם הזנת שכונה או מיקוד, תקבל רשימה של כל הנכסים שנמכרו באזור זה. אתה יכול לגלול ברשימה ולחפש נכסים שמעניינים אותך, כגון בית ברחוב בו אתה גר או ברחוב ליד המקום בו אתה מקווה לרכוש בית. לחץ על הבתים שמעניינים אותך למידע נוסף.
  • אם חיפשת כתובת, תוכל להסתכל ישירות על הרישום הזה.
  • לא ייתכן שמחיר המכירה זמין במכירות אחרונות.
 4. 4
  חפש את כתובת הבית במנוע חיפוש. ייתכן שתוכל למצוא את מחיר המכירה על ידי פשוט חיפוש כתובת. ברוב המקרים, חיפוש הכתובת יחזיר קישורים לאתרי נדל"ן באזור.
  • ייתכן שתראה קישורים לרשומות ממשלתיות, אם הם ציבוריים באזורך.
 5. 5
  השתמש בשיטות חלופיות באזורים בהם מחירי המכירה אינם פומביים. באזור שלך עשויים להיות חוקים המונעים את חשיפת המידע כמו מחיר המכירה של הבית, מה שאומר שלא ניתן להציג אותו באופן ציבורי באופן מקוון. עם זאת, אתה עדיין יכול לברר מידע זה על ידי ביקור במשרד ממשלתי או שאלת סוכן הנדל"ן איתו אתה עובד.
  • במקרים אלה, יש לכלול הערכה ברישום הנמכר.
אתה יכול לראות כמה בית נמכר על ידי מציאת המחיר באינטרנט או על ידי מציאת המחיר באופן אישי
אתה יכול לראות כמה בית נמכר על ידי מציאת המחיר באינטרנט או על ידי מציאת המחיר באופן אישי.

שיטה 2 מתוך 2: מציאת המחיר באופן אישי

 1. 1
  רשמו את הכתובת שברצונכם לחפש. כשאתה הולך למשרד ממשלתי, אתה לא יכול לקבל רשימה ארוכה של כל נכס במיקוד. במקום זאת, אתה יכול לבקש מהם לספק לך רשומות נדל"ן ורכוש שיכללו את מחיר המכירה. בהתאם לאזור שלך, ייתכן שתוכל לחפש מידע זה בעצמך ברשומות, או שתצטרך לבקש מפקיד לקבלת סיוע.
 2. 2
  בקר במשרד פקיד המחוז שלך כדי לחפש רשומות. משרד פקידות מחוז מנהל את כל התיעוד הקשור לנדל"ן עבור האזור בו הוא משרת. זה כולל מידע הקשור למחיר מכירה. ספר להם את הכתובת שאתה מחפש והודיע להם שאתה צריך את מחיר המכירה.
  • אמור, "אני צריך לבדוק את רישומי הנכסים כדי לראות את מחיר המכירה של הבית ברחוב חצר 123."
  • באזורים מסוימים, ייתכן שיהיה עליך לבקר בלשכת רישום המקרקעין.
  • שים לב שחלק ממידע זה עשוי להיחשב כפרטי, לכן תצטרך לדון עם הצוות מה מאפשרים לך לגשת לחוקים באזור מגוריך.
 3. 3
  שלם את כל העמלות הנדרשות כדי להציג או לקבל עותקים של הרשומות. בדיקת מסד נתונים למחיר המכירה בלבד עשויה שלא לעלות לכם, אך יתכן ויהיו עמלות המוערכות כאשר אתם מתייעצים עם משרד ממשלתי. זה נכון במיוחד אם המשרד מדפיס משהו בשבילך.
  • דמי העתקה עשויים להיות נמוכים כמו 0,70 € עבור עותק יחיד שאינו מאושר, אך שאלו על עלות לפני שתתחייב לשלם עבור כל דבר.
  לפעמים אתה רוצה לראות כמה נכס שמעניין מכרת
  לפעמים אתה רוצה לראות כמה נכס שמעניין מכרת, שקל להשיג אותו.
 4. 4
  התקשר לסוכן נדל"ן לקבלת מידע נוסף אודות מחיר המכירה. סוכן הנדל"ן תוכל לספק מידע פנימי על מכירת נכס, במיוחד אם זה משמש רישום להשוות הביתה אחר בשוק. יתכן שהם יוכלו לשתף מידע שאינו זמין לציבור, כולל מחיר המכירה הסופי.
  • אם אתה כבר עובד עם סוכן, הם יוכלו לומר לך בכמה נמכרים בתים באזור שלך, מכיוון שאלה ישמשו כ"מחשבים "או דומים למכירה שלך.
 5. 5
  פנה לבעלים אם הבית היה רשום כ" למכירה על ידי הבעלים. "לפעמים המוכרים יחליטו למכור בית בעצמם. מכיוון שרק מתווכים ומתווכים מורשים יכולים להשתמש באתרי רישום MLS, מחירי מכירה אלה לא יופיעו באופן מקוון. אם אתה מזהה בית שמוכר למכירה על ידי הבעלים, סביר להניח שתצטרך ליצור קשר עם אותו בעל כדי לקבל את המחיר הנמכר.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להודיע לדייר בכתב על עלייה?
 2. איך לקנות בית ראשון?
 3. איך לקנות בית למכירה על ידי הבעלים?
 4. איך לקנות בית בלי כסף נמוך?
 5. איך לקנות בית מודולרי?
 6. איך לקנות בית נטוש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail