איך ממדים עסק?

תצטרכו לדמיין את המספרים שלכם מכפילים או משלשים את עצמכם בן לילה
כדי להגדיל את העסק, תצטרכו לדמיין את המספרים שלכם מכפילים או משלשים את עצמכם בן לילה.

כשאתה "מגדיל" עסק, אתה מתחייב לגדל אותו. עם זאת, קנה המידה דורש יותר מסתם הגדלת בסיס הלקוחות או המכירות שלכם. במקום זאת, עליך לתכנן באופן יזום לטפל בעומס העבודה המוגבר בצורה חסכונית. קנה המידה דורש הרבה תכנון, אז אל תמהרו לתהליך.

חלק 1 מתוך 3: הגדלת המכירות שלך

 1. 1
  ניתוח המכירות הנוכחיות שלך. בדוק מה אתה מוכר בכל חודש ובכל שנה, בממוצע. כדי להגדיל את העסק, תצטרכו לדמיין את המספרים שלכם מכפילים או משלשים את עצמכם בן לילה. עבוד עם מנהל החשבונות שלך או רואה החשבון שלך כדי לקבל את המידע המדויק ביותר.
  • שכר רואה חשבון אם אין לך כבר. אתה יכול לבקש מבעל עסק אחר להמליץ על רואה החשבון שלו, או לפנות לחברת הנהלת חשבונות של המדינה שלך.
 2. 2
  התמקדו במה שאתם עושים הכי טוב. כדי לגדול באמת, אתה צריך להתבלט מול המתחרים. העסק הנוכחי שלך עשוי לעשות כל מיני דברים שונים. זהה איזה מהם אתה עושה הכי טוב. היכולת שלך להתחרות ביעילות על הלקוחות תהיה תלויה בזיהוי נקודות החוזק שלך.
  • לדוגמה, אתה יכול להפעיל ספא יום שבו אתה נותן עיסויים, פדיקור וטיפולי עור. אתה יכול להצטיין בתחום אחד, שיכול להיות מוקד הצמיחה שלך.
 3. 3
  צור תחזית צמיחה במכירות. על סמך המכירות הנוכחיות שלך, העריך היכן אתה חושב שאתה יכול להיות בשנה הבאה. פרט את התחזית שלך לפי לקוחות, הזמנות והכנסות. כלול גם תחזית חודשית.
  • חיזוי מכירות הוא אמנות, לא מדע, וכרוך בניחושים משכילים. עם זאת, אתה יכול להשתמש במתחרים שלך כנקודות מידה. עד כמה הם גדלו בשנה? האם הכפילו את מכירותיהם? לשלש? או שהתעשייה שלך צומחת הרבה יותר לאט?
 4. 4
  צור לידים נוספים. כדי לצמוח, עליך למצוא לקוחות חדשים. למד כיצד המתחרים שלך מוצאים לידים. האם הם מפרסמים בטלוויזיה או באינטרנט? שקול את השיטות הבאות למשוך כדורי עיניים לעסק שלך:
  • צור ניוזלטר ושיש לך תיבת הרשמה באתר שלך. הוציא עלון פעם בחודש או לפחות בכל רבעון.
  • התחל שיחות עם אנשי מפתח בענף שלך באמצעות מדיה חברתית. טוויטר הוא דרך נהדרת להתחבר. כשהם יכירו אותך, הם יכולים לשיר את שבחיך.
  • פנה לתקשורת. אל תעשה מגרש יחסי ציבור, אלא ספר את הסיפור שלך באופן אותנטי. העיתונאי עשוי לכתוב עלייך סיפור שיגביר את הנראות שלך.
 5. 5
  שפר את מיטוב ההמרות המקוונות שלך. יותר אנשים יבקרו באתר שלך מאשר יקנו ממך. כדי להגדיל את העסק שלך, עליך להמיר יותר מבקרים ללקוחות משלמים. שקול את האסטרטגיות הבאות:
  • הגדל את התוכן באתר שלך. ספק מידע שימושי, כגון מאמרי הדרכה. לדוגמה, אם אתה מנהל משרד שיניים, אתה יכול לכתוב מאמרים על טיפול בבית. זוהי דרך נהדרת להציג את המומחיות שלך ולתת ללקוחות מושג כלשהו לגבי סגנון התקשורת שלך.
  • קבל ביקורות על מוצרים. בקש מהלקוחות הנוכחיים שלך להשאיר ביקורת באתרים כגון Yelp, ואז להציג ביקורות חיוביות באתר שלך.
  • כתוב ותן ספר אלקטרוני בחינם המציג את המומחיות שלך.
 6. 6
  עודד לקוחות להוציא יותר. תן דוגמאות בחינם של המוצרים והשירותים שלך, או הצע הנחות בקופונים כדי לעודד אותם לחזור. מצא גם דרכים "למכור" מוצרים או שירותים שנוספו.
  • לדוגמא, אם אתה רופא שיניים, אתה יכול לשאול את הלקוחות אם הם רוצים לקנות מברשת שיניים חשמלית, הלבנת שיניים או ציפויים.
  • אם אתה חנות פרחים, אתה יכול לשאול את הלקוחות אם הם רוצים זר גדול יותר בכמה דולרים נוספים.
 7. 7
  וודא שנאספים חשבוניות. עם פחות לקוחות, אולי היה לך מספיק זמן לאתר לקוחות שאיחרו עם חשבונותיהם. עם זאת, אם תגדל במהירות, יהיה לך הרבה פחות זמן והרבה יותר חשבוניות שלא שולמו. בדקו כיצד תוכלו לשפר את גביית החשבונות.
 8. 8
  לעבוד עם מנטור. אולי אתה לא יודע איך להגדיל את המכירות שלך. מצא מנטור מנוסה בענף שלך. נפגש איתם כדי לדון ביעדים שלך ולשאול את עצתם כיצד תוכל להגדיל את ההכנסות שלך.
  • מצא מנטור באמצעות Micro Mentor או Score Mentoring. אתרים אלה מחברים בעלי עסקים קטנים עם מנטורים.
  • אתה יכול גם למצוא מנטורים פוטנציאליים על ידי הצטרפות לעמותות מקצועיות או עמותות. זכור לשאול אותם מראש אם הם מוכנים להיות המנטור שלך. מערכת היחסים תהיה מספקת יותר אם תהיה ברור בהתחלה מה אתה צריך.
כשאתה "מגדיל" עסק, אתה מתחייב לגדל אותו
כשאתה "מגדיל" עסק, אתה מתחייב לגדל אותו.

חלק 2 מתוך 3: הגדלת היכולת שלך

 1. 1
  נסח תחזית הוצאות מפורטת. על סמך תחזית המכירות שלך, העריך כמה תוציא כדי לשמור על פעילות העסק שלך. לדוגמה, ייתכן שיהיה עליך להכפיל את מספר שותפי המכירות כדי להתמודד עם הגידול הצפוי במכירות. התבונן בהוצאות השוטפות שלך כמדריך.
  • נסו להיות מפורטים ככל האפשר. רשת עם אנשים בענף שלך כדי שיעזרו לך לחשוב על דברים שאולי התעלמת מהם.
  • לדוגמה, אתה יכול לטפל בעצמך בשכר עבור שני העובדים שלך. עם זאת, אם אתה צריך לשלש את מספר העובדים, עליך לתזמן פי שלושה את משך הזמן שאתה מקדיש לשכר. זו הוצאה שאולי לא חשבת עליה.
 2. 2
  שדרג את הטכנולוגיה שלך. אם תגדיל את המכירות שלך ב- 200%, האם יש לך את המשאבים לספק את המכירות האלה? כנראה שלא. שינוי גודל העסק דורש שתסתכל היטב על הטכנולוגיה הנוכחית שלך ותראה לאן אתה צריך לשדרג.
  • חפש דרכים לבצע אוטומציה. אתה יכול להפוך חלקים רבים של עסק לאוטומטיים, כגון חיוב, שיווק ושכר. אוטומציה יכולה לחסוך לך זמן וכסף.
  • בדוק גם את הטכנולוגיה החדשה ביותר העוסקת בניהול מכירות, משלוח וחשבונאות. ייתכן שתוכל לעשות דברים מהר יותר ויעיל יותר עם טכנולוגיה חדשה יותר. שאלו עסקים גדולים יותר במה הם משתמשים.
 3. 3
  שלב את המערכות שלך. ככל הנראה יש לעסק שלך מספר מערכות שאינן פועלות יחד. מסיבה זו הם מעלים את עלויות התקשורת ומאטים את העסק שלך. לרדוף אחר שילוב המערכת כך שתוכל להתמודד עם הצמיחה שלך.
  • לעסק טיפוסי מערכות רבות: שכר עבודה, חשבונאות, רכישה, מימוש הזמנות ושירות לקוחות, בין היתר. בעזרת מערכת משולבת, עובדים במילוי הזמנות יכולים לראות מתי הזמנה מבוטלת, וחשבונאות יכולה לזהות את הביטול בקלות.
 4. 4
  שכרו עוד נציגי שירות לקוחות. אם המכירות שלך כפולות או משולשות, אינך יכול לצפות שמספר העובדים הזהה יטפל בעומס העבודה. עיין במדדי התעשייה כדי לברר בכמה לקוחות נציג אחד יכול להתמודד, ולאחר מכן לשכור בהתאם.
 5. 5
  הגדל את הצוות בתחומים אחרים. שקול את צוות הייצור, המלאי והמשלוח שלך. אתה צריך יותר? למד את אמות המידה למה האופייני בענף שלך.
  • אל תשכח גם את פונקציות ה- Back Office. אם אתה גדל כל כך, האם זה יהיה הגיוני להעסיק מנהל חשבונות פנימי במקום למיקור חוץ של פונקציה זו?
 6. 6
  שקול מיקור חוץ. תלוי בגודל הנוכחי שלך, ייתכן שתצטרך לבצע מיקור חוץ למשרות כשאתה גדל. לדוגמא, אתה עשוי לבצע מיקור חוץ בפונקציות של משאבי אנוש לארגון מעסיקים מקצועי (PEO). לחלופין, ייתכן שתרצה לשכור מרכז מלאי והגשמה לטיפול במלאי ובמסירה שלך.
  • מיקור חוץ הוא מסובך. לעתים קרובות, עסקים קטנים מבצעים מיקור חוץ על רוב המשרות. עם זאת, ככל שאתה גדל, זה עשוי להיות משתלם יותר להביא מקומות עבודה באופן פנימי. אף על פי כן, ככל שתמשיך להיות עוד יותר גדול, זה עשוי להיות הגיוני למיקור חוץ שוב.
  • אין "מידה אחת שמתאימה לכל גישה". תמיד קראנץ 'מספרים כדי לראות מה הכי משתלם.
 7. 7
  העבירו את העסק שלכם. אתה עלול לגדול מהמתקן הנוכחי שלך. במצב זה, עליכם לתכנן השכרת שטחי מסחר חדשים. עבוד עם סוכן נדל"ן או חפש שטחים מסחריים באתרים כמו Loopnet.com. תקציב כמה יעלה לעבור לחלל גדול יותר.
  • רוב השטח המסחרי מושכר על ידי מ ' 2 או לפי אחוז מסך מכירות הברוטו שלך.
  • זכרו תמיד למסמר את כלול שכר הדירה. לדוגמה, כמה משכירים מסחריים דורשים מהדיירים לשלם עבור מיסים, ביטוחים ושירותים.
שקול את השיטות הבאות למשוך גלגלי עיניים לעסק שלך
שקול את השיטות הבאות למשוך גלגלי עיניים לעסק שלך: צור עלון וקיים תיבת הרשמה באתר האינטרנט שלך.

חלק 3 מתוך 3: מציאת מימון

 1. 1
  עדכן את התוכנית העסקית שלך. לאחר חיזוי מכירות ואומדן הוצאות מוגברות, קבע כמה כסף נוסף אתה צריך כדי לממן את ההרחבה שלך. כלול מידע זה בתוכנית העסקית שלך, אשר המלווים ירצו לראות.
  • דאג לעדכן את התוכנית העסקית שלך כך שתשקף את אסטרטגיות המכירות והשיווק החדשות שלך.
  • דן גם בפירוט אילו השקעות תזדקק.
 2. 2
  מימן מכיסך הפרטי. אולי לא תרצה ללוות כסף כדי להרחיב את העסק שלך. במצב זה, שקול לממן את ההרחבה בעצמך. יש כמה דרכים שבהן אתה יכול לחסוך מספיק כסף כדי לממן את הצמיחה שלך:
  • טובלים בחסכונות שלכם. ייתכן שתוכל לקחת הלוואה מחשבונות הפרישה שלך כדי לממן הרחבה.
  • בצע עבודות בעצמך. לפחות בהתחלה, אולי תוכל לבצע עבודות שאתה מתכנן להעסיק עבורם אנשים אחרים.
  • היה חסכן. מצא את הדרך הזולה ביותר לעשות משהו כדי לחסוך כסף.
 3. 3
  השג הלוואה בנקאית. בקר בבנקים הסמוכים ובקש הלוואה עסקית למימון שיפורים. הם יסתכלו על היסטוריית האשראי של העסק שלך כמו גם על היסטוריית האשראי האישית שלך. ככלל, ציון האשראי שלך חייב להיות מעל 600. ייתכן שיהיה עליך להעמיד נכסים עסקיים כבטוחה להלוואה שלך.
  • בנקים ידרשו כנראה גם להבטיח באופן אישי את ההלוואה. פירוש הדבר שאתה על הפרק אם העסק שלך לא יכול להחזיר את ההלוואה.
  • לעתים קרובות תצטרך להעמיד בטחונות כלשהם, כגון הבית שלך. אם ברירת המחדל שלך, הבנק יכול לתפוס את הבית שלך.
 4. 4
  בדוק הלוואת SBA. בארה"ב, מינהל העסקים הקטנים (SBA) מבטיח הלוואות לעסקים קטנים. אתה עדיין מקבל את ההלוואה מבנק, אך ה- SBA מבטיח לכסות חלק מההלוואה אם ברירת המחדל תהיה. מסיבה זו, הריבית שלך תהיה בדרך כלל נמוכה יותר.
  • באופן כללי, תצטרך להיות עסקי במשך שנתיים כדי לזכות בהלוואת SBA.
  • גם ציון האשראי האישי שלך יצטרך להיות מעל 680.
 5. 5
  תביא בן זוג. שותף יכול לספק מזומנים נדרשים כמו גם כישורים. התבונן בכנות באילו כישורים חסר לך ומצא מישהו בעל ניסיון בתחום זה. לדוגמא, ייתכן שלא יהיה לך ניסיון כללי בניהול, כך שתוכל לשתף פעולה עם מישהו שיש לו תואר שני במנהל עסקים.
  • אתה יכול למצוא שותף על ידי שיחה עם הרשת שלך ושיחה עם לשכת המסחר המקומית.
  • תמיד וטרינר באופן שותף לפני שתמכור להם מחצית מהעסק שלך. לדוגמא, עליך למשוך היסטוריית אשראי כדי לוודא שהם אחראים כלכלית.
  • נפגשים גם כדי לדבר על יעדיהם עבור העסק. אולי תגלה שיש לך חזונות שונים מאוד לאן מועדת החברה שלך. עדיף לגלות זאת כעת.
 6. 6
  בקש מחברים הלוואה. הסבירו לחברים או למשפחה כיצד תרצו להרחיב את עסקכם וכיצד תשלמו להם בחזרה. החברים או המשפחה שלך עשויים להסס. עם זאת, הסכים לשלם ריבית על ההלוואה ולרשום שטר חוב. זה ייתן למשפחה שלך ביטחון שאתה מתכוון להחזיר להם.
אתה עלול לחתוך חלקים נמוכים מביצועי העסק שלך
לדוגמה, אתה עלול לחתוך חלקים נמוכים מביצועי העסק שלך, מה שאומר שתאבד את הלקוחות שהשתמשו רק בשירותים אלה.

טיפים

 • קנה המידה של העסק שלכם ידרוש שעות ארוכות יותר בעבודה, אז אל תנסו לצמוח אלא אם כן תוכלו להגדיל את מחויבות הזמן שלכם.
 • אתה גם מסתכן בהרחקת לקוחות קיימים ככל שאתה גדל. לדוגמה, אתה עלול לחתוך חלקים נמוכים מביצועי העסק שלך, מה שאומר שתאבד את הלקוחות שהשתמשו רק בשירותים אלה.
 • יועץ פיננסי יכול להועיל לכל אורך תהליך קנה המידה. השג הפניות על ידי פנייה ללשכת המסחר המקומית שלך או פנייה לאנשי מקצוע עסקיים אחרים.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד ליצור מלון ירוק?
 2. כיצד לתקן תקנון מלכ"ר?
 3. כיצד לארגן ניקוי חוף?
 4. איך לעסוק בלקוחות?
 5. כיצד לארגן נסיגה ארגונית?
 6. איך לעבוד ביעילות עם מהנדסים יועצים?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail