איך לשלם הלוואות לסטודנטים במהירות?

וגם תוכניות מחילת הלוואות לא יעזרו לך לשלם הלוואות פרטיות
תוכניות אלה אינן זמינות לתשלום הלוואות פרטיות, וגם תוכניות מחילת הלוואות לא יעזרו לך לשלם הלוואות פרטיות.

תשלום הלוואות הסטודנטים שלך במהירות האפשרית הוא כמעט תמיד דרך הפעולה הטובה ביותר. והכי חשוב, אתה צריך לבצע תשלומים גבוהים ככל שההכנסה שלך מאפשרת, ולבצע תשלומים נוספים במידת האפשר. שקול מימון מחדש פדרלי או פרטי, כמו גם הזדמנויות סלחניות הלוואות פדרליות. בזמן שתשלם את חובך, נצל את הזמן לרכישת הידע והמשמעת שנדרשים כדי להישאר אחראי כלכלית למשך שארית חייך.

שיטה 1 מתוך 4: לשלם כמה שיותר ותדירות שאתה יכול

 1. 1
  התחל לשלם כשאתה עדיין בבית הספר. ברוב הלוואות הסטודנטים אינך נדרש להתחיל בתשלומים עד שישה חודשים לאחר סיום הלימודים. עם זאת, תוכלו לבחור להתחיל להחזיר את הכסף עוד לפני סיום הלימודים. זה יחסוך לך כסף בתשלומי ריבית בטווח הארוך.
  • נסה לשלם לפחות מספיק כדי לכסות את סכום הריבית שאתה צובר מדי חודש. זה ימנע מהאינטרס שלך "להוון" ולהוסיף ליתרה העיקרית שלך (הסכום הכולל שאתה חייב).
 2. 2
  אוטומט את התשלומים שלך. באפשרותך להגדיר תשלומי הלוואה חודשי אשר נמשכים אוטומטית מחשבון הבנק שלך. אתה יכול אפילו להיות זכאי להפחתת ריבית רק לצורך הגדרת תשלומים אוטומטיים. פנה אל שירות ההלוואות שלך כדי לראות אם קיימות הטבות כאלה וכיצד להגדיר אותן.
  • תשלומים אוטומטיים גם יעזרו לך לבנות ולהגן על ציון האשראי שלך על ידי מניעת תשלומים שלא נענו או מאוחרים.
 3. 3
  שלמו כמה שיותר בכל חודש. אין דרך מהירה יותר לשלם את החוב שלך מאשר להגדיל את הסכום שאתה משלם מדי חודש. ביצוע התשלום החודשי המינימלי הוא דרך יקרה לשלם את ההלוואה שלך, מכיוון שהיא ממקסמת את הריבית שתשלם. לא רק שתשלומים חודשיים גבוהים יסלקו את ההלוואות שלכם מהר יותר, אלא גם תשלמו פחות בריבית (וכך פחות בסך הכל). גם אם אתה יכול להרשות לעצמך רק חמישה דולרים נוספים בכל חודש, המאמץ בהחלט יועיל לך - ובסכום מפתיע.
  • ודא שכל סכום שאתה משלם מעל המינימום אינו מוחל על תשלומים עתידיים. פנה למשרת ההלוואות שלך והבהיר את כוונותיך: אתה רוצה שתשלומיך הנוספים יוחלו על היתרה הנוכחית.
 4. 4
  הגדל את התשלומים החודשיים לאט. כדי להקל על התקציב שלך, התחל בתוספת קטנה לתשלומים שלך, והגדל אותו בהדרגה. כל תשלום נוסף שתשלם מעל המינימום שלך יחסוך לך בדרך כלל סכום כפול של ריבית לאורך חיי ההלוואה. שקול להתחיל עם תוספת של 3,70 € לחודש לזמן מה. ברגע שתסתגל לזה, אולי תגלה שתוכל להגדיל את זה ל- 7,50 € מאוחר יותר. הרעיון הוא להאיץ את התשלומים ככל האפשר לאורך זמן, ותוכל לקצץ שנים מההלוואה שלך ולסיים לחסוך לעצמך הרבה כסף.
  • הכל בסדר אם אינך יכול לבצע תשלומים מוגדלים באופן עקבי. אינך מחויב לעשות זאת. פשוט נסה לשמור על תשלום גבוה ככל האפשר, והגדיל אותו מתי שאתה יכול. בטווח הארוך זה יכול בהחלט להעלות את רמת החיים שלך.
  • הדבר נכון, אגב, לגבי כל הלוואות אחרות שאתה משלם - בית, רכב, אישי וכו '.
  • בכל פעם שאתה מקבל העלאה בעבודה, התחייב חלק או כולו לתשלומים גבוהים יותר כנגד החוב שלך.
 5. 5
  בצע תשלומים שבועיים. אם אתה מבצע תשלום הלוואה כל שבוע אחר במקום חודשי, תוכל להפחית משמעותית את משך הזמן שנדרש לתשלום ההלוואה שלך. זה נכון גם אם כל תשלום הוא רק מחצית ממה שתשלם בתכנית חודשית. תשלמו פחות ריבית, כי פחות תצטברו ריביות בין התשלומים. בנוסף, תשלם 26 תשלומים בשנה ולא 12, שזה שווה ערך לתשלום חודשי נוסף בכל שנה.
  • אם משלמים לך כל שבוע אחר, פשוט בצע תשלום בכל פעם שאתה מקבל תלוש משכורת. זו אחת הדרכים הכאובות ביותר לשלם את החוב שלך במהירות.
  • בונוס נוסף הוא שאתה עשוי לקבל הפחתת ריבית לצורך הגדרת תוכנית תשלום אוטומטית.
אם אתה רוצה לשלם את ההלוואות במהירות האפשרית
אם אתה רוצה לשלם את ההלוואות במהירות האפשרית, שמור על תשלומים גבוהים ככל שתוכל.

שיטה 2 מתוך 4: שקילת אסטרטגיות החזר שונות

 1. 1
  שלם קודם הלוואות עם ריבית גבוהה. היה אסטרטגי. בנוסף לתשלומים גדולים יותר בתדירות האפשרית, תשלום מלוא ההלוואות הנכונות הוא גורם חשוב. אם אתה משלם על יותר מהלוואה אחת בכל פעם, החל את התשלומים הגבוהים יותר רק על ההלוואה עם הריבית הגבוהה ביותר תוך ביצוע תשלומי מינימום על ההלוואות עם הריבית הנמוכה יותר. בצע זאת עד ששילמת את ההלוואה בריבית גבוהה יותר, ואז תקף את ההלוואה בשיעור הבא הגבוה ביותר תוך שמירה על תשלומי מינימום על ההלוואות האחרות. עשו זאת עד שהכל ישתלם.
  • תחזיר תחילה את ההלוואות הפרטיות. אלה כמעט בטוחים שיש ריביות גבוהות ויהיו להם תוכניות פירעון פחות גמישות בהשוואה להלוואות ממשלתיות.
  • לאחר מכן תשלם הלוואות פדרליות לא מסובסדות, ואחריה הלוואות פדרליות מסובסדות.
  • פנה ישירות למשרת ההלוואות שלך כדי לשאול כיצד לציין איזו הלוואה תרצה לשלם תחילה.
  • אם יש לך חוב אחר שיש לו ריבית גבוהה עוד יותר (כגון חוב בכרטיס אשראי), עליך לשלם אותו לפני ההלוואות שהוזכרו ממש למעלה.
 2. 2
  הימנע מתוכניות החזר לטווח ארוך. אם אתה רוצה לשלם את ההלוואות במהירות האפשרית, שמור על תשלומים גבוהים ככל שתוכל. למרות שהם יורידו את התשלומים החודשיים שלך, חלק מתוכניות ההחזר (כגון "שלם כפי שאתה מרוויח") מאריכות את תקופת ההחזר שלך עד 25 שנה! זה מוביל לחובות גדולים יותר בסך הכל.
  • תוכניות אלה אינן יצרניות במיוחד אם יש לך הלוואות בריבית גבוהה, מכיוון שהן מונעות את יכולתך לשלם את ההלוואות במהירות.
 3. 3
  שקול לאחד או לממן מחדש את ההלוואות שלך. ניתן לאחד הלוואות על מנת לבצע תשלום חודשי יחיד בריבית אחת. זו לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, בנסיבות מסוימות אתה יכול להיות זכאי לריבית קבועה נמוכה ממה שאתה משלם כרגע ולסיים את תשלום ההלוואה שלך מהר יותר ולשלם פחות ריבית.
  • המשך איחוד הלוואות פדרליות באמצעות תוכנית ההלוואות הישירות. השתמש במחשבון המקוון של משרד החינוך האמריקני כדי לגלות מה תהיה הריבית המאוחדת שלך.
  • אל תאגד הלוואות פדרליות באמצעות שירות הלוואות פרטי. תאבד הטבות החלות רק על הלוואות פדרליות, כולל דחיות בגין אבטלה או זכאות לתוכניות סלחנות הלוואות. שקול לממן מחדש הלוואות פדרליות להלוואה פרטית רק אם אתה בטוח לחלוטין שלעולם לא תרצה לתבוע הטבות אלה.
  • איחוד שתיים או יותר של הלוואות פרטיות מועיל בדרך כלל, אך דאג להקפיד על דמי מקור. אל תתמזג אלא אם כן ההלוואה החדשה שלך כוללת ריבית נמוכה וקבועה יותר. ההכנסה השנתית שלך צריכה להיות גבוהה יותר מיתרת ההלוואה שלך, וציון האשראי שלך צריך להיות גבוה מספיק כדי למשוך ריבית טובה יותר.
תשלום הלוואות הסטודנטים שלך במהירות האפשרית הוא כמעט תמיד דרך הפעולה הטובה ביותר
תשלום הלוואות הסטודנטים שלך במהירות האפשרית הוא כמעט תמיד דרך הפעולה הטובה ביותר.

שיטה 3 מתוך 4: בחינת אפשרויות סלחנות הלוואות

 1. 1
  מתנדב בארגון שירות פדרלי. עבודה עבור Americorps, חיל השלום או Teach for Europe תיתן לך גישה למענקי מחילת הלוואות בסוף תקופת השירות שלך. יתכן שתוכל לדחות תשלומים בגין הלוואות סטודנטים בזמן ההגשה, ללא קנס ריבית. בדוק כל ארגון באופן ספציפי כדי לברר מידע נוסף על חלק מהחוב שלך על ידי השתתפות.
 2. 2
  עבודה בתחום השירות הציבורי. ישנן גם תוכניות סלחנות להלוואות בשירות הציבורי שאולי אתה זכאי להן אם אתה עובד כמורה, עובד ציבור או בתחום העמותות. תוכניות אלה כרוכות בהשתתפותך בתכנית להחזר הכנסה ותסלח על כל הלוואות שנותרו לאחר עשר שנים של תשלומים חודשיים נמוכים.
  • ראה IBRinfo.org למידע נוסף על תוכניות החזר מבוסס הכנסה ומחילה על הלוואות בשירות הציבורי.
  • תוכניות אלה אינן זמינות לתשלום הלוואות פרטיות, וגם תוכניות מחילת הלוואות לא יעזרו לך לשלם הלוואות פרטיות.
  • מדינות, בתי ספר וארגונים פרטיים מסוימים מציעים גם תכניות סלחנות הלוואות הקשורות לצורות עבודה מסוימות לאחר סיום הלימודים. שאל את צוות בית הספר, את המעסיק שלך או אנשי מקצוע בתחומך לגבי כל תוכניות סלחנות הלוואות שהם עשויים להיות מודעים להם.
 3. 3
  סיים את המחויבות שלך. תוכניות שירות ציבורי ותוכניות אחרות לסליחת הלוואות כפופות בדרך כלל לדרישות הזכאות הבסיסיות. לרוב זה כולל השלמת תקופת שירות ספציפית. אם אתה משלם תשלומים מבוססי הכנסה במהלך השירות שלך, ייתכן שתייצר חיובי ריבית גדולים יותר. במקרה כזה, אם לא תעמוד בדרישות הסליחה מההלוואה, ייתכן שייקח לך יותר זמן לשלם את חובך ממה שציפית במקור.
 4. 4
  הצטרף לצבא. צבא ארה"ב מגייס באופן פעיל אנשים במצוקה כלכלית. על ידי התגייסות ושירותים לכל ענף בצבא, ככל הנראה תהיה זכאי למחילה משמעותית של הלוואות עם סיום השירות.
מכיוון שהן מונעות את יכולתך לשלם את ההלוואות במהירות
תוכניות אלה אינן יצרניות במיוחד אם יש לך הלוואות בריבית גבוהה, מכיוון שהן מונעות את יכולתך לשלם את ההלוואות במהירות.

שיטה 4 מתוך 4: שימוש בשיטות החזר מועילות אחרות

 1. 1
  החל את החזר המס שלך על חובך. בפעם הבאה שאתה עושה את המסים שלך, דאג לכלול מידע לגבי כל ריבית ששילמת על ההלוואות שלך. מידע זה יסופק לך על ידי שירותי ההלוואות שלך (בטופס 1098) ויזכה אותך בניכוי מס. זה יגדיל את הסבירות שתקבל החזר מס. אם אתה מסוגל, השתמש בהחזר הכספי לביצוע תשלום על חובך.
  • אם אתה עדיין משלם שכר לימוד, ייתכן שאתה זכאי לזיכוי מס, מה שיכול לחסוך לך עוד יותר כסף.
  • באופן דומה, השתמש בכל הכנסה בלתי צפויה לתשלום חוב. אם אתה זוכה בלוטו, מקבל ירושה, זוכה בתביעה או גובה תביעת ביטוח, השתמש בכסף זה להפחתת חובך.
 2. 2
  שאל את המעסיק שלך לגבי סיוע להחזר. יש מעסיקים שיעזרו לעובדיהם לשלם הלוואות לסטודנטים. ישנן מספר דרכים שונות לכך. שאל את המעסיק שלך ישירות אם קיימת תוכנית והאם אתה זכאי להשתתף.
 3. 3
  בדוק את התאריך שבו תהיה ללא חובות. זה עשוי לעזור לך להניע את הצעדים הדרושים כדי לשלם את חובך במהירות. בפרט, חישב כמה זמן ייקח תשלום הלוואותיך בתשלומים חודשיים שונים, וכמה תשלים את ההוצאות הכוללות עם תוכניות תשלום שונות. כל שעליך לעשות הוא שהמידע הזה לפניך עשוי לעודד אותך לבצע תשלומים גדולים יותר בכל פעם שאתה מסוגל.
 4. 4
  לשלוט בהוצאות מיותרות. מלבד הגדלת ההכנסה שלך, הדרך היחידה להיות מסוגל לבצע תשלומים גבוהים יותר ולשלם את חובך במהירות רבה יותר היא על ידי הקטנת ההוצאות שלך. כמה מהדרכים הקלות להפחתת ההוצאות כוללות ביטול שירותים חודשיים שאינם בשימוש (כגון חברות בכבלים או כושר), אכילה בתדירות נמוכה יותר והפחתת כמות האלכוהול שאתה שותה.
  • דרך נהדרת להפחית את ההוצאות היא לתת לעצמך קצבה מוגבלת במזומן בכל שבוע ולהגביל את ההוצאות הדיסקרטיות לסכום זה. זה יעבוד טוב במיוחד אם אתם נוטים לבזבז הרבה על חטיפים ומשקאות.
  • ישנן תבניות בתוכנות כגון Excel, כמו גם אפליקציות חינמיות כגון Mint שיכולות לעזור לך לעקוב אחר ההוצאות שלך.
 5. 5
  קבל עבודה אחרת. חפש עבודה עצמאית באופן מקוון באמצעות מיומנות שכבר יש לך. עם קצת חיפוש אולי תוכל למצוא עבודה שקשורה לעניין אישי. לדוגמא, אם אתה רוצה להתעדכן במכשירי טכנולוגיה חדשים, אתה כנראה יכול למצוא עבודה בכתיבת מאמרים עבור אחד האתרים שאתה קורא לעתים קרובות. באופן דומה, אם יש לך עיצוב גרפי או כישורים ספציפיים אחרים לתוכנה, סביר להניח שתתעל זאת למשרה חלקית או מזדמנת.
  • אתה יכול לעבוד כמה לילות בשבוע בענף השירותים או להשתתף בכלכלת השיתוף על ידי נסיעה לחברת מניות לרכיבה בכל מועד שמתאים ללוח הזמנים שלך.

שאלות ותשובות

 • סבי אומר לי שהוא ישלם את יתרת כל הלוואות הסטודנטים שלי. אם הוא שולח צ'ק בסך 18700 €, כיצד אוכל ליישם את הכסף בצורה הטובה ביותר?
  ראשית תשלם את ההלוואה עם הריבית הגבוהה ביותר. הבא לשלם את ההלוואה עם הריבית השנייה בגובהה. אם עדיין נותר כסף מסבא שלך, החל אותו על ההלוואה בשיעור השלישי בגובהו, וכן הלאה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail