כיצד לקבוע קווי נכסים?

כדי לקבוע קווי קווי נכסים, תצטרך לבדוק אם ישנם סמני גבולות קיימים. אם לא, תצטרך לקרוא מפות ומעשי סקר כדי לקבוע היכן נושרים השורות. כדי להתחיל, ללכת לאורך הנכס ולחפש מוטות מתכת קטנים, המשמשים לעתים קרובות לציון גבולות. לחלופין, יתכנו סוגים אחרים של טושים כמו יתדות עץ, קוביות בטון ואפילו ערימות של סלעים. אם הנכס מיוער, ייתכן שתראה שורה של עצים ועליהם צבע המעידים על גבול. אם אין סמנים, קרא את דוח סקר המטרים והגבולות של הנכס, שאמור לומר לך היכן הגבולות נמצאים. לחלופין, בדוק באתר מקליט המחוז המקומי שלך כדי למצוא מפה של הנכס. כדי ללמוד כיצד להעסיק מודד מקצועי למדידת גבולות הנכס שלך, המשך לקרוא!

אם ברצונך לקבוע את קווי הנכסים שלך
אם ברצונך לקבוע את קווי הנכסים שלך, עם זאת, תוכל לבדוק מקרוב את הנכס שלך, את המעשים ואת כל מפות הסקר הקיימות.

ידיעת הגבולות המדויקים של הנכס שלך חשובה מאוד מסיבות אישיות ואחריות. עם זאת, קווי הרכוש לא תמיד מסומנים במדויק או מסופקים בעת רכישת נכס. אם ברצונך לקבוע את קווי הנכסים שלך, עם זאת, תוכל לבדוק מקרוב את הנכס שלך, את המעשים ואת כל מפות הסקר הקיימות. כדי לקבל קריאה מדויקת ביותר של קווי הנכסים שלכם, תוכלו גם להיעזר בשירותיו של מודד מקצועי.

שיטה 1 מתוך 3: חיפוש סימני גבול קיימים

 1. 1
  חפש סמני גבול מתכתיים. כאשר סוקרים נכסים, ניתן להציב סמני מתכת בקרקע כדי לסמן גבולות. לרוב אלה נותרים במקומם בפינות מגרשי הרכוש. אם יש לך סמנים כאלה, הנכס שלך עשוי לכלול את השטח המקיף אותם.
  • לרוב, סמנים אלה עשויים מוטות מתכת ברוחב 0,75" ואורכם כ -18". לחדשים יותר עשויים להיות מכסי פלסטיק.
  • זכור כי סמני מתכת אלה עשויים היו להיקבר, להזיז או להרוס לאורך זמן.
  • אתה יכול להשתמש בגלאי מתכות כדי לעזור לך לקבוע אם בנכס שלך יש סמני גבול מתכתיים. טאטא את גלאי המתכות ליד המקום בו אתה חושב שפינות המגרש שלך. אם אתה מוצא מה יכול להיות סמן גבול ממתכת, השתמש בכפית כדי לחפור את האדמה ולבדוק.
 2. 2
  חפש סוגים אחרים של סמני גבול. יתדות עץ, קוביות בטון, ערימות סלעים וחפצים אחרים עשויים לשמש גם כסמנים לגבולות הרכוש. אלה עשויים להיות ממוקמים בפינות מגרש הנכס שלך.
  • סוגים אלה של סמנים אינם בהכרח מדויקים. לדוגמא, ערימות של סלעים ניתנות להזזה, ואילו יתדות עץ יכולות לשמש למטרות שונות בסקר ולא רק לסימון גבולות פינתיים.
  כדי לקבוע קווי קווי נכסים
  כדי לקבוע קווי קווי נכסים, תצטרך לבדוק אם ישנם סמני גבולות קיימים.
 3. 3
  בחן את קווי הגבול הקיימים. לפעמים, גבולות הרכוש מסומנים על ידי גדרות, קווי עצים, קירות וכו '. אם הנכס שלך מוקף באופן מוחלט או חלקי בגבול כזה, הוא עלול ליפול לאורך קווי הרכוש. מצד שני, ייתכן שהגדרות והקירות התרחקו מקו הרכוש שלך, בעוד שקווי עצים עשויים שלא ליפול בדיוק לאורכם.
  • אם הנכס שלך מיוער, ייתכן שתראה שורות של עצים "בוערים", שיכולים להצביע על קו נכס. עצים בוערים מכניסים גזעים בגזעיהם (צבועים לעיתים קרובות) כך שניתן יהיה לזהות אותם בקלות.

שיטה 2 מתוך 3: קריאת מפות וסעיפים קיימים

 1. 1
  עיין במפת הפלטפורמה שלך, אם יש לך. בדרך כלל, כאשר נכסים מחולקים למגרשים, המחוז שלך רושם מידע זה. לעתים קרובות משתמשים במפת פלטה המציינת את קווי הגבול והמדידות של כל נכס. אם ברשותך מפת פלטפורמה לנכס שלך, תוכל לבדוק אותה בקלות כדי לקבוע את קווי הנכסים שלך.
 2. 2
  נתח את שיא הסקר שלך. סקר שווי מטרה הוא סוג נפוץ ביותר של רישום גבולות רכוש. אם ברשותך רישום סקר מטא-ובתים של הנכס שלך, יהיה עליך לקרוא אותו בעיון, מכיוון שסוג זה נשען לרוב על ציוני דרך פיזיים ועלול להיות מעורפל מאוד.
  • למשל, סקר מטא-גבול עשוי לקבוע כי קו רכוש משתרע "חמישים מטרים מהאלון הגבוה, ואז סיבוב של 90° רוחב, ואז שבעים מטרים עד חומת האבן." עם זאת, ייתכן שה"אלון הגבוה "או" חומת האבן "המוזכרים במעשה אינם קיימים עוד. מסיבה זו, לא תמיד מהווה סקר מדויק ומהימן.
  אתה יכול להשתמש בגלאי מתכות כדי לעזור לך לקבוע אם בנכס שלך יש סמני גבול מתכתיים
  אתה יכול להשתמש בגלאי מתכות כדי לעזור לך לקבוע אם בנכס שלך יש סמני גבול מתכתיים.
 3. 3
  בדוק עם השלטון המקומי שלך אם אין ברשותך מפה או מעשה סקר. בדרך כלל, קווי רכוש וחלוקות עלילה מתועדים כמפות או מעשים ומועברים בארכיון המקליט או השומה המקומי. אם אין לך מפה או רשומה כתובה המתארת את קווי הנכסים שלך, בקש עותק מהמשרד הרלוונטי.
  • מחוזות רבים מאפשרים לך גם לחפש בבסיסי נתונים באופן מקוון כדי למצוא מפה או מעשה סקר עבור הנכס שלך.
  • ייתכנו עמלות עבור השגת רשומות אלה, אשר עשויות להשתנות במידה רבה בהתאם למיקומך.

שיטה 3 מתוך 3: סקר את אדמתך

 1. 1
  השתמש בטכניקות מדידה בסיסיות להערכה גסה של קווי הנכסים שלך. באמצעות כל מידע שברשותך - כגון מפות פלטפורמה, מעשי סקר ישנים וכו '- תוכל להניח קווי רכוש משלך בטכניקות מדידה בסיסיות. החל מכל פינה ידועה, מדדו את המרחקים והזוויות המופיעים בשטר הסקר או במפת הרמה. ללא ציוד מדויק והכשרה בטכניקות מדידה, עם זאת, התוצאה תהיה אומדן גס מאוד של קווי הנכסים שלך, לא מתאים להנחת גדרות וכו '. אם ברצונך לקבל מושג גס על קווי הנכסים שלך בשיטה זו, צריך לאסוף ציוד כולל:
  • מצפן
  • מחשבון
  • לא משנה מה המעשים, המפות, וכו 'שיש ברשותך
  • סרט מדידה או ספירה לפסוע מרחק שנמדד
 2. 2
  צרו קשר עם מודד מקצועי לצורך קביעה מדויקת ביותר של קווי הנכסים שלכם. אם אתה רוצה או זקוק לאימות מדויק של קווי הנכסים שלך, מודד בעל הכשרה מקצועית יהיה בעל הציוד והידע למשימה. מודדים הזמינים באזורך יפורסמו ברשימות עסקים וקבלנים אופייניים לרשתות מקוונות ועתיקות קשיח; שמאי המחוז המקומי או משרד המקליט שלך יוכלו גם להמליץ לך על אחד כזה.
  • מומלץ להעסיק מודד אם אתם רוכשים או מוכרים קרקעות, בונים גדר או מבנה אחר על קו רכוש חשוד או בסמוך לו, אם יש סכסוך לגבולות המקרקעין, או בכל מצב אחר בו יש צורך בקביעה מדויקת של קווי רכוש.
  • העלויות לסקר נכס עשויות להשתנות מאוד בהתאם למיקום שלך; סקר הרבה מגורים טיפוסי עשוי לעלות כמה מאות דולרים. העלויות עשויות לעלות אם גבולות הרכוש חריגים או קשים בדרך כלשהי. מודד אמור להיות מסוגל לתת לך הערכת עלות לפני שהוא מתקבל לעבודה.
  • כשאתם מזמינים מודד, חפשו אחד שמורשה לעבוד באזור מגוריכם.
  תוכל לבדוק אותה בקלות כדי לקבוע את קווי הנכסים שלך
  אם ברשותך מפת פלטפורמה לנכס שלך, תוכל לבדוק אותה בקלות כדי לקבוע את קווי הנכסים שלך.
 3. 3
  שמור תיעוד של כל מסמכי המידע והמידע. לאחר שסקר את הנכס שלך, מודד יוכל לספק לך מסמכים הכוללים ציור מאושר של הנכס, רישום פינות וקווי עיסוק, מיקום השיפורים (כגון דיור) וכו 'מכיוון שמידע זה יכול להיות בעל ערך בעתיד, תרצה לשמור את כל הרשומות שהתקבלו מהמודד במקום בטוח, בין אם בפורמט דיגיטלי או בעותק קשיח (או שניהם).
  • יתכן שתצטרך לרשום (או לרצות) לרשום את הסקר החדש אצל שמאי המחוז או מקליטך. פנה למשרד השומה או המקליט שלך אם אתה חושב לערוך סקר מקצועי על הנכס שלך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לקבל פיצוי אם חניכתי של השכן שלי נמצאת ברכוש שלי?
  לא ברור אם בכלל יהיה חייב בפיצוי כלשהו. לשכן תהיה אפשרות להשתמש בחלק זה של הרכוש שלך ללא שום פיצוי נוסף. יתכן שתקבל כמה רעיונות מקריאת המאמר ליישב סכסוכים בהקלות רכוש והפניות קשורות.
 • האם יש מרחק מינימלי שניתן לבנות בית מגבול הרכוש?
  כן, הקודים המקומיים לבנייה, לבניין, לבריאות, לסביבה או לאש עשויים להגדיר באופן ספציפי את "הכשל" מקווי נכסים של בניינים שונים לשימושים ספציפיים באזור הרלוונטי. במקרים מסוימים, קו רכוש עשוי להתרוצץ במרכז קיר משותף בבית עירוני, עם אפס נסיגה. במצבים כפריים, יכול להיות איסור לבנות בטווח של 50 מטר מקו רכוש, אולי 200 מטר משטח ביצה וכו '. כל קודי הייעוד הם מקומיים ועשויים להשתנות באופן דרסטי מעיירה לעיר אחרת.
 • כיצד אוכל לפתור סכסוך על קו רכוש עם שכן?
  פנה לבית העירייה שלך ובקש את המעשה לנכס שלך. המעשה צריך להכיל מפה של קווי הנכס.

תגובות (1)

 • willie12
  מאמר זה נתן ידע רב ערך אודות גבול הרכוש וכיצד לסמן אותו. תודה רבה על המאמצים שלך. מעריך את זה מאוד.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail