כיצד להשיג מספר CKYC?

מספר שמכיר את הלקוח שלך (CKYC) הוא הכרחי בהודו אם ברצונך להשקיע בקרנות נאמנות או בנכסים פיננסיים, וקל יחסית להשיג כזה. ראשית, מלא את טופס הבקשה ל- CKYC שנמצא באתר מועצת ניירות ערך והודעות בהודו. כלול את כל המידע האישי המתבקש, כגון מספר החשבון הקבוע שלך, פרטי הכתובת והוכחת הזהות שלך. לאחר מכן, הגש את טופס הבקשה המלא שלך לברוקר או ליועץ קרנות הנאמנות שלך. דאג להביא גם תמונה בגודל דרכון של עצמך, כמו גם עותק של רישיון הנהיגה או הדרכון שלך. לבסוף, המתן עד שבועיים לפני שתקבל את מספר ה- CKYC שלך באמצעות טקסט או דוא"ל. לקבלת מידע נוסף אודות קבלת מספר CKYC, כגון החלטה אם עליך למלא גם טופס בקשה להשקעה, המשך לקרוא.

תקבל את מספר CKYC שלך ופרטים קשורים
אתה יכול לבקר ב- karvykra.com ולהזין את מספר כרטיס הפאן שלך ואת captcha, תקבל את מספר CKYC שלך ופרטים קשורים.

על פי חוק בהודו, מספר מרכזי שמכיר את הלקוח שלך (CKYC) נדרש אם אתה מתכוון להשקיע בקרנות נאמנות או בנכסים פיננסיים אחרים. בעל מספר CKYC יראה לרגולטורים הפיננסיים שאתה משקיע לגיטימי ועוזר לאמת את זהותך. התהליך לקבלת מספר CKYC הוא קל יחסית וברגע שיש לך את זה, אתה לא צריך להגיש בקשה אליו שוב. עם כמה מסמכים אישיים מרכזיים והמידע הנכון בטופס הבקשה, תוכל לקבל את מספר ה- CKYC שלך ולהתחיל להשקיע מיד.

חלק 1 מתוך 2: הגשת בקשה למספר CKYC

 1. 1
  הורד והדפס את טופס הבקשה CKYC. גש לטופס הבקשה כאן: https://sebi.gov.in/sebi_data/commondocs/KYC_ApplForm_p.pdf. אתה יכול גם לקבל עותק של הטופס דרך המתווך הפיננסי שלך או ספק קרנות הנאמנות שלך.
 2. 2
  ספק מידע אישי בסיסי בטופס. יהיה עליך לספק את שמך המלא, כמו גם את שמך המלא של אביך או בן / בת הזוג. יהיה עליך גם לרשום את תאריך הלידה שלך, מין, עיסוקיך ומצב משפחתי.
  • יהיה עליך לציין גם את רמת האזרחות שלך ואת מצב המגורים שלך.
 3. 3
  כלול את מספר החשבון הקבוע שלך. ה- PAN שלך הוא מספר בן 10 ספרות שניתן לך על ידי מחלקת מס הכנסה פדרלית. אתה יכול להגיש בקשה ל- PAN אם אין לך כבר כזה דרך מחלקת מס הכנסה בממשלה.
  כיצד אוכל להשיג את מספר ה- CKYC שלי לאחר הגשת הפרטים
  כיצד אוכל להשיג את מספר ה- CKYC שלי לאחר הגשת הפרטים?
 4. 4
  ספק הוכחת זהות וכתובת. אתה תצטרך לרשימה לפחות 1 מאלה עבור ההוכחה של סעיף זהות ואת ההוכחה של סעיף כתובת: מספר הדרכון שלך ואת תאריך התפוגה, הנהיגה שלך מספר רישיון ואת תאריך התפוגה, שלך מספר תעודת זהות הבוחרת, או AADHAR מספר כרטיס.
  • יהיה עליך לספק עותקים של הדרכון או רישיון הנהיגה שלך כדי להוכיח את זהותך וכתובתך. יתכן שתצטרך לספק את מקורי הדרכון שלך ואת רישיון הנהיגה שלך, אם תתבקש במהלך תהליך הגשת הבקשה.
 5. 5
  כלול תצלום אחרון בגודל הדרכון של עצמך. על התצלום להיות מואר היטב וגודל דרכון סטנדרטי, שהוא 2 על 5 ס"מ (51 על 51 מ"מ) בהודו. ניתן לקבל צילום פספורט שצולם בסטודיו לצילום מקומי או בקיוסק לשירותי דרכון.
 6. 6
  הגש את הטופס המלא למתווך או לספק קרנות הנאמנות שלך. חתמו על שורת החתימה בטופס. לאחר מכן הביא את הטופס המלא, את התצלום בגודל הדרכון והעתק מהדרכון או רישיון הנהיגה שלך לנציג הכספי שלך. לאחר מכן הם יכולים לעבד את בקשתך כראוי.
  • אתה יכול גם לגשת למשרד רשם פיננסי מקומי באזור שלך כדי להגיש את הבקשה.
 7. 7
  ספק טופס בקשת השקעה מלא, אם נדרש על ידי המתווך שלך. נציגים פיננסיים מסוימים דורשים שתגיש גם בקשת השקעה, בה אתה מציין לאילו השקעות תרצה לבצע לאחר שתקבל את מספר ה- CKYC שלך. זה יעזור להם להבין כיצד אתה מתכנן להשתמש במספר CKYC שלך ולנתח את הכספים שלך בפירוט.

חלק 2 מתוך 2: קבלה ושימוש במספר CKYC שלך

 1. 1
  המתן עד שבועיים לעיבוד הבקשה שלך. אינך יכול להמשיך בהשקעות באופן חוקי עד לאישור בקשתך. עם זאת, אתה יכול לדון בהשקעות וקרנות נאמנות אפשריות שאתה מתעניין בהן עם המתווך הפיננסי שלך או היועץ שלך בזמן שאתה ממתין.
  לאחר ששמרת את מספר CKYC במקום בטוח
  לאחר ששמרת את מספר CKYC במקום בטוח, מחק את הדוא"ל או את הודעת הטקסט כדי שלא ניתן יהיה לגנוב את מספרך.
 2. 2
  קבל את מספר ה- CKYC בן 14 הספרות בדוא"ל או בהודעת טקסט. לאחר אישור בקשתך, תקבל דוא"ל או הודעת טקסט המפרטת את מספר ה- CKYC שלך. ההודעה תופיע כ: "פרטי ה- KYC שלך נרשמו ברישום KYC המרכזי. מזהה CKYC שלך הוא 10088756711997."
  • לאחר ששמרת את מספר CKYC במקום בטוח, מחק את הדוא"ל או את הודעת הטקסט כדי שלא ניתן יהיה לגנוב את מספרך. מספר CKCY גנוב יכול להוביל להונאת זהות, מאחר שאחרים יכולים לנסות להשתמש במספר שלך כדי לבצע השקעות.
 3. 3
  הגש בקשה שוב אם בקשתך נדחית. אם בקשתך נדחית, ייתכן שלא הצלחת לספק את התיעוד המתאים. ניתן להגיש שוב בקשה למספר על ידי מילוי טופס הבקשה שוב ובעקבות ההנחיות המתאימות. הקפד לבדוק שוב את התיעוד שלך כדי לוודא שהבקשה שלך מאושרת.
  • אתה יכול גם לשוחח עם המתווך הפיננסי שלך או היועץ שלך לקבלת הנחיות להבטחת בקשתך מאושרת בניסיון השני שלך.
 4. 4
  השתמש במספר CKYC שלך כדי להשקיע בקרנות נאמנות ובמוצרים פיננסיים אחרים. בעל מספר CKYC יאפשר לך להשקיע את כספיך באמצעות מתווך או יועץ פיננסי. אספקת מספר ה- CKYC שלך ביישומים פיננסיים וטפסים תייעל את התהליך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל למצוא את מספר ה- CKYC שלי?
  לאחר 14 יום מהגשת הבקשה, תקבל את מספר ה- CKYC שלך באמצעות דוא"ל או הודעת טקסט.
 • האם מספר CKYC משמש להשקעות שונות?
  כן, לאחר שתסיים את ה- CKYC בהצלחה, המספר יהיה תקף וניתן להשתמש בו לכל מטרת ההשקעות.
 • כיצד אוכל למצוא מספר CKYC באופן מקוון?
  אתה יכול לבקר ב- karvykra.com ולהזין את מספר כרטיס הפאן שלך ואת captcha, תקבל את מספר CKYC שלך ופרטים קשורים.
 • כיצד אוכל להשיג מספר CKYC באופן מקוון?
  הגש בקשה דרך ערוץ PayTm Postpaid. זוהי דרך קלה להשיג את מספר ה- CKYC שלך מוקדם ככל האפשר.
שאלות ללא מענה
 • יש לי את מספר ה- CKYC שלי. כיצד אוכל להוריד את טופס הרישום שלי ב- CKYC באופן מקוון?
 • מה עלי לעשות אם שכחתי את ה- CKYC שלי? לאיזה אתר אני נכנס כדי לשחזר אותו?
 • כיצד אוכל למצוא את הספקים הטובים ביותר למספרי CKYC בהודו?
 • האם אני צריך את מספר ה- CKYC שלי?
 • כיצד אוכל להשיג את מספר ה- CKYC שלי לאחר הגשת הפרטים?

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לקנות מניות חלקיות?
 2. כיצד לחשב פיצויים מבוססי מניות?
 3. כיצד לעקוב אחר מניות?
 4. כיצד למצוא מניות אגורה?
 5. כיצד לחשב תנודתיות היסטורית במניות?
 6. כיצד למכור תעודות מניות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail