כיצד לכתוב המחאה על בנק אמריקאי למקבל מקבל קנדי?

אם אתה צריך לכתוב צ'ק מבנק אמריקאי למקבל מקבל קנדי, פשוט עקוב אחר כמה כללים פשוטים כדי לוודא שהתשלום שלך עובר ללא בעיה. מכיוון ששיעור ההמרה יכול להשתנות, שוחח עם מקבל התשלום על הסכום המדויק לו הוא מצפה. אתה גם רוצה לדבר עם הבנק שלך על עמלות עסקה זרות כדי שתדע אם העסקה שווה את זה. עמלות אלה יכולות להיות אחוזים או עמלה אחידה. יכולות להיות תקופות החזקה לפני שחרור הכספים, לפעמים אפילו 28 יום. אם העסקה רגישה לזמן, ודא שהכספים יהיו זמינים בזמן. כאשר אתה מוכן לכתוב את הצ'ק, מלא אותו באותו אופן שבו היית עושה כל צ'ק אחר. כדי ללמוד כיצד להשתמש בהעברות כספים אלקטרוניות כדי לשלוח כסף מארה"ב לקנדה, המשך לקרוא!

אם אתה צריך לכתוב צ'ק למוטב קנדי
אם אתה צריך לכתוב צ'ק למוטב קנדי, אתה עלול לדאוג לסיבוכים בנקאיים בינלאומיים.

כאשר העולם מקושר יותר ויותר, הצורך לבצע עסקאות על גבולות המדינה הופך נפוץ יותר ויותר. אם אתה צריך לכתוב צ'ק למוטב קנדי, אתה עלול לדאוג לסיבוכים בנקאיים בינלאומיים. עם זאת, על ידי לימוד הכללים הבסיסיים, העמלות ואפשרויות התשלום שלך, אתה יכול לכתוב את הצ'ק שלך בביטחון

שיטה 1 מתוך 3: כתיבת צ'ק אמריקאי למקבל קנדי

 1. 1
  מלא את הצ'ק כהלכה. זה אולי נראה לא פשוט, אבל כשאתה מנסה לשלוח צ'ק לחו"ל, אפילו השגיאה הקטנה ביותר בתאריך, בסכום או בתשלום מקבל יכולה לגרום לסיבוכים. עקוב נכון אחר כל התקנים כדי לוודא ששום נסיבות בלתי צפויות מונעות את הפירעון של הצ'ק.
  • אין שום הערות או הבדלים שתצטרך לערוך כדי שהמחאה תמומן ותתקבל על ידי בנק קנדי סטנדרטי.
 2. 2
  שקול לשלוח צ'ק מוסמך. למרות שהמחאה האישית שלך תעבוד בסדר גמור, הבנק שלך יכול להוציא צ'ק מוסמך. אלה טובים כמו מזומנים ומגויסים ישירות ומגובים על ידי הבנק. אלה שימושיים כאשר האדם שמקבל את הכסף רוצה להבטיח שהכסף מכוסה על ידי אדם שהוא לא מכיר לגמרי. זה עשוי לעלות עמלה קטנה, אך בדרך כלל אם יש לך חשבון בבנק, זה לא אמור לעלות עמלת עיבוד, אך כל בנק יכול להיות שונה.
 3. 3
  להבין את יחס ההמרה. כל דולר ארה"ב שווה כ -1,31 דולר קנדי, אך שיעור זה יכול להשתנות. לדוגמה, 15 € יהיה 20 € CAD. לכן, אם האדם או הארגון שאליו אתה כותב את הצ'ק מצפים לסכום מסוים בדולרים קנדיים, וודא שהסכום נכון.
  • שים לב למטבע שבו אתה משתמש. מטבע הצ'ק מבוסס על הבנק ממנו הוא נמשך. אם הכספים נמשכים מבנק אמריקאי, הכספים מסומנים בדולרים אמריקאים (דולר ארה"ב). אם הכספים נמשכים מבנק קנדי, הם מבוססים בדולרים קנדיים (CAD).
כאשר אתה מוכן לכתוב את הצ'ק
כאשר אתה מוכן לכתוב את הצ'ק, מלא אותו באותו אופן שבו היית עושה כל צ'ק אחר.

שיטה 2 מתוך 3: התחשבות בעלויות

 1. 1
  דע באילו עמלות מדובר. לפעמים הבנק שלך עשוי לגבות ממך אחוזים או עמלה אחידה לכל עסקה זרה. עמלות אלה יכולות להגיע מהבנק שלך או מהבנק שמפרע את הצ'ק, בהתאם למדיניות האישית שלהם. זה יכול לגרום לכך שבסופו של דבר תשלמו הרבה יותר מכפי שהתכוונתם במקור, אם יש סכום גדול שהושקע בסכום הסופי.
  • לפעמים אם הבנק שלך גובה עמלה, תוכל לעקוף אותה באמצעות חשבונות מיוחדים או שירותים המותאמים לעסקאות זרות. וודא שאתה יודע אילו אפשרויות קיימות לפני כתיבת הצ'ק. אם אתה כותב צ'קים רבים ונגרם עמלה, לפעמים עד 30 יורו דולר לכל המחאה, זה באמת יכול להשפיע על השורה התחתונה שלך. אתה גם רוצה לדעת אם הכונס יצטרך לשלם אגרה כדי שתוכל להתאים לכך בעסקה שלך.
 2. 2
  הבן תקופות החזקה והמתנה לפדיון ושליחת עסקאות זרות. לכל בנק יהיו תקנות משלו, אך יכולה להיות תקופת החזקה לפני שחרור הכספים, לפעמים עד 28 יום. אם אתה משלם תשלום הרגיש לזמן, ודא שאתה מכיר את תקופת ההחזקה הן של המקבל הקנדי והן של הבנק שלך. אם לשני הבנקים יש תקופת המתנה, יהיה צורך לקחת אותם בחשבון.
  • אם אתה נמצא במצב רגיש לזמן, כדאי לבדוק שיטות אחרות כמו חיווט בכסף, כרטיסי אשראי או שירותים מקוונים כמו PayPal.
 3. 3
  דע כיצד שיעורי ההמרה ישפיעו על התשלום שלך. לפעמים אתה עשוי לחשוב שאתה משלם סכום מסוים למקבל, אך יחס ההמרה יהפוך את התשלום ליותר מדי או לא מספיק. וודא שאתה מבין כיצד התשלום החוצה גבולות ישפיע על הסכום באמצעות מחשבון הנוכחי בשיעורי ההמרה. לפעמים שיעורי המרה יכולים להועיל או לפגוע בעסקה בהתאם להערכת השווי של המטבע בהתאמה.
למרות שהמחאה האישית שלך תעבוד בסדר גמור
למרות שהמחאה האישית שלך תעבוד בסדר גמור, הבנק שלך יכול להוציא צ'ק מוסמך.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש בטופסי תשלום אחרים

 1. 1
  שלח המחאה אלקטרונית. בדיקה אלקטרונית מפשטת את התהליך בכך שהיא מסירה את הצורך בכל סוג של בדיקת נייר. בדיקות אלקטרוניות עוברות דרך מסלקה אוטומטית (ACH) ויעניקו לסוחר קנדי את היכולת לקבל כספים מצרכן אירופי עם חשבון צ'ק תקף.
  • לחברות שונות תהיה ACH משלהן שהכספים עוברים. השתמש בכזה עם ניסיון בשליחת כסף מארה"ב לקנדה, כמו DebitWay או Sage.
 2. 2
  השתמש בהזמנת כסף. פקודות כסף טובות כמו מזומן. הם עשויים לגבות עמלה סמלית, אך לא תימצא שום הנפקה או פדיון משני הצדדים, מכיוון שהיא נכתבת על חברת בת של הבנק. גם זה עשוי לעלות בתשלום, אך אם אתה שוקל כנגד עמלת מזומנים בשיקים, זה עשוי לחסוך לך כסף.
 3. 3
  שקול שירות חיווט לשליחת כסף מעבר לגבול. אתה יכול להעביר כסף ישירות לחשבון הבנק שלהם אם יש לך את המידע הנכון. אתה יכול גם להשתמש בשירות חיווט, כמו Western Union. ווסטרן יוניון היא דרך נהדרת ונפוצה לשלוח כסף לקנדה. הם יגבו תשלום, זה מהיר וניתן לאסוף אותו על ידי הנמען בכל מיקום של ווסטרן יוניון.
 4. 4
  השתמש בהעברות כסף באמצעות PayPal או העברה אלקטרונית. PayPal היא דרך קלה לשלוח כסף לכל רחבי העולם. הם יגבו עמלה סמלית אם מדובר בעסקה עסקית. תהיה להם גם אפשרות המרה כך שתוכלו לראות בבירור כמה כסף מוחלף. ל- PayPal יכולים לקחת מספר ימים עד שהגיעו לחשבון הבנק שלהם, כך שתרצה לתקשר בהתאם.
אם אתה צריך לכתוב צ'ק מבנק אמריקאי למקבל מקבל קנדי
אם אתה צריך לכתוב צ'ק מבנק אמריקאי למקבל מקבל קנדי, פשוט עקוב אחר כמה כללים פשוטים כדי לוודא שהתשלום שלך עובר ללא בעיה.

טיפים

 • אם אירופאי מבצע לעתים קרובות עסקאות עם שותף קנדי, עליו לשקול ניהול חשבון CAD עם בית המרת מטבע. בדרך זו יש לו שליטה רבה יותר על המרות מטבע ויכול להגן עליו / ת טוב יותר מפני תנודות מטבע.
 • לקנדים יכולים להיות חשבונות צ'קים בדולרים, וצ'קים אלה יציינו במפורש שהם מבוססים בדולרים אירופיים.

אזהרות

 • אפשר זמן לבדיקות להתפנות.
 • כמו בכל עסקה פיננסית, היזהר מבדיקות של אנשים שאינך מכיר.

שאלות ותשובות

 • האם כל הדואר עובר מכס?
  כן, אם כי אם מדובר במסמך, הם בדרך כלל רק רנטגן אותו וישימו אותו על משאית.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לשלם ארנונה קנדית מאירופה?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד לגשת להון בבית שלך?
 2. כיצד למצוא מלווה משכנתא?
 3. איך מממנים מחדש משכנתא תת-מימית?
 4. איך להתמודד עם מחלקות גביית משכנתא?
 5. איך לשלם את המשכנתא?
 6. כיצד להשתמש בהון עצמי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail