כיצד למצוא זכויות מינרליות?

עליך בהחלט לעבוד עם עורך דין כדי למצוא את בעל זכויות המינרלים הנוכחי
אם אתה מגלה שזכויות המינרלים נותקו, עליך בהחלט לעבוד עם עורך דין כדי למצוא את בעל זכויות המינרלים הנוכחי.

זכויות מינרליות, המכונות גם "אינטרס מינרלי", הן זכויות קניין המאפשרות לאדם או לגוף לחקור ולהפיק סלעים, מינרלים, נפט או גז הנמצאים מתחת לפני האדמה. זכויות מינרלים עשויות להיות בעלות ערך רב לאדם או לגוף המחזיקים בהן. אם אתה בעל זכויות מינרלים, יש לך את הזכות החוקית להפיק את המינרלים ולהשתמש בהם, כמו גם למכור או להחכיר אותם לאחרים.

חלק 1 מתוך 2: הכנה לחקר זכויות מינרלים

 1. 1
  להבין כותרת עמלה פשוטה. כותרת עמלה פשוטה היא בעלות על קרקעות, הכוללת את פני השטח, את הקרקע, ואת האוויר מעל הנכס. אם יש מינרלים מתחת לפני השטח, על בעל ה"אגרה פשוטה "להחזיק בזכויות המינרלים הללו.
  • עם זאת, ניתן לחצוב כותרת בתשלום פשוט. מי שמחזיק בתשלום פשוט בתשלום קרקע יכול למכור את זכויות הקרקע על הקרקע, הכוללות את המינרלים מתחת לפני השטח. יתר על כן, ניתן למכור מינרלים מסוימים בעוד הבעלים שומר על אחרים.
 2. 2
  מצא את המעשה שלך. אם יש מינרלים מתחת לפני השטח של פיסת רכוש, נקודת המוצא שלך תהיה למצוא את המעשה לנכס. בדוק אם הועבר לנכס כותרת בתשלום פשוט.
  • עליכם להבין כי מעשי רכוש יכולים להיות לא מדויקים. שטר נכס יכול לקבוע שהוא מעניק תואר פשוט בתשלום כאשר למעשה זכויות המינרלים נמכרו לפני עשרות שנים. בהתאם לכך, אינך יכול לסמוך על המעשה ב 100% וכנראה תצטרך לבצע חיפוש כותרות.
 3. 3
  צרו קשר עם חברת כותרות. על מנת לוודא שמעשהך מדויק, עליך לחקור את שרשרת הכותרת. על ידי ביצוע חיפוש זה, תנסה לברר אם זכויות המינרלים נמכרו בשלב כלשהו בעבר.
  • כדי למצוא חברת חיפוש כותרות, תוכל לחפש בדפי זהב בספר הטלפונים שלך. ייתכן שתרצה גם להעסיק חבר באיגוד האירופי לתואר קרקע, איגוד סחר לאומי. תוכל למצוא חברה על ידי ביקור באתר הארגון ולחיצה על הקישור "לצרכנים" בראש העמוד.
  שטר נכס יכול לקבוע שהוא מעניק תואר פשוט בתשלום כאשר למעשה זכויות המינרלים נמכרו לפני עשרות שנים
  שטר נכס יכול לקבוע שהוא מעניק תואר פשוט בתשלום כאשר למעשה זכויות המינרלים נמכרו לפני עשרות שנים.
 4. 4
  שאל כמה רחוק החברה מחפשת. מחפשי הכותרות יסכימו לחזור רק עד כה בזמן. לדוגמה, חלק מחברות הכותרות עשויות להתחקות אחר שרשרת התואר רק במשך 40 שנה. עם זאת, זכויות מינרלים היו עשויות להיות מועברות בשלב מוקדם יותר. חברות כותרות עשויות להסכים לחזור רחוק יותר בהיסטוריה.
  • כדי לחסוך בעלויות, אתה יכול לבקש מחוקר שייתן לך "המראה". המראה היא רשימת הספרים והדפים שבהם ניתן למצוא את המעשים וההעברות הרלוונטיים בשרשרת הכותרת. אתה יכול עוד לציין שאתה לא רוצה רשימה של כל המעשים בשרשרת הכותרת אלא רק את אלה שמעבירים זכויות מינרליות.
 5. 5
  שכר עורך דין. אם אתה יודע שיש לך מינרלים יקרי ערך מתחת לרכוש שלך, כדאי לך לשקול להעסיק עורך דין. עורך דין יכול לבצע חיפוש יסודי בכותרות, אם כי הוא או היא יהיו יקרים יותר מחברת כותרות. עם זאת, אם יש ברשותך מינרלים יקרי ערך, בסופו של דבר תזדקק לעורך דין שיעזור לך להתקשר עם חברה כדי לחלץ אותם, ולכן פיתוח מערכת יחסים עם עורך דין בקרוב מועיל לך.
  • כמה מחוקי המדינה ניסו להפוך אנשים לבטוחים יותר בכותרתם. חוקים אלה יוצרים "כותרת שיא סחירה", שיכולה לכבות אינטרס בעלות קודם בקרקע שלך. חוקים אלה מסובכים להבנת האדם ההדיוט. עורך דין מוסמך, לעומת זאת, יוכל להודיע לך על זכויותיך החוקיות על סמך הנסיבות הייחודיות שלך.
  • כדי למצוא עורך דין מנוסה לזכויות מינרלים, עליך לבקר בלשכת עורכי הדין של המדינה שלך, שעליה להפעיל תוכנית הפניות. לאחר שתגיע לאתר הפניות, אתה אמור להיות מסוגל לחפש לפי מומחיות עורכי דין.
  • אם "זכויות מינרלים" אינן מומחיות בה תוכלו להשתמש לחיפוש, חפשו עורכי דין המתמחים בתחום הנדל"ן, הרכוש או השימוש בקרקע.

חלק 2 מתוך 2: חקר שרשרת הכותרת

 1. 1
  בקר במקליט משרד המעשים שלך. כדי להתחיל בחיפוש שלך, עליך לפנות למשרד למחוז בו נמצאת האדמה. עליך להתקשר למשרד העירוני שלך אם אינך בטוח היכן ממוקם משרד המעשים.
 2. 2
  בקש סיוע מהצוות. משרדים משמרים את רשומותיהם בדרכים שונות. משרדים מסוימים עשויים לאחסן את כל הרשומות שלהם באופן אלקטרוני. חלקם עשויים לאחסן מעשים חדשים יותר אלקטרונית תוך השארת מעשים ישנים יותר בספרים כרוכים בעור. עדיין לאחרים עשויים להיות כל מעשיהם בצורת נייר.
  • הראה לצוות את מעשהך והודיע להם שאתה מחפש בשרשרת הכותרות כדי לחפש זכויות מינרלים. בקש מאיש צוות להראות לך כיצד לחפש.
  אם "זכויות מינרלים" אינן מומחיות בה תוכלו להשתמש לחיפוש
  אם "זכויות מינרלים" אינן מומחיות בה תוכלו להשתמש לחיפוש, חפשו עורכי דין המתמחים בתחום הנדל"ן, הרכוש או השימוש בקרקע.
 3. 3
  מצא את המעשה מיד לפניך. כדי להתחיל לחפש בשרשרת הכותרת, תתחיל במעשה היבשה שקודם לך מיד. האדם שקנית ממנו את האדמה קנה אותו ממישהו אחר. בהתאם לכך, עליך לראות את המעשה המשמש להעברת הקרקע בין שני הצדדים.
  • לאחר שתאתר את העותק של אותו מעשה, קרא אותו בעיון. חפש אזכור של שמירה או העברה של מינרלים או זכויות תת קרקעיות. קרא את כל המעשה, כולל קבצים מצורפים או תוספות.
 4. 4
  המשך לעבוד לאחור. לאחר שתמצא את שטר העסקה שקדם לפניך, עליך למצוא את המעשה לעסקה לפני כן. המשך לעבוד לאחור, תוך בחינת כל מעשה. עליכם לחזור כמה שיותר אחורה בזמן, רצוי למענק הקרקע המקורי.
  • האינטרס שלך הוא להעתיק כל מעשה שתמצא בשרשרת הכותרת. מסמכים אלה עשויים להיות מבלבלים לקריאה ואתה עלול להתעלם ממשהו כשאתה עובד במשרד מקליט המעשים. אם אתה מעתיק אותם, אתה יכול לקחת אותם לעורך דין כדי להשקיף עליהם.
 5. 5
  חפש רשומות אחרות אם אתה מגיע ל"פער ". פער קיים כשאתה מוצא שטר שבו מפלגה X מעבירה עניין בקרקע לצד Y, אך אינך יכול למצוא את שטר המקור שנתן זכויות קרקע למפלגה X. זה פריצה בשרשרת הכותרת גורמת ל"פער ". מילוי הפער יכול להיות מסובך. אתה יכול לנסות את הפעולות הבאות:
  • עיין בתיקי גירושין או בתיקי צוואה. אלה עשויים להיות זמינים אצל פקיד בית המשפט (במקום הפקיד במשרד רשם המעשים). ניתן להעביר אינטרסים במקרקעין בצוואות או בגזרת גירושין.
  • מחקר מכירות מיסים. אם הבעלים של נכס היה עבר תשלום תשלום מיסים, יתכן שהנכס נתפס ונמכר במסגרת מכירת מס. יש לערוך תיעוד של מכירות מס במשרד שומה המס.
  • בדוק עיקולי משכנתא. שימו לב היטב למשכנתאות רשומות על חלקי רכוש. אם הבעלים מחדל על המשכנתא, אז הבנק או בעל משכנתא אחר היו יכולים לעקל אותה ולמכור אותה. בהתאם לכך, ייתכן שתצטרך לחפש את הבנק כבעל החבילה על מנת למלא את החסר.
  ניתן להעביר זכויות מינרליות בדיוק כמו כל עניין אחר בנכס
  ניתן להעביר זכויות מינרליות בדיוק כמו כל עניין אחר בנכס, כך שאינך יכול להניח כי האדם או הישות שקיבלו זכויות מינרלים בעבר עדיין מחזיקים בזכויות אלה.
 6. 6
  חקר את שרשרת הכותרת לזכויות המינרלים. אם אתה מגלה שזכויות המינרלים נותקו מהאחוזה הפשוטה בתשלום בנקודת זמן כלשהי, יהיה עליך להתקדם כדי לגלות מיהו הבעלים הנוכחי. ניתן להעביר זכויות מינרליות בדיוק כמו כל עניין אחר בנכס, כך שאינך יכול להניח כי האדם או הישות שקיבלו זכויות מינרלים בעבר עדיין מחזיקים בזכויות אלה.
  • להמחשה: נניח שתחקור את שרשרת הכותרת לנכס שלך ותגלה שבשנת 1905 ניתקו זכויות המינרלים מהכותרת הפשוטה בתשלום לנכס שלך. עכשיו אתה צריך לדעת מי הבעלים של הזכויות האלה היום. האדם שקיבל את הזכויות בשנת 1905 כנראה מכר אותן למישהו אחר או השאיר אותן בצוואה.
  • אם הם הועברו במעשה, יהיה עליכם לחקור את שרשרת הכותרת קדימה בזמן ולברר למי הועברו הזכויות.
  • אם אתה מגלה שזכויות המינרלים נותקו, עליך בהחלט לעבוד עם עורך דין כדי למצוא את בעל זכויות המינרלים הנוכחי. חיפוש זה יכול להיות כמו למצוא "מחט בערמת שחת". עורך הדין שלך כנראה יצטרך להתחקות אחר רישומי צוואה, שקשה למצוא אותם.

טיפים

 • לפני שתחקור אם אתה הבעלים של זכויות מינרלים, עליך לשקול אם זה חשוב או לא. הפקת מינרלים היא יקרה, והחוק האמריקני אוסר על הפקה אם פעולה זו תפריע לשימוש שכניכם ברכושם.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לדעת אם מעשה מינרלים ותמלוגים הוא רק צורה סטנדרטית או שנוסף מידע נוסף?
  הדבר הטוב ביותר לעשות אם אינך בטוח לגבי המסמך הוא לפנות לעורך דין.
 • איך אמצא את מחיר השוק ההוגן של זכויות מינרלים?
  הערכת שווי זכויות מינרלים היא ספקולטיבית, ותלויה באמת בכמה חברה מוכנה לשלם עבורם.
 • כיצד אוכל למצוא את ערך זכויות המינרלים?
  שאל עם שכניך ופנה לחברה המתמחה ברכישת זכויות מינרלים.
 • כיצד אוכל לגלות את זכויותי המינרלים כאשר מישהו נפטר?
  אם לא עשיתם את הנכס, יתכן שתצטרכו לעבור תנאי. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לפנות לעורך דין.
 • כיצד אוכל למצוא את המעשה המינרלי שלי?
  ברוב משרדי הפקידות יש כעת מערכת מקוונת בה תוכלו לחפש את שמכם ברשומות שלהם. השתמש בחיפוש מענקים / מענקים והזן את שמך במקטע המענק. חיפוש זה אמור להציג מסמכים שנעשו עבורך, כל עוד הוא לא היה רחוק מדי בעבר.

תגובות (3)

 • verla29
  ההוראות שלב אחר שלב היו מועילות מאוד.
 • vincenzomedhurs
  מאמר זה נתן לי מידע היכן להתחיל לאתר את זכויות המינרלים, הגז והקרקע הרבות שבעלי ירש לפני שנים עם פטירת אביו. זה היה בלגן שצריך לטפל בו כבר הרבה זמן. תודה.
 • monicahermann
  תודה על מתווה הצעדים שיש לשקול אם מעוניינים ללמוד כיצד להתקדם.
הצהרה משפטית תוכן מאמר זה מיועד לידיעתך הכללית ואינו מיועד להוות תחליף למשפט מקצועי או לייעוץ פיננסי. כמו כן, אין הכוונה להסתמך על ידי המשתמשים בקבלת החלטות השקעה כלשהן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail