כיצד לרשום למכירה על ידי בעלים באמצעות רישום MLS?

אם אינך מתווך מורשה אך ברצונך לרשום את ביתך ב- MLS, נסה לנהל משא ומתן עם מתווך שיפרט את ביתך בתשלום אחיד. לאחר מכן, צור רישום לביתך עם כותרת קליטה, כמו "בית קסום ליד קו המים", ומדגיש את קרבתו לדברים כמו פארקים ומסעדות. בנוסף, כלול פרטים על הדברים שמבליטים את הבית שלך, כמו מטבח חדש או בריכה. כדאי גם לשקול לתמחר את הבית שלך במספר עגול, כמו 74600 €, כך שקונים המחפשים בתים מעל ומתחת למחיר זה יראו אותו. לקבלת טיפים נוספים מבודק הנדל"ן שלנו, כמו כיצד לבחור את התמונות המרתקות ביותר לרישום ה- MLS שלך, המשך לקרוא!

כיצד אוכל לרשום למכירה על ידי בעלים באמצעות רישום MLS אם סוכן לא ישחרר את תביעת הבעלות
כיצד אוכל לרשום למכירה על ידי בעלים באמצעות רישום MLS אם סוכן לא ישחרר את תביעת הבעלות?

האם למכור את הבית שלך בעצמך נשמע רעיון נהדר? אתה יכול לנהל משא ומתן על העסקה ולא צריך לשלם לאנשים עמלה. שירות הרישוי המרובה (MLS) הוא דרך נהדרת להוציא את הבית שם בחוץ, ולכן שימוש בשירות המאפשר לך לרשום ב- MLS ייקח לך דרך ארוכה לקראת מכירת הבית שלך. אתה גם רוצה ליצור את הרישום האטרקטיבי ביותר האפשרי, תוך התחשבות איך אתה מספר את סיפור הבית שלך ואת התמונות שאתה מספק של הבית שלך.

חלק 1 מתוך 3: בחירת חברה

 1. 1
  דע מהי מערכת שירות הרישוי המרובה. מספר הרישום Service, או MLS, נוצר עבור ברוקרים למידע נתח ברישומים מקומיים במקום אחד, מה שמקל על מתווכים וקונים למצוא מה זמין באזור. בעת מכירת בית, חשוב ביותר לרשום על אחד משירותים אלה, שכן זהו המקום העיקרי לספק ולמצוא מידע על נכסים למכירה. לכן, אם הבית שלך לא רשום במערכת MLS, הסיכויים שלך למכור את הבית שלך מופחתים מאוד. למעשה, רישום ה- MLS הוא הסיבה לכך ש -80% מהנכסים נמכרים.
  • ה- MLS איננה מערכת אחת. במקום זאת, מדובר במספר מאגרי מידע ברחבי הארץ. רובם ספציפיים לאזור או לאזור, אם כי כמה מהם בפריסה ארצית.
  • לסוג זה של רשת יש היסטוריה עשירה, החל מהמאה ה -19 כאשר המתווכים היו נפגשים באופן אישי כדי לסחור במידע על נכסים.
 2. 2
  שלם לחברה שתרשום עבורך. כדי לרשום בשוק MLS, עליך להיות מורשה כסוכן נדל"ן במדינה. עליך גם להצטרף לאגודת המתווכים המקומית שלך, כמתווך שמרחיב את חברותך לאיגוד המתווכים הלאומי או לחבר שאינו מתווך. פירוש הדבר שכבעל בית ממוצע אינך יכול פשוט לרשום את ביתך במערכת MLS.
  • באופן מסורתי, למכירה של בתים של הבעלים (FSBO) לא היו רשומים במערכות MLS. עם זאת, אתה יכול לנהל משא ומתן עם מתווך כדי שירשום את ביתך ב- MLS תמורת תשלום אחיד. עדיין תצטרך לשלם למתווך המוכר עמלה הנפרדת מדמי הרישום.
  • אתה עדיין יכול לשלם עמלה למתווך או למתווך משתף פעולה אם הוא או היא מוצאים אותך קונה. עם זאת, אם אתה מוצא את הקונה שלך, ייתכן שלא תשלם לו עמלה, בהתאם לתנאי החוזה שלך. אם ברצונך להימנע מתשלום העמלה, עליך לרשום בחוזה שלך כי לא תשלם עמלה אם תמצא קונה משלך. היה מוכן להוכיח שמצאת את הקונה שלך ללא עזרה מהמתווך, כולל הפרסומות שלו עבור הנכס. לדוגמא, אם מישהו רואה את השלט של המתווך בחצר שלך ושואל אותך על הנכס, אז המתווך עדיין אחראי למצוא את אותו קונה.
  • אם אתה מעדיף לא לשלם למישהו, יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לרשום את הבית שלך למכירה באתרים כגון קרייגסליסט וזילאו. אתה יכול גם לנסות לפרסם בעיתון המקומי שלך ולהציב שלט משלך "למכירה על ידי הבעלים" מול הבית שלך.
  • שקול לקרוא כיצד להשתמש בשירות רישום מרובה בתשלום בעת מכירה על ידי בעלים לקבלת טיפים נוספים.
 3. 3
  הישאר מקומי. הבסיס הגדול ביותר שלך של קונים פוטנציאליים נמצא באזור שלך. כמובן, אנשים מסוימים עשויים להסתכל מחוץ למדינה, אך הם עדיין יסתכלו על מאגרי מידע מקומיים. מסיבה זו, עליך להיות רשום במסד נתונים MLS מקומי או אזורי. בחירה בחברה מקומית, או חברה שמכירה לפחות את האזור, תעזור להבטיח שהרישום שלך יוכנס למאגרי המידע הנכונים כדי שהקונים יוכלו למצוא אותך.
 4. 4
  בדוק את החבילות. רוב החברות מציעות רמות חבילה שונות עם יתרונות שונים. חלק מהחבילות נבדלות לפי מספר המקומות שאתה מפרט את הבית שלך. כמובן שככל שתציין יותר מקומות כך יגדל הסיכוי שלך למכור. חבילות אחרות נבדלות לפי משך הזמן בו רשום הבית. חלק מהחבילות מתחילות בחצי שנה, בעוד שאחרות עוברות שנה. טווחי המחירים עשויים להשתנות במידה רבה, לכן בדקו אחר העסקה הטובה ביותר.
  • פרסום הוא בדרך כלל הטבה אחת שאתה מקבל. אתה מקבל את הרישום ופרסומות מקוונות אחרות. בנוסף, בדרך כלל מקבלים שלטי חצר ותיבת נעילה למתי מתווכים רוצים להראות את ביתכם.
  • מאוחר יותר, ייתכן שתרצה לרכוש שירותים נוספים. למשל, תחילה אתה עשוי לחשוב שתוכל להתמודד עם המשא ומתן והחוזה. עם זאת, אם אתה מוצא שאתה לא יכול, שירותי תיווך רבים יספקו עזרה נוספת תמורת תשלום נוסף. אם אתה מרגיש שתרצה להוסיף שירותים מאוחר יותר, ודא שאתה יכול לעשות זאת עם החברה שתבחר.
פירוש הדבר שכבעל בית ממוצע אינך יכול פשוט לרשום את ביתך במערכת MLS
פירוש הדבר שכבעל בית ממוצע אינך יכול פשוט לרשום את ביתך במערכת MLS.

חלק 2 מתוך 3: יצירת רישום

 1. 1
  בחר כותרת טובה. כאשר קונים או מתווכים מחפשים רישומים, יש לך רק כמה פיסות מידע לצייר אותם, הכוללות בדרך כלל את הכותרת, התמונה והמחיר. בחר מה מייחד את הנכס שלך, וכלל את זה בכותרת, כגון היופי הייחודי שלו או המיקום יוצא הדופן שלו. למשל, אפשר לומר "בית קסום בלב שכונה היסטורית."
  • נסה להבליט את הרישום שלך ככל האפשר. המטרה הראשונה שלך היא לגרום להם ללחוץ על הרישום שלך לקבלת מידע נוסף.
  • נסה להשתמש באותיות גדולות והשאיר את הקורא שלך סקרן. למשל, אתה יכול לומר, "אתה לא תאמין מה עומד מאחורי הנכס הזה." רק וודא שהרישום שלך מתבצע עם מה שאתה מבטיח.
 2. 2
  תספר סיפור. הבית שלך הוא יותר מסתם בית. יש לזה סיפור והיסטוריה. השתמש בזה לטובתך כדי לעזור למכור את הבית שלך. במקום לומר רק "הבית נבנה בשנת 1910", אמור "הבית הזה הוא בונגלו היסטורי משנת 1910, המלא בפרטים היסטוריים, כולל ידיות לדלתות מקוריות וגופי גוף."
 3. 3
  הפעל את המיקום. רוב האנשים רוצים לעבור למיקום מעולה. כמובן, לא כולם מחפשים את אותו הדבר במיקום, אז שחק את מה שהופך את הנכס שלך נהדר, בין אם אתה נמצא במערכת בתי ספר נהדרת, קרוב לפארק, בלב מרכז העיר, או ליד קניות או מסעדות נהדרות. הוסף את המידע לרישום, כגון "במרחק הליכה של מסלולי טיול יפים" או "מרחק של חמש דקות ממגוון מאכלים נהדרים ומקומיים וקניות נהדרות."
 4. 4
  זכרו לכלול את כל הפרטים הרלוונטיים. הקונה או המתווך שלך ירצו לדעת את השטח המרובע של הבית, את גודל הקרקע ומספר חדרי השינה והשירותים. היא גם תרצה לדעת על כל חדרים נוספים כמו משרד או שני חדרי מגורים, שיפוצים כמו מטבח חדש, בונוסים כגון מוסכים, בריכות וסיפונים, המיקום וכל הנוף היפה שיש לכם מהבית. גם השנה בה נבנה הבית חשובה.
 5. 5
  דלג על הגימיקים של התמחור. ראית את הטריק, אפילו במודעות מכולת מקומיות. הדגנים המועדפים עליכם רשומים ב -2,20 € ולא 2,20 €. זה טריק חזותי שהוכח כי הוא עובד, אך עם זאת הוא עלול לאבד את הקונים הפוטנציאליים ברשת.
  • הסיבה היא הדרך בה קונים מחפשים נכסים; הם משתמשים בטווחי מחירים. כך שאם בית מופיע ברשימה של 74600 €, קונים שמחפשים מאפס ל 74600 € יראו אותו.
  • עם זאת, אם קונה יחפש בין 74600 € ל 149000 €, הוא לא יראה את הנכס שלך. רישום זה ב 74600 € פירושו ששתי קבוצות הקונים יראו אותו.
 6. 6
  אל תמכור יותר מדי. אתה רוצה למכור את הבית שלך, אבל אם אתה מציג את הבית שלך יותר ממה שהוא, אתה פשוט הולך להכעיס אנשים. היו אמיתיים, ותגרמו לאנשים להסתכל על זה ולמעשה לקנות את זה.
אתה יכול לנהל משא ומתן עם מתווך כדי שירשום את ביתך ב- MLS תמורת תשלום אחיד
עם זאת, אתה יכול לנהל משא ומתן עם מתווך כדי שירשום את ביתך ב- MLS תמורת תשלום אחיד.

חלק 3 מתוך 3: צילום

 1. 1
  התמקדו בתמונות. תמונות ברורות ויפות הן חובה אם אתה רוצה למכור מישהו בבית שלך. ברוב הרישומים אתה מקבל 25 תמונות. יתכן שלא תשתמש בכולן, אך אתה רוצה שכל תמונה תהיה מרתקת ויפה. נקה את הבית שלך קודם. וודאו שהכל במקומו. אם כבר עזבתם, נסה חברת בימוי. חברת בימוי תביא רהיטים בתשלום, כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לדמיין כיצד הם ייראו.
  • בדרך כלל המתווך שלך יצלם את תמונות ביתך, אך תוכל לספק תמונות משלך אם אתה מעדיף. פנה אל המתווך שלך כדי לבקש את הדרך הטובה ביותר לספק להם את התמונות, כגון באמצעות דוא"ל או כונן משותף.
 2. 2
  החזק את המצלמה ביציבות. אתה רוצה את הזריקות הכי ברורות שאתה יכול לקבל. שימוש בחצובה הוא אידיאלי. עם זאת, לרוב האנשים אין חצובה שרק מסתובבת בבית. אם לא, נסה להשתמש בקירות ורהיטים כדי לעזור לייצב את עצמך בזמן שאתה מצלם. זה יכול גם לעזור לשים את המצלמה בעיכוב של שתי שניות כדי שלא תזיז את המצלמה ברגע שהתמונה תצלם; אפילו פעולת הלחיצה על הכפתור יכולה להזיז את המצלמה.
 3. 3
  קח לפחות זריקת שפה אחת. אתה רוצה לפחות אחד ברור מן המדרכה עם עדשת זווית רחבה. בחר יום בהיר וצלול וודא שאתה מקבל את כל הבית. כמו כן, קחו לפחות זריקה אחת מהחצר האחורית.
 4. 4
  פתח את הווילונות כדי להכניס את האור. אור טבעי יביא לצילומים טובים יותר. אם אינך מצליח להשיג מספיק אור, השתמש במצלמה עם פלאש טוב. אם אינך מצליח לצלם תמונות טובות, נסה לכוונן את בהירות התמונות ואת רוויית הצבעים לאחר שתצלם אותן.
 5. 5
  הראה תמונות של כל חדר מזוויות שונות. אם אפשר, קחו כל חדר משתי זוויות. עדיף לצלם את התמונות במהלך היום כשיש לך הרבה אור טבעי. עם זאת, תוכלו לדלג על החדרים הפחות מושכים אם אתם חושבים שהם יפנו קונים פוטנציאליים, כמו למשל חדר שירות מכוער. היצמד למה שיגרום למישהו בבית לראות את זה.
  כמו כיצד לבחור את התמונות המרתקות ביותר לרישום ה- MLS שלך
  לקבלת טיפים נוספים מבודק הנדל"ן שלנו, כמו כיצד לבחור את התמונות המרתקות ביותר לרישום ה- MLS שלך, המשך לקרוא!
 6. 6
  הראה כמה שיותר מהחדר. עמדו כמה שיותר אחורה כדי לקבל את הזריקה. השתמש בפנים גם בעדשת זווית רחבה. אתה רוצה שכל תמונה תציג כמה שיותר את הבית שלך. בכל זריקה, מקם את הטוב ביותר בחדר במרכז.
 7. 7
  קח יותר זריקות של נקודות מכירה. אם יש לך מטבח כוכבי, כלול מספר תמונות. אם האח בסלון שלך הוא יצירת מופת, הקפד לכלול אותו בזריקה. אם יש לך נוף מרהיב מחוץ לחדר השינה הראשי שלך, הוסף זריקה. הראה לקונים הפוטנציאליים שלך מה אתה אוהב בבית שלך ומה עליהם גם לאהוב.

טיפים

 • אתה לא יכול לרשום את הנכס שלך ב- MLS בעצמך. תצטרך סיוע ממתווך כדי לרשום אותו.
 • לאחר שהנכס שלך מופיע ברשימה, בקש מהמתווך לספק לך עותק של הרישום. בדוק אותו כדי לוודא שהוא מדויק וכולל את כל המידע והתמונות שרצית לכלול.

שאלות ותשובות

 • האם יש עלויות סגירה כשאתה מוכר בית למכירה על ידי הבעלים?
  כבעלים, עליך לשלם את מס הבלו, אגרות הכותרת והפקדון וכל מיסים שלא שולמו במהלך בעלותך. מוכר יכול לבקש מהקונה לשלם את העמלות בחוזה, אך מדובר בעלויות מוכר אופייניות גם אם אינך משתמש במתווך.
 • ברגע שהבית שלך מוכר, עם מי אתה יוצר קשר?
  ראשית תצטרך להחליט אם אתה מעדיף לסגור נכס עורך דין או חברת נאמנות. יתכן שתגלה שלמתווך המייצג את הקונה שלך יש מועדף קרוב יותר, כך שאם לא בחרת באפשרותך ללכת עם בחירתו. לאחר שתחליט מי יסגור את העסקה, הם יהיו אלה שאיתם תפנה. אם תחליט להשתמש בחברת נאמנות, עדיין מומלץ שעורך דין יבדוק את החוזים ואת התוספות.
 • כיצד אוכל לרשום למכירה על ידי בעלים באמצעות רישום MLS אם סוכן לא ישחרר את תביעת הבעלות?
  אם הסוכן לא ישחרר, תצטרך לשלם לעורך דין כדי לאלץ את הסוכן לצאת. הכי טוב לחכות בשקט אם אתה יכול.
 • כיצד אוכל לתבוע רישום על Zillow כסוכן?
  חפש את הנכס ב- Zillow. הרישום ישאל אם אתה הסוכן וצריך להיות כפתור שמאפשר לתבוע אותו כרישום שלך. Zillow כבר יידע מי הסוכן מהעדכון MLS ושמך צריך להתאים לשמם.
 • האם מתווך יכול למכור את ביתו למכירה על ידי הבעלים?
  על מתווך לבדוק עם מדיניות התיווך שלהם ומדיניות המדינה. באופן כללי, אם מתווך מפרט את הנכס בשוק הפתוח, יש לפרסם את תיווך הנדל"ן ברישום, אך ייתכן שחוק המדינה לא יחייב זאת או שהתיווך לא יכול לדרוש זאת אם הוא שלהם. יש לבדוק כי המדיניות תואמת. מתווך יכול לערוך את החוזה העצמאי עם התיווך, כך שאין צורך לשלם עמלה לתיווך אם הם מקבלים תנאי זה.
 • האם המוכר צריך לשלם עמלת מתווך כלשהי של הקונה?
  לא. זה סחיר. לחלק מהמתווכים יהיה "הסכם תיווך קונים" או דומה שיפרט את האגרה לרוכש. אם המוכר משלם כלפיה כלשהי, הוא יזוכה; אם לא, זה מגיע מהקונה.
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל למנות את הבית שלי ב- MLS אם אני מוכר ללא מתווך בקנדה?
 • מהו המספר המרבי של תווים שאוכל להשתמש בהם בתיאור הנכס שלי?

תגובות (3)

 • gerdahowell
  צעדים ברורים מאוד לעקוב. עזרה בהבנה טובה יותר של התהליך.
 • shyannhomenick
  הרבה מידע שהייתי זקוק לו בכדי למכור את ביתי.
 • patrick50
  המאמר הבהיר עבורי את התהליך. אני מרגיש יותר בנוח להתקדם. כמו כן, המשאבים הנוספים שסופקו היו מתאימים ביותר ועזרו מאוד.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להודיע לדייר בכתב על עלייה?
 2. איך לקנות בית ראשון?
 3. איך לקנות בית למכירה על ידי הבעלים?
 4. איך לקנות בית בלי כסף נמוך?
 5. איך לקנות בית מודולרי?
 6. איך לקנות בית נטוש?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail