איך לעסוק בלקוחות?

בקש מעובדיך רעיונות כיצד לעסוק בלקוחות
בקש מעובדיך רעיונות כיצד לעסוק בלקוחות.

לקוחות העוסקים בעסק או במוצר שלך הם בעלי סיכוי גבוה פי שלושה להמליץ על המוצרים לחבר. הרעיון של מעורבות לקוחות הוא להוסיף ערך רב יותר לחוויה שלהם תוך הגדלת שימור הלקוחות. עליכם לעשות זאת בחנות ובאינטרנט, תוך התאמה אישית של הגישה שלכם ליחסי לקוחות תוך כדי שתגלו מה עובד הכי טוב.

שיטה 1 מתוך 2: התקשרות אישית עם לקוחות

 1. 1
  קבלו אותם כשלקוח נכנס בדלת. זו ההזדמנות הראשונה לשירות לקוחות טוב. תן להם להרגיש בנוח ומוערך, אך אל תגזימי באינטראקציה שלך.
 2. 2
  נסה שאלה פתוחה, כגון "איך אוכל לעזור לך? " במקום "האם אוכל לעזור לך?" בקש ממקורביך לנסח מחדש את שאלותיהם כדי שיהיו פתוחים.
 3. 3
  שאל שאלות אקטואליות מדוע האדם זקוק לפריט. אל תהיה סקרן מדי, אלא הביע עניין אמיתי במה שהם מחפשים כדי שתוכל ליצור חוויה מותאמת אישית.
 4. 4
  הצע עזרה נוספת במציאת פריטים אחרים. במקרים מסוימים זה עשוי להיות המלצה על עסק אחר אם אינך נושא אותו. רוב הסיכויים הם שהלקוחות יעריכו את המסירות הזו לספק מוצר שירות מלא.
 5. 5
  שכר אנשים בהתלהבות אמיתית מהמוצרים. זה יכול להיות קשה במוקד טלפוני או במזנון חטיפים, אך הלקוח יעסוק יותר באנשים חיוביים ואמיתיים.
  הרעיון של מעורבות לקוחות הוא להוסיף ערך רב יותר לחוויה שלהם תוך הגדלת שימור הלקוחות
  הרעיון של מעורבות לקוחות הוא להוסיף ערך רב יותר לחוויה שלהם תוך הגדלת שימור הלקוחות.
 6. 6
  מארחים תחרויות בחנויות. תגמול לאנשים על חזרה קבועה, על ידי הגדלת מספר הפעמים שהם יכולים להיכנס אליהם.
 7. 7
  ערכו פתיחה מפוארת או השתתפו בטיולי אמנות מקומיים. הפוך לחלק מהקהילה המקומית שלך על ידי בחירת צדקה ובקש מלקוחות לתמוך בה איתך. הראה ללקוחות שאתה אנשים שמנהלים עסק, ולא אנשים שמנהלים אנשים.

שיטה 2 מתוך 2: התקשרות עם לקוחות ברשת

 1. 1
  הציגו את התרבות והמיקום העסקי שלכם. למד את הדברים החשובים לחברה שלך ולאנשים שקונים את המוצרים שלך. התמקדו בתקשורת החברה, ולא רק בקידום עצמי, בכל תקשורת הלקוחות שלכם.
  • לדוגמה, הפוך לחלק מארגון עסקי מקומי או פרסם מידע בחשבונות המדיה החברתית שלך המסמלת את עירך ומדינתך.
 2. 2
  בנה קהילה מקוונת שבה לקוחות יכולים להציע עצות או לפרסם שאלות. לדוגמא, אם אתה קמעונאי של מגפי בוקרים, אולי כדאי שיהיה לך האשטאג באינסטגרם שנקרא מגפיים # טרוולינג, כך שלקוחותיך יפרסמו תמונות שלהם לובשים את המגפיים שלהם.
 3. 3
  בקש משוב לקוחות. נסה לשלוח סקר שביעות רצון לקוחות או סקר תשומות למוצרי לקוחות לפחות פעם בשנה. שלחו את הסקר דרך פייסבוק ודואר אלקטרוני.
  • בקש מהלקוחות שלך שיהיה לך יד לקנות מוצרים חדשים או לשכלל את אלה שאתה כבר נושא.
  • שלח אימייל לאחר שמישהו קיבל את הסחורה שלו כדי לראות אם הוא מרוצה.
  • אתר מסחר אלקטרוני אחד, ModCloth, מבקש מהלקוחות "להיות הסטייליסט" ולהצביע על התלבושות המועדפות עליהם, כך ש- ModCloth יצייד מחדש את הפריטים הפופולריים ביותר. אתה יכול גם להציע שמלות אחרות שאינן נושאות כרגע.
 4. 4
  הודיעו על ההצלחות שלכם. הזמן לקוחות לחגוג איתך כשאתה פותח מיקום חדש, מרחיב את שעות העבודה שלך או מקבל פרס. הם ירצו לדעת שהם תומכים בעסקים הטובים ביותר שיש שם.
 5. 5
  הצע מתנה בחינם או הצעה בלעדית ללקוחות חוזרים. בנה נאמנות על ידי הצעת הנחות ותמריצים בזמן.
  לקוחות העוסקים בעסק או במוצר שלך הם בעלי סיכוי גבוה פי שלושה להמליץ על המוצרים לחבר
  לקוחות העוסקים בעסק או במוצר שלך הם בעלי סיכוי גבוה פי שלושה להמליץ על המוצרים לחבר.
 6. 6
  הפרד בין סוגי לקוחות במסד הנתונים שלך. נסה להתאים את ההודעות שלך לכל קבוצה. לדוגמא, לקוח חדש יקבל מיילים שונים מלקוח שקונה במשך שנים.
 7. 7
  עודד אנשים לבדוק את המוצרים שלך בפורום ציבורי, כמו פייסבוק או מקוון. לא רק סעיפי תגובות וביקורות עוזרים לאתר שלך לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש, אלא הם יוצרים פורום לשירות לקוחות.
  • אלא אם כן תגובה היא מאוד דלקתית, נסה להתמודד עם חששות בפומבי, כך שאנשים יוכלו לראות את נכונותך לספק שירות לקוחות טוב.
 8. 8
  הציגו את הלקוחות שלכם בערוצים המקוונים שלכם. ערכו ציור שבועי או לקוח של השבוע, כך שתוכלו לקבל נקודת מבט והשתתפות לקוחות.

טיפים

 • בקש מעובדיך רעיונות כיצד לעסוק בלקוחות. לפקידים, נציגי שירות לקוחות ונציגים אחרים יש גישות תובנות לשמח את הלקוחות.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail