כיצד להגן על עצמך מפני הונאות של שכירות לבעלות?

מסיבה זו להיות חכם לגבי מה שנכלל בהסכם השכירות הוא אחד המפתחות לחוויה מוצלחת להשכרה לבעלות
מסיבה זו להיות חכם לגבי מה שנכלל בהסכם השכירות הוא אחד המפתחות לחוויה מוצלחת להשכרה לבעלות.

אופציית חכירה, המכונה גם השכרה לבעלות, היא חוזה בין מוכר בית לקונה פוטנציאלי המאפשר לקונה לשלם דמי שכירות לזכות חלקית לרכישת הבית בתום השכירות. זה אידיאלי עבור משפחות צעירות אשר חסרות חסכון משמעותי ולאנשים שיש להם אשראי לא מושלם. היתרון הגדול ביותר של השכרה לבעלות הוא גם החולשה הגדולה ביותר שלה: חוזה האופציה לחכירה. הסכם גמיש מאוד זה מאפשר לקונה וגם למוכר הרבה מקום להחליט על התנאים הנעימים ביותר לחכירה. למרבה הצער, גמישות זו מקלה גם על בעלי ערמומיות לנצל דיירים תמימים. מסיבה זו להיות חכם לגבי מה שנכלל בהסכם השכירות הוא אחד המפתחות לחוויה מוצלחת להשכרה לבעלות.

צעדים

 1. 1
  שוחח עם יועץ פיננסי. עבודות שכירות לבעלות כי זה נותן לך זמן לתקן את האשראי שלך ולחסוך למקדמה. יועץ פיננסי מוסמך יכול להדריך אותך בכך.
  • אי הכנה מספקת לבקשת הלוואה מוצלחת עלולה לגרום לך לאבד את ההפקדה הראשונית שלך ואת כל זיכויי השכירות שהרווחת לקראת הרכישה - שלא לומר דבר מהבית עצמו.
  • להבין לחלוטין את התהליך של השכרה לבעלות ואת הסכנות האפשריות שלו. שוחח עם קצין הלוואות כדי להיות בטוח שתהיה במצב טוב להבטחת הלוואה בסוף השכירות. להבין את המצב הכלכלי שלך, ולהיות מציאותי.
 2. 2
  חקר את המוכר. בצע בדיקת רקע לבעל הנכס. יש מוכרים שאינם כנים כמו שהייתם רוצים שיהיו. אל תחתום על הצעת רכש כלשהי עד שתרגיש בנוח עם המוכר.
  • קרא כל רשומות ציבוריות המפרטות פעילות בלתי חוקית, היסטוריה של שיעבודים ועיקולים, או תלונות אחרות. שאל את השכנים על הבעלים. עיין בחשבונות הפייסבוק או הטוויטר שלו / ה אם אתה יכול.
 3. 3
  חקר את הנכס. בדוק ברשומות הציבוריות כדי לראות שהנכס אינו בעיקול.
  • שכר חברת ביטוח פרטית בכדי לוודא שכותרת הבית ברורה. תוכלו ללמוד עוד על ההיסטוריה של הבית כאן.
 4. 4
  ודא שאתה יכול להרשות לעצמך את שכר הדירה לפני שתחתום על ההסכם. התרחקות מחוזה, ללא קשר לנסיבות, משמעותה אובדן כסף ומוניטין. להתלונן על המצב אחר כך לא יעזור לך.
 5. 5
  בדוק שלוש פעמים את הסכם אופציית החכירה שלך. פנה לייעוץ של עורך דין מקרקעין כדי לוודא שהאינטרסים שלך מוגנים על ידי ההסכם.
  • אל תחתום על ההסכם עד שתעבור על תנאיו מספר פעמים וודא שאתה מוגן גם בתרחיש הגרוע ביותר. עיין בדוגמה זו על הסכם אופציית שכירות וחפש פרצות בהסכם בפועל העלולות לגרום לך לבעיות. התייחס אליהם לפני שתחתום.
 6. 6
  התחל לתקן את האשראי שלך ולצבור חיסכון באופן מיידי. הסכמים רבים מהשכרה לבעלות מתפרקים מכיוון שקונים אינם מצליחים לזכות בהלוואה בתום השכירות. בהנחה שאתה אוהב את הבית ותרצה לקנות אותו, תצטרך להבטיח משכנתא בבוא העת, אז התחל לנקות את כל המשוכות שיישארו בהקדם האפשרי.
  • רוכשי דיירים שאינם מבטיחים הלוואות מתמודדים עם אובדן הנכס, פיקדונם וזיכויי שכירות שנצברו בחלקם או כולם.
  עבודות השכרה לבעלות כי זה נותן לך זמן לתקן את האשראי שלך ולחסוך למקדמה
  עבודות השכרה לבעלות כי זה נותן לך זמן לתקן את האשראי שלך ולחסוך למקדמה.
 7. 7
  אבטח את הפיקדון שלך ואת אשראי השכירות בפקדון. זה חכם להשתמש בסוכן הנאמנות לאחסון הכספים שלך.
 8. 8
  שלמו את שכר הדירה בזמן. ייתכן שהחוזה שלך יבוטל בתשלומי איחור. הישאר מעודכן בכל החשבונות שלך. שמור על האשראי שלך נראה טוב כך שתזכה במשכנתא.
 9. 9
  בצעו שיפורים בנכס רק לאחר שהחלטתם בוודאות כי ברצונכם לרכוש אותו ותזכו בהלוואה.
 10. 10
  היזהר מכל זה. נקה את כל המכשולים האפשריים ברכישת דירות לפני שהחכירה מסתיימת. היו בטוחים שאתם יציבים כלכלית ומחויבים לרכוש בית עוד לפני שתתחילו בתהליך.

טיפים

 • התייעץ עם אנשי מקצוע בכל שלב. בדיקה משולשת של הכל יכולה לשמר את ההשקעה שלך. זה יכול להיות פעולה מסובכת, אז אל תהיה נבוז בבקשת עזרה.

הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail